Afery

STAŁO SIĘ! OFICJALNIE OSKARŻYLI POLSKĘ O HOLOCAUST!

Już nie Niemcy i nawet nie „naziści z marsa”. Oficjalnie oskarżają Polskę o Holocaust!

Zmieniająca się narracja w sprawie Holocaustu to tajna, socjotechniczna operacja wywiadu niemieckiego (RFN). Rozpoczęto ją tuż po przegranej przez Niemcy II Wojnie Światowej. Jej cel to stopniowe rozmycie niemieckiej odpowiedzialności za Holocaust i inne zbrodnie wojenne.

Poniżej wymienię jak zmieniała się ta narracja na przestrzeni ostatnich 70 lat:

 1. To niemieccy naziści mordowali Polaków, Żydów i inne nacje.
 2. To niemieccy naziści mordowali Żydów.
 3. To naziści mordowali Żydów.
 4. To naziści we współpracy z innymi nazistowskimi reżimami mordowali Żydów.
  .
 5. To „nazistowskie reżimy” mordowały Żydów. (Ta narracja była obecna w ostatnich latach, od około 2016 r.)
  .
 6. To nazistowskie reżimy, w tym nazistowski reżim Polski, mordowały Żydów. (Te słowa wypowiedziała dziś, dnia 14 lutego 2019 dziennikarka liberalnej MSNBC, Andrea Mitchell, na konferencji poświęconej Bliskiemu Wschodowi. Konkretnie te słowa brzmiały: „Żydzi przez miesiąc walczyli przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi.”
  .
 7. To Polacy i polski nazistowski reżim mordowali Żydów. (Kiedy? Być może jeszcze za naszego życia)

Na konferencji poświęconej Bliskiemu Wschodowi ogłoszono „pokój i bezpieczeństwo”, w tym plan pokojowy dla Izraela i Palestyny.

Cytat: Wspólne cele USA i Polski – pokój i bezpieczeństwo.”

Ja mam otwarte oczy i z tego co zaobserwowałem, to gdy liberałowie mówili o: „demokratyzacji„, „obalaniu reżimu”, „ochronie praw człowieka”, „walce z bronią masowego rażenia”, „walce z dyktatorami”, to kończyło się to setkami tysięcy trupów, ruiną gospodarczą i grabieżą surowców naturalnych. W większości krajów w kórych te operacje przeprowadzono albo jest wojna i anarchia (Afganista, Syria, Jemen, Libia, Somalia), albo władzę sprawują religijne reżimy (Egipt, Libia, Somalia). Jedyne strefy stabilizacji po takich „demokratyzacjach” to Tunezja i ostatnio także Irak.

Słowa są potęgą każdej elity. Ten, kto ma władzę nad słowami, ten dyktuje masom, co mają myśleć. Przecież te same słowa są postrzegane nieraz w skrajnie różny sposób, w zależności od epoki historycznej i od tego, kto trzyma ster władzy, mówiąc maluczkim jak mają myśleć.

Dokładnie wiemy, jaka będzie przYszłość. Problemem jest dla nas przEszłość – ona ciągle się zmienia.”
(~Alexander Sołżeniczyn, Archipelag Gułag)

Jaki jest cel tej globalnie promowanej zmiany narracji ws. II Wojny Światowej i Holocaustu? tutaj jest kilka teorii, które jeszcze 10 lat temu były postrzegane jako zupełnie odjechane i śmieszne.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

1 odpowiedź »

 1. „Ten, kto ma władzę nad słowami, ten dyktuje masom, co mają myśleć.” Nikt, poza Ojcem w Niebie i Jego Synem, Jehoszua Hamaszijach, nie ma jakiejkolwiek władzy, nad czymkolwiek, tym bardziej – nad słowami. To magia, czar i pragnienie władzy, powoduje, że większość ludzi daje się zahipnotyzować. Stwórcy nie stosują, spirytyzmu, okultyzmu, kabały, astrologii, itp. starań. Zawarta w Ich Słowie Moc w żadnym przypadku nie poraża, chociaż jest porażająca. Tym, którzy zawierzą Słowu objawionemu, Jego Moc daje nadzieję, graniczącą z pewnością, życia szczęśliwego teraz i zawsze, i na wieki, wieków.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.