NAJWIĘKSZA KONSPIRACJA ŚWIATA [2]

Przebudzenie i oświecenie – prawda czy fałsz?

Jak odpowiedzieć na pytanie zadane na początku artykułu? Wielu ludzi tego szuka bądź szukało. Można na to odpowiedzieć bardzo prostym pytaniem:

-Czy Ty jesteś oświecony? Czy znalazłeś to, czego szukasz?

Ja szukałem w różnych systemach filozoficznych, i znalazłem coś zgoła przeciwnego. Najpierw jednak czarno na białym:

.

.

Przebudzenie i oświecenie: fałsz władcy świata

Więc jak jest naprawdę? Czy jest to ostateczny triumf tego świata?

Jak opisać to, co znalazłem?

Jak powiedzieć ludziom, że to oświecenie nie oświeca światłem, które ciągle rozgrzewa i dodaje energii, ale oświeca światłem, które po jakimś czasie wypala skórę i oczy?

Jak powiedzieć ludziom, że jest to jedno z największych światowych kłamstw?

Że jest to samonapędzający się kanał fałszu? Kanał, w który sprytnie zostali wpuszczeni Ci, którzy są najbardziej kumaci? Ci, co do których była pewność, że będą szukali poza oficjalnym nurtem, więc stworzono dla nich poza-oficjalny nurt? W którym czeka być może jeszcze większe kłamstwo, niż w nurcie oficjalnym?

przebudzenie prawda czy falsz

Kłamstwo, że człowiek może być Bogiem, że trzeba szukać boskości w sobie? Więc odcina ono od prawdziwego Boga, czyli wsparcia, źródła prawdziwej energii i siły? I tym samym, pcha ono w ramiona złowrogiego „władcy tego świata”, „władcy upałego świata materii”? Czyli demiurga vel lucyfera vel szatana?

Jak powiedzieć, że cały nurt związany z new age, ezoteryką, okultyzmem, stał się samo-napędzającą machiną kłamstwa, właśnie w interesie „władcy materii”? Wielkim, niekontrolowanym przemysłem?

Słynne „Gnothi Seauton” – „Poznaj Siebie” skłania do szukania nie tam, gdzie trzeba, ale w kierunku zgoła odwrotnym. Czyli na szczyt piramidy wiedzy i władzy, na którym wcale nie czeka na Ciebie to, czego pierwotnie szukałeś. Ale właśnie coś zgoła odwrotnego:

.

.

Fałsz przebudzenia, oszustwo oświecenia, czyli ziemska matryca błędu

I ostatecznie, jak napisać ludziom, że to właśnie w tej dziedzinie, w której tak intensywnie szukają, tkwi największy ziemski błąd? Łącznie z błędem powstałym u zarania dziejów, że ludzie mogą być jako bogowie w niebiosach? Łącznie z drugim podstawowym błędem, że dobra i zła nie ma, a wszystko jest relatywne i względne?

U mnie pojawiło się kilka wpisów na ten temat. Myślę, że zawarłem w nich sedno, choć powinien pojawić się „wpis podsumowujący”, w którym napisałbym, co jest dobre. Ale z marszu zostałbym uznany za oszołoma. Napiszę tylko, że pojedynek dobra i zła istnieje, tak jak istnieje Bóg i szatan. Korzystajcie z nich, są dostępne poniżej:

Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 myśli w temacie “NAJWIĘKSZA KONSPIRACJA ŚWIATA [2]

  1. W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM,a szczególnie na Wołyniu,brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Michael E.Jones:WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Trzeba zatem mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!
    Odnosząc do CYWILIZACYJNEGO podziału,jakiego dokonał Feliks Koneczny,doświadczamy CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ.Bóg MAMONA wspiera tą MIESZANKĘ.
    OBRONIĆ POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

  2. Cudownie odpowiedziałeć bracie Henryku! Tak właśnie poznaje się meandry życia – z Elohim w sercu. Wielu ludzi, a tym samym i czytelnikow tego bloga, włącznie z autorem, nieustannie koncentruje się na stresującym wyliczaniu skutków. Ty bracie Henryku pokazałeś przyczyny całego zła na świecie. Z serca błogosławię.

  3. henryk, gratuluję Ci, że znalazłeś swojego miłościwego poplecznika Leszka, obaj możecie głosić jedynie słuszną prawdą w … wiarę waszych urojeń … na szczęście wasza religijna demagogia kończy się na tym blogu albowiem w realnym świecie powszechnie uznani byście byli za fanatyków niespełna rozumu 😀

    1. Wiedza objawiona na kartach Biblii nie jest religią, a imperatywem moralnym. Jehoshua Hamashijach nie był założycielem religii, lecz Nauczycielem. W tym jednak tkwi poważny problem, że religie, z czysto ludzkich względów, mistyfikują wiedzę objawioną, co potęguje chaos i niezrozumienie. Całkowicie zgadzam się i nawet doświadczam tego, że „w realnym świecie”, który tak na prawdę jest tylko matrixem, pomimo tego, bywam czasami uznawany za „niespełna rozumu”, głównie jednak przez wyznawców religii zasiadających na urzędach. Ci, co tak twierdzą, po bliższej konfrontacji ze mną, albo otwierają ze zdumienia oczy, albo doznają życiowej traumy. Dzieje się tak niezależnie ode mnie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.