Żyjemy w świecie który przestaje sprawiać nawet pozory dobra

Sprawianie pozorów i inne iluzje świata

Tytuł artykułu to aktualnie moje ulubione powiedzonko. Pozory.. Czymże życie byłoby bez nich? Pozory, że w życiu społecznym chodzi o coś więcej, niż materializm, tzw. „status” czy wyścig szczurów. Że większość ludzi ma w sobie wyższe wartości.

Pozory, że świat wygląda tak, jak nam się go przedstawia.

Także pozory, że rządy i elity o nas dbają, że mamy wolność słowa. Że korporacje wspierane przez nieskorumpowaną naukę produkują bezpieczne i dobrej jakości produkty, które są następnie weryfikowane na wolnym rynku, w ramach demokratycznego państwa prawa. Że liberalna demokracja wcale nie oznacza rządów ponadnarodowej oligarchii, ale jest najszczęśliwszym z ustrojów i przynosi tylko dobro.

Największym pozorem, jaki oni sprawiają jest to, że są wszechpotężni. A nie są, bo kamuflują i tajniaczą się jak szczury po kanałach, bojąc sę tego, że zostaną rozszarpani przez wściekłych ludzi, gdyby prawda wyszła na jaw. Największym pozorem jest też to, że wobec ich systemu nie ma żadnej alternatywy. A jest.

Ich przeraża jawność, więc jeszcze zachowują pozory, choć stworzony przez nich świat coraz bardziej ujawnia swoje materialistyczne, więzienne i szatańskie oblicze. Ci, którzy naprawdę rządzą, nienawidzą jawności, w związku z czym ośmieszają tych, którzy demaskują społeczeństwu ich działania. Choć nie mogą działać bezpośrednio, to zrobili dużo, by te pozory zachować.

Mimo tego teraz, dzięki temu, że ludzie mają dostęp do informacji i wiedzy, i zaczynają kumać, elity są zmuszone do bardziej jawnego działania. Więc ich świat powoli przestaje sprawiać pozory. Powoli odkrywają swoje prawdziwe oblicza.

Totalitarne – cenzura w mediach i w internecie. Wyzyskujące – dokręcanie nam ekonomicznej śruby. Ukrywające prawdziwy ster władzy – bo światem rządzi kilkaset korporacji nawzajem powiązanych kapitałem, nad którymi pieczę sprawuje zaledwie 150 najbogatszych ludzi. Materialistyczne – bo teraz liczy się już tylko to, co materialne (wygląd, wykształcenie, zarobki, status).

Jawność to brak pozorów oznaczający ich upadek

O co walczę? O jawność. O brak pozorów. Oni zostaną zmuszeni do tego, by działać jawnie i by nie ukrywali swoich planów. Społeczeństwa którym objawi się tę prawdę zdecydują, co z tym wszystkim i co z nimi zrobić dalej.

Wracając z miejsca pracy widziałem na miejskim bilboardzie reklamę cudzoziemskiego banku, drenującego nasz kraj z kapitału, jak zresztą każdy zagraniczny bank. Na tym bilboardzie jest już brak pozorów, a więc jawność. Że nie liczą się żadne głębsze wartości, a tylko te związane z wyścigiem szczurów.

To nie jest fotomontaż ani fejk. Nawet ja byłem zdumiony widząc plakat, który tak jawnie demaskuje ich system. Angielski napis „trust” na koszulce tego gościa z reklamy to po polsku: „zaufanie”. Zamiast mózgu ma on pustą przestrzeń, a w środku niej wózek do zakupów z supermarketu. Czyli symbol konsumpcjonistycznego stylu życia. Do tego nowomodna fryzura stawiana na żel.

Źródło grafiki: ING Bank Śląski

Ciekawą sprawą jest też logo wizyty papieża Franciszka w kolejnym już muzułmańskim kraju, Maroku. Widać na nim koślawy krzyż w stylu New Age, w środku półksiężyca islamu. Symbolika tego może także dawać do myślenia. Kolory biały i żółty pochodzą z flagi Watykanu, natomiast czerwony i zielony to kolory z flag państw muzułmańskich i z samej religii islamu.

Teoretycy spisku tacy jak Now The End Begins, jak i różni chrześcijanie (biblijni czy gnostyccy) twierdzą, że jest to powolne ujawnianie planu stworzenia nowej, globalnej religii hybrydowej. Pierwszy zasiew został już dokonany w postaci eksplozji różnych form new age, ezoteryki, okultyzmu, satanizmu, czarnej gnozy, czy ekspansji tajnych organizacji, które nurt new age i pochodne stworzyły. Te organizacje to oczywiście: Różokrzyżowcy, różne odłamu wolnomularstwa (masonerii) i różne odłamy Illuminatów.

Dalsze plany to oczywiście jeden rząd światowy (NWO – new world order, czyli nowy porządek świata), o totalitarnym charakterze. W którym jednostka ma być pozbawiona jakichkolwiek praw, i ma przyjąć nową, światową religię. Religię, której charakter będzie już oficjalnie szatański, a więc czczący nie prawdziwego Boga. Ale „władcę tego świata”, czyli bożka materii.

Już teraz oficjalnie mówi się o projekcie „chrislam”, czyli religii, która ma połączyć oficjalne chrześcijaństwo i islam, a następnie je zastąpić.

Czy powinniśmy się bać nowego porządku świata i planów elit?

Czy mamy się czego bać? Wg mnie to dobrze i nie powinniśmy się czegokolwiek bać, a już tym bardziej ich. Oni są pozbawieni swojej własnej, wewnętrznej siły, stąd sprawianie pozorów, ukrywanie planów i tajniaczenie się.

Oni czerpią siłę z naszego strachu, z tego, że jesteśmy podzieleni, bo napuszczają jednych na drugich, i z naszej niewiedzy o rzeczywistej naturze ich systemu. Oni czerpią swoją „siłę” z naszej słabości, a ta powoli jest przez nas przełamywana.

Gdy ujawnienie, czyli upadek świata pozorów, będzie postępować dalej, będziemy jeszcze bardziej wiarygodni w oczach coraz większej części społeczeństwa. Owszem, wraz z upadkiem świata pozorów, wielu ludzi którzy są źli, lub którzy dadzą się złapać na haczyk „fałszywej światłości”, również ujawni swoje prawdziwe oblicze.

Ale bez obaw. Ten brak pokory i chęć de facto zniszczenia świata przez elitę będzie początkiem jej końca. Jest to element planu. Jakiego planu?

Cóż, zawierzaj prawdzie i prawdziwemu Bogu, a nie temu, kto oferuje Ci „raj na Ziemi”, który potem okaże się piekłem na Ziemi. Z tej pozornej wszechpotęgi elity i grozy nowego świata, powstaje siła, która mówi: DOŚĆ.

W najnowszych artykułach pisałem o ezoteryce, new age i o fałszywym „oświeceniu”:

Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Przeczytaj też o tajnych planach elit i ich metodach:

Świat w obliczu III wojny światowej i możliwości walki z systemem
Ty także możesz pomóc zakończyć dyktat banków
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 myśli w temacie “Żyjemy w świecie który przestaje sprawiać nawet pozory dobra

 1. Świat był, jest i pozostanie neutralny w swej istocie. Przyroda funkcjonuje według przewidzianego dla niej wzorca, ale tylko wówczas gdy znajduje się pod pływem energii zerowych (Moc dodatnia + Moc ujemna = 0), bez zakłóceń ze strony człowieka. Prawdą jest więc to, że Ziemia pierwotnie była „płaska” – ale w znaczeniu energetycznym – to znaczy wszędzie panowały takie same warunki do życia. Panujący, przyjazny dla człowieka stan przyrody w każdym miejscu na Ziemi określony został mianem raju. Działające we Wszechświecie prawa egzekwują się same, bez sądów, oskarżycieli, oskarżonych i obrońców. Za zakłócenia spowodowane postępowaniem mieszkańców Ziemi wbrew odwiecznie działającym prawom odpowiadają oni sami. Prawa, którym podlega Ziemia są żywe i niezmienne. Prawa ustanawiane przez ludzi, o ile nie sprzeciwiają się prawom całości, stanowią środek do osiągnięcia zamierzonego celu. Jeżeli prawa ludzkie lub ich wykonywanie zagraża całości – dochodzi do uruchomienia procesów naprawczych planety. Sygnałem są nasilające się konflikty, niepokoje społeczne i wojny, w tym religijne, w których ginie część mieszkańców Ziemi. Dzieje się to współcześnie, aktualnie. Towarzyszą też temu nadzwyczajne zjawiska atmosferyczne, huragany, cyklony, powodzie, trzęsienia ziemi, które też pochłaniają dużą liczbę ofiar. Obecnie, widmo wojny termo-jądrowej może zgładzić większą część ludzkości na Ziemi. Wszechświat, znajduje się pod oddziaływaniem mocy zerowej (+Moc) dodać (–Moc) = 0. Człowiek także, w ramach dokonywania wolnych wyborów, powinien oddziaływać mocą zerową (neutralną), która w takim przypadku pozostanie w harmonii z mocą Wszechświata. Nie należy więc uruchamiać energii wartościujących dodatnio lub ujemnie, stąd nie oceniać, gdyż do oceny używamy energii albo dodatnich albo ujemnych, zakłócając istniejącą równowagę. Oddziaływanie nasze – jak i na nas – nie pozostaje więc obojętne. Osoba wobec której kierujemy życzenia, reaguje pozytywnie – a gdy groźby, irytuje się i boi. Oddziaływanie zbiorowe, np. przywódców, wojsk i społeczeństw zaangażowanych w wojnę – kumuluje potężne energie negatywne, które oddziałują na otoczenie wywołując stan silnego, wyniszczającego napięcia, niepokoju, strachu i lęku u zwierząt oraz ludzi. Dochodzi do paraliżu działań, nagłych zgonów lub podejmowania działań ekstremalnych, obłędnych, np. mordowania ludności cywilnej, jeńców, kobiet i dzieci. Skumulowanie silnej nienawiści i wrogości wobec społeczeństw i narodów postrzeganych jako wrogów eskaluje reakcje analogiczne z drugiej strony, dochodzi wówczas do zsumowania się potężnych mocy negatywnych związanych ze wzajemną wrogością. W przypadku gdy dochodzi do spotęgowania ludzkich energii negatywnych moc ta oddziałuje na planetę wywołując negatywne, gwałtowne zmiany w przyrodzie objawiające się nasileniem niepokojących zjawisk klimatycznych, stąd np. silne mrozy podczas II wojny światowej, a także długotrwałe deszcze lub susze, upały, trzęsienia gruntu, itp. kataklizmy. Kapłani stosując różne zabiegi magiczne próbują czasami neutralizować stan zagrożenia.. Najczęściej stosowanym zabiegiem jest organizowanie powszechnych modłów. Podczas modlitwy, wcześniej silnie wzburzone tłumy, nagle wyciszają się i uspokajają, a więc zaczynają przechodzić w stan energii zerowej. Do zaobserwowania działania i zrozumienia praw panujących na Ziemi i w Kosmosie potrzeba wnikliwych obserwacji, analitycznego myślenia i sporo wyobraźni. Prawa te działają zgodnie z prawem naczyń połączonych, z którego wynika, że „ciśnienie” wywołane wzrostem energii rozchodzi się jednakowo we wszystkich kierunkach. Negatywna energia wytworzona przez wojny na drugim krańcu globu ludzkiego może, bez widocznej przyczyny, wpływać na pobudzenie stanów emocjonalnych w najbliższym otoczeniu, trzęsienia ziemi oraz wywoływać złe samopoczucie i rozdrażnienie, których przyczyny nie wykryje i nie uleczy najlepszy lekarz. Bywa też tak, że bez widocznej przyczyny, zwierz (pies), rzuca się nagle na swego pana (właściciela). Każdy powinien dążyć do tego, aby poznać zasady energetycznej budowy Wszechświata i – prawa życia na Ziemi. Właśnie piramida przedstawia – energetyczny wzór budowy Wszechświata materialnego, wyrażony liczbą siedem (4 trójkąty + 3 elementy w każdym). Wierzchołek piramidy symbolizuje element duchowy, czyli Świadomość. To jest początek rozważań.

 2. W następstwie zawiązania spisku przeciwko Osobie i mowie sprawiedliwej Jehoszua Hamaszijach – ostatecznie ukształtował się na planecie wieczysty, międzynarodowy nadzór nad tzw. cywilizacją, który zakończy się uruchomieniem przebiegu Sądu Ostatecznego – wojny termojądrowej. Nadzór nad opartą na przemocy cywilizacją, sprawowany jest przez systemy religijne, a dla tych którzy zanegowali religie, wymyślony został tzw. światopogląd naukowy, celem kontrolowania tej części ludzkości, która nie poddała się indoktrynacji religijnej. Dlatego też światopogląd, tak jak i religie, stał się przedmiotem kultu oraz wiary. Główną rolę w sprawowaniu kontroli nad bezduszną cywilizacją, spełnia tzw. usłużna inteligencja naukowa, po obydwu stronach podziałów. Dla utrzymania posłuszeństwa, dyscypliny i tzw. porządku – w celu eliminowania aktywnej części ludzkości, podejmującej starania, aby zmienić negatywny obraz życia –powołana została policja oraz wojsko. Utrzymywana i tolerowana jest degradacja moralna oraz ekonomiczna, czemu służy też lekceważenie praw całości Wszechświata. Na skutek wielowiekowego oddziaływania na Wszechświat nie zrównoważonymi energiami, doszło do wielu zakłóceń, które szczególnie dotyczą Ziemi. Powstały zróżnicowane klimaty, wszędzie panująca temperatura ok. 24 stopni zaczęła zmieniać się w górę jak i w dół dochodząc miejscami do bardzo gorącej i bardzo zimnej. Pod wpływem zmiany temperatury powstały wiatry, przyjmujące czasami siłę huraganów. Wiatry powodują falowanie wód i oceanów, dochodzi miejscami do wylewów, zatopień, potopów i tsunami. Pierwotnie naturalna wilgoć utrzymująca się w powietrzu wystarczała do nawodnienia gleby. Obecnie gwałtowne ochłodzenia, ulewne deszcze i powodzie bądź susze i upały stanowią zjawiska niepokojące i dokuczliwe. Tak będzie już zawsze, aż do dni Sądu Ostatecznego.

 3. Kształt ciała ludzkiego ma przypominać wzorzec budowy Wszechświata. Ręka prawa – to plus, ręka lewa – minus, tułów – energia zerowa a głowa – to świadomość. W skali rozwoju osoby ludzkiej istnieje 7 poziomów istnienia energii materialnej:
  1. Ciało fizyczne (ożywiona duchem, nisko wibracyjna energia
  materialna, której funkcje i procesy życiowe opisują nauki
  przyrodnicze).
  2. Ciało eteryczne (matryca ciała fizycznego, posiada tę samą
  strukturę co ciało fizyczne, włącznie ze wszystkimi częściami
  anatomicznymi i organami, zasilająca ciało fizyczne subtelną
  energią, która utrzymuje to ciało w sprawności).
  3. Ciało astralne (znajdują w nim swój wyraz uczucia i namiętności,
  pragnienia oraz emocje własne).
  4. Ciało mentalne (ciało rozumiejące, bez doznań dźwiękowych,
  pogrążone w ciszy, dostrzegające wszechogarniającą jedność
  wszystkiego we wszystkim, przepełnione zrozumieniem, empatią,
  przebaczaniem i pokutą).
  5. Ciało przyczynowe (umożliwia poznawanie ciągów: przyczyna –
  skutek oraz działanie na tej podstawie).
  6. Ciało duchowe (dusza posiada świadomość istnienia tylko wolnych
  wyborów, pomiędzy dobrem i złem)
  7. Ciało świadomościowe (dusza związana wyłącznie z kreacją dobra
  zgodnie z całościowymi prawami Wszechświata).

  Człowiek tym różni się od zwierzęcia, że posiada indywidualną duszę, stąd i ciało duchowe oraz świadomościowe, co umożliwia otrzymanie najbardziej udoskonalonego w materii, ciała fizycznego. Zwierzęta natomiast pozbawione są indywidualnej duszy, stąd i ciała duchowego, która zastąpione jest zbiorową (gatunkową) duszą. W związku z tym zwierzęta, także wykazują odpowiedni poziom inteligencji życiowej, niekiedy wyższej nawet od ludzkiej. Praca człowieka nad poszczególnymi ciałami prowadzi do jego rozwoju. Człowiek może też wspomagać lub hamować swój rozwój a tym samym – świata zewnętrznego. Człowiek powinien jednocześnie, harmonijnie rozwijać wszystkie swoje ciała na raz.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.