Elity celowo rozpoczęły wojnę płci

Wojujący feminizm i męski szowinizm zostały stworzone celowo

Co mają wspólnego:

-wojujący feminizm i napuszczenie kobiet na mężczyzn;

-wytworzenie przez media nierealnych oczekiwań i wymagań względem płci odmiennej;

-stworzenie portali randkowych i „tinderyzację relacji„, które doprowadziło do ich zniszczenia i wykluczenia dużej liczby mężczyzn;

-dokręcenie śrudby w postaci poprawności politycznej i powoli tworzącej się czwartej, już „eugenicznej” fali feminizmu;

-stworzenie ekstremistycznej, męsko-prawicowej przeciwwagi dla feminizmu (incele, beta-uprising, MGTOW, red pill) i napuszczenie mężczyzn na kobiety?

Z:

-napuszczeniem chłopów na panów (1917) i Niemców na „innych” (lata ’30 XX wieku)?

Wszystko opisłem niżej.

wojna płci

Ci, którzy stworzyli drapieżny feminizm, stworzyli również nierealne wymagania obu płci względem siebie (Hollywood, teledyski, kolorowe magazyny itp). Przez to doprowadzili kobiety do skołowania i rozpaczy, a mężczyzn do wkurzenia.

Potem dokręcili śrubę w postaci poprawności politycznej. Następnie zniszczyli sferę relacji matrymonialnych tworząc portale randkowe, które promują wygląd (a ładnych jest mniej niż 20% mężczyzn), resztę mężczyzn traktując jako maszynki do zarabiania i jako odpady.

Potem Ci sami ludzie, korzystając z upadku ich liberalnej agendy, stworzyli ekstremistyczne „męskie”, „prawicowe” ruchy, takie jak incele czy beta uprising. I mamy materiał na najdotkliwszą wojnę – wojnę płci, dotykającą same serca cierpiących na niej ludzi.

Ten sam schemat stosowali w 1917 przy napuszczaniu proletariatu na „panów”, jak i w latach ’30 XX wieku przy napuszczaniu Niemców na wszelkich „innych”.

Możesz wspomóc moją działalność:

Na konto bankowe – kliknij poniżej:

Lub poprzez system PayPal – kliknij poniżej:

4 myśli w temacie “Elity celowo rozpoczęły wojnę płci

 1. Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
  Ksiądz biskup Andrzej profesor Siemieniewski z Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Taka teza usprawiedliwia kobietę jeżeli chodzi o PODŻEGANIE,PATOLOGIĘ pochówku na katolickim cmentarzu i DEWASTACJI grobu moich Rodziców.

 2. Słowo Elohim (Biblia), jednoznacznie informuje, że człowiek został stworzony „na obraz Elohim” (Rdz. 1:27). Czy człowiek, jakiego znamy, jakim każdy z nas jest, przypomina „obraz Elohim”? Najpierw człowiek został powołany do życia, jako istota androgeniczna, uczyniona „na obraz nasz, podobnego do nas” (Rdz 1:26) Później, w Raju, którym była pierwotna Ziemia – dana ludzkości do zamieszkania pod ściśle określonym conditio sine qua non – na prośbę ludzkich stworzeń, w tym także i każdego z nas, doszło do rozdzielenia płci, przy czym Stwórcy przystali na to (Rdz 2:8). Ten moment, dotyczący każdej ludzkiej istoty (także i nas samych), Biblia opisuje metaforycznie: Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę (Rdz 2:21-23). Od tego momentu trwa odwieczny konflikt płci. Wielką łaską Ojca Wszechmogącego jest odnalezienie w życiu i trafienie na swoją, drugą połowę. Takiej łaski osobiście doświadczyliśmy z żoną.

  1. Ja się nie zgodzę ponieważ jest to twoja subiektywna
   opina na temat otaczającej nas rzeczywistości,
   a nie prawda objawiona.
   Ale ja też nie wierze w prawdy objawione ponieważ
   może to być :iluzja, kłamstwo, manipulacja.
   Dla mnie liczą się fakty naukowe 2+2=4 a nie 5.

   A teraz cytat ze sceny z filmu Obi-Oba Koniec Cywilizacji
   P.Szulkina :

   „Arka nie istnieje i nigdy nie przybędzie nie wierzcie:
   gusłom, gadką i zabobonom.Wasze dziś i jutro
   zależy od was samych.Arka nie istnieje…..”

 3. Jarku działa to tak w krajach zachodnich. Ja od 3 lat mieszkam w Azji. Filipinki czy Wietnamki to ci nawet dopłacą do tego żebyś się z nimi ożenił niezależnie od twej urody.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.