Kryzys męskości, co z tymi facetami.. Co dalej z wojną płci?

Dziś będzie o kryzysie męskości jak i kryzysie kobiecości, bo on też jest

.

Czy uważasz, że tak zwany „kryzys męskości” lub też „kryzys kobiecości” istnieją? Czy uważasz, że coś jest nie tak z tymi facetami, lub że kobietom odbiło?

.

Ciekawa dyskusja rozwinęła się na moim profilu po tym, jak wkleiłem pewne zdęcie.. 😉 Zahacza ono o kontrowersyjne, bulwersujące oblicza sztuki.

.

Zdjęcie zostało wykonane na jednym z festiwali artystycznych i trafnie pokazuje przemiany społeczne, jakie się dokonały.

.

Przekażę Wam tylko kilka wybranych wniosków, będące syntezą. Ujawnię Ci też kto był prawdziwym sprawcą – a on wciąż pozostaje w cieniu.

.

Najpierw owo kontrowersyjne zdjęcie:

.

.

Och, Wait! To nie to zdjęcie, jakże przepraszam! 😀

.

Ale kij w mrowisko został przeze mnie włożony. Dobra, koniec gadki, to kontrowersyjne foto obrazujące kryzys męskości i relacji jest tu:

.

Więc co jest nie tak z tymi facetami?

I co autor miał na myśli? 😉

Postaram poddać (psycho)analizie to, czego nie widać na pierwszy rzut oka, lub co widać słabo. Bo to, że mężczyzna ma waginę, a kobieta ma penisa – widzimy wszyscy.

 1. Dziecko jest człowiekiem (jest żywe), rodzice są posągami (są martwi).
 2. Dziecko ma różne ciuchy i ciuszki – jest barwne. Rodzice, pomimo że różnych płci i gustów są tego samego, jednego koloru – są tacy sami.
 3. Dziecko wybrało sobie swoje ciuchy samodzielnie. Rodzice mają kolor narzucony przez rodzaj metalu, z jakiego zostały wykonane ich posągi.
 4. Ojciec oprócz braku penisa nie ma także włosów, jest łysy. kolejna, tym razem „fryzjerska” kastracja mężczyzny? 😀 Cóż, większość mężczyzn w krótkich włosach, ścinanych u fryzjera za 12 zeta, nie wygląda zbyt dobrze.. Dłuższe włosy mogą albo dodać wiele do atrakcyjności mężczyzny, albo przynajmniej zniwelować jego braki. To tak trochę „po freudowsku.”

Cipeusz, troki w kalesonach, kryzys męskości, „co z tym facetami„, „gdzie Ci mężczyźni, prawdziwi tacy..”.. A teraz narastający wkurw mężczyzn i ich terrorystyczne zrzeszenia takie jak „incele”.. Razem z Jordanem Petersonem, nowymi męskimi ideologiami (red pill, MGTOW, PUA) i nowymi „mapami pojęć” z nowymi określeniami takimi, jak: hipergamia, friendzone, samce alfa i beta.. Halo drogie panie, same do tego doprowadziłyście! 😉 😉 😉

Odtrącanie ojca od małego chłopca, spychanie go na bok w małżeństwie, sfeminizowane szkolnictwo, a teraz coraz bardziej opresyjne formy feminizmu i politycznej poprawności, prowadzące powoli do świata wg Orwella.. Orwell prywatnie zawsze był lewicowcem-socjalistą, ale on w porę dostrzegł, do czego to może doprowadzić jeśli ludzie się nie opamiętają. Był wizjonerem, który o całe dziesięciolecia wyprzedził swoimi analizami swoją epokę.

Feminizm i osłabienie męskości. Prawdziwi sprawcy są jak zawsze ukryci

No i może nie Wy same do tego doprowadziłyście, bo wina jest gdzie indziej. Trochę Was podpuściłem, och, wybaczcie.. Winna jest potężna i bogato finansowana „agenda feministyczna”, prowadząca tropem do najbogatszych ludzi na świecie. Do elit, miliarderów, finansistów, bankierów, i do związanych z nimi tajnych organizacji.

Miała na celu:

 1. Osłabienie męskości.
 2. A więc także osłabienie siły społeczeństwa jak i osłabienie potencjalnej buntowniczości społeczeństwa wobec elit.
 3. Dewastację systemu relacji jak i skłócenie obu płci. Najpierw zamiast uczyć kobiety zaradności, ukierunkowano ich energię na „samiec Twój wróg”, czyli nienawiść wobec mężczyzn. A teraz, po kilkudziesęciu latach, robią coś odwrotnego, czyli po dokręceniu śruby mężczyznom (gender, poprawność polityczna, wojujący feminizm) i ich wkurwieniu, napuszczają mężczyzn na kobiety.
  .
 4. Zniszczenie instytucji rodziny. Człowiek, który nie ma oparcia w stabilnym i szczęśliwym związku, bo tych jest mało, lub w szczęśliwej rodzinie, bo tych jest jeszcze mniej, jest tym bardziej bezsilny. I tu dochodzimy do kolejnej agendy elit – agendy multi-kulti. Odbywa się podmiana populacji w Europie na taką, która wymaga od życia znacznie mniej niż wciąż w miarę rozgarnięci Europejczycy. Człowiek, który nie wie nic o świecie i który był latami przyzwyczajony do życia w lepiance w Azji czy Afryce, jest idealnym robotnikiem-wyrobnikiem dla władzy. No i wielokulturowe społeczeństwo to nie jest nauka tolerancji i ubogacenie kulturowe, ale to zniszczenie struktury społecznej. Wtedy skołowany tym wszystkim człowiek nie ma oparcia w tym, co nasi przodkowie mieli przez poprzednie millenia. Czyli oparcia w rodzinie, w społeczności lokalnej, narodzie, cywilizacji, swojej rasie.

Agenda elit: napuszczenie kobiet na mężczyzn a teraz mężczyzn na kobiet

A teraz JarQ’owa zagadka. Co mają wspólnego:

 1. Wojujący feminizm i napuszczenie kobiet na mężczyzn, zamiast uczyć ich zaradności i autentycznej siły.
 2. Wytworzenie przez media nierealnych oczekiwań i wymagań względem płci odmiennej. Z jednej strony Hollywood, kolorowe magazyny, kreacja niepotrzebnego trendu „fit-style.” Z drugiej strony na maxa retuszowany wizerunek sławnych kobiet. Ale też przemysł pornograficzny z jeszcze większymi wypaczeniami, będący w rękach tych samych ludzi, którzy sponsorują feminizm.
 3. Stworzenie portali randkowych i „tinderyzację relacji„, które doprowadziło do ich wypaczenia i wykluczenia dużej liczby mężczyzn.
 4. Dokręcenie śruby w postaci poprawności politycznej i powoli tworzącej się czwartej, już „eugenicznej” fali feminizmu.
 5. Stworzenie ekstremistycznej, męsko-prawicowej przeciwwagi dla feminizmu (incele, beta-uprising, MGTOW, red pill) i napuszczenie mężczyzn na kobiety?

Z:

 1. Napuszczeniem chłopów na panów (1917).
 2. Niemców na „innych” (lata ’30 XX wieku).
 3. Nazistów na bolszewików i odwrotnie (1939)
 4. Ateistów na chrześcijan.
 5. Muzułmanów na białych.
 6. Prawicowców na lewicowców i odwrotnie.
 7. Hutu na Tutsi (1994)
 8. Irańczyków na Saudów (od 2011)
 9. I tak dalej, i tak dalej?

„Dziel i rządź”: elitom zależy na skłóconym społeczeństwie

Odpowiedź brzmi: to stara strategia – divide et impera, czyli: wywołuj podziały wśród ludu, byś mógł łatwiej nim rządzić. Ludźmi pozbawionymi siły, nie mającymi oparcia nigdzie i zdanymi na rzekomo wszechpotężne elity, przyzwyczajonymi do biedy i surowych warunków życia, zmęczonych pracą, niskimi zarobkami, kryzysami, wojnami, skłóconymi i napuszczonymi na siebie, dużo łatwiej się rządzi. I tacy ludzie będą godzić się na coraz gorsze warunki życia, w nadziei, że kiedyś będzie lepiej.

I nie, nie jest to teoria spiskowa, bowiem kwity bankowe pokazujące dawne i aktualne przelewy na wpływowe organizacje i think-tanki feministyczne nie kłamią. Ach ta wstrętna matematyka, ona zawsze mówi gorzką prawdę! Nawet w zeszłym, 2018 roku, miliarder i przestępca ścigany przez prokuratury wiele krajów, George Soros, dał większość swojej fortuny (~10 miliardów dolców) wszelkim liberalnym organizacjom. To rozpaczliwy krok zwierza zaszczutego w kąt klatki, który przeczuwa swój rychły koniec.

Na szczęście w moim pokoleniu Millenialsów (ludzie urodzeni w latach 1970-1995, a 25 lat to umowny czas jednego pokolenia) nie jest to aż tak dramatyczne. Mamy jeszcze rys innych wzorców w psychice – zarówno tych dobrych, jak i złych. No i Millenialsi już powoli starzeją się, wielu się ustatkowało, założyło rodziny.. Wielu wpierdala antydepresanty i hormony tarczycy garściami i pogodziło się..

Ale w pokoleniu iGen (i = informacja, i = idiota, dwie strony medalu), czyli u ludzi urodzonych po 1995, to wybuchnie z ogromną siłą rażenia. Następne pokolenie – XYGen (XY = mężczyzna, urodzeni w latach 2020-2045) to posprząta, razem z pokoleniem iGen. Oby zrobili to jak najłagodniej. 🙂 Jak by nie patrzeć, to: The Future Is Male – Przyszłość Jest Mężczyzną. Zwrotnica historii już zmieniła bieg „Snowpiercera Ziemia” na prawo. 😀

Na zakończenie: czy w wyniku tej strategii skłócania i napuszczania obu istniejących płci odmiennych na siebie, nie zostały skutecznie obrzydzone słuszne postulaty pierwszej fali feminizmu? Która dała kobietom te same prawa, co mężczyznom? Czy te dekady genderyzmu, knebla polit-poprawności i innych, już orwellowskich praktyk, nie doprowadziły do tego, że niektóre liberalne wartości zostały również obrzydzone? Ku przemyśleniu.

Przeczytaj też moje inne najnowsze wpisy o tym, jak działają agendy elit:

Oto Polska: wszystko drożeje ale wódka i psychotropy tanieją
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Będą Was dzielić i skłócać
Elity celowo stworzyły wojnę płci
Walczą z mową nienawiści, którą sami wykreowali

Autor: JarQ

Możesz wspomóc niezależne publikacje i funkcjonowanie tej strony:

Na konto bankowe – kliknij poniżej:

…Lub poprzez system PayPal – kliknij poniżej:

2 myśli w temacie “Kryzys męskości, co z tymi facetami.. Co dalej z wojną płci?

 1. Akurat tutaj jesteś mocno stronniczy, jeśli mężczyzna ma być obywatelem pierwszej kategorii to nie powinien się czuć tak zagrożony przez kobietę. A wystarczyło jedynie trochę docenić kobiety , nawet by te 60 lat temu nie walczyły o wyższe zarobki , chodziło o względną równość i szacunek. Poza tym samym fenomenem nie była droga do emancypacji tylko opór jaki stawiali mężczyźni w związku z wolnością jaka się kobietą należała. I to właśnie w samcach tzw beta rodzi się największa mizoginia.

  1. Racja, w samcach beta rodzi się mizoginia, bo przez te dekady napuszczono jednych na drugich.

   Bardzo skutecznie, jak widać. Społeczeństwem skłóconym, zmęczonym ciężką pracą i przestraszonym łatwiej się rządzi.

   Divide et Impera – „Wywołuj podziały wśród ludu, byś mógł łatwiej nim rządzić. Któż to powiedział? 😉 A, taki koleś żyjący jeszcze w głębokiej starożytności. 😉

   Ale nie zmienia to faktu, że w samcach alfa mizoginia jest do kwadratu, od zawsze. Taka (drapieżna) konstrukcja psychiki. Samcy beta skapnęli się i ubzdurali sobie, że jeśli dorównają alfom w skurwysyństwie, to będą mieli większe sukcesy matrymonialne. Słusznie czy niesłusznie?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.