ACTA 2: KONIEC WOLNEGO INTERNETU I DRUGIE CHINY!

Czy unijna ustawa ACTA 2 ocenzuruje internet?

Tradycyjne media coraz bardziej odchodzą do lamusa. Czytelnictwo gazet i czasopism leci na łeb na szyję w dół. Coraz mniej ludzi ogląda telewizję. Instytucja telewizji powoli wycofuje… filmy z ramówek. Po co? Próbują się tak ratować. Ludzie coraz częściej wykupują konto premium na przykład na portalu takim jak CDA.pl i mogą oglądać wszystkie filmy świata w dowolnym czasie.

Tu taka mała prywata: nie, nawet nie próbujcie wspominać o „Netflixie i dobrym serialu”, bo gdy po raz tysięczny to zdanie czytam, to rzygać mi się chce. Po prostu nie i koniec. Żadnego Netflixa. 😉

Ale do rzeczy. Otóż telewizje wypełniają wieczorne ramówki nie filmami, ale taśmowo produkowanymi durnymi telenowelami i programami, np talk-show czy reality-show. Tak samo gazety: w miarę dobrzy trzymają się gazety tematyczne, np lifestyle’owe. Zaś wśród gazet codziennych spadek czytelnictwa jest olbrzymi. Mówi się wręcz o „pokoleniu telewizji” i nowym „pokoleniu internetu.”

Facebook zamiast.. dowodu osobistego, czyli kontrola totalna

Internet przez długi czas był pozostawiony samopas. Dopiero niedawno liberalne elity i ich tajne agendy zrozumiały, że ten coraz większy zalew alternatywnych informacji muszą ukrócić w swoim interesie. Znaczną część światowego internetu kontrolują zaledwie cztery korporacje. Jest to tak zwany oligopol, bo te korporacje prezentują tę samą, liberalną wizję świata. W 2018 roku dwie z nich, Facebook i Google, porozumiały się co do ograniczenia widoczności treści uznanych przez elity za „niewygodne”.

Facebook „ściął” zasięg wszystkim mediom na świecie, w tym alternatywnym. Media mainstreamowe mają pieniądze, by wykupić płatny zasięg, zaś media alternatywne – nie mają. Straty sięgają od 80% do nawet 99%. Z kolei Google usunęło alternatywne media z newsfeedów, pozostawiając tylko „wyborcze” gadzinówki.

Świat z Facebookiem zamiast dowodu osobistego, PESELU, prawa jazdy, i z wyszukiwarką Google, która daje tylko 50 „jedynie słusznych” wyników wyszukiwania zamiast 50 milionów wyników jak dziś, opisałem w poniższym felietonie:
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Cytat: „Wzięliście udział w eksperymencie, polegającym na sprawdzeniu, czy jesteście w stanie za pomocą mediów społecznościowych powołać do życia silny i spójny front poglądowy. Wynik jest tylko jeden: eksperyment zamiast was zjednoczyć, podzielił was do końca, zniszczył waszą logikę i intelekt, wprowadzając dekonstrukcje umysłową i poglądową.”
WIĘCEJ przeczytasz na stronie Dydymusa: –> „Davos: dekonstrukcja internetu, czyli koniec eksperymentu socjotechnicznego”

Francja i Niemcy wprowadzają ustawę ACTA 2 tylnymi drzwiami

Ostatnio Francja i Niemcy porozumiały się co do przyszłego kształtu internetu. Elity ogarnęła panika, bo piramida pęka, a oko wewnątrz niej ślepnie. Zresztą ono zawsze było i jest ślepe, ale to już inna kwestia. Rzucają wszystkie działa do walki, kąsają niczym dziki zwierz zapędzony do narożnika.

Być może trzeba będzie zaopatrzyć się w dobrą drukarkę laserową i wiele palet czystego papieru. By po godzinach pracy pochodzić od skrzynki do skrzynki, od bramy do bramy, od przystanku do przystanku. W ten sposób także można rozprzestrzeniać informacje – w postaci ulotek.

Jeśli dojdzie do jeszcze większej blokady internetu, to drukarka będzie u mnie rozgrzana do czerwoności.

Nic mnie nie zatrzyma. Nic nas nie zatrzyma.

A trochę ruchu na świeżym powietrzu zawsze się przyda. 🙂

Zapraszam Cię na film o cenzurze internetu – ACTA 2:

Film pochodzi z kanału Atora [LINK TUTAJ]. Zachęcam do subskrypcji i plusowania jego filmów.

Poniżej lista wrogów ludzkości – wzór ulotki, którą można rozbudować:

 1. Miliarderzy i finansiści (głównie tak zwani „filantropi” jak Gates czy Soros). Banki, korporacje, większy biznes.
  .
 2. Cała demokratyczno-liberalna agenda elit (urzędy, media, sądownictwo, uniwersytety, celebryci itp itd).
  .
 3. Ideologie prowadzące do represji: poprawność polityczna, walka z mową nienawiści (którą sami przez dekady podgrzewali), neoliberalizm, marksizm kulturowy, multikulturalizm, otwarte społeczeństwo.
  .
 4. Organizacje jawne: ONZ, UE, Klub Rzymski, Bilderberg, plus tysiące organizacji pozarządowych w ramach agendy „Otwartego Społeczeństwa.”
  .
 5. Organizacje tajne: wolnomularstwo, różokrzyż, frakcje illuminatów, itp.
  .
 6. Większość służb specjalnych i kontrolowane przez nie grupy przestępcze. Granice pomiędzy mafiami a spec-służbami często są zatarte lub ich nie ma.

Ta lista jest bardzo ważna, bo gros wysiłków elit idzie ku temu, by podzielić biedotę, czyli nas, na różne skłócone i zwalczające się frakcje. Społeczeństwem podzielonym, które nie wie, kto rzeczywiście sprawuje władzę, bardzo łatwo jest rządzić i je wyzyskiwać.

Rzeczywiści sprawcy wojen, rewolucji, pogromów, terroryzmu itp, zawsze pozostawali w cieniu swoich willi. Pora skierować nasze oczy na nich, zamiast dyskutować o bzdurach („debata publiczna”) czy walczyć z taką samą ofiarą systemu jak Ty, tylko dlatego, bo ma inne poglądy.

Przeczytaj też o prawdziwych sprawcach i ich tajnych metodach:

Żyjemy w świecie, który przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Świat w obliczu III wojny światowej i sposoby na walkę z systemem
Ty także możesz pomóc zakończyć dyktat banków
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

2 myśli w temacie “ACTA 2: KONIEC WOLNEGO INTERNETU I DRUGIE CHINY!

 1. Nikt, poza Ojcem w Niebie i Jego Synem, Jehoszua Hamaszijach, nie ma jakiejkolwiek władzy, nad czymkolwiek, tym bardziej – nad Polakami. To magia, czar i pragnienie bezwzględnej wolności, której nie ma, powoduje, że część społeczeństwa daje się, na pewien czas, zahipnotyzować, płacąc później najwyższą cenę. Prawdziwa wolność, to wolność od zła, w niewoli dobra. Moc Elohim nad światem w żadnym przypadku nie poraża, chociaż jest porażająca. Tym, którzy zawierzą Słowu objawionemu, Jego Moc daje nadzieję, graniczącą z pewnością, życia szczęśliwego, bez stosowania przemocy, w pokoju. Tak w Niebie jak i na Ziemi. Nie Dopuść Ojcze, aby zwiedzeni Polacy ulegli pokusie i zawierzyli sile zbrojnej, zamiast Mocy Twojej Sprawiedliwości. Si vis pacem para iustitiam!

 2. Niesamowicie zmotywowałeś mnie do dalszego czytania Ligi Świata Dydymusa, Jarek-Kefir.pl, Mediów internetowych np: Ator i inne filmy uświadamiające np: Matrix 1999

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.