CZY WESPRZESZ NIEZALEŻNE PUBLIKACJE W LISTOPADZIE?

Dzięki Waszemu wsparciu w październiku ukazało się aż 18 autorskich artykułów. Był to czas mojej większej pracy na Waszą rzecz jak i na rzecz zwiększania poziomu świadomości w naszym kraju. W poprzednich miesiącach publikacji było znacznie mniej. Mam nadzieję, że uda mi się ten dobry standard utrzymać. 🙂 

Oto niektóre artykuły, które napisałem dla Was w październiku:
Czy klątwy działają? Czyli iluzje w duchowości
Snowpiercer: Film z niezwykłym, ukrytym przesłaniem
Tajemnice polityki: demokracja to iluzja Twojej wolności
Prawica przejmuje władzę na świecie. Czy boisz się tego?
Psychologia: media na potęgę ogłupiają Polaków!
Sens życia jest nie tam, gdzie szukasz
Czy idealny mężczyzna lub idealna kobieta istnieją? Tabu związków
Fałsz ekonomii i polityki. Sądzisz że jestęś wolny? Przeczytaj to!
Czy zło i cierpienie mają sens? Duchowi guru o tym milczą
Ten człowiek wytoczył proces Bogu i wygrał
Tajemnice zdrowia: szczepić czy nie szczepić?
Ludzkość jest na drodze bez odwrotu
Niesamowita przypowieść o poszukiwaniu Boga

Oprócz tworzenia artykułów, które czytacie, mam też swoje życie i codzienne zajęcia. Udaje mi się to wszystko godzić ze sobą, choć nie co dzień mam czas i siły, by pisać. Cieszę się, że mogę pracować na rzecz Was, czyli na rzecz coraz szerszej grupy ludzi mających otwarty umysł. Cieszę się, że w porównaniu z rokiem 2009, gdy nikt nie wiedział praktycznie nic (łącznie ze mną 😉 ), teraz, prawie po dekadzie, widać znaczny postęp. W tamtych mrocznych czasach jakakolwiek szersza dyskusja na tematy inne niż „oficjalne” była praktycznie niemożliwa. Musieliśmy przebijać się przez mur prawie że nie do przebicia, ale nam się udało. Zwiększająca się świadomość jest siłą nie do zatrzymania.

Jestem jednym z niewielu autorów, który publikuje z niewielkimi przerwami prawie 10 lat, i który jednocześnie dba o to, by publikacje były autorskie. Czyli moje własne. Staram się Wam przedstawiać nieco inne spojrzenie, niż to, które jest na innych stronach. Staram się również unikać tego, co jest wałkowane w internecie od 15 lub więcej lat, a na co niekoniecznie są wiążące dowody. Więc publikuję materiały, które dla wielu Czytelników mogą być kontrowersyjne, oburzające, pozbawiające złudzeń i nadziei, czy po prostu „inne niż wszystkie.” Obrałem taką drogę i się jej konsekwentnie trzymam.

Jednak każda strona w swoim utrzymaniu wymaga wsparcia ze strony Czytelników. Media głównego nurtu przedstawiające zmanipulowane informacje mają to wsparcie w postaci obowiązkowych prenumerat, jak i od swoich sponsorów. U mnie wiedza jest za darmo, dostępna dla każdego. Dlatego każde wsparcie jest cenne. Każda taka „cegiełka” pomaga mi utrzymać stronę na serwerze jak i pomaga mi utrzymać motywację do jej prowadzenia. Te czasy są trudne dla niezależnych kanałów informacji. Główni monopoliści internetowi promują media głównego nurtu, czyli informacje wygodne dla elit. Żaden niezależny autor nie zarabia „kokosów” na swojej stronie, nasza praca na rzecz zwiększania poziomu świadomośc jest w dużej części pracą „dla idei”. Mimo wszystko, bardzo lubię to robić. 😀

Jeśli chcesz przekazać „cegiełkę” na utrzymanie mojej strony, i mieć swój wkład w rozwój i udoskonalanie świata, skorzystaj z poniższych opcji:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Za każde otrzymane wsparcie serdecznie dziękuję. 🙂 Przykro jest to pisać, ale przetrwają te media, które będą miąły finanse na swoje utrzymanie.

Jedna myśl w temacie “CZY WESPRZESZ NIEZALEŻNE PUBLIKACJE W LISTOPADZIE?

 1. Drogi Autorze.
  „Jestem jednym z niewielu autorów, który publikuje z niewielkimi przerwami prawie 10 lat, i który jednocześnie dba o to, by publikacje były autorskie.” (Vide trzeci akapit zamieszconej jw. publikacji).

  Nasz Pan Jehoszua nauczał w przypowieściach. Nie zawsze należy mówić wprost, by nie ranić czyjeś dumy i ludzkiej godności. Odsyłam zatem do Nowego Testamentu, by na podstawie nauki objawionej (nieskażonej) poddać ocenie, owoce swojej twórczości .

  „Tak biegnijcie abyście nagrodę zdobyli.” (1 Kor 9:24). „Ja tedy tak biegnę, nie jakby na oślep, tak walczę … nie jakbym w próżnię uderzał.” (1 Kor 9:26). „Ale umartwiam ciało moje i ujarzmiam, bym przypadkiem, będąc zwiastunem dla innych, sam nie był odrzucony.” (1 Kor 9:27). „A kto by zgorszył jednego z tych maluczkich, którzy wierzą, temu lepiej by było, by zawiesić na jego szyi, kamień młyński, a jego wrzucić do morza.” (Mk 9:42). „Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. ” (Łk 21:33). „Stoczyłem piękną walkę, bieg ukończyłem, wiary nie straciłem. Teraz czeka mnie już tylko sprawiedliwie zasłużony wieniec zwycięstwa” (2 Tym 4:7).

  Życzę sukcesów na takiej to drodze życia i działalności.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.