Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem? Media: to możliwe!

Czy tajne stowarzyszenia mają duże wpływy i rządzą światem? 😉

Istnieją kilka teorii na temat tajnych okultystycznych stowarzyszeń, które brzmią, bądźmy szczerzy, dość szalenie, i które są uważane za „spiskowe”:

 1. Złowrogi „władca tego świata” występuje pod różnymi nazwami: abaddon, marduk, demiurg, allah, szatan. Ma on być póki co „uwięziony” w innym wymiarze (astral, ciemna materia, ciemna energia itp). Różne eksperymenty w Wielkim Zderzaczu Hadronów (LHC w CERN) mają bezpośrednio „przenieść” go do naszego wymiaru. Po co? By umożliwić mu nie pośrednie, ale już bezpośrednie rządy, i być może, zniszczenie najpierw większości ludzkości (depopulacja) a potem całej planety.
  .
 2. Demiurg jest przeciwieństwem (adwersarzem) prawdziwego Boga. Jest „władcą materii”, a więc zarządcą świata materialnego. Jest też „ojcem kłamstwa”, a jego strategia to działanie na ludzi poprzez pajęczynę kłamstw. Dobro przedstawia jako zło. Zło przedstawia jako dobro. Dewastację umysłu i ducha przedstawia jako „przebudzenie” czy „oświecenie.” Siebie samego przedstawia jako prawdziwego Boga, jako „niosącego światłość„, jako tego, kto ma „wyzwolić” ludzkość od ciemnoty. Inne jest działanie i tym samym ogłupianie ateisty, inne – ezoteryka dążącego do oświecenia, a jeszcze inne wobec wysoko wtajemniczonego członka tajnego stowarzyszenia.
  .
 3. Celem jest oczywiście złapanie jak największej ilości ludzi w tę sieć kłamstw, odcięcie ich od prawdziwego Boga, i oficjalne przejęcie kontroli – ogłoszenie siebie Bogiem, wraz z nową, globalną religią. Miliardy ludzi są do tego intensywnie, od dekad przygotowywane – moralnie, etycznie i ezoterycznie. Oczywiście Wam, czyli w ich mniemaniu „prostaczkom”, dają takie metody, po których łatwiej zwariować niż cokolwiek osiągnąć. Jednocześnie trzymają oni skuteczne metody w tajemnicy, udostępniając je tylko najwyżej wtajemniczonym i najbardziej zdemoralizowanym.
  .
 4. Ojciec kłamstwa” czerpie siły ze złych emocji ludzi i złych wydarzeń. Stąd tak zmienił on stworzony niegdyś przez prawdziwego Boga świat, by zła i cierpienia było jak najwięcej. Nałożył on na pierwotną strukturę świata swoją własną, złowrogą „siatkę”. Spowodowało to uzależnienie ludzi od czynienia zła i złych nawyków. Wpędziło ludzi w jeszcze większą niedoskonałość. Z 1000 lat życia pozostało maksimum ~120, poza tym króluje ignorancja, głupota i postawa „wszystko mi jedno.” Istoty na Ziemi zamiast współpracy, która chóćby ekonomicznie jest bardziej opłacalna, wybierają rywalizację, wzajemne „wyszarpywanie” sobie dóbr i inne formy przemocy.

Na obrazku powyżej: graficzny zapis imienia allaha i zarazem islamskiego wyznania wiary odpowiada greckiemu zapisowi liczb: „600”, „60” i „6”, a więc 666. Islam jest religią najbardziej „wydajną”, jeśli chodzi o ludzkie cierpienie. Wystarczy popatrzeć na to, co się dzieje w krajach islamskich i na to, jak zapraszani przez masońską agendę islamiści terroryzują kraje europejskie. Inną religią popieraną przez ich agendę są różne wersje new age. Od „cukierkowego” new age, aż po „twardy” satanizm i illuminizm.

Tajne stowarzyszenia to tylko teoria spiskowa stworzona przez oszołomów?

Rzeczywiście, może to na pierwszy rzut oka wyglądać na teorie wymyślone przez kogoś, kto właśnie odstawił leki przepisane przez psychiatrę. Czy mamy jakiekolwiek podstawy, by wierzyć w te powyższe tezy wierzyć?

Czy tajne stowarzyszenia korzystają z rozmaitych technik okultystycznych, i mają łączność z władcą tego świata? Czy te tajne organizacje mają szerokie wpływy w strukturach władzy? Czy tak naprawdę wszyscy władcy grają do jednej bramki (do bramki demiurga), nawet wtedy, gdy toczą między sobą wojny? A może przede wszystkim wtedy, gdyż wojna to najwięcej zła i cierpienia, a więc pożywka dla demiurga?

Zbadajmy ten temat.

Istnienie tajnych, okultystycznych stowarzyszeń, których członkowie powołali do istnienia III rzeszę niemiecką to fakt historyczny, a nie teoria spiskowa. Te organizacje, działające zresztą po dziś dzień, to: Thule, Czarne Misterium, Czarne Słońce, Lebensborn, Vrill. Wystarczy nieco bardziej wnikliwa analiza dziejów międzywojennych.

Cytat: „Film opowiada jak wielki wpływ na Hitlera, Himmlera, oraz cały ruch narodowosocjalistyczny, wywarł okultyzm. Wspomniane są także Towarzystwo Thule i Towarzystwo Vril, które miały wpływ na rozwój NSDAP.”

Masoneria, illuminaci i różne formy new age

Z kolei tajne stowarzyszenia, których agendy to: komunizm, socjalizm, demokracja, liberalizm, marksizm kulturowy, są chyba wszystkim znane, a ten temat jest najbardziej wyśmiewany. Pierwszy był Zakon Syjonu powstały po rozbiciu Templariuszy przez ówczesne papiestwo. Następnie – Różokrzyż działający po dziś dzień (Rosicrucian Order AMORC), różne frakcje wolnomularskie i Illuminaci bawarscy, którzy potem przeszli ewolucję i dalsze podziały.

Wolnomularstwo zwykłym ludziom (lemingom) przedstawia się jako organizacje, które zajmują się działalnością charytatywną, krzewieniem ideałów demokracji, świeckości, humanizmu i praw człowieka. Jest to najbardziej „oficjalna” z ich wersji. Tym, którzy rozumieją dużo więcej, przedstawiają się jako organizacje „opiekujące się społeczeństwem i nie dopuszczające do zagłady.” Lubią się przedstawiać jako Ci, którzy od tysiącleci opiekują się „uniwersalną wiedzą” i oferują rozwój duchowy, samodoskonalenie i uwolnienie z matrixa.

Jednak dopiero po przekroczeniu pewnego stopnia wtajemniczenia adept dowiaduje się, że tak naprawdę jest to „służba więzienna”, służąca, a jakże, samemu demiurgowi. Wtedy zazwyczaj jest za późno na opuszczenie tajnej organizacji, bo adept ofiarował siebie i swoje dalsze losy w zamian za doczesne korzyści. Tak, na tym etapie adept zainstaluje sobie w głowie coś w stylu „oświecenia”, ale cena za to będzie nieskończenie wysoka. Czasami już za jego życia, bo najpierw odbierana jest wolność.

No i jak, nie bardzo wierzysz w tajne stowarzyszenia rządzące światem? 😉

Jednak to nie wszystko. Oni już powoli przestają się z tym kryć. O ile jeszcze 10 lat temu coś takiego nazwane by było szaleństwem, jak i zarezerwowane było tylko dla tzw „foliarzy”, o tyle teraz przyznaje się to oficjalnie. 6 lutego 2019 roku tajna organizacja „Imperium Najpotężniejszych Wiedźm”, przeprowadziła w Moskwie okultystyczny rytuał. Jego celem było wzmocnienie rządu Rosji i prezydenta Putina, jak i rzucenie klątw na wrogów Rosji.

Możecie przeczytać o tym na polskim portalu:
Nie, to nie są żarty. Wiedźmy na służbie Putina! Urządzono sabat w Moskwie, aby… wzmocnić Kreml (niezalezna.pl)

Czy to „fake news” prawicowego portalu z Polski? Nie! Na ten rytuał dokonany przez tajne stowarzyszenie zaproszono dziennikarzy i reporterów, co tym bardziej oznacza, że przestają się z tym kryć. I powoli, acz nieustannie, wystawiają się na widok publiczny. Przygotowują się do „zupełnego odsłonięcia” i przedstawienia swojej agendy całemu światu. Relację z tego okultystycznego rytuału możesz obejrzeć na rosyjskojęzycznej platformie telewizji Euro News:

Mało? Nie przekonasz nieprzekonanego ani nie przekonasz przekonanego. 😉 Możliwe że mało, zgadzam się. Ale czas wszystko zweryfikuje. Obserwujcie sytuację na świecie, i nie dajcie się zwieść, bo na każdym poziomie rozumowania jest „zainstalowana” matryca błędu.

Która prawdę ma Ci przedstawić jako kłamstwo, kłamstwo jako prawdę, a to, co szkodzi, jako coś, co da Ci raj na Ziemi.

Ja widzę póki co to, że nie tylko tego raju na Ziemi nie ma. Ale im bardziej ludzie uważają siebie za „kreatorów”, za „bogów”, za „przebudzonych„, za „znających i czczących prawa natury”, tym gorzej na tym świecie się dzieje.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

6 myśli w temacie “Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem? Media: to możliwe!

 1. Doskonały artykuł Jarku…ale niekompletny…Ponieważ nie dodałeś, że praktyki okultystyczne mogą-i często prowadzą-do kontaktu także z siłami DOBRA I PRAWDY…czyli z tym DALEKIM GNOSTYCKIM BOGIEM MIŁOŚCI……oraz prymatu ducha nad materią…którego wysłannikiem był Jezus Chrystus Arcygnostyk właśnie…nie mający nic wspólnego ze złowieszczym jahwe-demiurgiem-szatanem(J,14,30).Dla mnie ezoteryka(okultyzm)prowadzi tez do zrozumienia duchowej natury człowieka…a przez to-celu naszego istnienia…czyli rozwoju duchowego(etycznego i intelektualnego właśnie…)…a więc jest zjawiskiem na wskroś pozytywnym…

  1. Okultyzm to wiedza – narzędzie, jak każde inne. Tak jak przykładowo wiedza z anatomii – możesz jako lekarz ratować życie „gasnącej” na stole operacyjnym matce, podczas gdy jej zapłakanemu dziecku czas dłuży się w nieskończoność, w oczekiwaniu na wieść. Możesz też skutecznie kogoś zabić jednym ciosem. To ludzie nadają znaczenie narzędziom – wybierają podług woli, czy samochodem dowiozą dary potrzebującym, czy może wjadą nim w tłum ludzi (vide szaleniec na „Monciaku” w Sopocie). To oczywiście przykłady.
   Ja sam w jednym z poprzednich wcieleń pobierałem nauki okultystyczne, ale to było na zasadzie: „poznaj język wroga” Mój mistrz, nauczyciel z tamtego okresu już miał mniej szczęścia – za bardzo go ta wiedza pochłonęła, byl zbyt ufny i poszedł służyć Ciemnym, Mrokowi. Co ciekawe, dzisiaj to mój najlepszy przyjaciel i jest praktykującym, gorliwym katolikiem, mocno zaniepokojony moją życiową drogą, treściami, które głosze, itd. 😉 Ad czasu do czasu próbuje mnie „ewangelizować” i nawracać na Jedyną, Słuszną drogę. No i ma w sobie parę demonów, z tego co się dowiedziałem.
   Ale jak to gadają: najciemniej pod latarnią i nie wszystko Światło, co się świeci. Taki księżyc przykładowo świeci światłem odbitym.
   To tyle z ODT (Opowieści Dziwnej Treści na dzisiaj).
   Koniec przekazu. xD

   1. Najciemniej także, a może przede wszystkim pod „oświeceniową” latarnią, która w pewnym momencie okazuje się być nieskończonym mrokiem. To jeden z końcowych etapów.. no właśnie, czego? 😉

    Jeśli mieliście tyle szczęścia, że mogliście to przejrzeć i się wycofać, to dobrze. To zwodnicze światło odbite bardzo hipnotyzuje i usypia czujność.

    Jest ono jak diler z lat 90-tych, który pierwsze kilka działek dawał dzieciakom za darmo. Potem przychodzi uzależnienie i słona zapłata za chwilę przyjemności (duże pieniądze, zdrowie a potem życie).

    Illuminaci i pokrewne organizacje, wraz ze swoimi tworami (new age, ezoteryka, gnoza lucyferyczna, satanizm, illuminizm), to światło księżyca, światło odbite.

 2. „Ci, którzy potrafią sprawić, że wierzysz w absurdy, mogą sprawić, że popełnisz okrucieństwa”
  Wolter

  Rozpalając ogień, spal moje święte grzechy w deszczu
  Moje ukochane pragnienia, wymierają i zatracają się w bólu
  Bogactwo marzeń i stosów zniknęło w mglisty dzień
  Marmurkowaci starzy mesjasze zdradzili mnie mocno i głośno modlę się

  Gloria-Patri (Chwała Ojcu)

  Płonące nadzieje i głosy, głośno wołają moje imię
  Ciche słowa i odgłosy szepczą głośno i mówią

  Kyrie eleison / Kyrie eleison / Kyrie eleison / Kyrie eleison

  ……
  15.02.2019 premiera nowego albumu Rotting Christ – „Heretics”. którego tematem przewodnim są wielcy heretycy występujący przeciwko Demiurgowi Bogu-Jahve-Allahowi i jego wyznawcom – polecam, kawał pasjonującej muzyki metalowej …\m/…

 3. … ostatnio byłem w kinie na filmie „Underdog” ( o zawodniku mma – w tej roli świetny Eryk Lubos ), i szczerze przyznam iż był to całkiem udany seans … a punktem kulminacyjnym, który palił mi skórę emocjonalnymi ciarami był powyższy utwór, wykorzystany w filmie podczas morderczego treningu głównego bohatera – super kompilacja wyszła – motywacyjna i epicka!

 4. Re.Mariusz „Okultyzm to wiedza-narzędzie jak każde inne…”…Bardzo słuszna uwaga…a więc-jak piszesz-można jej użyć zarówno w złej jak i dobrej sprawie…A wyznawcy i naśladowcy Jezusa Chrystusa…na pewno będą wiedzieli jak z niej korzystać…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.