Elity stworzyły terroryzm i mowę nienawiści by nas dzielić i ogłupiać!

Kto stworzył mowę nienawiści? Ten, kto zyskuje na jej zwalczaniu!

Divide et impera – „Wywołuj podziały wśród ludu, byś mógł łatwiej nim rządzić”. Jak już pisałem, ci, którzy pozostają w ukryciu, tworzą „klimat paraliżu” poprzez wojnę wszystkich ze wszystkimi, w której nie wiadomo już o co chodzi. Jest to masońska zasada „ordo ab chao” – przez sztucznie wykreowany chaos ku totalitarnemu nowemu porządkowi świata.

 1. Sponsorowali nazistów, bolszewików, a potem ich bohatersko „zwalczali.” (Tak, dokumenty, współpraca gospodarcza USA i III rzeszy aż do 1945 roku, i matematyka nie kłamią).
  .
 2. Wykreowali, zasponsorowali i uzbroili islamski terroryzm, a teraz go bohatersko „zwalczają.” (Tak, dokumenty i kontyngenty broni lekkiej, ciężkiej i pancernej z Turcji dla państwa islamskiego też nie kłamią).
  .
 3. Świadomie wykreowali zapaść gospodarczą w roku 2008, która trwa do dziś, a teraz chcą „ratować” system ekonomiczny jeszcze większym dokręceniem śruby. To my dźwigamy wszelkie niedogodności (podatki, inflacja, relatywnie malejące dochody), a oni bogacą się ponad miarę na każdym kryzysie.
  .
  .
 4. Przez dekady rozniecali podziały między grupami społecznymi, ideologicznymi, religijnymi, płciowymi i każdymi innymi, a teraz bohatersko „zwalczają” mowę nienawiści, której są autorami.
  .
 5. Niszczyli z premedytacją środowisko naturalne, doprowadzając biosferę planety ku kolejnemu „wielkiemu wymieraniu”, a teraz chcą walczyć z nieistotnym dwutlenkiem węgla. Czyli naturalnym gazem produkowanym przez rośliny. I na tej „walce z CO2” zarobili już setki miliarów dolarów.
  .
 6. Illuminaci, masoneria i różokrzyż wyokreowali, a de facto powielili największe oszustwo świata. Że człowiek powinien sę doskonalić, rozwijać duchowo i stać się „bogiem”, oczywiście bez prawdziwego Boga. Do czego to prowadzi? Albo na manowce, albo do oddania swojej wolności i dalszych losów za okultystyczne wtajemniczenie, za bogactwo i / lub sławę. A zawsze prowadzi to do stopniowego upadku umysłu, psychiki, ciała, a potem ducha.

To elity są Twoimi wrogami, a nie Twój rodak o innych poglądach!

Prawdziwi sprawcy zawsze pozostawali w cieniu i zawsze się bogacili, nawet gdy zostawili za sobą spaloną połowę planety. To nie Twój rodak, tak samo biedny i zastraszony jak Ty, jest wrogiem – uświadom to sobie. Wrogiem jest prawdziwy mocodawca, który chce przeczekać właśnie zaczynający się, kolejny „czas globalnej niepogody.”

Możemy działać starając się zasypywać te podziały, często we własnej głowie. Dla prawicowca to lewak jest wrogiem. Dla lewicowca to prawicowiec jest wrogiem. A to nie ma żadnego sensu. Wrogiem jest ten, kto to wszystko kreuje, sponsoruje i kto pozostaje w cieniu. Bardzo trudno jest to dostrzec, bo lewicowiec nienawidzi prawicowca, uważa go za szkodnika i zmanipulowanego durnia. Prawicowiec nienawidzi lewicowca, uważa go za szkodnika i zmanipulowanego durnia.

Okej, każdy z nas tak naprawdę wiele rzeczy nie wie. W wielu rzeczach się myli. A głosowanie na niektóre partie polityczne rzeczywiście może być czyś w rodzaju szkodnictwa. Wszak Ci, którzy głosują na politycznych drani, nie są ich ofiarami, ale są ich wspólnikami. Jednak warto przejrzeć tę pajęczynę manipulacji. I zamiast oskarżać „zwykłego szaraka”, o innych poglądach niż Ty, zauważ, że to nie on jest sprawcą, a został zmanipulowany. Zwróć swój gniew ku rzeczywistym wrogom i wobec nich żądaj sprawiedliwości.

Nawet największa kostka domina jest bezradna wobec miliona najmniejszych kostek, jeśli ich kierunek jest taki sam. Siła wielkich bierze się z bezradności słabych. Zaś opresja ze strony tych wielkich bierze się z podziałów wśród słabych. Tak naprawdę to ci wielcy i źli nie mają swojej własnej siły, jej źródło jest na zewnątrz ich.

Poniżej lista wrogów ludzkości:

 1. Miliarderzy i finansiści (głównie tak zwani „filantropi” jak Gates czy Soros). Banki, korporacje, większy biznes.
  .
 2. Cała demokratyczno-liberalna agenda elit (urzędy, media, sądownictwo, uniwersytety, celebryci itp itd).
  .
 3. Ideologie prowadzące do represji: poprawność polityczna, walka z mową nienawiści (którą sami przez dekady podgrzewali), neoliberalizm, marksizm kulturowy, multikulturalizm, otwarte społeczeństwo.
  .
 4. Organizacje jawne: ONZ, UE, Klub Rzymski, Bilderberg, plus tysiące organizacji pozarządowych w ramach agendy „Otwartego Społeczeństwa.”
  .
 5. Organizacje tajne: wolnomularstwo, różokrzyż, frakcje illuminatów, itp.
  .
 6. Większość służb specjalnych i kontrolowane przez nie grupy przestępcze. Granice pomiędzy mafiami a spec-służbami często są zatarte lub ich nie ma.

Zasypuj podziały, staraj się dojść do źródła problemów, a dotrzesz do tych, którzy są w cieniu, którzy je tworzą i na nich zyskują.

Potem przekaż tę wiedzę jak największej ilości ludzi. Bez nas, maluczkich, bez naszej pracy i bez podziałów wewnątrz nas, ci potężni nie istnieją.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 myśli w temacie “Elity stworzyły terroryzm i mowę nienawiści by nas dzielić i ogłupiać!

 1. W życiu liczy się tylko mądrość. Prawdziwą i pełną mądrość posiadają jedynie Elohim. Każde przekroczenie Prawa jest jak miecz obosieczny, uwieńczeniem bojaźni Pańskiej jest mądrość. Mądrość służy ochronie i zachowuje przy życiu tych, którzy ją posiadają.

 2. Doskonalenie duchowe – wliczając w to rozwój etyczny(czynną miłość bliźniego)jest podstawowym zadaniem i celem każdego człowieka…Tak określał to największy autorytet każdego uczciwego człowieka – Jezus Chrystus Arcygnostyk…(Mt,6,19-21,Mt,16,26,Mt,5,43,48,1J,2,15-17)…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.