Afery

CAŁA POLSKA BOJKOTUJE IZRAEL! [LISTA]

Proponuję bojkot Izraela i izraelskich marek

Wszyscy wiemy o wielu haniebnych wypowiedziach polityków, dziennikarzy i innych osób publicznych z Izraela, jak i z innych krajów.

Pora powiedzieć „dość” i przestać się z nimi cackać jak z jakimś pieprzonym jajkiem. Izrael nie jest państwem, któremu wolno więcej! Izrael nie jest nietykalny i nie ma prawa wtrącać się do wszystkiego.

Polska, a wraz z nią reszta grupy V4, postawiła się ekonomicznym „władcom” planety, czyli Izraelowi. Szczyt V4 odwołano. Część administracji USA poparła V4, potępiając wypowiedzi izraelskich polityków. W USA również trwa „wojna na górze” z tak zwanymi strukturami „deep state”, które są wciąż silne.

Po co Polsce jakiekolwiek relacje z Izraelem?

Nie widzę żadnych powodów, dla których Polska musiałaby mieć jakiekolwiek relacje z tym marionetkowym państewkiem. Izrael nawet nie posiada własnej gospodarki. Rolnictwo słabe, bo gleby ubogie i jałowe. Z przemysłem też bardzo słabo, bo nie ma tam prawie żadnych bogactw naturalnych. Izrael istnieje w zasadzie tylko dzięki temu, że USA co roku przekazuje do budżetu tego państwa kilka miliardów dolarów.

Już lepsze dla nas byłyby dobre relacje z Nigerią czy Zimbabwe. Bo te kraje choć biedne, mają zasoby surowców i może dałoby się nawiązać z nimi intratne kontrakty gospodarcze. Za to obserwuję od dziesęcioleci pewien trend – wszelkie kontakty z Izraelem zawsze wychodzą nam na minus. Teraz Polska jest szkalowana przed całym światem, ponieważ od 2015 roku próbuje prowadzić niezależną politykę.

Ważne są dwie kwestie dotyczące Izraela i szkalowania Polski:

 1. Poprzez instalację państwa Izrael na terenach, które nigdy do niego nie należały w 1947 roku, obudzono starego „demona” islamskiego dżihadu. Poprzez napuszczenie muzułmanów na chrześcijan, a potem przez skłócanie różnych grup społecznych ze sobą, tworzony jest „klimat paraliżu” do wojny wszystkich ze wszystkimi. Przykłady? Napuszczenie kobiet na mężczyzn (wojujący feminizm) a teraz mężczyzn na kobiety (ideologie takie jak red pill, incels). Inny przykład to walka lewicy z prawicą. I tak dalej. Jest to stara zasada „divide et impera” – dziel i rządź.
  .
  Nic tak skutecznie nie zakłada kagańca na buzie ludzi jak wojny, zawieruchy i rewolucje. Ostatecznie, wojna jest wtedy, gdy młodzi i naiwni zostaną wysłani w bój przez starych i podłych. W bój przeciwko sobie. Po śmierci milionów i spalonej ziemi ludzie godzą się na wszystko, bo chcą już tylko przeżycia i świętego spokoju. Chcą tylko przeżyć i opłakać zmarłych bliskich, których utracili. Społeczeństwo traci wtedy kręgosłup moralny, staje się uległe i plastyczne.
  Pisałem o tym w poniższym artykule:
  Elity stworzyły terroryzm i mowę nienawiści by Was dzielić i ogłupiać!
  .
 2. Jaki jest cel szczucia na Polskę? Nie chodzi tylko o roszczenia żydowskie, które na barki wzięło USA. Nawet gdybyśmy te 65 miliardów dolarów zapłacili, to za 15 lat Izrael znowu by wysunął jakieś roszczenia względem Polski. Celem wspólnym dla Izraela i Niemiec jest także obwinienie winą za Holocaust Polaków. Jest to tajny plan wywiadu RFN realizowany od początku lat ’50 XX wieku.
  .
  Narrację odnośnie „Niemców” jak i „nazisów z marsa” zmieniano stopniowo. Jest to strategia małych kroków, lub też strategia „gotującej się żaby.” Gdy żabę włoży się od razu do wrzątku, to ona zaraz wyskoczy i ucieknie. Zaś gdy bardzo powoli będzie się zwiększać temperaturę wody, to żaba tego nie zauważy i się ugotuje. Za kilkadziesiąt lat nasze wnuki mogą się uczyć o tym, że „nazistami z marsa” byli Polacy, którzy na swojej ziemi zakładali obozy i mordowali w nich tylko Żydów.
  Pisałem o tym w poniższym artykule:
  Stało się! Oficjalnie oskarżyli Polskę o Holocaust!

Jak więc zacząć bojkot Izraela?

Patrz na produkty, które kupujesz. A konkretnie, na kody kreskowe umieszczane na żadym z nich. Gdy początek zaczyna się od liczby „729” to znaczy, że został on wyprodukowany w Izraelu. Na poniższym obrazku jest demonstracja takiego kodu kreskowego.

Oprócz tego Izrael posiada szereg firm i marek w Polsce. Polacem ich nie kupować. Oto ich lista: Mk Cafe, Ledros, Fort, Sahara, Syropy Fabbi, herbaty Teartis, Eden Spring, cytrusy Jaffa, sieć kin Cinema City, plazma Centers, Superpharm, koncern farmaceutyczny Teva bedąca właścicielem Pliva Kraków (m.in. leki aviomarin flegamina), Mobilis (cała komunikacja miejska w Warszawie Krakowie, Bartoszycach) wielkie korporacje typu Nestle, grupa mięsna Animex, deweloper Longbridge i bardzo wielu innych developerów, większość duzych Centrów Handlowych, TVN i Discovery.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

6 odpowiedzi »

 1. Jakie to naiwne. 90% społeczeństwa ma to w nosie. Jedyne co ich interesuje to życie wg reguły „PPP” . (5 – 8)% boi się i nie wie co można zrobić, a świadoma reszta to nieistotne „oszołomy”.

 2. No, w końcu dyskusja wchodzi na wyższy stopień zasilania. 😉

  Dobrze, że Leszek myśli po swojemu i nie idzie z oficjalnym nurtem.

 3. Dziadek, Ja z Twoimi zaburzeniami i urojeniami nie zamierzam dyskutować. Wyznajesz barbarzyńskie mity na modłę prymitywnej religii, którą wyniosłeś do rangi sensu istnienia.
  W skali świata nic nie znaczysz, i nic nie zmienisz. Przyhamuj z tą megalomanią i projekcjami religijnymi na rzeczywistość albowiem jest to tylko i wyłącznie Twój subiektywny tunel rzeczywistości, w którym de facto drążysz jak kret, oślepiony judaistycznymi mitami. 🙂

  p.s. Zamilcz odnośnie komentowania i rugowania Pogan, jeśli nie masz bladego pojęcia o temacie, Ty nadęty ignorancie. 🙂

  „Z pewnością chrześcijanie zabili więcej ludzi, niż jakakolwiek inna religia. To jest kościół wojujący. Utrzymywał wielkie armie, które wysyłał do nawracania pogan. Poganie byli wspaniałymi ludźmi, o wie le wspanialszymi od jakiegokolwiek chrześcijanina. Byli czcicielami natury. Kochali drzewa, rzeki, góry, gwiazdy, słońce, księżyc… to był ich świat. Nie było w nim Boga, nieba ani piekła. Samo życie było rajem. To, co powiedział Budda, mówili również poganie. Ale chrześcijanie zabijali lub nawracali ich, traktowali ich jak podludzi, zabijali ich jak zwierzęta, tak jakby nie zaliczali się do ludzkiej rasy.”

  • „Dziadek, Ja z Twoimi zaburzeniami i urojeniami nie zamierzam dyskutować.” Odpowiedź:
   „Przyhamuj z tą megalomanią …”
   „Wyznajesz barbarzyńskie mity …” Odpowiedź: „Zamilcz …”, ponieważ „ …nie masz bladego pojęcia o temacie, …”, „albowiem jest to tylko i wyłącznie Twój subiektywny tunel …, w którym de facto drążysz …” – po co?

   „Z pewnością chrześcijanie zabili więcej ludzi, niż jakakolwiek inna religia …” Odpowiedź: Na pewno „zaliczali się do ludzkiej rasy.” – ale nie do chrześcijan, pomimo tego, że za takich się podawali.
   „Kochali drzewa, …” – a ludzi o łagodnym usposobieniu, w tym wiekowych?

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.