Afery

TAJEMNICE ZDROWIA: SZCZEPIĆ CZY NIE?! NIE CHCESZ O TYM WIEDZIEĆ..

Szczepić czy nie szczepić? Co z tą medycyną?!

Czy szczepić dzieci? A może przesunąć szczepienia na wiek, gdy dziecko będzie już starsze i silniejsze, a jego układ nerwowy poradzi sobie ze szczepionkami? A może szczepić tylko na niektóre ciężkie choroby (polio, tężec), zaś szczepionki typowo „koncernowe” sobie odpuścić? Te pytania zadaje sobie coraz więcej rodziców.

Tematyka szczepień znowu budzi liczne kontrowersje na mojej stronie jak i na moim fan page na Facebooku. Pod moim wpisem, który w ciągu dwóch dni dotarł do prawie że 60.000 ludzi, rozpętała się istna burza. Wypowiadali się zarówno zwolennicy szczepień, jak i ich przeciwnicy. Znamienne jest to, że to zwolennicy szczepień (często studenci medycyny lub lekarze), byli chwilami bardzo agresywni i zapalczywi. Pomimo tego, że nie blokuję już ich komentarzy, to musiałem zbanować jedną osobę za haniebne i obrzydliwe wyśmiewanie osób niepełnosprawnych i chorych. I taka studentka medycyny, zapalczywa zwolenniczka szczepień, mizantropka z wielkim ego, zostanie w przyszłości lekarzem.

Wpis ten możesz przeczytać poniżej – ale musisz mieć konto na facebooku:
Szokująca opinia lekarki ws. szczepień [Jarek Kefir Bez Cenzury na Facebooku]

Zwolennicy szczepień kontra przeciwnicy szczepień – ciężka sprawa 😉

Ciekawostką jest to, że już od 2009 roku pojawia się kilka całkowicie fałszywych argumenów-chwytów, wymyślonych przez zwolenniów szczepień. Wtedy byli to ludzie ze stajni TTDKN (Think Tank Do Kurwy Nędzy, stare dzieje, pozdro dla kumatych 😉 ). Wyznają oni wszelkie pro-rządowe i pro-korporacyjne, ale anty-społeczne „wersje oficjalne”. M.in. „wyznają”: szczepienia, GMO, farmację, retoryka anty-alternatywna, lewicowy liberalizm, agresywne i antyspołeczny neoliberalizm gospodarczy itp. Komu to służy? Elitom, korporacjom (także farmaceutycznym), miliarderom itp.

Te argumenty to:
-SOCJOTECHNIKA: „Więcej rtęci niż szczepionka zawiera puszka tuńczyka.” FAKTY: rtęć z puszki przechodzi w całości przez „system zabezpieczeń” układu pokarmowego i jest bezpiecznie wydalana. Zaś cała rtęć ze szczepionek przechodzi przez krew do organizmu;
-SOCJOTECHNIKA: „Korporacje zarabiają na szczepionkach mało, dużo większy jest rynek Waszych suplementów i witamin.” FAKTY: Koszt szczepionek to jedno (a zresztą, kiedyś szczepionka HPV kosztowała ponad 1000 (tysiąc) złotych). Ale drugie to późniejszy koszt leczenia alergii i innych powikłań po szczepionkach. Na tym jest big pharm’owa kasa. Tu idą miliardy szekli.

Podsumowałem te kwestie w następujących artykułach: 1: „Prawdziwe spiski i przekręty rządów, korporacji… A głupie teorie spiskowe” [LINK TUTAJ], 2: „Koncerny farmaceutyczne osiągają zysk kosztem zdrowia i życia?! Przedstawiam dowody!” [LINK TUTAJ], 3. „KOD i korporacje farmaceutyczne?! Szokujące fakty!” [LINK TUTAJ], 4: „Lobbing, w tym farmaceutyczny, to nowotwór niszczący demokrację” [LINK TUTAJ]

Część z nich ma dziś bardzo profesjonalne, szeroko reklamowane i prężnie działające portale promujące nie tylko szczepienia, ale te „wersje oficjalne”. Cóż. Ktoś taką „pracę” tęż musi wykonywać. W systemie jest miejsce na wszystko i dla każdego. Zarówno dla dobrego, jak i złego. I to jest fajne. My róbmy swoje i tyle. Jednak nie jest tak źle. Zobacz na poniższy obrazek:

Medycyna naturalna, medycyna oficjalna, a może… jedna medycyna?

Chorzy mają problemy z dotarciem do lekarzy, którzy mają otwarte umysły i nie boją się nowych form terapii. Jak i mają trudności ze znalezieniem specjalisów medycyny naturalnej, którzy nie są szarlatanami i oszołomami, ale wykonują swoą pracę rzetelnie i ciągle poszerzają wiedzę. Medycyna naturalna to nie tylko ziółka czy szafka suplementów, to także podstawy wiedzy medycznej, epi-genetyka, współpraca (w razie czego) z kumatymi lekarzami, i tak dalej.

No i w Polsce nie ma prawnych uregulowań zawodu naturapeuty, dzięki czemu agentura big pharmy, która czasami ucieka się do metod wręcz gangsterskich, pozwala sobie na bardzo dużo. Medycyna powinna być jedna. Naturapeuci powinni znać wiedzę medyczną i farmaceutyczną, jak i powinni współpracować z lekarzami. A lekarze nie powinni odczuwać fobii przed witaminą D3, magnezem ( 😉 ) czy skierowaniem chorego na badanie poziomu homocysteiny.

Jednak młode pokolenie lekarzy jest już inne. Pomimo tego, że na studiach medycznych jest pewna ilość karierowiczów-snobów, którzy szpanują drogimi samochodami kupionymi przez rodziców-lekarzy, a studia zdają na amfetaminie, to pozytywne zmiany w mentalności już widać. Znam osobiście trochę naturapeuów, studentów medycyny, czy lekarzy. Głównie z mojego miasta. Nie są to w żadnym wypadku „maszyny systemu”, jak głoszą niektóre portale zajmujące się teoriami spiskowymi. Poczekajmy na zmiany cierpliwie, robiąc swoje. Jedna z Czytelniczek napisała u mnie studentowi medycyny, pełnemu ideałów i wierzącemu w „przenajświętsze szczepionki„, taki oto komentarz:

Cytat: „Jest Pan dobrze zapowiadającm się lekarzem, ale młodym, życie Pana zweryfikuje i z biegiem czasu te wszystkie Pana mądrości, naukowe teorie, będzie można wyrzucić do kosza. Życie to pasmo kłamstw i interesów. Życie to jeden wielki biznes, człowiek jest istotą przekupną, niestety. Dlatego spieranie się kto ma rację nie ma sensu. Prawda nie jest jedna.”

Czy lekarze rzetelnie informujący o szczepieniach są w Polsce szykanowani? Tak

Cytat: „W Warszawie w listopadzie 2017 odbyła się konferencja dotycząca szczepień i na nią została zaproszona specjalistka światowej klasy doktor Judy Mikovits. Polscy specjalisci od szczepionek i czołowi polscy wirusolodzy, wkakcynolodzy, zwolennicy szczepionek, zgłosili swój udział w tej konferencji.

Kiedy jednak dowiedzieli się, że na konferencji wystąpi również dr Judy Mikovits, nagle wszyscy z nich przypomnieli sobie, że właśnie mają inne zajęcia. Uciekli gdzie pieprz rośnie. Dlaczego tak się wszyscy obawiają konfrontacji z prawdą i równymi sobie naukowcami ? Jak długo Polska medycyna będzie żyła iluzją że jest Ok w tej sprawie? A wszystkiemu są winni rodzice którzy sami na własną rękę szukają prawdy i faktów w temacie szczepień? Dlaczego każdy zdrowo myślący i zadających chociażby jedno niewygodne pytanie od razu dostaje nalepkę „antyszczepionkowca” i staje się wrogiem systemu medycznego w Polsce? Dlaczego lekarze dociekający prawdy w tym temacie są szykanowani?”

Zapraszam na dwa filmy video. Wprowadzenie do konferencji o szczepieniach:

Film drugi – fenomenalne wystąpienie dr Judy Mikovits:

Źródłem dwóch powyższych filmów jest kanał YouTube „Niezależna Telewizja” [LINK TUTAJ]
Ich strona internetowa to NiezaleznaTelewizja.pl [LINK TUTAJ]
Polecam subskrybowanie tego kanału YouTube, polubianie ich filmów, odwiedzanie ich strony i wspieranie tych twórców finansowo w czasach które są dla niezależnych mediów trudne.

Zobacz też na poniższy obrazek:

Czy potępiać całą medycynę? Szczepić czy nie szczepić?

Nie potępiam całej medycyny. Ale ten obrazek ma zastosowanie w kilku przypadkach. Np wielokrotnie obniżano górne normy: cholesterolu, ciśnienia tętniczego, cukru. Dzięki takim zabiegom agendy farmacji, czyli Światowej Organizacji Zdrowia, u coraz większej ilości ludzi diagnozuje się: za wysoki cholesterol, nadciśnienie i cukrzycę. Bywa że niesłusznie. A manipulowanie normami przy takich chorobach jak nadciśnienie i cukrzyca jest szczególnie niebezpieczne, bo z nimi nie ma żartów.

Opisałem to w poniższym artykule:
Masz wysoki cholesterol? A czy wiesz że leki na cholesterol są szkodliwe?!

Polecam też debatę, jaką wywołało kojarzone z PiSem środowisko „Gazety Polskiej”. Nie jest to chciany przez nas radykalny przełom, bo na zmiany trzeba czasu. Ale bardzo ważne jest to, że doniesienia o kontrowersyjności i szkodliwości szczepień dotarły do kręgów rządowych, do kręgów kojarzonych ze środowiskiem Kukiza i jego partii, jak i do PiSowskich dziennikarzy. Ważne jest to, że debata się już toczy. Poczekajmy cierpliwie, co przyszłość przyniesie. I róbmy swoje. Naszą powinnością jest mówienie o wszekich nadużyciach i niesprawiedliwościach. Nasżą powinnością jest też protestowanie i naciskanie na samorządowców, instytucje medyczne, rząd czy media. Nie możemy pozostać bierni.

Poniżej artykuł na niezalezna.pl o szczepionkach:
-„Szczepić się, czy nie szczepić? Ciekawa dyskusja podczas debaty z udziałem ministra zdrowia

Nagranie video „szczepić czy nie szczepić: kalendarz szczepęń na 2019 rok”:

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Dzięki temu mogę docierać z demaskacjami i z ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi, wpływając na zwiększanie świadomości. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego. Byt niezależnych mediów jest teraz trudny i od Waszej dobrej woli zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

7 odpowiedzi »

 1. A może szczepić tylko na niektóre ciężkie choroby (polio, tężec), zaś szczepionki typowo „koncernowe” sobie odpuścić?”

  A te na polio i chorobę koni-tężec to garażowa manufaktura pani Jadzi?

 2. Okręgowa Rada Lekarska zwróciła się do naczelnego rzecznika odpowiedzialności zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej o ukaranie pięciu posłów, z zawodu lekarzy, którzy opowiedzieli się za debatą nad obywatelskim projektem znoszącym obowiązek szczepień. Zarzuca im, że nie mają aktualnej wiedzy medycznej i naruszają zaufanie do zawodu lekarza.
  Nie będę tego komentować. 🙁

 3. Mnie nawet badań nie trzeba. Ja byłam szczepiona na wszystko do 10 roku życia (chyba), aż nie miałam powikłań. Do dzisiaj mam problemy zdrowotne, wysokie nietolerancje pokarmowe, które pojawiły się „nagle”, a „szczepienie było zbiegiem okoliczności”. Mój brat nie jest szczepiony od urodzenia. Ja chorowałam ciągle, nawet na krztuśca poszczepiennego i nadal muszę dbać o swoją odporność, a mój brat jest przeziębiony raz w roku. I nie jest chowany pod kloszem. Czasami naje się piasku z piaskownicy albo zje liścia w parku i wciąż ma się dobrze.

  Kiedyś walczyłam, a teraz stwierdzam, że ludzie są tak głupi, że nawet jakbyś im dowody na tacy pokazał, to Ci będą wmawiać, że je sfałszowałeś. Ludzie ufają państwu, prawu, lekarzom i politykom. Nie możemy oczekiwać od bezmyślnego stada samodzielnego myślenia. Dlatego niech każdy robi co chce. Jakie zasiane, takie zebrane. Konsekwencje czynów są zawsze. Bez znaczenia, czy te czyny są „pozytywne” czy „negatywne”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.