CZY WESPRZESZ NIEZALEŻNE PUBLIKACJE W GRUDNIU?

Napiszę prosto z mostu. To dzięki wsparciu Czytelników czytana przez Ciebie strona Jarek-Kefir.org istnieje. Rynek medialny po cięciu zasięgów przez Google i Facebooka z początku tego roku jest coraz większym wyzwaniem. Zamysł wielkich graczy jest taki, by na tym rynku zostały tylko największe koncerny medialne, które będą miały fundusze by wykupić płatny zasięg.

Plan jest taki, by małe media, np niezależne gazety lub strony upadły.

Wg nich ma przetrwać tylko duża gazeta, która nie będzie niezależna, która nie będzie ścigała układów i układzików.

Każda strona internetowa musi się z czegoś utrzymywać. Oprócz tego autor strony, poza pracą i codziennymi zajęciami, musi mieć motywację by ją prowadzić. Moją motywacją jest to, że mogę zwiększać poziom świadomości w Polsce. Dostarczam Wam od prawie 10 lat niezależnych publikacji.

Obecnie szczególny nacisk kładę na to, by zawierały nieco inne spojrzenie, niż powielane od wielu lat schematy. Unikam tego, co jest wałkowane w internecie od wielu lat, a na co do dziś nie ma wiążących dowodów. Niektóre wpisy mogą być dla Was kontrowersyjne, ale jest to cena przecierania nowych szlaków.

O ile we wrześniu napisałem dla Was 18 artykułów (dużo więcej niż w poprzednich miesiącach), o tyle w listopadzie było to już 24 artykuły. Mam nadzieję, że to tempo zostanie zachowane. Ciągle odkrywam wciąż nowe fragmenty rzeczywistości. Jest dla mnie radością, gdy mogę się tym, co odkryłem, dowiedziałem lub nauczyłem dzielić.

Jeśli chcesz przekazać „cegiełkę” na utrzymanie mojej strony, i mieć swój wkład w rozwój i udoskonalanie świata, skorzystaj z poniższych opcji:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Za każde otrzymane wsparcie serdecznie dziękuję. 🙂 Przykro jest to pisać, ale przetrwają te media, które będą miąły finanse na swoje utrzymanie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.