CO DZIEJE SIĘ WE FRANCJI?! TO WOJNA DOMOWA! [VIDEO +18]

Rewolucja żółtych kamizelek: co naprawdę dzieje się we Francji?!

Są to realia stanu wojennego, choć go nie ogłoszono. mało ludzi w ogóle zdaje sobie z tego sprawę, gdyż nawet w Polsce media nie informują o wszystkim. Prawdziwego szoku doznają Polacy tuż po wylądowaniu np na lotnisku pod Paryżem.

Militaryzacja przestrzeni publicznej i terror policyjny są faktem. Ludzie boją się iść do pracy albo po bułki do sklepu. Większość policjantów nie nosi mundurów, tylko jest po cywilnemu, jako tzw tajniacy. Nie raz się zdarzało, że tajniakowi ubranemu po cywilnemu nagle coś się odwidziało, i spałował spokojną osobę niosącą zakupy. Za nic. Tak! Zupełnie ZA NIC.

Wyobraź sobie: wychodzisz rano ze sklepu z torbą jedzenia, chcesz się szykować do pracy. Nie identyfikujesz się z ruchem Żółtych Kamizelek. Nie nosisz żółtej kamizelki ani niczego w tym stylu. I nagle dostajesz 10 razy pałą po głowie przez osobę ubraną po cywilnemu, która zaraz potem się zmywa z miejsca zdarzenia. Myślisz, że po trafieniu do szpitala możesz się poskarżyć na policję? Raczej będziesz miał szczęście, jeśli nie zostaniesz zatrzymany i przesłuchany.

Miasta są zablokowane, komunikacja miejska de facto nie działa, przejechać autem bardzo trudno ze względu na ciągłe blokady. Tysiące wozów policyjnych i dziesiątki tysięcy policjanów jeżdżą i kręcą się w kółko, co siłą rzeczy paraliżuje ruch autobusów, samochodów i pieszych.

Czy to co się dzieje we Francji to już wojna domowa?

Idąc chodnikiem oprócz spałowania, możesz zostać 20 razy lub więcej wylegitymowany i drobiazgowo przeszukany. Mogą Cię aresztować za to, że w pobliskim sklepie kupiłeś np. pilniczek do paznokci i zamknąć w więzieniu. Za rzekome posiadanie niebezpiecznego narzędzia.

Oprócz weekendowych starć z policją, przez wszystkie dni tygodnia rebelianci z ruchu Żółtych Kamizelek blokują autostrady, drogi ekspresowe i linie kolejowe. Wyobraźcie sobie jak wielkie są to straty dla gospodarki. Sięgają one miliardów euro i ciągle rosną.

Z samej Francji płyną liczne doniesienia o spowolnieniu prędkości internetu jak i o „zacinaniu się” połączenia z siecią, czyli czasowych przerwach w dostawie połączenia z internetem. Wiadomo, że sieć www jest krwiobiegiem informacyjnym i w zasadzie głównym kanałem komunikacyjnym dla rebeliantów.

Zobacz na poniższym nagraniu, jak nastąpiła militaryzacja życie we Francji i jak wyrafinowane metody terroru stosują policja i tajniacy. Oficjalnie nie ma stanu wojennego, ale de facto on już trwa. Oficjalnie nie ma wojny domowej, ale de facto powoli się ona zaczyna. Rubikon został przekroczony. Nagranie pochodzi z kanału Suwerenny PL [LINK TUTAJ]. Zachęcam Cię do subskrybowania tego kanału i plusowania flimów:

Przeczytaj także o tym, co powiedział lider Ruchu Żółtych Kamizelek:
Lider żółtych kamizelek: Organizacje paramilitarne obalą Macrona!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

5 myśli w temacie “CO DZIEJE SIĘ WE FRANCJI?! TO WOJNA DOMOWA! [VIDEO +18]

 1. france maja jaja bo nie sa zniewoleni religia jak polacy, dla polakow jedyna szansa to spalenie kosciolow i przychodni zdrowia albo raczej smierci

  1. Znajomość przyczyn, a nie skutków („zniewoleni” religią jak Polacy) – stanowi świadectwo zrozumienia prawdy. Wystarczy usunąć przyczynę, a skutek sam przestanie istnieć. Dobre złego początki …, dlatego demokratyczna większość społeczeństwa, na początku 1989 roku, opowiedziała się za wolnością, nie wiedząc o tym, że prawdziwej wolności w świecie niskich wibracji (materia) nie ma. Na Ziemi można mówić jedynie o wolności od zła, przeżywanej w niewoli dobra. Jednak … koniec złego – żałosny. Jedni chcą spalenia kościołów itd., ale drudzy tego bronią. Najpierw trzeba tytanicznej pracy organicznej u podstaw, by każdy zrozumiał, że prawdziwa wolność, to iluzja. Z jednej strony są odwieczne Prawa Ojca, a z drugiej – całkowita wolność, czyli tak naprawdę anarchia. Anarchiści, to odstępcy, burzyciele odwiecznego ładu i porządku opartego na Prawach Ojca, jako Jedni z Synem Jeszua i Duchem Świętym. Tak jak nie ma wolności, tak rownież nie ma wolnej woli, a jedynie wolny wybór; każdy go w życiu dokonuje, świadomie, bądź nie.

  2. w sumie masz racje! wpojono mi, ze francuzi to cioty ale oni troche po Czechoslowacku poszli. baby dawaly to co ginekolog ma za doplata niemcom a faceci pili winko. katabas we lbie nie namieszal. cos w tym jest….

   1. Kotabas, to nazwa katechety, używana dawniej przez uczniów. Trzeba wiedzieć, że podobnie brzmiący wyraz – katabasis (zejść) – jest terminem teologicznym, oznaczającym zstępowanie Jehoszua ku człowiekowi. Z kolei anabasis – to wznoszenie się człowieka ku Stwórcom.

   2. Katabas, to nazwa katechety, używana dawniej przez uczniów. Trzeba wiedzieć, że podobnie brzmiący wyraz – katabasis (zejść) – jest terminem teologicznym, oznaczającym w języku greckim zstępowanie Jehoszua ku człowiekowi. Z kolei anabasis – to wznoszenie się człowieka ku Stwórcom.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.