KTO WYGRA WYBORY SAMORZĄDOWE 2018? WYNIK MOŻE CIĘ ZASKOCZYĆ!

Jakie będą wyniki wyborów samorządowych w 2018 roku? Czy wybory zostaną sfałszowane? 😉

Już wkrótce, o godzinie 00:00 (północ) dnia 20 października 2018, rozpocznie się cisza wyborcza.

Będzie ona trwała do wieczora wyborczego w dniu 21 października 2018 roku, czyli do dnia, w którym pójdziemy na wybory samorządowe.

Jak myślicie, kto wygra wybory samorządowe? Jakie będą ich wyniki?

Koalicja Korporacyjno-Bankierska, której celem jest słuchanie Niemiec, drenaż naszego kraju z kapitału i z umysłów (emigracja), „post-polityka ciepłej wody w kranie”, „zarządzanie biedą”, miłość wobec islamkich uchodźców i terrorystów, i przede wszystkim „kręcenie lodów” od wsiowego wójta (wilkowyjskie gminy z lokalną elitą – politycy PO i PSL, lokalny biznes, urzędnicy, sklepikarze, lokalne mafie, rzymskokatolicki kler).
Prawo i Sprawiedliwość, które oprócz „amortyzacji” pełzającego społecznego niezadowolenia, jak i oprócz słusznego dzieła reform, doprowadza Polaków do szewskiej pasji Smoleńskiem, kościołem, próbami zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej i tak dalej;

Możesz mięć w dupie polityków, możesz krzyczeć „złodzieje, złodzieje” na demonstracjach. Możesz mówić, że są alternatywy takie jak Kukiz, Ikonowicz, Razem. Bo ani PO ani Nowoczesna taką alternatywą nie jest. Możesz przytaczać tutaj jakichś hrabii Potockich, jakieś turbo-lechickie idee, i tak dalej, i tak dalej. Ale wiesz co jest pewne? Powiem Ci. Pewne jest to, że system musi trwać, i że po wyborach samorządowych 2018 roku i szczególnie po wyborach w 2019 roku, albo PiS, albo PO-Nowoczesna przejmie opiekę nad systemem. Jaką masz alternatywę wobec tego, co często niesłusznie nazywasz „systemem”? Alternatywa jest tylko jedna. Popatrz co się dzieje w Somalii, Syrii, Afganistanie, Libii, Jemenie, Iraku. Tam tego „znienawidzonego systemu” nie ma. Są za to wojny domowe, rządy grup paramilitarnych, rzezie i zbrodnie ludobójstwa.

System pomimo swej niedoskonałości i czasami zbrodniczości, zapewnia Ci życie i jako taką możliwość rozwoju. System to karetka pogotowia, która ratuje Cię przed tygodniowym konaniem w męczarniach pośród gnicia ciała. System to więziennictwo, policja i prawo, które sprawiają, że chłopcy w dresach nie podzielili miast na spływające krwią „strefy wpływów” jak w Meksyku czy w Brazylii. System to pociąg jak i prąd napędzający ten pociąg, byś mógł odwiedzić krewnych mieszkających w innym mieście. I tak dalej. Wg mnie system, choć czasami bywa nieludzki, to wymaga troski, udoskonalania i reformy, a nie ślepego zburzenia go.

Przykro mi, ale tak jest skonstruowany świat. Nie ja ten świat tworzyłem. Ja tylko łączę poszczególne tysiące faktów i zmiennych w jedną całość i dla Was ten świat opisuję.

Przeczytaj też..
Czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie?! Wszystko o odwiecznej zagadce polityki
Prawica przejmuje władzę na świecie. Czy boisz się tego?
Podział lewica vs prawica jest nieaktualny. Polityka ma służyć ludzkości a nie ideologiom i grupom interesu!

Więc odpowiedz szczerze na pytania.. Czy po wyborach samorządowych 2018 i szczególnie po wyborach 2019 roku, chcesz mieć:

-setki tysięcy agresywnych muzułmańskich imigrantów na ulicach?
-kompletny brak polityki prospołecznej i darwinowski kapitalizm w jego najbardziej zbrodniczej formie?
-mafie VAT, czyli polscy podwykonawcy działający na zlecenie finansjery Wall Street, wyprowadzanie miliardów euro ze wszelkich spółek skarbu państwa (np 330 mln euro ze szczecińskiego PŻM), rabunkowa prywatyzacja, w tym pozbawianie dziesiątek tysięcy ludzi mieszkań (tzw „republika dewelopeów)?
-kręcenie lodów dosłownie na wszystkim co się da?
-postępujące biednienie Polaków, brak perspektyw i umowy śmieciowe?
-dalszy wzrost cenzury nazywanej dla nie poznanki „poprawnością polityczną”? Usuwanie z miejsc pracy, z uniwersytetów, ze studiów i skazywaniu ludzi tylko dlatego, że nie zgadzają się z lewicowym ekstremizmem?

Odpowiedz sobie na jeszcze ważniejsze pytanie odnośnie wyborów 2018 i ich wyniku:

-Czy chcesz „by było tak jak było”? Bez żadnych zmian? W kraju, w którym szczytem marzeń jest micha ryżu, telenowela i ciepła woda w kranie?

Ja swojego faworyta mam. Jednak i tak wiem, że tak naprawdę wygra ten, kto kontroluje… komputery Państwowej Komisji Wyborczej. Liberalna demokracja chyli się ku upadkowi. Okazała się ona niewydolną formą rządów. Widzą to nie tylko samodzielnie myślący ludzie, ale także Ci ze świecznika, którzy chcą ten system zreformować. To dzieło reformy wciąż trwa i jest powinnością nas wszystkich. Wierzę w naszą mądrość, w to, że nie damy już tak łatwo się ogłupić. Że nie damy sobie wmówić doktryn stworzonych przez wilków w owczych skórach, które mają usprawiedliwiać naszą biedę a ich bogacenie się kosztem nas. Przebudźmy się i przepędźmy ich. A gdy miną lata, to przegonimy i PiS, chyba że ludzie z tej partii nie spoczną na laurach i zmądrzeją.

Przeczytaj też..
Uważasz, że jesteś wolny?! A masz odwagę zadać sobie kilka uczciwych pytań?
Perspektywy ziemskiej cywilizacji: szokujący eksperyment Calhouna
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Czy czeka nas szok przyszłości? Wyzwania i zagrożenia XXI wieku o których niewielu zdaje sobie sprawę

Informacja odnośnie ciszy wyborczej od godziny 00:00 dnia 20.10.2018 do podania wyników wyborów w dniu 21.10.2018

Podczas ciszy wyborczej bezwzględnie zabroniona jest agitacja wyborcza, namawianie do głosowania na konkretnych kandydatów lub nie głosowania na nich. Także zamieszczanie komentarzy politycznych i ideologicznych. Jeśli chodzi o internet to prawo jest bardzo dziurawe i nieprecyzyjne. Ale szczerze nie polecam udostępniania i polubienia tego artykułu w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter i inne).

Przeczytaj też..
Znaleziono szokujący sposób na reanimację systemu ekonomicznego planety
Czemu zarabiamy 4x mniej niż na Zachodzie przy takich samych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
Niszczą nas niskimi zarobkami i wysokimi cenami. To sabotaż a nie prawa ekonomii!
Dlaczego trwa wyzysk i bieda? Spojrzenie gnostyckie na prastary temat
Liberalne elity realizowały program ekonomicznego ludobójstwa w Polsce!

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisówmożesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

 

4 myśli w temacie “KTO WYGRA WYBORY SAMORZĄDOWE 2018? WYNIK MOŻE CIĘ ZASKOCZYĆ!

 1. Zabijanie dzieci nienarodzonych jest najhaniebniejszą zbrodnią…bo zabija się istoty najbardziej bezbronne…i w dodatku-własne dzieci.Więc-zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej jest jak najbardziej na miejscu…

 2. Były dwa wilki- jeden, którego dało się poznać po wyglądzie od razu.
  I ten drugi przebrany za niegroźnego potulnego psa i miał on słabsze zęby.
  Owca poszła za wilkiem w psim stroju, przez pewien czas szli spokojnie, ale nagle wilk zrzucił strój i powoli zjadł ofiarę.

 3. Te wybory i każde następne – wygra zawsz\e partiokracja. Wszystkie partie, biorące udział w wyborach, od tzw. lewicy, poprzez centrum do prawicy – wspólnie tworzą partiokrację, która nietrafnie postrzegana jest jako demokracja parlamentarna. Partiokracja opiera się na autorytecie przywódcy partii, tego czy innego – nieważne, ponieważ i tak każda z tych partii realizuje te same, główne kierunki polityki międzynarodowej. Obowiązujące, systemowe procedury służą do tego, by zapewnić przewagę interesu rządzących partii, nad interesem pojedynczego, zwykłego człowieka, który w takiej sytuacji niewiele ma do powiedzenia. Taką formę sprawowania władzy, zapewniają niemoralni jej przedstawiciele, rekrutujący się, na ogół, z rozmaitych, znieprawionych środowisk, które popierają się wzajemnie i dążą do zapewnienia sobie kadencyjności oraz niemal dożywotniego zajmowania stanowisk. Rządy takiego państwa, pomimo, że zachowuje pozory władzy demokratycznej, opierają się na upokarzaniu, niesprawiedliwości i krzywdzie obywateli. Brak mądrości u rządzonych obywateli, wykorzystywany jest nawet do organizowania wieców poparcia dla swoich krzywdzicieli. System edukacyjny w takim, niesprawiedliwie zarządzanym państwie – nie sprzyja prawdziwemu, wartościowemu rozwojowi duchowemu i intelektualnemu młodzieży, stąd i obywateli.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.