Afery

UWAGA! LEWICA CHCE ZALEGALIZOWAĆ PEDOFILIĘ! [VIDEO +18]

Dowody na to, że lewica zamierza zalegalizować pedofilię! [VIDEO]

Pamiętam nasze „normickie” dyskusje internetowe dekadę temu, na forum onetu, gdy większość z nas prawie nic nie wiedziała o świecie. W 2008 roku już słyszało się różne teorie na temat „strasznej przyszłości”, jaka miała nadejść. Ponoć radykalni lewacy już wtedy podnosili oburzające kwestie, takie jak legalizacja pedofilii lub naprawdę radykalne ograniczanie wyroków. Przecież wg nich to niehumanitarne trzymać kogokolwiek w więzieniu, nawet morderców.

Wtedy nawet ja i inni onetowi prawicowcy nie braliśmy tych kasandrycznych wizji na poważnie. Życie jednak pokazało, że przerosło wszystkie przepowiednie Orwella. Ci ludzie muszą zostać odsunięci od władzy na całym świecie, bo zniszczą naszą cywilizację. Nie mam już żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z rządzącymi światem psychopatami. Wszyscy oni powinni stanąć przed trybunałem międzynarodowym i odpowiedzieć za swoje czyny. Dziś nie mam jakichś radykalnych prawicowych poglądów, ale nóż mi się w kieszeni otwiera gdy czytam o tym, co wyprawia się na świecie.

W tym artykule przedstawię Ci miażdżące dowody na to, że kampania socjotechniczna, której celem jest legalizacja pedofilii, jest już w bardzo zaawansowanym stadium.

Ale do rzeczy.

Lewicowe elity a inwazja islamu na Europę

Jak wielu z nas wie, istnieją tajne rozkazy wydane przez lewicowe elity do policji, sądów, prokuratur i służb specjalnych różnych krajów Zachodu. Mają oni przymykać oczy na przestępstwa dokonywane przez muzułmanów, puszczać ich bez wyroków, zmniejszać im długość kary, umarzać sprawy, zaniechać ścigania i tak dalej. Całą Europę zszokowało wieloletnie krycie islamskiego gangu pedofilów w Wielkiej Brytanii. Dopiero niedawno ruszył ich proces, ale póki co skazano tylko prawicowego aktywistę, który chciał ten proces nagrywać.

Teraz Wielka Brytania ma ogromny problem z potężną falą przestępczości. Brytyjska agenda rządowa „Office for National Statistics” porównała dwa okresy. Pierwszy to marzec 2016 – marzec 2017. Drugi to marzec 2017 – marzec 2018. W tym drugim okresie, rok za rokiem, notuje się kolejne rekordy przestępczości. W drugim okresie popełniono aż 5,5 miliona przestępstw. W porównaniu do okresu pierwszego, liczba morderstw wzrosła o 12%, liczba ataków z użyciem ostrych narzędzi – o 16%, a liczba napaści seksualnych o 31%.

Podkreślam, że nie jest to żadna prawicowa propaganda ani żadne fake newsy, ale są to oficjalne, rządowe statystyki. Szokujące jest to, że sprawców 90% przestępstw nie znaleziono. Cóż, jeśli bezpieka zakazuje policji szukać przestępców w muzułmańskich gettach, a sędziom – zakazuje ich skazywać, to tak się dzieje.

Obudźmy się w końcu i zrozummy, że mamy do czynienia z planem ludobójstwa rdzennej ludności Europy przez lewicowo-liberalne elity.

Liberalna lewica chce legalizacji pedofilii?!

Całkiem niedawno Mirjam Heine, lewicowa aktywistka i studentka medycyny, przekonywała słuchaczy swojego wystąpienia, że pedofilia jest „normalną orientacją seksualną.” Broniła „uczuć” i czynów pedofilów wobec dzieci. Uznała, że pedofilia niczym nie różni się od heteroseksualizmu czy homoseksualizmu.

Nawiasem mówiąc.. W Polsce też jest cała masa takich wszystkowiedzących „studentów medycyny” czy młodych lekarzy. Są oni szczególnie aktywni w internecie, gdzie przekonują, że medycyna naturalna nie działa, że tylko lewicowa wizja świata jest prawdziwa, że rządy i korporacje o nas dbają i chcą naszego dobra. Ich radykalne skrzyło zajmuje się niszczeniem życiorysów specjalistów medycyny naturalnej. Co ciekawe, szarlatanów nie ruszają, ale zastraszają i uniemożliwiają pracę rzetelnych naturapeutów.

Lewicowiec, czytając ten wpis, od razu zakrzyknie: „Prawicowa propaganda!” lub: „To fake news!”. Niestety, ale tak nie jest. Poniżej zamieszczam nagranie z wystąpieniem Mirjam Heine. Nagranie jest po angielsku, ale ręcznie możesz włączyć automatyczne tłumaczenie na język polski, choć nie będzie to tłumaczenie zbyt dobre.

Czy polskie feministki chcą legalizacji pedofilii?!

Dobrze, a w Polsce? Czy nasza lewica wykazuje podobne tendencje? Jak się okazuje – TAK. Czy to co tu napisałem, to „Prawicowa propaganda” lub „Fake news”? Znowu – NIE! Poniżej wkleję dowód. To screen z facebookowej grupy „Forum feministyczne”, które już teraz poszło o krok dalej w „postępie” i zakazało.. pedofilo-fobii!

Zobaczcie sami. Swego czasu wywołało to spore kontrowersje w polskim internecie:

Niemiecka lewica murem za legalizacją pedofilii?! Dowody

Poniżej wklejam mały fragment artykułu: „Media biją się w piersi za propagowanie pedofilii” z gazety „Rzeczpospolita”, na prawie cytatu. Traktuje on wprost o tym, że kampania ws. legalizacji pedofilii jest już bardzo zaawansowana i jest zakrojona na szeroką skalę:

Cytat: „Teksty o legalizacji pedofilii pojawiały się nie tylko w pismach lewicowych czy zbliżonych do ugrupowania Zielonych jak „Tageszeitung”, ale także w renomowanych tygodnikach jak „Der Spiegel” czy „Die Zeit”. Ślady ówczesnych apeli prowadzą do czasów współczesnych. Dyskusja zaczęła się w Niemczech od oskarżeń pojawiających się w mediach na temat Zielonych. Ugrupowania niegdysiejszych buntowników, którzy zmienili Niemcy nie do poznania, wytykając swym rodzicom grzech pierworodny nazizmu i oskarżając poprzednie pokolenie o udział w zbrodni wszech czasów, Holokauście. Walczyli o wolność dla każdego, także dla pedofilów.”
ŹRÓDŁO – CZYTAJ DALEJ: http://www.rp.pl/artykul/1075831-Media-bija-sie-w-piersi-za-propagowanie-pedofilii.html

Czy lewicowy obłęd doprowadzi do zagłady cywilizacji?

Mamy do czynienia z czyś strasznym. Musimy za wszelką cenę odsunąć psychopatów od władzy. Czym skończy się ich „postęp”? Legalizacją kanibalizmu? Całkowitą likwidacją więzień, bo trzymanie ludzi w przymusowym odosobnieniu jest niehumanitarne? Zobacz na warunki we francuskich czy norweskich więzieniach, to zdziwisz się, jak blisko tej wizji jesteśmy.

Lewicowy liberalizm zjada własny ogon. Z kilku idei, które kiedyś mogły wydawać się słuszne, zrobiono ich karykaturę. Miej świadomość tego, że upadający system oparty o neoliberalizm ekonomiczny i liberalizm obyczajowy, nie był idealny. Tatuowanie sobie pacyfek, chodzenie z tęczowymi flagami, krzyczenie na manifach i debaty o aborcji to naprawdę nie wszystko. Wiele ważnych tematów zostało ośmieszonych i zapomnianych. Dotychczas rządzący doprowadzili do biedy, wyzysku, braku perspektyw, eksplozji umów śmieciowych, powiększania klas biedniejszych, podczas gdy sponsorzy liberałów, czyli banki i korporacje, bogacili się ponad miarę. Doprowadzili też do dezintegracji struktur społecznych, co zaczęło być groźne dla nas wszystkich. Liberalna lewica skupiała się na niszczeniu tożsamości związanej z płcią, rodziną, narodem, państwem, rasą. Człowiek-atom, czyli człowiek bez tożsamości, nie ma także oparcia i ochrony ze strony swojej płci, rodziny, narodu, rasy. Jest więc bezbronny i skazany na łaskę i niełaskę liberalnej elity. O to im chodziło – o stworzenie bezmózgiej szarej masy bez tożsamości i bez właściwości, którą to masą można dowolnie sterować, dowolnie „ulepić”.

Miej też świadomość tego, że nadchodzące rządy wcale nie będą takie straszne. Nikt nie cofnie nas ani do średniowiecza, ani nawet do purytanizmu lat 90-tych XX wieku. Żaden smok nie połknie Słońca, żadne potwory nie wyjdą z morskich głębin na żerowiska na lądzie, księżyc nie zbliży się na odległość pięciu metrów do Ziemi. Innymi słowy: końca świata albo powrotu do jaskiń, czym lubią straszyć upadający liberałowie, nie będzie. Obecny system nie będzie też rozebrany do przysłowiowego fundamentu. Zostanie on raczej „nadpisany” nowymi-starymi wartościami. System zostanie więc raczej udoskonalony, niż zburzony. Męskość znowu wróci na należne jej miejsce, czyli miejsce przewodnie, po latach spychania na margines, wyszydzania i niszczenia. Rodzina, patriotyzm, narodowość, rasa – znowu będą cennymi wartościami. Niezwykle cenne będzie dbanie o interes ekonomiczny własnego kraju. Zaś międzynarodowe korporacje nie płacące ani grosza podatków i wysysające soki z całej planety, znajdą się pod jeszcze większym obstrzałem, włączając w to masowe bojkoty konsumenckie a nawet akcje sabotażowe i terrorystyczne.

To całe liberalne rozpasanie powoli zaczynało być trudne do kontroli, rozsadzało ład społeczny i zagrażało spójności państw. Stąd mądrzy ludzie na świeczniku zdecydowali o przerwaniu „eksperymentu róbta co chceta” i dlatego obserwujesz globalny zwrot w prawo. Nie przywiązuj do tego zbytniej wagi ani nie emocjonuj się tym, bo to jest kontrolowane. Celem jest likwidacja wypaczeń, które zaczęły zagrażać całej cywilizacji. Celem jest też synchronizacja systemu.

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisów, możesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronęjak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

9 odpowiedzi »

  • Dlatego od 7 lat podziwiam pewnego miłego Norwega, który takie lewackie pomysły wybił im z głowy na czas.. Niestety nie wszystkimi tylko norweskim… ale zawsze to coś:)

 1. Typowa wiadomość z dupy!

  Kłamstwem jest twierdzenie, że Mirjam Heine 'Broniła „uczuć” i czynów pedofilów wobec dzieci' a manipulacją jest zestawienie tego twierdzenia, z przekonaniami rzeczywiście wygłoszonymi tzn, ze stwierdzeniem, że 'pedofilia niczym nie różni się od heteroseksualizmu czy homoseksualizmu'

  Miriam Heine twierdzi, że:
  1
  [EDYTOWANO, ADMIN, propagowanie pedofilii jest karalne a ja jako administrator także odpowiadam prawnie za komentarze]
  4. jest zasadnicza różnica miedzy pedofilią a wykorzystaniem dzieci. Pedofilia wymaga współczucia i leczenia. Wykorzystanie seksualne dzieci jest niedopuszczalne i musi być karane.

  Takie nadużycia powinny być karalne!

  • @Tomasz Kamiński
   -Ujawniliście więc swoje prawdziwe oblicze. Lewactwo naprawdę chce legalizacji pedofilii. Gdybym przepuścił ten komentarz w całości, to mógłbyś za to odpowiedzieć przed sądem, a mi jako administratorowi też mogłoby się oberwać. Zostawiłem w całości tylko podpunkt 4, by czytelnicy mogli się przekonać, że potężna kampania socjotechniczna, mająca przygotować społeczeństwo do legalizacji pedofilii, jest faktem. Odbywa się to także w Polsce. Jest to zasada „okna Overtona”, czyli powolne, wieloletnie przesuwanie granic. Po którym społeczeństwo w końcu zaakceptuje ideę, która lata lub dziesiątki lat temu była absolutnie nie do zaakceptowania.

   Nadużycia z mojej strony? To, co ty piszesz, powinno być karalne. Ba, to jest karalne, ponieważ w Polsce nie rządzi skrajna lewica i nigdy nie będzie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.