Czy farmacja naprawdę chce Twojego zdrowia!?

Zdrowie, medycyna i korporacje. Jak to z tym wszystkim jest?

Coraz bardziej świadomi jesteśmy tego, że współczesna, oficjalna medycyna coraz gorzej radzi sobie z leczeniem chorych. Wśród problemów należy wyliczyć:

 1. Narastającą lekooporność jak i nietolerancję dotychczas stosowanych leków.
  .
 2. Pandemię chorób, których medycyna nie jest w stanie wyleczyć. Głównie chodzi o choroby autoimmunologiczne, nowotwory czy o choroby psychiczne.
  .
 3. Stopniowe pogarszanie się zdrowia całych społeczeństw z każdym kolejnym pokoleniem. Winne są tu czynniki ludzkie (szkodliwe jedzenie, skażenie środowiska itp, czyli polityka depopulacji) jak i sama medycyna, która ratuje te życia, które wcześniej by nie przeżyły. Tak, wiem, natura jest okrutna. Nie popieram tego, ale to opisuję.
  .
 4. Coraz większa ilość zmian w genomie (mutacji), które skutkują gorszym przyswajaniem składników odżywczych, a także błędami metabolicznymi i innymi. Co z tego, że pacjentowi z depresją przepisze się lekarstwo, jak prawdziwą przyczyną jest zaburzony cykl metylacji, którego początkiem jest niedobór, a następnie zły metabolizm kwasu foliowego?

Popatrz najpierw na poniższy obrazek o farmacji:

Lekarz nie przyzna, że medycyna jest bezradna, ale wyśle chorego do psychiatry!

Ten dowcip nie jest śmieszny gdy ogarnie się, że mamy obecnie epidemię chorób, z którymi oficjalna medycyna sobie nie radzi. Są to głównie choroby autoimmunologiczne takie jak Hashimoto, Gravesa-Basedowa, Leśniowskiego-Cronha, celiakia, toczeń i inne, np borelioza.

Więc mówi się chorym, że to nie jest źle wyleczona borelioza czy hashimoto, ale choroba psychiczna. Agenda farmaceutyczna ustaliła taką narrację, czyli „psychiatryzację” wszelkich chorób których oni nie umieją leczyć. Przecież dla nich lepiej powiedzieć choremu, że ma nerwicę i powinien iść po uspokajacze, niż przyznać, że oficjalna medycyna zawodzi. Już nie mówiąc o jej uzależnieniu od woli koncernów farmaceutycznych.

Na zamkniętej (tajnej) facebookowej grupie skupiającej lekarzy niechętnych medycynie naturalnej, gdzie mam swoich kretów, jeden z lekarzy z SOR z dumą chwalił się, jak zafundował „korytarzo-terapię” kobiecie, która cierpiała katusze z powodu nie wyleczonej choroby autoimmunologicznej. Pod tą wypowiedzią był dalszy potok obrzydliwych i haniebnych komentarzy innych medyków, którzy wyzywali tę kobietę od wariatek.

Niestety, oficjalna medycyna stała się maszyną do zarabiania pieniędzy. Jednak coraz więcej młodych lekarzy przełamuje ten trend i zaczyna mówić prawdę (bo są pełni ideałów). Również starsi wiekiem lekarze tak robią (bo mogą mieć wyrzuty sumienia, jak i świadomość, że izba lekarska im nic już nie zrobi). Tak, znam takich lekarzy ode mnie ze Szczecina, więc nie rzucam słów na wiatr.

Z drugiej strony, agenda czy też „mafia” farmaceutyczna istnieje naprawdę. Tu też nie rzucam słów na wiatr, bo wiem, jakie metody stosują oni wobec naturapeutów lub lekarzy, którzy leczą także metodami naturalnymi. Z tego uzbierałoby się materiału na film sensacyjny.

Czy koncerny farmaceutyczne chcą Twojego zdrowia? Koncern chce sprzedać jak największą ilość swoich produków. To wynika z logiki kapitalizmu. Więc koncern na pierwszym miejscu chce Twoich pieniędzy.

Korporacje farmaceutyczne stosują kilka metod:

 1. Produkowanie takich substancji, które nie leczą przyczyny choroby, ale czasowo uciszają objawy.
  .
 2. Stawianie na długoletnie, często dożywotnie leczenie, co zapewnie zyski.
  .
 3. Ustawiczne zmniejszanie norm np ciśnienia tętniczego, cholesterolu, cukru i tak dalej. Jak górna norma jest coraz bardziej obniżana, to coraz większej grupie ludzi można sprzedać lek.
  .
 4. Kreowanie chorób. Np osteoporoza – zjawisko naturalne występujące już po 50 roku życia, czy za wysoki cholesterol. Wysoki cholesterol nie jest przyczyną, ale naturalnym mechanizmem samoleczenia organizmu. Przyczyną jest nadmiar wapnia z typowo europejskiej diety i za wysoki poziom homocysteiny. To one uszkadzają naczynia krwionośne, zaś cholesterol jest naturalnym „balsamem”, który te uszkodzone miejsca próbuje ratować.
  .
 5. Kreowanie nowych grup chorych. Na przykład suplementy z magnezem dla dzieci, witaminy dla zwierząt, leki na gorączkę w kropelkach dla niemowląt (sic!).
  .
 6. Zbrodnie farmaceutyczne, czyli umyślne uszkadzanie zdrowych ludzi, by zasilili w przyszłości grupy chorych. Np szczepienia.
  .
 7. Agenda propagandowa big pharmy to cała „armia” blogerów, publicystów, autorów i lekarzy, kórych zadaniem jest ośmieszanie medycyny naturalnej. Drugim ich zadaniem jest silny lobbing za metodami farmaceutycznymi, gdyż wg nich tylko one mają działać. Ich trzecie zadanie to ośmieszanie wszelkich „alternatywnych” wersji rzeczywistości, i popieranie wszelkich wersji rządowych, korporacyjnych, ateistycznych, lewicowych i neoliberalnych. Wg nich wszystko co oficjalne jest prawdziwe, żadne wypaczenia i nieprawidłowości nie istnieją, a Ci, którzy o nich mówią to tzw „foliarze” szerzący teorie spiskowe.

Czy koncernom farmaceutycznym zależy na Twoim zdrowiu?

10 kwietnia 2018 roku opublikowano raport „The Genome  Revolution”. Analitycy banku Goldman Sachs, tego który odpowiada za plan Balcerowicza i zniszczenie polskiej gospodarki, analizowali przyszłość pod kątem rozwoju inżynierii genetycznej i terapii genowych. Doszli oni do wniosku, że ten model biznesowy, jak to oni określili, jest niezbyt interesujący. W raporcie powiedzieli oni wprost: „-Skuteczne wyleczenie pacjentów w dłuższym okresie redukuje bazę klientów i prowadzi firmy farmaceutyczne do bankructwa.” Terapie genowe już zdążyły rozbudzić nadzieję, choć są one w powijakach.

Dalej stwierdzili: „-Tworzenie lekarstw na choroby zakaźne jest nieopłacalne, gdyż ograniczanie puli nosicieli zagrozi przyszłym zyskom”. Jako przykład podali tutaj firmę Gilead Sciences, która opracowała w 90% skuteczny lek na WZW typu C, i zaczęła odnotowywać straty. Zaproponowano, by dalej szukać nieskutecznych, ale koniecznych do ciągłego podawania leków na depresję, nowotwory, cukrzycę.

Niestety, ale nie jest to „fake news” lub kolejna „oszołomska teoria spiskowa”. Nikt ze środowiska medycyny naturalnej tego sobie nie wymyślił. Raport w języku angielskim, w wykonaniu analityka Salveena Richtera, możesz przeczytać na portalu amerykańskiej telewizji CNBC News w linki poniżej. Tego argumentu „farmaceutyczni” blogerzy nie będą w stanie odeprzeć:
Goldman Sachs asks in biotech research report: ‚Is curing patients a sustainable business model?’

Więcej pisałem o tym w poniższym artykule:
Koncerny farmaceutyczne osiągają zyski kosztem zdrowia życia? Przedstawiam ostateczny dowód!

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, koncernom farmaceutycznym, zdrowiu i chorobom:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.