Świat w obliczu III wojny światowej i sposoby na walkę z systemem

Czy system i elity są potężne?

Obecna elita władzy przez wielu zmęczonych życiem ludzi jest postrzegana jako wszechpotężna. Ich kilka planów:

 1. Rząd światowy, redukcja populacji z pozostawieniem małej grupy niewolników;
 2. Kontrola wyborów, zachowań a nawet myśli ludzi za pomocą technologii big data i systemu oceny obywateli znanego z Chin;
 3. Wprowadzenie new age / ezoteryki / okultyzmu, czyli jedynej dopuszczalnej religii, najbardziej zwodniczej i szkodliwej;

Mogą budzić przestrach. Jednak czy zauważasz, że na tej globalnej piramidzie władzy pojawia sę coraz więcej pęknięć, od maleńkich, aż po te już średniej wielkości? A oko wewnątrz tej piramidy jest ślepe? Zresztą, ono od zawsze było ślepe.

Cytat: „W tej chwili świat, nie zdając sobie z tego sprawy, doświadcza trzeciej wojny światowej: to wojna informacyjna. Jedynym sposobem na uratowanie siebie jest wiedza. Trzeba wiedzieć, co się dzieje. Mamy środek do tego – sieć, która pozwala nam docierać bezpośrednio do źródła informacji. Polityka, telewizja, gazety zawsze przychodzą później.”
Autor: Beppe Grillo, lider włoskiego Ruchu Pięciu Gwiazd

Co możesz zrobić, by skutecznie walczyć z systemem i z elitami?

Zbuntuj się przeciwko władzy

Owszem, należy najpierw szukać problemów w sobie i je rozwiązywać. Ale nie dajcie się zwieść propagatorom agendy new age i jej „rozwoju osobistego” jak i „rozwoju duchowego„, który nie jest rozwojem duchowym, ale jego przeciwieństwem. Czyli powolną degeneracją umysłu, ducha, a następnie ciała. Przez lata obserwowałem, do czego te całe new age i inne „ezoteryki” prowadzą. Choć popełniłem wiele błędów nie dostrzegając całości tego oszustwa i nie potrafiąc połączyć różnych faktów w jedną całość.

 1. Po pierwsze, do zdławienia oporu przeciwko złu, bo człowiek jest wtedy przekonany, że dobra i zła nie ma (jest za to masońskie „prawo dowolnej kreacji”), i że może zmienić tylko siebie. Błąd!
 2. Po drugie, zabawa z kontrolowanymi przez nich „prawami (anty)duchowymi” doprowadza człowieka do złego stanu mentalnego i duchowego, do nienawiści wobec „ignoranckiej” ludzkości, do poczucia bezradności. Znowu błąd!

W najnowszych artykułach pisałem o ezoteryce, new age i o fałszywym „oświeceniu”:

Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Pokaż ludziom prawdziwych sprawców złej sytuacji na świecie

Globalnie tworzony jest „klimat paraliżu” do wojny wszystkich ze wszystkimi. Przez ostatnie dziesięciolecia zasiewano podziały nawet między mężczyznami a kobietami, jak i rodzicami a dziećmi, kreując bunt nastolatków i subkultury. Ludzie zmęczeni ciężką i słabo płatną pracą, jak i ciągłymi konfliktami, zgodzą się na wszystko w imię świętego spokoju. Czyli zgodzą się nie tyle na państwo rodem z Owerlla, bo ono już jest. Ale na kontrolę daleko bardziej idącą.

Mamy bezprecedensową skalę nienawiści i wojny wszystkich ze wszystkimi. Walka z tą kaskadą nienawiści to pójście pod wartki prąd, który może Ciebie zmyć, bo „wkurwionych” grup społecznych i różnych środowisk jest coraz więcej. Jednak można ten destrukcyjny prąd „wykorzystać”, wprowadzając do niego „konia trojańskiego.” Bo tego nie da się zatrzymać, ale można to obrócić przeciwko nim. Jak?

Można społeczeństwu wskazać „ukrytą rękę”, czyli ludzi i organizacje pozostające w cieniu i napuszczające jednych biedaków na drugich biedaków. By wzajemnie się nienawidzili, osłabiali swoją jedność i potencjał, by wyżynali się między sobą.. Dzięki temu Ci, którzy są od kilku wieków w ukryciu, mogą łatwiej rządzić i dążyć do świata wg Orwella. Teraz jednak „król jest nagi”, a więc mamy możliwość pokazania ludziom prawdziwych sprawców.

Realni sprawcy od kilku wieków pozostają w ukryciu. Wywołują i sponsorują wojny, rewolucje, przewroty. Sponsorują różne radykalne frakcje wewnątrz społeczeństwa a potem napuszczają je na siebie. Realni sprawcy to:

 1. Miliarderzy i finansiści (głównie tak zwani „filantropi” jak Gates czy Soros).
 2. Banki, korporacje, większy biznes.
 3. Cała demokratyczno-liberalna agenda elit (urzędy, media, sądownictwo, uniwersytety, celebryci itp itd)
 4. Ideologie prowadzące do represji: poprawność polityczna, walka z mową nienawiści (którą sami przez dekady podgrzewali), neoliberalizm, marksizm kulturowy, multikulturalizm, otwarte społeczeństwo.
 5. Organizacje jawne: ONZ, UE, Klub Rzymski, Bilderberg, plus tysiące organizacji pozarządowych w ramach agendy „Otwartego Społeczeństwa.”
 6. Organizacje tajne: wolnomularstwo, różokrzyż, frakcje illuminatów, itp.
 7. Większość służb specjalnych i kontrolowane przez nie grupy przestępcze. Granice pomiędzy mafiami a spec-służbami często są zatarte lub ich nie ma.

Droga do pokoju wiedzie przez jedność i sprawiedliwość

Piramida pęka a oko wewnątrz niej ślepnie, bo coraz więcej ludzi to wszystko widzi. Szczególnie wśród młodego pokolenia. Gdy czyta się publikacje, to można wywnioskować, że powoli wszystko, co ma łatkę „elity” jest coraz bardziej znienawidzone i opluwane. Przez zwykłych ludzi, często bardzo młodych, którzy tworzą o tym dziesiątki tysięcy memów, np takich jak załączone w tym artykule. Plan był perfekcyjny, ale jako że oparty jest od początku na różnych wersjach kłamstwa, nie wyjdzie.

Droga do pokoju wiedzie poprzez sprawiedliwość. Sprawiedliwość nie oznacza bezkarności, tak jak przebaczenie nie oznacza braku poniesienia konsekwencji. Nie będzie żadnych grubych kresek. Ci ludzie zostaną pozbawieni władzy, majątków, wpływów, i zostaną osądzeni i skazani przez Trybunał Międzynarodowy. Za to, że przynieśli Polsce i wszystkim innym narodom nieskończoną ilość cierpień.

Przeczytaj też o prawdziwych sprawcach i ich tajnych metodach:

Ty także możesz pomóc zakończyć dyktat banków
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 myśli w temacie “Świat w obliczu III wojny światowej i sposoby na walkę z systemem

 1. Wiedza obejmuje całokształt wiadomość i informacji pozostających ze sobą w określonym, swobodnym (kolokwialnym) bądź uporządkowanym (naukowym) układzie, będącym efektem poznania ludzkości. Wiedza jest pojęciem szerszym niż nauka; obejmuje też sprawy absolutne, niezależne od zmysłów i wyraża uzasadnione, oparte na prawdzie, przekonanie. Ogrom i moc wiedzy w sposób naturalny, szczególnie w czasach współczesnych, komplikuje werbalny jej przekaz i zakłóca precyzyjną, pełną ekspresji eksplikację. Ograniczone zmysły, niejednoznaczny język ludzki i niedoskonały człowiek oraz indywidualne, osobnicze cechy percepcji, ograniczają możliwość wyrażenia głębi myśli a zarazem zrozumienia istoty przekazu, nawet gdy osoba, do której adresowana jest wiedza, podejmie trud i wysiłek dotarcia do sedna problemu stanowiącego przedmiot poznania. W szczególności gdy przekaz ten dotyczy treść złożonych, wieloaspektowych – w postawie zaskoczonego, nieprzygotowanego odbiorcy, może zrodzić się niechęć, bunt a nawet i agresja. Zatem biedny jest tylko ten, kto nie posiada wiedzy. Brak wiedzy powoduje niemożliwość udzielenia trafnej, obiektywnej i prawdziwej odpowiedzi na wiele dręczących pytań, w tym związanych z powstaniem, istnieniem oraz rozwojem życia na Ziemi. Dla ratowania autorytetu ludzi współcześnie, wybitnie uczonych, nie posiadających jednak komplementarnej wiedzy, tworzone są rozmaite mity, legendy i hipotezy – jakoby życie na ziemi założyły, bliżej nie znane, wyżej rozwinięte, cywilizacje kosmiczne, przy czym już ani słowa skąd niby one wzięły się w Kosmosie. W takim przypadku powstaje pytanie: co z logiką? Logika w takim przypadku zastąpiona zostaje pustka, wiarą, tylko w co innego, i to nawet nie wiadomo w co? Tak dzieje się ponieważ bezpowrotnie zniszczona została Biblioteka Aleksandryjska, najważniejszy i największy ośrodek naukowy na świecie. W skład Biblioteki Aleksandryjskiej wchodziły laboratoria, ogrody i wydziały przyrodnicze, w tym medyczne; posiadała ponad 7 tys. zwojów. To na galeriach Biblioteki Aleksandryjskiej powstały fundamenty pierwotnej, opartej na wiedzy, cywilizacji, która istniała ponad 600 lat. To właśnie w Aleksandrii powstała grecka Septuaginta, pierwsze tłumaczenie Pism Hebrajskich. Tłumaczenia Septuaginty dokonali Hebrajczycy (nieuprzejmie nazywani dzisiaj Żydami) aleksandryjscy, za panowania Ptolemeusza II Filadelfosa (285-246 p.n.e.), syna Ptolemeusza I Sotera, największego historyka tamtych czasów. Lapidarnie rzecz ujmując, Biblioteka Aleksandryjska, propagowała rzetelną wiedzę: człowiek jest tym co je. Pokarm nie może pochodzić z zabójstwa istot żywych. O ile ssak, czyli człowiek, materialne należący do królestwa zwierząt, zabija i żywi się mięsem innych ssaków (zwierząt) – jest kanibalem – niezdolnym do osiągnięcia pełni wiedzy oraz, związanej z nią, mądrości.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.