Lider żółtych kamizelek: Organizacje paramilitarne obalą Macrona!

Wojna domowa we Francji w wyniku rewolucji Żółtych Kamizelek?

Lider żółtych kamizelek, Christophe Chalençon, spotkał się niedawno z Premierem Włoch i z liderem włoskiego Ruchu Pięciu Gwiazd. Wypowiedział wiele znaczące słowa. Co ciekawe, wypowiedź ta miała miejsce poza oficjalnym dyskursem, jednak została nagrana i upubliczniona. Po raz pierwszy od II Wojny Światowej Francja wydaliła włoskiego ambasadora.

Cytat: „Wiem, że ryzykuję dużo i w każdej chwili mogę zostać zastrzelony, ale pozostanę do końca ze swymi przekonaniami. Jeśli zarobię kulkę w głowę, to Macron skończy na gilotynie. Doszliśmy do takiego momentu konfrontacji, że jeśli mnie zabiją, to on też jest martwy, bo ludzie pójdą na Pałac Elizejski i rozwalą wszystko. Mamy wielu takich. Mamy paramilitarystów, którzy gotowi są zareagować, bo też chcą obalić rząd.” (~Christophe Chalençon)

Rewolucja w ludzkich umysłach

Obecny porządek systemowy jest, metaforycznie mówiąc, napięty jak plandeka na Żuku. System w obecnym kształcie jest już nie do utrzymania. Nawet nie chodzi o ekonomię, politykę, terroryzm, islamizację, wyzysk czy biedę. Ostateczną perspektywą jest zagłada życia na Ziemi spowodowana rabunkową działalnością korporacji.

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że to, co teraz obserwujemy, to tak naprawdę trzecia wojna światowa. Z tym, że jest to konflikt asymetryczny, hybrydowy, ekonomiczny, medialny i mentalny. Owszem, bomby spadają, ale nie jest to wojna totalna i taka nie będzie.

Największy bój toczy się o ludzkie umysły. Bo to w nich tkwi wolność lub niewola. Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, parafrazując znane chińskie przysłowie.

Po co tworzy się rewolucje?

Historia oficjalnie dziś mówi, że za upadkiem caratu w Rosji, monarchii francuskiej i za amerykańską wojną domową stały tajne organizacje wolnomularskie. Wtedy wyglądało to na oddolny, społeczny ruch, jednak kto skorzystał na napuszczeniu jednej grupy biedoty na drugą grupę biedoty?

Nic tak skutecznie nie zakłada kagańca na buzie ludzi jak wojny, zawieruchy i rewolucje. Ostatecznie, wojna jest wtedy, gdy młodzi i naiwni zostaną wysłani w bój przez starych i podłych. W bój przeciwko sobie. Po śmierci milionów i spalonej ziemi ludzie godzą się na wszystko, bo chcą już tylko przeżycia i świętego spokoju. Chcą tylko przeżyć i opłakać zmarłych bliskich, których utracili. Społeczeństwo traci wtedy kręgosłup moralny, staje się uległe i plastyczne.

Tylko po to robi się takie zadymy.

To, że giną miliony ludzi ich nie obchodzi. Bo oni i ich bliscy zawsze pozostają w spokoju w zaciszu swoich willi i gabinetów. Znowu chodzi o spacyfikowanie rodzącego się oporu. I znowu robi się to metodą „divide et impera”, czyli: „wywołuj podziały wśród ludu, byś mógł łatwiej rządzić.”

Szczucie na Polskę i odwołanie szczytu V4 w Izraelu

Znamienne są też wydarzenia związane ze szczytem w Warszawie, jak i z odwołanym szczytem Grupy Wyszechradzkiej w Izraelu. Polska została opluta i upokorzona, i zaczyna nabierać to coraz większego rozpędu.

Polska, a wraz z nią reszta grupy V4, postawiła się ekonomicznym „władcom” planety, czyli Izraelowi. Część administracji USA poparła V4, potępiając wypowiedzi izraelskich polityków. W USA również trwa „wojna na górze” z tak zwanymi strukturami „deep state”, które są wciąż silne. Deep state to oczywiście głęboko zakorzeniona agenda liberalno-masońska.

Co możemy zrobić? Najlepiej by Polska się odcięła od tego, co będzie się działo na Zachodzie Europy. To ich bajzel, z którym oni sami muszą się uporać. Oni naważyli tego piwa i oni muszą je wypić. I przede wszystkim, nie dajcie się skłócać i dzielić.

Ważny jest też artykuł o zmianie narracji ws. odpowiedzialności za II Wojnę Światową:
Stało się! Oficjalnie oskarżyli Polskę o Holocaust!

Przeczytaj też o prawdziwych sprawcach i ich tajnych metodach:

Żyjemy w świecie, który przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Świat w obliczu III wojny światowej i sposoby na walkę z systemem
Ty także możesz pomóc zakończyć dyktat banków
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Jedna myśl w temacie “Lider żółtych kamizelek: Organizacje paramilitarne obalą Macrona!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.