Afery

EPIDEMIA ODRY W POLSCE TO OSZUSTWO! ZOBACZ DOWODY!

Czy w Polsce jest epidemia odry? Czy powinniśmy się szczepić?!

Ponoć w Polsce szaleje epidemia odry. W pierwszej połowie 2018 roku (styczeń-lipiec) odnotowano 128 przypadków (o tym powiemy zaraz…) odry. Dla porównania, w całym 2017 roku odnotowano 62 przypadki odry. Te dane dotyczą całej Polski, a więc 39 milionów obywateli. W mediach istna panika. Zwoływane są kolejne i kolejne konferencje prasowe, które są transmitowane przez mainstreamowe media. Trwa nagonka na rzekomo nieszczepiących rodziców.

Zbyt skomplikowane, by było prawdziwe? W przeszłości w Polsce w niektórych latach odnotowywano tysiące przypadków odry rocznie, mimo szczepień. Nikt nie robił wtedy żadnej nagonki. Temat w mediach nie istniał. Czy to TYLKO kwestia medialnej nagonki na nieszczepiących rodziców? A może ten temat kryje jeszcze inne, bo trzecie dno?!

Przeczytaj koniecznie mój poprzedni wpis odnośnie epidemii odry w Polsce. Dziś dotarłem do nowych materiałów, które są po prostu szokujące i wyjaśniają, skąd ta nagonka. Ale uzupełnienie wiedzy nie zaszkodzi:
Epidemia odry w Polsce: fakt czy mit? Szczepić czy nie?

Czy w Polsce mamy epidemię odry?

Przypomnę tylko, że taka „medialna epidemia” była wielokrotnie, np w 2015 roku. Wtedy media podały, że w Walii (część Wielkiej Brytanii) wykryto 80 przypadków odry. Panika poszła na całą Europę. Jednak media nie podały informacji, że te 80 przypadków były „podejrzeniami”. Ostatecznie, po dokładnych testach laboratoryjnych, odrę potwierdzono tylko u… 1 (jednego) dziecka. Ale o tym media już nie poinformowały. Jest to ewidentna manipulacja faktami.

W grudniu mija termin ważności tysięcy szczepionek na odrę. Utylizacja zgodnie ze standardami UE to spore koszty. Do tego dochodzą koszty szczepionek, na których sprzedaży producent (firma farmaceutyczna) nie zarobi. „Na szczęście” zdarzyła się „tak zwana epidemia odry” w Pruszkowie pod Warszawą, akurat na miesiąc wcześniej. Cóż za dziwny, niemal „wspaniały” zbieg okoliczności, prawda? Dzięki wywołaniu paniki u rodziców, uda się je „zutylizować” w ciałach malutkich dzieci. Uniknie się w ten sposób ogromnych koszów, a kto wie, może dodatkowo się zarobi, bo panika ogarnęła setki tysięcy rodziców, jak i tysiące dorosłych chcących się „do-szczepić”. Poniżej dowód na to:

Poza tym, media, głównie TVN24, informowały o 12 przypadkach odry w Pruszkowie koło Warszawy. Przytaczano przypadek sześcioosobowej rodziny, i podano na całą Polskę, że nie byli oni szczepieni. Nagonka na nieszczepiących rodziców ruszyła pełną parą. Jednak matka tej rodziny pokazała mediom książeczki szczepień, które wklejam ponżej. Media, co oczywiste, nie podały tego do szerszej wiadomości.

Poniżej: film video o odrze, trywialnej chorobie, zanim koncerny wypatrzyły w niej zysk:

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Dzięki temu mogę docierać z demaskacjami i z ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi, wpływając na zwiększanie świadomości. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego. Byt niezależnych mediów jest teraz trudny i od Waszej dobrej woli zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

 

4 odpowiedzi »

 1. Osoby zaszczepione, które tak panicznie boją się zarażenia od niezaszczepionych, same zaprzeczają skuteczności szczepień. A skoro uważają, że nie chronią one przed chorobami, to dlaczego tak agresywnie reagują, gdy ktoś opowiada się za ich dobrowolnością? Uważam, że wszyscy, którzy wylewają jad na przeciwników przymusowych szczepień, powinni zostać niezwłocznie zaszczepieni przeciwko wściekliźnie. 😉

 2. A żeby potwierdzić teorię odnoszącą się do stacji tvn,w faktach podano i jednocześnie wyśmiewano antyszczepionkowców za to iż zarzucają koncernom sprzedaż przeterminowanych/z krótką datą ważności szczepionek. Prawdę najlepiej wyśmiać, kłamstwo wówczas samo się obroni. Tylko jakim kosztem!

 3. Podobnie jak z marszem niepodległości 11 listopada. Nagle w tym czasie policjanci idą na L4-masowo w woj.warmińsko-mazurskim, Poznaniu itp, służba więzienna, straż pożarna.
  Zmasowany atak na Polaków, poniekąd cichy, tylko czy zachowamy zimną i rozsądną krew?
  Wszak epidemia odry, na marszu może i rozruchy a wskutek braku wystarczających jednostek policji to i Polacy sami się „wytłuką”.

 4. Jarek może zbadaj temat szczepionki mmr2, ma w skutkach ubocznych cukrzyce typu 1
  , której jest coraz więcej wśród dzieci i dorosłych do 30 roku życia. Sporo dzieci, młodzieży i młodych dorosłych dostaje tej choroby, która uzależnia od insuliny produkowanej przez koncerny farmaceutyczne, a lekarze zalecają dietę węglowodanową …..

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.