11 LISTOPADA: POLSKA DUMNA, NIEPODLEGŁA I WSTAJĄCA Z KOLAN!

Moje przesłanie na 100-lecie niepodległości Polski: powstańmy z kolan i dokonajmy zmian!

W tym roku świętujemy stulecie niepodległości. Lewicowi włodarze miast z partii dbających o interesy banków, korporacji i Niemiec (PO, Nowoczesna) próbowały zakazać patriotycznych demonstracji, ale to się nie udało, bo sądy uznały te wnioski za bezzasadne. W Warszawie aż dwa razy, bo urzędnicy którzy przez lata eksmitowali 40.000 ludzi na bruk (afera z kamienicami), zaskarżyli ponownie decyzję sądu która zezwalała na marsz.

Moi stali Czytelnicy wiedzą, że nie jestem jakiś radykalnym wyznawcą prawicy. Mam poglądy mieszane, które można nazwać „poglądami hybrydowymi”. Zaś taka ideologia to „Symetryzm”, czyli stanie pośrodku, połączone z myśleniem zdroworozsądkowym. Wg mnie „droga środka” to droga, której będzie musiała nauczyć się ludzkość. Jednak patrząc na to, co robi nasze rodzime PO, jak i na to, co robi międzynarodowa lewica (np oficjalne postulaty czołowych amerykańskich feministek, by dokonać ludobójstwa 90% mężczyzn)… No to sorry, ale ta słynna kibolska raca aż sama mi się odpala w dłoni. Oczywiście, w prawej dłoni. 😉

Jestem mężczyzną. Jestem Polakiem. Jestem Europejczykiem. Mam biały kolor skóry. Jestem dzieckiem Ziemi. Co do wszechświata to nie wiem czy są inne zamieszkałe planety, ale jestem też dzieckiem kosmosu, tak umownie. Jestem z tego bardzo dumny. I za nic nie przepraszam. Za żadne prawdziwe lub też wydumane grzechy ojców i dziadków. Nie przepraszam  za patriarchat, za kolonializm, za Białą Supremację, za niewolnictwo, za państwa wyznaniowe. Jeśli już, to mogę przeprosić za własne, indywidualne zło.

Jednak doceniam wiele osiągnięć współczesności. Że mogę zamieszkać z kobietą którą kocham i nie muszę brać do tego ślubu po 4 tygodniach znajomości, pod czujnym okiem rodziców obojga z nas, by potem spłodzić ósemkę dzieci. Że pomimo wszystko, odnosimy się do siebie z większą empatią i szacunkiem, bo nasze relacje powoli i z ogromnym trudem się cywlizują. Że żyję w państwie świeckim i nikt mnie nie zmusza do chodzenia do kościoła. Że nie ma prawa szariatu i plagi przemocy i gwałtów, jaka od zawsze była w krajach islamskich (taka neurobiologia tej rasy), a która to plaga zaczyna się pojawiać w krajach Zachodu.

To ważny dylemat – nacjonalizm czy jedna ludzka rodzina? Czy to się musi wykluczać? Opisałem to w poniższych artykułach:
Czy w Polsce są neonaziści? „Dzisiejsi antyfaszyści stali się faszystami”
„Budujcie mosty a nie mury” czyli ideologiczne, polityczne i duchowe iluzje. Potrzebujemy zarówno mostów jak i murów

Ma miejsce ogromna, systemowa przemiana. Liberałowie doprowadzili do szeregu ekstremów jak i do wielu bardzo niekorzystnych zjawisk społecznych i ekonomicznych. Marzyła im się bezmózga masa, która nie ma oparcia w tożsamości wynikającej z rodziny, płci, narodowości, rasy. Jest to zjawisko „atomizacji”. Człowiek-atom, bez wsparcia, jest skazany wyłącznie na liberalne elity i ich opresyjny system społeczno-prawny. Jednak to musiało w pewnym momencie się posypać. Kimkolwiek jest „Matka Natura” czy też „Bóg” (lub dowolny inny twór), to jednak wydaje się on trzymać jakąś tam pieczę nad planetą i jej zbiorowościami. Im szybciej idzie to co nowe, tym agresywniej to, co stare będzie się bronić, zakazywać, nakazywać i narzucać. Da to oczywiście skutek odwrotny do zamierzonego. To odwieczne prawo. Każdy system po jakimś czasie ulega inercji i rozpadowi. Przy czym ostatnia faza „gnicia systemu” bywa najbardziej emocjonująca.

Postarajcie się przyjąć do wiadomości, że świat bez dominanty liberalnej demokracji może być dokładnie takim samym światem, a kto wie, może będzie trochę lepszym. Będzie to świat z jego cieniami i blaskami, z wielkim heroizmem, wrażliwością i poświęceniem dla dobra wspólnego. Ale także będzie to świat z egoizmem, przemocą, mentalnością kalego, ignorancją i tumiwisizmem. Będzie dokładnie tak samo. Słońce będzie wschodzić na wschodzie a zachodzić na zachodzie. Ludzie będą pracować, odpoczywać, imprezować, czytać mądre jak i głupie książki. Będą się kochać i nienawidzić. Taki będzie świat po rzekomo „strasznym i apokaliptycznym” upadku liberalnej demokracji.

Pisałem o tym w poniższych artykułach – zapraszam Cię do lektury:
Trwa upadek liberalnej demokracji i ogromny szok przyszłości
Światowe przemiany: zagłada czy przebudzenie ludzkości?
Czy boisz się nadchodzących rządów prawicy?
O konflikcie między biedującymi millenialsami a pokoleniem liberalnych ojców

Życzę nam wszystkim, byśmy przestali pokornie zaciskać pasa. Robiło to pokolenie naszych rodziców, dziadków i pradziadków, w nadziei, że następnym pokoleniom będzie już lżej. Nic takiego jednak nie następowało. Rezygnowali oni ze zmieniania swojego własnego „tu i teraz”. Więc w rezultacie nie zmieniało się nic. Ba, owe „pokorne cielęta”, wychowywane na „posłuszne owieczki”, omamione doktrynami niewolników (To koszta transformacji, jest niska wydajność pracy, takie są prawa ekonomii, wolny rynek wszystko wyreguluje), pozwoliły na rabunkową grabież naszego kraju.

Życzę nam, byśmy zaczęli zaciskać pięści, w nienawiści, pogardzie i gniewie. Tak! Mamy do tych uczuć pełne prawo! Dość z wszelką „pedagogiką wstydu” i dość z bzdurami, że to złe emocje i niskie wibracje. Te emocje są integralną częścią nas i są tak samo potrzebne. Nasi rodzice pokornie zaciskali pasa, co dało skutek odwrotny do zamierzonego. My zaciskajmy pięści. Po co? Po to, by wymierzyć sprawiedliwość i odebrać to, co zostało nam ukradzione. Ale tym razem prawdziwym oprawcom. Czyli miliarderom, korporacjom, bankom, finansistom, czy lokalnym biznesmenom i ich sieciom „układów”. To oni są naszymi prawdziwymi oprawcami i wrogami, a nie tak samo ubogi rodak o innych poglądach niż nasze.

Życzę nam, byśmy wyszli z wielowiekowej „mentalności folwarcznej” czy też „mentalności ofiary”. Ten proces, niestety, jest zawsze burzliwy. Skumulowana przez długie lata energia ofiary nagle znajduje gwałtowne ujście. Człowiek zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo był okłamywany, manipulowany i okradany. To budzi żądzę odwetu. Tak jest przy każdym „obalaniu tyrana”, przy każdej rewolucji. Takie są prawa rządzące społecznościami ludzkimi. Gdy następuje nadmierna akumulacja wszelkich „dóbr” w rękach coraz węższej i węższej grupy ludzi (kapitalizm czy rynek matrymonialny – zjawisko odrzucanych samców beta i inceli), to zaraz pojawiają się rewolucyjne i redystrybucyjne tendencje. Które często są bardzo radykalne.

Nadchodzące czasy będą bardzo ciekawe. Już są. Te wielkie światowe przemiany dzieją się już teraz. Bądźmy dumni z tego, kim jesteśmy. I nie dajmy się gnoić, czy to przez kościół, czy to przez kapitalistów, czy to przez liberalną lewicę. Dumnie wstańmy z kolan i podnieśmy głowy. Mocno zaciśnijmy pięści, w końcu pozwalając sobie na potężny, potworny gniew i nienawiść. Godzina „R” jak „Rewolucja” przyjdzie dużo szybciej, niż się spodziewasz.

Przeczytaj o fałszu ekonomii i przyczynach polskiej biedy w artykułach poniżej:
Fałsz ekonomii i polityki: globalny, ekonomiczny obóz pracy jest tworem kapitalistycznych elit
Czemu zarabiamy 4x mniej niż na Zachodzie przy takich samych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
Niszczą nas niskimi zarobkami i wysokimi cenami. To sabotaż a nie prawa ekonomii!
Dlaczego trwa wyzysk i bieda? Spojrzenie gnostyckie na prastary temat
Liberalne elity realizowały program ekonomicznego ludobójstwa w Polsce!

No i taka ciekawa adnotacja na koniec. Otóż w redakcji Gazety Wyborczej ktoś podróżuje w czasie. 😉 Niedawno chyba przez przypadek został wygenerowany tekst, który miał zostać opublikowany dopiero 11 listopada 2018 roku. Skąd oni teraz wiedzą, że 11 listopada 2018 jacyś narodowcy biją kobiety, które sprzeciwiają się faszyzmowi? No i „faszyzmowi” czyli czemu? Te „kobiety z przyszłości” demonstrowały przeciwko włoskiemu faszyzmowi lub niemieckiemu nazizmowi z lat 1933-1945? Rozumiem, że trauma dwóch wojen jest nadal w nas żywa, ale taki protest już niewiele da. 😉

A na poważnie, czyżby szykowała się jakaś gruba prowokacja z udziałem „sojuszniczych mediów” jak i „crisis actors” w dniu stulecia niepodległości, podczas Marszu Niepodległości? Crisis actors to inaczej „aktorzy do zadań specjalnych”, po przeszkoleniu przez służby specjalne. W grudniu 2016 podczas słynnego „ciamajdanu” odbyła się szeroko zakrojona próba obalenia legalnie wybranego i demokratycznego rządu PiS. Oprócz ogromnego pressingu w mediach i różnych akcji polityków, miały miejsce prowokacje z udziałem tzw. „crisis actors”.

Przed 2015 rokiem jednymi z najsłynniejszych „crisis actors” byli Andrzej Hadacz i „Joanna spod krzyża”. W 2016 roku podczas „ciamajdanu”, niejaki pan Diduszko, luźno związany ze środowiskiem lewicowo-liberalnej „Krytyki Politycznej”, udawał śmiertelną ofiarę rzekomej brutalnej napaści policji. Zdjęcia z jego „reanimacji” miały być transmitowane na całym świecie, łącznie z BBC i CNN. Jednak tylko cud sprawił, że globalni macherzy tego zaniechali, ponieważ tę akcję służb specjalnych nagrał z boku jeden z prawicowych aktywistów. I to właśnie tego dnia po północy serwis Flight Radar wydał oficjalny kominikat o zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Polską. Po 30 minutach oczywście komunikat zdementowano jako „błąd”. Tę hybrydową akcję z grudnia 2016 opisywałem [TUTAJ].

Później sponsorowany przez George Sorosa Bartosz Kramek wydał oficjalną instrukcję, jak dokonać zbrojnego zamachu stanu w Polsce. Elementy wojny hybrydowej i akcje z „crisis actors” stosowano również podczas letnich protestów w 2017 i w 2018 roku. Latem 2018 roku zdemaskowano, jak „crisis actors” ze zbrojnego ramienia opozycji (Obywatele RP) rozpylili wojskowe środki trujące podczas ulicznej demonstracji. Wina miała zostać zrzucana na „brutalną, PiSowską policję” a sprawa miała pójść szeroko w świat. Jednak i tutaj demaskacja oszustwa była bardzo łatwa i szybka, ponieważ szpaler policji znajdował się daleko od miejsca rozpylenia środków trujących.

Czy teraz szykuje się podobna, hybrydowa akcja, z udziałem crisic actors, np z organizacji terrorystycznej „antifa”? Poniżej macie screen z Wyborczej. Źródło omyłkowo opublikowanego „newsa” to Wyborcza.pl:

P.S. Ciekawostka numerologiczna dla fascynatów tego typu teorii 😀

11.11.2018
2 + 0 + 1 + 8 = 11
11 + 11 + 11 = 33

11.11.2018
1 + 1 + 1 + 1 + 2 + 0 + 1 + 8 = 15.
1 + 5 = 6

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Dzięki temu mogę docierać z demaskacjami i z ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi, wpływając na zwiększanie świadomości. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego. Byt niezależnych mediów jest teraz trudny i od Waszej dobrej woli zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

15 myśli w temacie “11 LISTOPADA: POLSKA DUMNA, NIEPODLEGŁA I WSTAJĄCA Z KOLAN!

 1. na ten czas pis to jedyna opcja zeby nas nie wcielil do 3ciej rzeszy albo do sowietow ale nie postawili sie z ydom w sprawie przymusowych szczepein trującego pestycydu roundupu i gmo, liczba poszczepiennych padaczek białaczek i auztyzmow jest juz liczona w setkach tysięcy, morderstwo slowian trwa, pis jest naiwny bezwzglednie wierzy lekarzom naukofcom i ksiedzom

  1. Rozum ludzki nie ustala prawdy, co najwyżej zasady ortografii. Prawda jest zadana rozumowi do poznania. Leniwy, ociężały, zakodowany rozum – woli powtarzać rzeczy zasłyszane – ludzką zwyczajną gadaninę.

  1. Chwała i dziękczynienie Stwórcom, że jest z nami, taka wspaniała osoba, jak Pani HELENA KORTYK. Wielkość użytych przeze mnie słów, powinna być oczywista dla każdego Polaka. Słowa te jednak wcale nie świadczą o mojej możności, a o Wielkości Mocy, która mnie, zwyczajną, błądzącą, dalece niedoskonałą osobę, w swoim niezasłużonym, dla mnie miłosierdziu, nagrodziła łaską zrozumienia istoty dobra i zła (vide też Psalm 27). Chwała i wieczna miłość Duchowi Świętemu, dawcy Przedwiecznej Mądrości, organizującej zachowanie i działanie istot świadomych, stanowiącej żeńską naturę Stwórców, pod przemożnym wpływem której pozostają przede wszystkim kobiety. Niewysłowiona, wieczna wdzięczność Panu naszemu Jeszua (Jehoszua), w językach pogańskich, nietrafnie nazywanemu Jezusem – przez którego pogrążona w nieprawości ludzkość, może dostąpić zbawienia (wyzwolenia z sideł zła). Uwielbienie i wieczna gloria Ojcu Przedwiecznemu, promieniującemu na cały Wszechświat swoimi energiami Miłości i Światłości.

   1. Tak p.Leszku. Nie ma Boga Są Stwórcy. Nie ma nic jak Nasi Stwórcy. No super jeżeli chodzi o Dary Wiedzy która Pan posiada. Mój mąż jest Pastorem ale cienko Zna prawdę.Czytam Pana wpisy i są prawdziwą nauką płynącą od Stwórców.Dobrej nocy i obecności Bliskich osób bo czuję że jest gdzieś blisko mężczyzna który Panu towarzyszy w Słowu którą Jest bezpośrednią prawdą.Mam mocę proroczą.Panie Leszku blisko gdzieś jest mężczyzna który jest Panu wiernym uczniem jak apostołowie.Ja osobiście jestem szczęśliwa z Pana mądrości płynącej z Łaski Stworów Tj.Jezusa.Polecam Panu zadbać o bliską osobę płci męskiej bo czuję energię ze zbliża się śmierć Jego.Nie wiem Jak to się stało że właśnie dziś mogłam odnieść się do Pana słów.Napominam bo Pan może mu pomóc. Proszę wstrzymać tą osobą żeby 14.11 nigdzie od Pana nie odchodził.To jest młoda osoba z problemem nowotwora ale czuję ze nie wie. Stwórcy wspominają się o Niego ale czuję Pana obecność.Dziwna energia dobra od Tego Czlowieka bije mimo jego wielu porażek i ucieczek.Oddaje Go Panu mocy bo Pan Ją Ma. Mądrość Pana W istocie obcowania ze Stwórcami to Obcowanie z Nimi oczym Juz Pan wie.Czekam na Pana dalsze działania.Jutro wracam do Norwegi.Helena Kortyk.Podam Panu adres domowy po 14.11. Proszę przyjąć moje wskazówki bardzo poważnie.Jest Pan wielki.Amen

  1. Szatan, czyli odstępczy umysł ludzki – siła negatywna. Dusza ludzka, dobrowolnie poddana energiom Miłości i Światłości Stwórców jest w stanie kontrolować cielesny umysł, który wówczas utrzymuje pod kontrolą zmysły. Podporządkowanie duszy Stwórcom, a następnie umysłu ludzkiego duszy i trzymania przez umysł, pod kontrolą zmysłów – tego naucza Biblia. Istnieje prosty test na umysł ludzki. Chodzi o stosunek do pojmowania i miłowania pokoju na świecie. Oświecony umysł ludzki przestrzega normy: Si vis pacem – para iustitiam. Odstępczy umysł – będzie popularyzował anty normę: Si vis pacem – para bellum. „Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Stwórców” (Mt 5: 9).

   1. Drogi Panie Leszku pozdrawiam .Dojechałam. W czasie trwania lotu analizowałam Pana Duchowe Nauczanie i pozwoliłam sobie na głębokie wtajemniczenie w Pana Naukę która jednoznacznie pochodzi OD STWORZYCIELI. Chwała i Dziękczynienie Zbawcom za Wielki Dar Nauczania. Zastanawiam się nad wyjściem z kościoła Metydostycznego znając Pana zrozumienia. Jestem bardzo zmęczona złą energią gdzie czytając Pana czuję bliskość Zbawiciela oraz Pana w ostatnim czasie posłannictwo.To wszystko co się dzieje pochodzi od Stworzycieli.Podaje mojego maila Halina56pol@gmail.pl. Opiszę Panu moje wizje prorocze którą Stworzyciele mi dają. Mam jedno krótkie pytanie czy blisko Pana jest osoba mężczyzna z imieniem o 7 literach? Jeżeli jest to to jest mężczyzną bardzo mocno obudzony przez Pana do Storzycieli lecz stan jego zdrowia jest bardzo zły i może odejść choć powierzam Go Panu bo Pan Ma mu pomóc bo został Pan do Niego przeznaczony przez Stworzycieli aby Go ocalić od śmierci ziemskiej. Nie wiem dlaczego tak piszę ale Takie czują siły i przesłania.Jest Pan jego Wielkim Darem Stworzycieli.Natym polegają Nasze Dary i naznaczenie dane przez Stworzycieli! Jak Pan odczuwa siły kosmologii a Nasza moc Stworców? Czekam na maila i pamiętajmy o Wielkości Słowa Bożego.Amen. Helena K.

    1. Jednak, w tym przypadku, używanie symboli (liczb, obrazów, malunków), z uwagi na to, że animizują świadomość ludzką, to zabiegi magiczne (spirytystyczne), stąd z wielu względów niebezpieczne. Wszelkiego rodzaju magia (czary, wróżbiarstwo), przesłania wiedze objawioną, w tym także i moc Stwórców.

    2. Jednak, w tym przypadku, używanie symboli (liczb, obrazów, malunków), z uwagi na to, że animizują świadomość ludzką, to zabiegi magiczne (spirytystyczne), stąd z wielu względów niebezpieczne. Wszelkiego rodzaju magia (czary, wróżbiarstwo), przesłania wiedzę objawioną, w tym także i moc Stwórców.

 2. Hamartia (gr. – wina, grzech), oznacza błędne rozpoznanie i fałszywą ocena własnej sytuacji przez osobę, społeczeństwo czy naród. Brak refleksji nad porażkami i dalsze brnięcie tą samą drogą, która przynosiła dotąd same niepowodzenia – to już ignorancja. Trwały stan ignorancji kończy się zawsze przypieczętowaniem dotychczasowego losu, co ostatecznie prowadzi do katastrofy. Tylko systematyczny, pozytywny rozwój duchowy, wyrażający się wewnętrzną przemianą, wydobywa osobę, społeczeństwo czy naród z sideł ignorancji. Ignoramus et ignorabimus.

 3. Totalni nie mogą przeboleć, że obchody odbyły się bez większych „incydentów” 😉 i jak mogą, szukają dziury w całym. Dla nich każdy pretekst jest dobry, żeby napaskudzić we własne gniazdo.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.