SŁOWA UCHODŹCY: „PODBIJEMY EUROPĘ, ELITY NAM POMAGAJĄ!”

Islamizacja Europy i tajne plany lewicowych elit

Paradoks nielegalnej imigracji. Wyruszają do Europy i do USA w strachu przed prześladowaniami i w związku z panującą w ich krajach złą sytuacją. Ale w krajach, do których przybywają, tworzą enklawy (dzielnice, strefy no go), w których panują doładnie te same prześladowania i dokładnie ta sama zła sytuacja. Więc wniosek jest taki, że każdy naród ma swój kawałek ziemi, o który sam powinien dbać. Kto się zgadza?

Osobne kwestie to wojny pośrednie pomiędzy Rosą a USA realizowane na Bliskim Wschodzie, Ukrainie, w Korei i w Wenezueli. Potęgi regionalne (Arabia Saudyjska, Iran, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Pakistan – też mieszają. Chiny intensywnie kolonizują Afrykę, a do gry w Afryce zaczęły włączać się Indonezja i Indie.

Już w 2015 roku niezależni obserwatorzy mówili o tym, że policja, prokuratury i sądy krajów, w których rozpoczynała się islamska kolonizacja, dostały od rządów tajny rozkaz. Nakazywał ulgowo traktować muzułmańskich uchodźców – umarzać postępowania, nie kierować spraw do sądu przez policę, zmieniać kwalifikację czynu na lżejszą, wypuszczać bez wyroków, dawać minimalne lub mniejsze wyroki, i tak dalej. Liberałowie chcą zrobić z nas bezmózgie, zatomizowane społeczeństwa. Człowiek-atom, bez wsparcia ze strony rodziny, płci, narodu, rasy i tak dalej, jest słaby i zdany na prowadzenie przez lewicowo-liberalny autorytaryzm. To będzie bardzo gorzka lekcja dla narodów Europy Zachodniej – że tożsamość i korzenie również są ważne. Oni wyparli się tych korzeni, więc zostaną przez „siły natury” brutalnie zmuszeni do powrotu do nich.

Na wklejonego poniżej filmiku, który jest wypowiedzią afrykańskiego nielegalnego imigranta, znamiennych jest kilka rzeczy. Pierwsza – to kolejne potwierdzenie tego, że ten tajny rozkaz by traktować islamisów bardzo ulgowo, istnieje. Druga – to jego pełna pogardy wypowiedź. Że Wasi mężczyźni nie mają jaj, że Wasza policja nie ma jaj. Białych mężczyzn potwornie nienawidzą też feministki, za to islamistów uwielbiają.

Opisywałem to w poniższych artykułach:
Czemu feministki kochają islamskich macho, a nienawidzą wrażliwych biąłych mężczyzn?
Feministka wyszła nago na ulicę by udowodnić seksizm białych rodaków. Została napastowana przez imigrantów!
Czemu feministki kochają islam a nienawidzą białych

O to w tym chodzi – brak testosteronowej, brutalnej siły, której podświadomie i bardzo freudowsko pożądają feministki. Ich wsparcie najbardziej ludobójczej i totalitarnej doktryny na świecie, z jednoczesnym gnojeniem nas, w większości wrażliwych i empatycznych, białych mężczyzn, jest ostateczną klęską feminizmu. Klęską na żadym polu – moralnym, etycznym i przede wszystkim… na tym najbardziej ludzkim polu. Bowiem to publikacje amerykańskich feministek o tym, by zabić 90% białych mężczyzn, nie tylko są „polubiane” i „udostępniane” dziesiątki tysięcy razy. Ale mają wpływ na miliony kobiet feminizmu trzeciej fali, i mogą doprowadzić do realnego ludobójstwa.

Na marginesie, taki smutny, trochę gnostycki wniosek odnośnie świata. Zwiększenie poziomu serotoniny u badanych klinicznie świerszczy powodowało że stały się spokojniejsze, ale jednocześnie mniej zdolne do przeżycia. Ten kto czyta publikacje z dziedziny socjologii, biologii, psychologii i ezoteryzmu, umie pewne fakty połączyć. Lęk przetrwania, barbarzyństwo, zagryzanie się, rywalizacja, przemoc – są potrzebne do bezwzględnej walki o byt. Teraz jednak lepszy byt zapewnia spokojny i empatyczny artysta mający wolny zawód, lub nudny kujon-inżynier.

Ale póki co w pamięci ewolucyjnej wciąż żywy jest obraz brutalnego i umięśnionego jaskiniowca, który upoluje mamuta, a po przyrządzonej kolacji, zmusi swoją kobietę do seksu i zaśnie. Temu archetypowi najbardziej odpowiadają właśnie „dzikie”, afrykańskie i azjatyckie ludy, które umieją co najwyżej „upolować” 387 euro zasiłku. Ale to się oczywiście zmienia. Kobiety powoli zaczynają doceniać zwykłych, miłych chłopaków, do których można się przytulić i po prostu miło spędzić czas, zamiast lawiny emocji z draniem. Jest to proces powolny i będzie dynamiczny (ruchy szowinistyczne typu incele, mgtow itp), ale on już zachodzi.

Ważne jest też to, co ci nielegalni imigranci widzieli i robili w swoich krajach jako dzieci. Jak kopali odcięte głowy członków innego plemienia. Jak zbierali odcięte części ciłąa jako trofea. Ci dorośli teraz ludzie nie znają miłosierdzia. Nie znają litości. Dla nich zgwałcić lub zabić, szczególnie białego człowieka, to tak jak splunąć. Dlatego uważam, że nasza cywilizacja i nasze humanistyczne wartości wymagają pewnej „ochrony” ze strony pierwiastka narodowego i nacjonalistycznego.

Oni nie uszanują naszego postępu. Oni nie uszanują naszych wartości. Jakoś tak jest, że cywilizacje hółdujące bardziej barbarzyńskim wzorcom w danej epoce historycznej, mają silniejsze geny, silniejszych wojaków, i większą tendencję do zajmowania terytoriów „cywilizacji dekadencko-liberalnych”. Vide: Cesarstwo Rzymskie i inwazja barbarzyńców, czy Konstantynopol i barbarzyńscy Turcy.

Warto przeciwstawić się rządzącym (jeszcze..) w Europie elitom, tak zwanemu estabiliszmentowi. To są źli i zdemoralizowani ludzie, potwory w ciałach człowieka. Z jednej strony posyłają miliony ludzi w krajach Bliskiego Wschodu na śmieć. Niszczą tam reżimy, które choć nie są demokratyczne, to są świeckie, w miarę tolerancyjne, zapewniają ład i porządek. Sponsorują też grupy dżihadystów. A z drugiej strony, zapraszają do Europy miliony agresywnych mężczyzn w wieku poborowym. Którzy nie tylko nigdy się nie zasymilują. Ale chcą zniszczyć naszą cywilizację. Przeciwstawmy się ludobójstwu Białych Ludzi. W Republice Południowej Afryki ono już trwa, przy milczeniu liberalnych mediów.

Owszem, mamy swoich dresiarzy, mamy swoich kiboli, swoją patologię.. Mamy jakiś procent społeczeństwa, który jest agresywny. Ale to wcale nie znaczy, że mamy do siebie zapraszać 10 razy bardziej agresywną patologię z zagranicy. I to wcale nie oznacza, że ta nasza „patola” to to samo, co państwo islamskie czy miliony DODATKOWYCH gwałtów, rozbojów i zabójstw rocznie. To kolejny błąd logiczny, jaki popełnia lewica.

Szok! Afrykański, islamski nielegalny imigrant mówi jak jest. Musisz to zobaczyć!

Autor: Jarek Kefir ©

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Nie ma u mnie przymusowych opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego:

 • Na konto bankowe:
  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna
  .
 • Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282
  .
 • Na Pay Pal: Kliknij na ten link [LINK TUTAJ]

5 myśli w temacie “SŁOWA UCHODŹCY: „PODBIJEMY EUROPĘ, ELITY NAM POMAGAJĄ!”

 1. Witam Jarku, tekst oczywiście celny. Każdy nie zaślepiony człowiek widzi celowe działania imigracji na zachód, tzn dzielenie społeczeństwa, pozbywanie się białych, zubożanie społeczeństwa jako że ich podatki idą na darmozjadów, dodatkowe zadłużenie tubylców a co za tym idzie sprowadzenie armii ludzi, którzy kiedyś będą zadłużeni (murzyny). Prawo ich jakby nie obowiązuje, traktowani są jak obywatele wyższej kategorii, to doprowadza Europejczyków do poczucia alienacji od rządzących. I tak jest, im dłużej ludzie będą przyzwyczajeni do tego, że rządy ich w ogóle nie słuchają, tym łatwiej kiedyś zaakceptują np całkowite zniesienie gotówki, bio-metryczne dowody osobiste itp. Tzn, że przez dekade będą mieli zakodowane, że rządy robią co chcą i na to też machną ręką.
  No ale dość o oczywistościach, znalazłem już kiedyś filmik, który wrzuciłes na końcu artykułu i niestety muszę ci powiedzieć, że powinieneś zmienić ostatnie akapity opisu filmu. Chyba, że chcesz trochę siać zamieszania.
  Na początek poczytaj komentarze pod filmem a potem sam pogrzeb więcej informacji na temat tego gościa. Jest to Niemiec, nie imigrant nowy i cały film jest (choć celny) przedstawiany jest ironicznie. On owszem, wyśmiewa Niemców i elity ale jest przeciwko masowej imigracji do Niemiec. Chciał pokazać Niemcom, że ma więcej jaj od nich i pokazać jak myślą o tej sytuacji imigranci, którzy gwalca ich kobiety bez konsekwencji. Pozdrawiam.

 2. swiat potrzebuje spokojnych opanowanych np do wytwarzania pradu do grzania z atomu, wyobrazmy sobie cienkonozni turbanowi napadna w lecie i wyrzna wszystkich bialych meczetami i co dalej ? kto bedzie im dostarczal gaz prad zima itd. zmarzną i uciekną z powrotem do Afryki do swoich lepianek, przychodzi na myśl szarancza wyzre trawe i zdechnie, pies nie moze rzadzic panem owszem moze go zagryźć ale wtedy miska juz do konca jego dni bedzie pusta

 3. Eksodus uciśnionych, odrzuconych, wykluczonych, wypędzonych i wysiedlonych trwa od początku zarania dziejów. Wyraża tęsknotę za lepszym, bardziej sprawiedliwym i przyjaznym światem. Fakt, że liczba uciekinierów stale roście na świecie świadczy o tym, że rządy państw stają się coraz bardziej nieludzkie. Praktycznie nie ma już dokąd uciekać. To też jest znak czasów, wołający o sprawiedliwość do Nieba.

 4. Będę wdzięczny moderatorowi za opublikowanie, czekającego już ponad 6 godzin zamieszczonego wpisu, którego treść brzmiała:
  Eksodus uciśnionych, odrzuconych, wykluczonych, wypędzonych i wysiedlonych trwa od początku zarania dziejów. Wyraża tęsknotę za lepszym, bardziej sprawiedliwym i przyjaznym światem. Fakt, że liczba uciekinierów stale roście na świecie świadczy o tym, że rządy państw stają się coraz bardziej nieludzkie. Praktycznie nie ma już dokąd uciekać. To też jest znak czasów, wołający o sprawiedliwość do Nieba.

  1. Leszku, moderator, a właściwie to Admin, również musi mieć czas na sen, pracę zawodową, rozrywkę i tak dalej.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.