CZEMU FEMINISTKI KOCHAJĄ ISLAM I NIENAWIDZĄ BIAŁYCH?!

Dlaczego feministki uwielbiają islam a nienawidzą nas, białych mężczyzn? Czemu oskarżają nas o Białą Supremację i wszystko co złe?

W tym artykule wezmę pod uwagę pewne ciekawe zagadnienie. 😉 Otóż dlaczego feministki lubią islamistów i bardzo chętnie ich bronią, nazywając białych mężczyzn „Rasistami” i „Białymi Suprematystami”? Dlaczego feministki kochają ekstremalnie patriarchalny islam, a wciąż atakują i nienawidzą spokojnych białych mężczyzn? Czyżby prawdą była teoria, że to tak naprawdę wielki cywilizacyjny shit-test, który jako mężczyźni porzegrywamy? Bo kobiety wcale nie chcą metroseksualnych hipsterów w rurkach, ale mężczyzn silnych, odważnych i agresywnych? Bo kobiety mówią jedno, a robią drugie? 😉

Romans feminizmu z islamem wydaje się być tak niedorzeczny, że zahacza to nie tylko o freudyzmy i podświadomy masohizm, ale wręcz o psychiatrię kliniczną. Przecież islam to patriarchat do kwadratu. W islamie kobieta ma taką samą pozycję, jak zwierzęta gospodarskie. Dlaczego feministki nienawidzą białych mężczyzn, którzy są już bardziej cywilizowani i wrażliwi, a uwielbiają tych, którzy ścinają głowy i są patriarchalni aż do granic możliwości?

W grafice powyżej: jedna z polskich feministek, buseness-woman przyznaje, że trzeba zabić 80% mężczyzn. Więc czy feminizm jest ogólnie w porządku, a tylko ekstremistki nawołują do budowy „nowego Auschwitz” dla mężczyzn? Czy nie warto słuchać tych odizolowanych głosów wariatek, które jak wiadomo są w każdym środowisku? Po pierwsze, feminizm jak i przeciwnicy feminizmu to bardzo szeroki ruch. Jest tam szerokie spektrum normalności, ale jest też szerokie spektrum ekstremizmu. Po drugie, te wręcz szaleńcze wypowiedzi, nawołujące do zbrodni ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości, wcale nie są „odizolowanym wołaniem na pustyni wariatki nie mającej nic wspólnego z feminizmem.” Feministki lubią przedstawiać takie skrajne wypowiedzi jako „bredzenie baby z brodą”.

A tymczasem okazuje się, że ta rzekoma „baba z brodą” ma miliony obserwujących na portalach, wydała wiele książek i ma spory wpływ na feminizm trzeciej fali. Czyli ma wpływ na miliony umysłów. A jej wpis o potrzebie likwidacji (ludobójstwa) 90% mężczyzn był „podany dalej” i „polubiony” około 40.000 razy. Więc co zrobi czwarta fala feminizmu? Kominami krematoriów wyfruniemy do nieba, jeśli tego nie zatrzymamy. Tak już było w historii, gdy skumulowana latami niemawiść, popierana przez państwo, doprowadziła do rzeczy strasznych. Albo weźmiemy szable w dłoń i powiemy temu „dość”, albo marny nasz los.

Mężczyźni przestali być mężczyznami, stracili swoją męską siłę. Męskość została więc spychana coraz bardziej na margines. Jest to podświadoma tendencja kobieca, która polega na „testowaniu” siły i męskości mężczyzny poprzez fochy, kaprysy, czepianie się i tym podobne. Obserwujemy to np w związkach. Wiele kobiet boi się podskoczyć facetowi, który je źle traktuje, ale jest męski i silny. Za to przy mężczyźnie słabym pojawia się często czepianie się o bzdury, fochy, obrażalstwo, i tym podobne.

Jest to mechanizm ewolucyjny, w którym niedojrzała emocjonalnie kobieta sprawdza męskość i siłę swojego partnera. Jest to relikt złych, starych czasów, gdzie aby przetrwać kolejny dzień, liczyła się brutalna siła. Kobiety ze słabymi partnerami ginęły razem z potomstwem. Ten mechanizm obserwujemy także w większej, bo zbiorowej skali. Cały ten feminizm i to deptanie mężczyzn, jest takim „testem” na męskość. My, biali mężczyźni, oblewamy ten test notorycznie, więc feministyczna śruba jest dalej przykręcana. Jednak ostatnio widać pewne przebłyski zbliżającej się wiosny.

Mężczyźni mówią temu „dość”. Zaczynają się emancypować. Również mówią, że nie muszą spełniać społecznych oczekiwań. Że nie urodzili się po to, by spełniać życzenia kobiet, tylko swoje. To chichot historii. Wiele dziesięcioleci temu jedna z feministek powiedziała, że kobiety nie rodzą się po to, by spełniać zachcianki mężczyzn. No i ma rację, to oczywiste. A teraz wkurzeni na dyskryminację i na nienawiść mężczyźni mówią, że nie urodzili się po to, by spełniać zachcianki kobiet. Czy mają rację?

Ruch MRM – Men’s Right Movement – to inaczej walka z nierównościami i dyskryminacją mężczyzn. Ruch Red Pill to inaczej demaskowanie rzeczywistej, ukrywanej przed młodzikami natury relacji damsko-męskich. Co oczywiste, ukrywają to przed młodzikami, by szli w to życie, w ten system, bez namysłu. Młodość musi SPAĆ, takie jej prawo. MGTOW to ruch który stawia przede wszystkim na rozwój i samorealizację. Większość MGTOW’ców trzyma się z daleka od kobiet.

Najgorsze jest oczywiście zjawisko „rebelii samców beta”. Grupują się w grupach takich jak beta uprising lub incel rebelion. Incele, bo o nich mowa, to młodzi mężczyżni, najczęściej przed 25 rokiem życia. Którzy ze względu na brak urodu jak i fatalne wzorce w psychice (zagniewana na ojca matka podświadomie „karała” tak syna, zaszczepiając mu lęki, kompleksy, traumy), nie mieli żadnych kontaktów z dziewczynami. To rodzi ich coraz większą radykalizację. Warto obserwować ruch inceli i próbować coś przedwcześnie robić. Ale na pewne rzeczy jest już za późno. Niby empatyczne ugrupowania feministyczne jedyne co robią, to plują na tych ludzi i gnoją ich, co jeszcze bardziej ich radykalizuje.

A tak poza tym.. Mężczyźni którzy nienawidzą męskości i mężczyzn.. Oni istnieją. Zafascynowani ideologia feminizmu, gender i lewicy. Odrzucają każdy przejaw męskości jako mizoginizm i patriarchalizm. Mentalnie wykastrowani i pozbawieni męskiej siły, nieustannie słodzą głównie feministkom. A to nie przynosi rezultatu. Spychaja głęboko do podświadomości swoją samczą, męska stronę. Negują archetyp drania i skur*wiela który jest w każdym z nas bez wyjątku. A te wyparte treści kumulują się w tych głębinach. Domagają się w pewnym momencie zauważenia, zaakceptowania i ujścia. Więc to może eksplodować. W typowo „samczy” sposób. Żadna ze skrajności nie jest dobra.

A gdzie nasza kultura? Nasza tożsamość? Dlaczego nie mogę być dumny z tego, że jestem mężczyzną, że jestem Polakiem, że mam biały kolor skóry, że należę do Cywilizacji Europejskiej? I dlaczego oskarża się mnie o całe zło świata? (Czyli o: patriarchat, grzechy ojców, kolonializm, jedwabne itp itd).

Tożsamość związana z: płcią, miastem, narodem, rasą, cywilizacją daje siłę i daje wsparcie. To dlatego liberalne elity chcą nam tę tożsamość odebrać – byśmy nie byli silni, nie mieli wsparcia od naszych sióstr i braci, i byśmy byli ich robolami za miskę ryżu i niewolnikami.

Poniżej: Cassie Jaye, reżyserka i dumna feministka postanowiła poznać swoich wrogów – ruch na rzecz praw mężczyzn. Jak ją to zmieniło? Jak jej środowisko zareagowało na chęć dialogu z „wrogiem”:

Dlaczego kultura europejska ginie? Poniższe nagranie pochodzi z kanały YouTube Joanna Chołuj [LINK TUTAJ]

Moje najnowsze felietony na temat relacji damsko-męskich są dostępne poniżej. Zapraszam:

Tabu związków: poszukiwała idealnego faceta i doznała szoku!
Czy idealny mężczyzna lub idealna kobieta istnieją? Tabu związków
Męskie spojrzenie na relacje damsko-męskie: dobre kobiety istnieją!
Czy przyjaźń damkso-męska istnieje? Tak, ale powinieneś o tym wiedzieć!
Jak mieć szczęśliwy związek? Uważaj na te groźne przekonania!
Jak mieć pary na Tinderze? Kilka szokujących faktów

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Dzięki temu mogę docierać z demaskacjami i z ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi, wpływając na zwiększanie świadomości. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego. Byt niezależnych mediów jest teraz trudny i od Waszej dobrej woli zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

 

22 myśli w temacie “CZEMU FEMINISTKI KOCHAJĄ ISLAM I NIENAWIDZĄ BIAŁYCH?!

 1. Drogi Jarek.

  Jeśli ciekawi Ciebie dalsza przyszłość ludzkości, to racz przyjąć do wiadomości / podoba Ci się to, czy też nie? / , że` dalej może być tylko gorzej.

  Tak Jarek.

  W męsko damskich relacjach dalej może być już tylko gorzej.

  Objechałem ostatnio wschodnie rubieże Polski. Zwiedziłem także wioskę Gotów. Mój prywatny przewodnik powiedział mi, że na wykopaliskach cmentarnych Gotów znaleziono szkielety tego wymarłego już dziś ludu.

  Okazało się, że na cztery groby kobiet przypadał tam jeden grób mężczyzny.

  Masz Jarek Twoje 80% kobiet, o których tu piszesz. Nic dziś nie stoi na przeszkodzie, aby tamte dawne czasy powróciły.

  Co dalej?

  O tym, co dalej może czekać nas samców w dalszej przyszłości wolę nie pisać. Na skutek szoku psychicznego pojąłem, że żyłem tam w jednej z wersji rzeczywistości. Nie byli oni tak zaawansowani naukowo technicznie, jak my dzisiaj. Tam stanęli na poziomie naszego XIX wieku.

  Nie znali oni, ani atomu, ani elektroniki, ani silników spalinowych. Parowe pojazdy na kołach i mknące po szerokich drogach zupełnie im wystarczały.
  Nie latali w powietrzu.

  Jeden mężczyzna musiał tam zaspokajać seksualny apetyt od 5 do 15 specjalnie wybranych z dzieci i hodowanych i trenowanych samic.

  Dzieci, które nie spełniały wyznaczonych przez zgromadzenie samic kryteriów nie zabijano, ale szły one do ciężkiej pracy. Tam harowały niczym proleci ,, Rok 1984″ Orwella. Mnie też nie wybrano, alej ja nie chciałem po robocie żyć tak jak inni prolle. Zacząłem medytacje i intensywne ćwiczenia na siłowni. Szybko policja tych samic mnie wyłowiła. Zamiast trafić do ewaporacji trafiłem do grupy owych wybrańców.

  Naszym zadaniem były ćwiczenia fizyczne i umysłowe. Uczono nas sexu Tao. Tak bym to przetłumaczył na dzisiejszy język polski. O dalszych szczegółach nie piszę. Tu zresztą nie chodzi o techniki seksualne, ale o możliwą wersją przyszłości. Polecam zobaczyć film ,, Seksmisja „. Tym którzy już ten film znają polecam dokładne ponowne jego obejrzenie. Nie szukajmy w nim bab pokazujących cycki, ale zwróć my uwagę na wychowanie kobiet i na głoszone hasła. SAMIEC TO TWÓJ WRÓG to zaledwie wierzchołek góry lodowej.
  I to by było na tyle.

 2. daj kobiecie lejce ,to Cie wyprowadzi w pole a pozniej za to znienawidzi..Kiedys dalem swojej bylej mozliwosc wyboru.. i teraz dyma ja pijak..oczywiscie to moja wina..

  1. @Katharos – napisałaś dość ciekawą (freudowsą?) pomyłkę:

   „samiec CZŁOWIEKA to jest wróg KOBIETY”.

   Od kiedy to kobieta nie jest człowiekiem? Patriarchat patriarchatem, ale mnie uczono od maleńkości, że kobieta to człowiek. Może to nie żaden „człowieczy samiec”, ale Ty sama podświadomie nie dajesz sobie prawa do bycia człowiekiem?

   1. Nie dorabiaj do mojej wypowiedzi ideologii, której w niej nie zawarłam. Jarek.
    Samiec człowieka, a nie samiec lwa, czy samiec wilka itd. Uściśliłam, o jaki gatunek chodzi. Samo SAMIEC to za mało.
    Pisząc kobieta , wszyscy wiedzą, że to człowiek. Nie istnieje kobieta – lew, albo kobieta – wilk.
    Samica to co innego. W tym przypadku znowu należałoby uściślić. Samica wilka np.

  2. Więc jakiego innego gatunku samca uważasz za przyjaciela kobiety?

   To wy kobiety same metodą selekcji tworzycie sobie facetów, którzy mają was za nic. Co najwyżej za lalki do potencjalnego użycia seksualnego.

   1. Te metody selekcji to m.in. hipergamia. Dużo się o tym teraz pisze, głównie za sprawą żądnych odwetu facetów.

    To kolejna dziedzina, w której oni nie znąjdą drogi środka, więc dwie przeciwne polaryzacje zderzą się.

    -Kobiety są złe! Wszystkie! Musimy wrócić do dawnych patriarchalnych czasów!
    -Faceci to męskie szowinistyczne świnie! Nie będę dyskutować z nimi, mają zaakceptować lewicową wizję, albo zginąć! Tak, będę ich gnoić i obrażać, bo patologię się tępi!

    A nie wybiorą drogi środka (przynajmniej nie teraz) bo są.. ludźmi..

    Do czego to doprowadzi? Możemy tylko obserwować zmianę wajhy na prawo i amortyzować tego efekty, by nie stało nam się nic złego. To tak, jak maszynista lokomotywy który musi nagle pojechać prawym torem, który nie był używany od lat. Więc gałęzie drzew rosnących przy torze się rozrosły i uderzają o szyby, a pasażerowie się burzą. Ale dla motorniczego ważny jest pociąg jako całość, a nie utyskiwania pasażerów. 😉

    Co do obrazka poniżej (hipergamia) „Czasami danie komuś wolności czyni go jeszcze mniej wolnym.” Wszystko tyczy się dojrzałości Ziemi jako cywilizacji. Jaka to dojrzałość? 😉 Oni dopiero co zeszli z drzew.

    I poniżej odnośnie seksualności i hipergamii:

    1. @Jarek Kefir
     Taka narzucona monogamia byłaby dobra tylko dla systemu (o ile nie doprowadziłaby do krwawych buntów albo do masowo popełnianych samobójstw), ale z całą pewnością unieszczęśliwiłaby większość ludzi na świecie. Wszyscy się zmieniamy, każdy w innym tempie i na różnych etapach rozwoju potrzebujemy różnych partnerów. Nie można na kimś wymuszać zmian, jeśli on tego nie chce. Poza tym gdy minie już okres „motyli w brzuchu” i nie narodzi się przyjaźń, to lepiej jest rozstać się jak najszybciej, zanim po okresie obojętności przyjdzie nienawiść. Im dłużej ciągnie się taki nieudany związek, tym trudniej jest rozstać się w zgodzie. Tylko nieliczni potrafią od razu znaleźć partnera na całe życie i dla nich chapeau bas.

   2. Samiec kota i psa jest przyjacielem kobiety.
    Samice tych gatunków również.
    To nie my, kobiety, wybieramy facetów, którzy traktują nas , jak lalki do zerżnięcia.
    To wy, faceci, traktujecie tak kobiety. Każdy z was, bez wyjątku.
    Nie maluję się, się farbuję włosów, nie mam długich, pomalowanych paznokci i nie ubieram się wyzywająco. Jestem intelektualistką i tego szukam u faceta. Również tego.
    Niestety, ostatnio, zostałam potraktowana jako obiekt seksualny, bezmózgi przedmiot pożądania, bez serca i uczuć.
    Powiedziałam WPROST, że nie podoba mi się takie traktowanie i w odpowiedzi usłyszałam, że mówicie bezustannie o seksie,( i nadal będziecie to robić ), ponieważ…….tacy jesteście.
    Powiedział to facet. To teraz Ty, Erika, jako samiec, odnieś się do słów innego samca – my wybieramy facetów, traktujących nas źle, czy robicie to, ponieważ tacy jesteście.

 3. Post scriptum do mojego wyżej zamieszczonego wpisu.

  Jakie to fajne życie z wielu kobietami, które Tobą rządzą, które ustalają między sobą kiedy z którą masz gdzie iść, kiedy z którą masz spać — wszystko to możesz zobaczyć w końcowym wycinku polskiego filmu ,, Och, Karol „.

  Ja nie promuję tych zgranych już polskich filmów.

  Ja jedynie podaję, gdzie możecie zobaczyć elementy tego, jakie to słodkie życie, gdy traktują Ciebie jako robota do towarzystwa i do wyuzdanego, perfidnego zaspokajania grupy samic.

  Ludzkich samic, które dogadują się między sobą co do całokształtu wspólnego życia.

  A Ty nieboraku, a Ty bracie Polaku, a Ty biedny człowieku, Ty nie masz nic do powiedzenia.

  Masz służyć i aportować jak piesek.

  Dopiero po ustalonym czasie masz prawo do dostatniej dożywotnej emerytury.

  Teraz mógłbyś sobie pożyć Twoim własnym prywatnym życiem. Tyle tylko, że mimo wysokiej odprawy i regeneracji połączonej z odmłodzeniem organizmu, jesteś już wypalonym psychicznie wrakiem ludzkim.

  Mając obecnie możliwość wynajmowania sobie co ładniejszych młodych proletariuszek, jak robił to ten gość z filmu ,, Służby specjalne „, masz już do końca życia dość kobiet.

  Masz już towarzystwa kobiecego po prostu dość.

  1. @ErikaNecker – „Masz służyć…” 😉

   Ale to już wynika z samej natury, Pierwiastek męski jest aktywny i dający, a pierwiastek żeński jest pasywny i biorący. Znajoma zajmująca się tantrą powiedziała mi wprost, że: „Wy, faceci, zawsze mieliście przesrane.” Cóż.. 😉

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.