Felietony i artykuły autorskie

EPIDEMIA ODRY: UKRYTA PRAWDA. „TO PROPAGANDA i NAGONKA!”

Jak to jest z tą epidemią odry w Polsce? Czy mamy wszyscy w panice się szczepić?!

Czy to prawda, że w Polsce przy stwierdzonych 87 przypadkach odry mamy wpadać w panikę i ogłaszać epidemię? Ile z tych 87 „medialnych przypadków” to tylko „podejrzenia zachorowań na odrę”? A ile z nich to rzeczywiste przypadki odry, potwierdzone żmudnymi i czasochłonnymi badaniami laboratoryjnymi? Przypominam, że w latach ’50, ’60 czy ’70 było po kilkaset tysięcy zachorowań rocznie. Czy musimy jako dorosłe osoby z własnych pieniędzy kupować szczepionki na odrę (trójskładnikowa MMR: odra-świnka-różyczka) i się doszczepiać? Bo choć zapewniano nas, że szczepienie daje dożywotnią gwarancję, to teraz, gdy firmy farmaceutyczne szukają dodatkowych zysków, propaguje się pogląd, że każdy dorosły powinien się co 10 lat szczepić na odrę szczepionką MMR? Czy musimy iść masowo szczepić dzieci, często dużo wcześniej, niż określa to tzw. „kalendarz szczepień obowiązkowych”? Które wcale obowiązkowymi nie są, bo wystarczy zarządać od lekarza lub urzędnika podstawę prawną obowiązku, a więc przymusu?

Taka podstawa nie istnieje i istnieć nie będzie. Jest tylko kilka wyjątków:
-Gdy pacjent w stanie krytycznym lub zagrażającym życiu został przywieziony na Szpitalny Oddział Ratunkowy i trzeba wykonać procedurę medyczną natychmiast, inaczej umrze;
-Gdy pacjent jest ubezwłasnowolniony z powodu niepełnosprawności intelektualnej lub ciężkiej choroby psychicznej;
-Gdy pacjent jest pod sądową obserwacją psychiatryczną, lub gdy z jakiegoś radykalnego powodu (katatonia, dopalacze, atak szału) zagraża sobie i innym, więc pogotowie musi podać lek nawet wbrew jego woli;
-Gdy człowiek jest niepełnoletni (nie ukończył 18 lat), więc decyzję podejmują za niego rodzice lub opiekunowie prawni.

Gdy powyższych przesłanek nie ma, to byłoby to nie tylko złamaniem podstawowych praw (konstytucja RP), ale także byłoby zbrodnią przeciwko ludzkości, określoną przez Konwencje Genewskie. Poddanie dorosłej i zdrowej psychicznie osoby procedurze medycznej, której ona nie chce, i to pod przymusem, wyczerpuje definicję zbrodni wojennej lub zbrodni przeciwko ludzkości. Dowód? Poczytaj na Wikipedii, albo poczytaj oryginał Konwencji Genewskich.

„Epidemia odry w Polsce” i kampania socjotechniczna będąca nagonką na nieszczepiących, którzy niczemu nie zawinili

Przeczytaj koniecznie moje poprzednie wpisy odnośnie epidemii odry w Polsce. Te materiały są po prostu szokujące i wyjaśniają, skąd ta nagonka:
Epidemia odry w Polsce to oszustwo! Poznaj dowody!
Epidemia odry w Polsce: fakt czy mit? Szczepić czy nie?

Zapraszam Cię na film video z niebieskimi (już nie żółtymi!) napisami o tym, że odra była zwykłą chorobą wieku dziecięcego, zanim wymyślono na nią szczepionkę. Potem stała się niemal zabójczą dla zdrowia dzieci plagą. Wiadomo – szczepionki podawać trzeba, zbyt musi być, hajs u prezesa korporacji musi się zgadząć. Od kilku miesięcy obserwuję kampanię propagandową na portalach takich jak Demotywatory.pl lub Jeb z Dzidy. Pro-szczepionkowe memy, ukazujące niewinną odę jako… dżumę, są zamieszczane albo bezpośrednio z kont adminów, albo z kont „botów administracji”. Kiedyś na tych portalach większość treści była generowana przez pełnych twórczej pasji użytkowników.

Poniższa grafika o rzekomej epidemii odry w Polsce dotyczy ROKU 2015

Wtedy też ogłoszono epidemię odry, by po miesiącu całkowicie o niej zapomnieć. Wtedy była akcja lobbingowa koncernu GSK, bo do kalendarza szczepień obowiązkowych wchodziły aż cztery nowe szczepionki:

Dziś na Demotywatory.pl na stronie głównej królują niemal wyłącznie boty administracji, które dodają obrazki zgodne z linią marketingową tej korporacji. Porównywanie odry do dżumy jest szczególnie zabawne. Ale podobnie robi się w mainstreamowych mediach ze… zwykłą grypą. Po pierwsze, podaje się drastycznie zawyżone statystyki grypy. Teraz do „grypy” wlicza sę także „podejrzenia grypy”, jak i „zakażenia grypopodobne. Czyli albo zwykłe przeziębienia, które trzeba serio tydzień przechorować, albo jakieś tam „katarki” które zanikają po trzech dniach. Po drugie, z grypy, którą trzeba nieraz z cierpieniem odchorować w łóżku, robi się chorobę która zostawia stosy trupów.

Znamienne jest to, że nasi przeciwnicy w końcu dostrzegli, że istnieje coś takiego jak memy internetowe. Więc zakładajcie konta na demotywatorach, na kwejku, czy na hardcore’owych portalach takich jak Jeb z Dzidy czy Sadistic.pl. Nawet jeśli nie chce Ci się tworzyć tam własnych grafik, to chociaż komentuj, polemizuj, przedstawiaj fakty. Ale NIGDY nie atakuj, nie „ewangelizuj”, nie wymuszaj, bo da to skutek odwrotny do zamierzonego. I w dodatku narazi Cię to na śmieszność i żałosność na portalach, gdzie przesiadują same luzaki czy internetowe trolle.

Film: „Odra – trywialna choroba zanim wymyślono na nią szczepionkę”

Ale wróćmy do meritum. Poniższy film „Odra – trywialna choroba zanim wprowadzono szczepienia” jest dostępny poniżej. Pochodzi on z kanału „Szczepienia WyBudzeni” [LINK TUTAJ]. Ich strona internetowa „Szczepienia.Wybudzeni.com” znajduje się [TUTAJ – LINK].

Zachęcam do subskrybowania ich kanałów, polubiania ich filmów, odwiedzania ich strony i wspierania ich, w tych trudnych dla niezależnych autorów czasach.

Jerzy Zięba o „epidemii odry w Polsce” i nagonce mediów:

Pochodzi on z kanału „Jerzy Zięba” [LINK TUTAJ]. Jego strona internetowa Strona internetowa „Ukryte terapie” jest [TUTAJ – LINK]

Zachęcam do subskrybowania jego kanałów, polubiania jego filmów, odwiedzania jego strony i wspierania go, w tych trudnych dla niezależnych autorów czasach.

Autor: Jarek Kefir ©

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Nie ma u mnie przymusowych opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego:

 • Na konto bankowe:
  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna
  .
 • Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282
  .
 • Na Pay Pal: Kliknij na ten link [LINK TUTAJ]

3 odpowiedzi »

 1. Uważaj Jarek.

  Wszak mieszkasz nad Odrą.

  Małego chłopca spytał lekarz:

  – Czy już przechodziłeś odrę?

  — Odrę przepłynąłem łódką? — odparł lekarzowi maluch.

  Mnie tam nikt nie szczepił. Gdy zaczęła mnie trapić odra najadłem się ziela nasturcji. I po odrze. Wszystkie objawy ustąpiły. Byłem zdrowy.

  Świeży sok ziela nasturcji zabija wirusa w ciągu kwadransa. Tyle tylko, aby nie przeholować. Co za wiele to niezdrowo.

  Moja kuzynka doktor habilitowany na jednej z krajowych akademii medycznych, jako naukowiec kazała mi się zaszczepić na ową odrę.

  Drugą dobrą metodą jest samoleczenie metodą BSM

  Profilaktycznie należy się kurować metodą Evelyn Monahan.

 2. Jeśli wyprodukowano szczepionkę przeciwko „odrze” , to znaczy , że zastosowano osłabione jej bakterie , czy wirusy – tak , czy nie ? Jeśli odp. brzmiała tak , to gratuluję , bo jest nagroda do odebrania 100 tyś dolarów , dla osoby która udowodni istnienie bakteri lub wirusa , które powoduje chorobę odrę . Wracamy teraz do początku – to na co jescze czekają producenci szczepionek na odrę ? A do dzisiaj 100 tyś. dolarów czeka nieodebrane!!!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.