JAK KORPORACJE I ELITY PRZEJMUJĄ ŚWIAT, PAŃSTWA, LUDZI I CIEBIE?!

Korporacje, finansjera i liberalne elity przejmują świat, czyniąc z ludzi niewolników!

Transformacja ustrojowa zastosowana w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, szczególnie w Polsce, była największą grabieżą XX i XXI wieku. Bo grabież naszych krajów przez zachodnie korporacje i zachodnią finansjerę trwa dalej. Warto więc wrócić do klasyki. Mam dla Ciebie dwa wspaniałe i szokujące filmy dokumentalne: „Spowiedź agenta” wyemitowany przez TVP w 2009 roku i „Mafijny system finansjery”.

Opowiadają one o tym, jak korporacje przejmują kontrolę nad całymi państwami. Zarówno trzeciego świata, jak i drugiego świata. Weźmy na przykład flagę Unii Europejskiej. Jest na niej 12 gwiazdek, bo tyle państw jest realnie suwerennych (niepodległych). Reszta państw to kolonie, półkolonie lub kondominia.

Może przykład z flagą jest trochę naciągany i infantylny, ale odpowiada przecież prawdzie. Tak samo jest z pozostałymi krajami planety, pomijając oczywiście mocarstwa takie jak Indie, Chiny, Rosję i Japonię. Nawet quasi-mocarstwa takie jak Wietnam, Turcja, Indonezja, Iran, Arabia Saudyjska, są tak naprawdę wasalami Rosji, Chin lub USA.

Aby zrozumieć transformacje w Polsce po roku 1989, należy dowiedzieć się więcej o sposobie działania instytucji międzynarodowych. W latach ’90 przedstawiciele karteli finansowych pomagali wprowadzać do Polski kapitalizm. De facto doprowadziły do upadku gospodarczego tych państw i sprowadzenia ich do roli magazynowni i dziadowskich montowni, a ich mieszkańców do niewolniczej siły roboczej.

Wmówiono Polakom mentalność niewolniczą. Że jest kryzys, że takie są prawa ekonomii, że tak działa niewidzialna ręka wolnego rynku. Powoli jednak przestajemy w kłamstwa neoliberałów wierzyć. Te same kartele, które doprowadziły do uzależnienia Polski od kredytów, zniszczyły wcześniej kraje Afryki i Ameryki Południowej. Przedstawiam metodę działania karteli finansowych.

Film dokumentalny: „Spowiedź agenta”

Film dokumentalny: „Mafijny system finansjery”

Dlaczego więc zarabiamy cztery razy mniej niż na Zachodzie, często przy identycznych lub wyższych cenach?

Czy takie są prawa ekonomii? Czy tak działa wolny rynek? Czy to prawda, że tak po prostu ma być i nic nie da się z tym zrobić? Nie, nie i jeszcze raz nie! Z punktu widzenia ekonomii opisywałem to w poniższym artykułach:
Czemu zarabiamy 4x mniej niż na Zachodzie przy takich samych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
Dlaczego trwa wyzysk i bieda? Spojrzenie ezoteryczno-duchowe na prastary temat
Liberalne elity realizowały program ekonomicznego ludobójstwa w Polsce!

.

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 myśli w temacie “JAK KORPORACJE I ELITY PRZEJMUJĄ ŚWIAT, PAŃSTWA, LUDZI I CIEBIE?!

 1. „Moim celem jest podnoszenie świadomości, także Twojej. Lubię inspirować Czytelników do samodzielnego i twórczego myślenia jak i do wyluzowania. ”

  Jarek, takie coś piszesz, mi tam się nie wydaje żeby to była prawda.
  Ciekawi mnie kim naprawdę jesteś i jaki masz w tym cel. Znam wiele ludzkich „demonów”, namiętności i poznałbym chętnie Twoje. Moje doświadczenie pozwala mi twierdzić, że ludzie nie są powodowani do działań tak jak to opisujesz, to sprzeczne z tzw. ludzka naturą mimo że to ładnie brzmi. Czasami sami nie wiemy dlaczego coś robimy … Dopisujemy sobie różne rzeczy.
  Potem, jeśli uda nam się złapać odpowiednią perspektywę, po latach, dowiadujemy się że to było Ego. Jak zwykle…
  Zawsze mnie ciekawiło, kto i w jakich motywacjach robi takie strony. Lubię poznawać ciekawych ludzi 🙂

  Tak myślę, bo ty też rozsiewasz propagandę nieco, tak.jak w tym artykule.
  Mogę ci pokazać palcem gdzie, i powiedzieć kto na tym kicie chciał zarobić ze go wymyślił.
  To przecież kwestia świadomości jest w co wierzymy a co wiemy, prawda?

  Takie tam uwagi luźne.
  Tylko czy twoje ego to przełknie…

  Ale ty kumaty jesteś 🙂
  Ty wiesz kto to był np. Zoroaster, znasz koncepcję jedynego Boga i historię tej manipulacji przez kler. Jednak zawsze jak zaczynasz pomijać kler, kościół, to dochodzisz do tego, że człowiek nie może wziąć odpowiedzialności za czyny na drugiego człowieka.

  To tak gwoli tego opisu sytuacji w Polsce.
  Tylko staniecie na skale powoduje stabilność konstrukcji.
  Nie ma co ściemniać, pozdrawiam.

 2. To się dopiero nazywa absurd. Gdy przy władzy byli liberalno-lewicowi demokraci to byłem wówczas w opozycji w stosunku do nich (a więc z automatu dostawałem łatkę zwolennika „teorii spiskowych”). Teraz, gdy moi dawniejsi ideologiczni „koledzy” (chodzi o prawicowców) są u władzy nagle znalazłem się w opozycji. Czyżbym zmądrzał czy zgłupiał?

 3. Stałem się racjonalistą i doprawdy nie wiem jak znów powrócić na łono „teorii spiskowych”. Kiedyś wiodło mi się znacznie lepiej jako foliarz, aniżeli teraz jako racjonalista. Czy jest coś co byłoby w stanie odbudować tą wiarę? A może mam do przerobienia pierwiastek racjonalny, który do tej pory wypierałem ze swojej świadomości? Jak zapatrujesz się na móg przypadek Jarku???

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.