PRAWICA PRZEJMUJE WŁADZĘ: CZY BOISZ SIĘ TEGO?!

Czy boisz się nadchodzących rządów prawicy?

Trwa triumfalny pochód prawicy przez świat. Nadchodzące rządy prawicy, w tym tej skrajnej, mogą budzić obawy i grozę wśród moich Czytelników o lewicowych poglądach. Są oni w tragicznym rozdarciu, bo świat który znali od dziesięcioleci i który kochali, właśnie wali się w gruzy. I nic tego procesu nie zatrzyma. Jest to dla nich niemal jak koniec świata.

W tym felietonie chciałbym Was po prostu uspokoić i przedstawić tę kontrowersyjną sprawę nieco inaczej.

Wiele razy opisywałem jedną z zasad podług której działa świat i „ekosystemy” tworzone przez ludzi. Ta zasada to „wahadło dziejów”. Polega ona na tym, że co kilkadziesiąt lat zmienia się „polaryzacja” podług której działają ludzkie „ekosystemy”, czyli społeczeństwa i ich poszczególne elementy składowe. Raz polaryzacja jest konserwatywna, raz liberalna. Trwa to od zarania dziejów i oczywiście w każdej epoce historycznej przejawia się inaczej. Już w starożytnym Rzymie jedni cesarze promowali rozpustę, organizowali igrzyska po 200 dni w roku. Zaś potem następowała synchronizacja (korekta) systemu. I następny cesarz spał wręcz na słomianej pryczy, a w Imperium promowane były modły do Bogów, budowa świątyń i wartości rodzinne.

Współczesne przykłady to dekadencja i artystyczna bohema pod koniec XIX (19) wieku, jak i rozwiązłość tuż po I Wojnie Światowej, gdzie w Niemczech były burdele nawet dla pedofili. Zakończyło się to kryzysem gospodarczym i dojściem Hitlera do władzy. Obecnie pokolenie liberalno-seksualnej rewolucji roku 1968 oddaje ster władzy, oczywiście nie bez tarć i nie bez problemów. Jednak transformacja, która odbywa się obecnie, jest nieco inna. Pojawiają się zupełnie nowe idee i doktryny, w tym takie, które promują poglądy mieszane jak i myślenie samodzielne. Symetryzm – o zgrozo! Oni nie wiedzą jak to ugryźć. W pismach, które należą do liberalnego estabiliszmentu (Polityka, Krytyka Polityczna), zabobonnie się tego boją. „Nie będę tutaj absolutnie promować symetryzmu, ale….” – taki cytat czytałem tam kilka razy.

Nauka przeciwko ludzkości, ale w służbie liberalnych elit i ich sponsorów

Poniżej: Na grupie dyskusyjnej zwolennika liberalizmu i wszelkich wersji „oficjalnych”, które są przychylne rządom, estabiliszmentowi, wielkim koncernom, grupom lobbingowym, miliarderom i spekulantom (wyzyskiwaczom) finansowym, a które to wersje oficjalne niszczą i ogłupiają zwykłych ludzi, pojawił się ciekawy i straszny wpis. Otóż cieszyli się oni z wyrzucenia utytułowanego naukowca z CERN, gdzie znajduje się Wielki Zderzacz Hadronów (LHC), za łagodną wypowiedź, która wywołała jednak wrzask ze strony wiadomych środowisk.

Zobaczcie, że akademiccy „racjonaliści naukowi” czy też „sceptycy” stosują dokładnie te same opresyjne i totalitarne metody, co krytykowani przez nich „faszyści„, których jakoś nikt nie widział. Jest takie bardzo mądre przysłowie: „Uważaj, że abyś walcząc ze smokiem, sam nie stał się smokiem„. Naukowiec, który nie popiera tego, co finansują grupy lobbingowe, finansiści, bankierzy, miliarderzy, przestaje być naukowcem. Nauka zaczęła służyć oprawcom ludzkości.

Prawicowy a potem lewicowy Duch Epoki

Ja chciałbym Wam powiedzieć, byście się tych zmian nie obawiali. Po pierwsze, co kilkadziesiąt lat ten „Duch Epoki” się zmienia. Teraz będzie oczywiście dominanta pierwiastka prawicowego, potrzebna by skorygować błędy i wypaczenia epoki liberalnej. Jednak nic nie wskazuje na to, że cofniemy się do jakichś mrocznych, zabobonnych czasów. Wiele ulepszeń które są dziedzictwem epoki liberalnej wryło się w nasze społeczeństwa na stałe. Są one już trwałym dziedzictwem ludzkości. Ważne jest to, że obecnie jesteśmy już dużo mądrzejsi i nie dajemy sobie tak łatwo wmawiać różnych ideologicznych bzdur z lewa i prawa. Choć owszem, ten „prawicowy duch epoki” będzie w nas, w nowoczesnych i światłych ludziach.

Ważne jest również to, byśmy mieli coraz większy wpływ i nacisk na rządzących. Nie wążne czy rządzą Ci z lewa czy prawa. Nie możemy godzić się na wyzysk, korupcję, bierność wobec zła, ograniczenia naszych praw, ideologiczne szaleństwa, nawracanie na swoje widzimisię (lewacka poprawność polityczna jak i ataki na filmy ukazujące prawdę np o kościele). Naprawdę nie ma znaczenia kto to robi, ponieważ każda władza ma mniejsze lub większe tendencje tego typu.

Boisz się pochodu prawicy przez świat? Pochód liberałów przez świat to zniszczone kraje i miliony zabitych (Irak, Syria, Afganistan, Libia)

Kłopot lewicowych liberałów polega na tym, że wraz z końcem swojej doktryny, który ma obecnie miejsce, wieszczą wręcz koniec świata. Nie mogą sobie wyobrazić społeczeństwa i świata bez dominacji liberalizmu. A tymczasem to wielki błąd. No naprawdę, kula ziemska się nie zatrzyma, nie nastąpi dzień sądu, nie będzie końca świata, a trolle i gnomy nie wypełzną z podziemnych nor, by siać postrach i zniszczenie na ulicach miast. Postarajcie się przyjąć do wiadomości, że świat bez dominanty liberalnej demokracji może być dokładnie takim samym światem, a kto wie, może będzie trochę lepszym. Będzie to świat z jego cieniami i blaskami, z wielkim heroizmem, wrażliwością i poświęceniem dla dobra wspólnego. Ale także będzie to świat z egoizmem, przemocą, mentalnością kalego, ignorancją i tumiwisizmem.

Będzie dokładnie tak samo. Słońce będzie wschodzić na wschodzie a zachodzić na zachodzie. Ludzie będą pracować, odpoczywać, imprezować, czytać mądre jak i głupie książki. Będą się kochać i nienawidzić. Taki będzie świat po rzekomo „strasznym i apokaliptycznym” upadku liberalnej demokracji. Jednak ważne jest tu zaznaczenie faktu, że jako ludzkość ciągle się rozwijamy. Ciągle ulepszamy naszą mentalność, powiększamy swoją świadomość, cywilizujemy nasze relacje. Stajemy się też bardziej wrażliwi na ludzką krzywdę i coraz częściej potrafimy postawić się rządzącym. Dotychczas wybieraliśmy psychopatów w garniturach, którzy zdewastowali gospodarkę, doprowadzili do wyzysku i biedy, i niszczyli bogu ducha winne kraje. Irak – 1.330.000 ofiar śmiertelnych po amerykańskiej inwazji. Afganistan – 270.000 ofiar (dane niepełne i mocno zaniżone). Libia – setki tysięcy zabitych, zniszczono dość bogaty kraj, bo Muammar Kaddafi chciał ujawnić mocno kompromitujące Nicolasa Sarkozy’ego dokumenty.

Pamiętacie te słynne zdjęcia z lat 60, 70 i 80 XX wieku z roznegliżowanymi, szczęśliwymi kobietami w towarzystwie swoich partnerów na plaży, w Libanie, Iranie czy Syrii? Teraz tego nie ma, mamy skrajny islamski fanatyzm, dżihad i inwazję militarną na Europę nazywaną „kryzysem uchodźców.” Kto wie, być może działanie liberalnych państw w krajach muzułmańskich (Izrael i intifada, krwawa pacyfikacja Afganistanu i innych krajów, miliony ofiar) powstrzymały na wiele dziesięcioleci pozytywne zmiany w tych krajach i ich ucywilizowanie.

Lewica kontra prawica: to nie jest ważne

I śmiał się długo. Bardzo długo. Bez końca. Życie było niczym obracające się koło, na którym żaden człowiek nie potrafił się długo utrzymać. I koniec końców, po kolejnym pełnym obrocie, powracało do punktu wyjścia.”
(Stephen King, Bastion)

To wszystko nie jest ważne. Warto wyrobić sobie pozycję nie czynnego, a więc smaganego biczem emocji uczestnika, ale obserwatora. Tak, ja wiele razy popełniałem ten błąd, widząc wyzysk, niesprawiedliwość czy zbrodnie ludobójstwa jakich dopuszczały się lewicowo-liberalne państwa. Czasami ten błąd popełniam dalej. Wyrób sobie umiejętność spojrzenia na procesy społeczne nie jako wyznawca, ale jako… znawca. Znawca zna wszystkie możliwe doktryny, ich mocne i słabe strony, i żaden demagog go nie przekona, bo myśli samodzielnie.

Ważne są tak naprawdę inne wartosci. Ważne jest to, czy ludzie są autentyczni czy nie. Bóg nie lubi ludzi dobrych. Bóg lubi ludzi autentycznych, zarówno tych dobrych jak i złych. I nienawidzi przeciętniaków, bo oni w ogóle nie reformują ziemskiego systemu. Ważne jest to, jakie ludzie mają relacje między soba. Jak się nawzajem traktują. Czy sobie pomagają i się wspierają. Czy walczą z niesprawiedliwościa, wyzyskiem, przemocą, manipulacjami. Tu epoka liberalna pozostawiała wiele do życzenia. Ważne jest więc nie zaangażowanie, rozmyślanie, filozofowanie i odpowiadanie się za jedną ze stron. Ważne jest PIĘKNO PROCESU, jakim jest świat, jego ciągłe przemiany, i ciągła, nieprzerwana ewolucja ludzkości.

Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że zostały Ci trzy dni życia?
Co byś zrobił, gdybyś wiedział, że zasypiając dzisiejszego dnia, jutro już się nie obudzisz?
Ile było prawdziwego życia w Twoim życiu?
Ile było radosnych, szczęśliwych, namiętnych, szalonych, ekscytujących dni w czasie, które dotąd przeżyłeś?
Jak traktujesz partnera, jak wychowujesz dzieci?
Ile radości dałeś bliskim?
Z czego będziesz dumny, czego będziesz żałował u kresu Twojej ziemskiej wędrówki?
Czy realizujesz swoje przeznaczenie, czyli hobby lub inna fascynująca Cię działalność?

Ku przemyśleniu.

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisówmożesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

8 myśli w temacie “PRAWICA PRZEJMUJE WŁADZĘ: CZY BOISZ SIĘ TEGO?!

 1. Witam Cię, miło wiedzieć, że w Polsce – kraju pięknym lecz zakorzenionym w stereotypach są ludzie posiadający iskrę świadomości, którą rozwijają i dzielą się jej przebłyskami.

 2. Wylewam swój gniew na wasze porachunki
  Z jednej babki jesteście wnuki
  Nienawidzę was z obu stron
  Psie syny za wasze występki, za wasze winy
  Jestem Kazik co po ulicach łazi
  I nie wiem czy jestem w stanie was obrazić
  Bardziej niż sami się obrażacie
  To koniec jest układów, czas na zacier!

  Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
  Idę prosto, dopóki nie padnę
  Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
  Idę prosto, dopóki nie padnę

  Rankiem gdy wypadło mi oko z głowy
  A nie stać mnie na oko nowe
  Okradacie ten kraj bez żadnego pojęcia
  Stoję przed klawiszem do zdjęcia.
  Nie należę do mafii, nie należę do sekty
  Nagrywam w studio u Adasia Elektry
  Czy muzyka ma moc, tego nie wiem wcale
  Spierdalać tępi mądrale!

  Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
  Idę prosto, dopóki sam nie padnę
  Idę prosto, to jest powód do troski
  Idę prosto, mam w dupie obie wasze Polski
  Idę prosto, nie zbaczam ni w lewo ni w prawo
  Idę prosto, to dawno już nie jest zabawą
  Idę prosto, nie biorę jeńców żadnych
  Idę prosto, dopóki nie padnę

 3. Do S.D. W celu udzielenia Panu odpowiedzi na zgłoszone, rozmaite subiektywne, w wielu miejscach sprzeczne, a nawet niezrozumiałe, obiekcje – o ile Panu na tym faktycznie, w celach poznawczych, zależy – proszę najpierw o odsłonięcie ukrytej, swojej prawdziwej tożsamości. Dziękuję.

 4. Wiedzieć, nie znaczy jeszcze zrozumieć. Wiedza to jeszcze nie mądrość. Prawdziwa wiedza, to znajomość przyczyn a nie tylko samych faktów. Wiedzę można poznać i przyjąć albo zignorować. Chociaż wiedza stwarza problemy, to niewiedza ich nie rozwiąże. Wiedza prowadzi do poznania świata, a mądrość – samego siebie. Wiedza pochodzi z książek – mądrość trzeba odkryć samemu. Instrumentem wiedzy jest rozum – mądrości, dusza. Cóż za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat poznał, a przy tym na swej duszy szkodę poniósł. Mądrość zdobywa się na drodze dążenia do pełni; osiągalna staje się wraz z jej odczuciem (dotykiem).

 5. @Sanctus Diavol – oni dokonują projekcji swoich nieuświadomionych lub wypartych części i powołują do życia „szatana”. Łatwo zwalić winę na szatana czy na jakikolwiek inny wymyśł człowieczego umysłu, i tym samym wybielić się. To mechanizm znany. 😉

  Bardzo mądre są te słowa:

  Cytat: „Deprecjonuje Pan wymiar materialnej rzeczywistości egzystencji ludzkiej, postulując wybieranie jakiejś mitycznie nieosiągalnej „Prawdy”. To może poda Pan przykład z życia, gdzie ta PRAWDA jest weryfikowana doświadczeniem, ilu ludzi wyżyło z tej prawdy, ile dzieci wykarmiła prawda, ilu chorych wyleczyła, ile wojnom zapobiegła (…)

  Materia, świat realny, jak zwał tak zwał, weryfikuje każdą „prawdę najprawdziwszą”, czyli każdy wymysł ludzkiego umysłu. Ten świat realny to sędzia często bardzo surowy, ale zawsze sprawiedliwy. Skoro dana idea, doktryna, szkoła duchowa i tak dalej, bardzo mocno koliduje z rzeczywistością i nie przyczynia się do polepszenia sytuacji ludzi (lub chociaż jej wyznawcy), to znaczy to, że nie warto jej wyznawać.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.