Wiosna zawitała do Polski już w lutym!? [FOTO]

Pierwsze oznaki wiosny na zdjęciach

Pomimo tego,że jest dopiero druga połowa lutego, wiosna zdaje się nadchodzić wielkimi krokami. W poprzednim artykule prezentowałem zdjęcia przylatującego wędrownego ptactwa. Zdjęcia są bardzo klimatyczne, oddają nastrój grozy niczym z filmów SF:

Dzikie gęsi wracają do Polski, idzie wiosna!

Choć aleje i parki wyglądają tak, jak podczas dzisiejszego spaceru który sobie urządziliśmy:

.

Autor zdjęcia: JarQ. Wszelkie prawa zastrzeżone © ® / All rights reserved by: JarQ i Tajemnice Świata

.

To w Szczecinie już teraz zakwitły pierwsze, wiosenne kwiaty. Przebiśniegi, krokusy i inne kwiaty bujnie porastają tereny Jasnych Błoni w moim mieście. Zostały tam zasadzone celowo i są niepisaną wizytówką miasta:

.

Autor zdjęcia: JarQ. Wszelkie prawa zastrzeżone © ® / All rights reserved by: JarQ i Tajemnice Świata

.

Ciekawostką geograficzną Szczecina jest nie tylko to, że jest miastem parków, lasów i zieleni. Ale istnieje „zielony szlak”, którym możesz przejść od ścisłego centrum (Plac Grunwaldzki) aż do granic administracyjnych miasta.

Przechodzisz od Placu Grunwaldzkiego przez Urząd Miasta i Jasne Błonia, zahaczając potem dalsze przedmieścia (Park Kasprowicza, Las Arkoński). Następnie wychodzisz już lasem poza granicę administracyjną, koło osiedli Głębokie i Pilchowo. Ten pas zakreśliłem na czerwono:

.

Żródło grafiki: Google Maps + moja modyfikacja

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

6 myśli w temacie “Wiosna zawitała do Polski już w lutym!? [FOTO]

 1. W następstwie zawiązania spisku przeciwko Osobie i mowie sprawiedliwej Jehoszua Hamaszijach – ostatecznie ukształtował się na planecie wieczysty, międzynarodowy nadzór nad tzw. cywilizacją, który zakończy się uruchomieniem przebiegu Sądu Ostatecznego – wojny termojądrowej. Nadzór nad opartą na przemocy, zamiast sprawiedliwości, cywilizacją, sprawowany jest przez systemy religijne, błogosławiące przemoc, a dla tych, którzy zanegowali religie, wymyślony został tzw. światopogląd naukowy, celem kontrolowania tej części ludzkości, która nie poddała się indoktrynacji religijnej. Dlatego też światopogląd, tak jak i religie, stał się przedmiotem kultu oraz wiary. Główną rolę w sprawowaniu kontroli nad bezduszną cywilizacją, spełnia tzw. usłużna inteligencja, po obydwu stronach podziałów. Dla utrzymania posłuszeństwa, dyscypliny i tzw. porządku – w celu eliminowania aktywnej części ludzkości, podejmującej starania, aby zmienić negatywny obraz życia – powołana została policja oraz wojsko i inne organy ośmieszające sprawiedliwość. Utrzymywana i tolerowana jest degradacja moralna oraz ekonomiczna, czemu służy też lekceważenie praw całości Wszechświata, opartych na Miłości i Sprawiedliwości. Na skutek wielowiekowego oddziaływania na Wszechświat niezrównoważonymi energiami, doszło do wielu zakłóceń, które szczególnie dotyczą Ziemi. Powstały zróżnicowane klimaty, wszędzie panująca temperatura ok. 24 stopni zaczęła zmieniać się w górę jak i w dół dochodząc miejscami do bardzo gorącej i bardzo zimnej. Pod wpływem zmiany temperatury powstały wiatry, przyjmujące czasami siłę huraganów. Wiatry powodują falowanie wód i oceanów, dochodzi miejscami do wylewów, zatopień, potopów i tsunami. Pierwotnie naturalna wilgoć utrzymująca się w powietrzu wystarczała do nawodnienia gleby. Obecnie gwałtowne ocieplenie, ulewne deszcze i powodzie bądź susze i upały stanowią zjawiska niepokojące i dokuczliwe. Tak będzie już zawsze, aż do dni Sądu Ostatecznego.

 2. A tę postać spotkałeś może w Szczecinie? :

  Teraz Szczecin odetchniecie z ulgą, Balbina pojechała na występy artystyczne do Warszawy 😉

  1. Spotkałem wiele razy Balbinę. Proponowali jej nawet inne rozwiązania niż taki wózek, ale nic to nie dawało. Sam też widziałem jak po wyjściu z busa popierdalała tym wózkiem środkiem jezdni w Dąbiu, łamiąc wszelkie zasady ruchu drogowego, logiki, rozumu i godności człowieka.

   Po prostu lubi się kłocić i wkurwiać ludzi. 😉

  2. W życiu najważniejsze jest rozpalanie i podtrzymywanie wewnętrznego ognia prawdy. Manipulacja, to taka forma wywierania wpływu na osobę lub grupę, aby nieświadomie i z własnej woli, zamiast kontestować prawdę, realizowała cele manipulatora.

   1. Dokładnie tak, jesteśmy manipulowani „jako w niebie, tak i na Ziemi” (czyli na tzw. tamtym świecie też), po to, żebyśmy z własnej woli zawarli umowę, dali zgodę korzystną z punktu widzenia manipulatora. Takie przykładowo białe światło prowadzi na księżyc, a potem wiadomo, do ziemskiego recyklingu – przechwytują mniej świadome duszyczki. Jakkolwiek oszołomsko to brzmi, ci co są gotowi, wykorzystają tę wiedzę.
    Manipulowani jesteśmy oczywiście na różne sposoby, jednym z nich jest przez poczucie winy. Jako przykład jeden z wielu: szwadrony Owsiaka, a w Sieci ich trollkomando, z ich: „żebyś nie musiał być ratowany sprzętem z serduszkiem… ty ty ty zły człowieku jeden, co szkalujesz Jurka i nie wrzucasz niczego do puszki” 😉

 3. podgrzewamy sie bo pasozytnicza planeta bojowa levan zwana naszym ksiezycem zainstalowana 13500 lat temu skraca nam orbite sloneczna wiecej na sympan u o

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.