Banki i tajna władza

Palestyna i Izrael: Zakazany, choć aktualny temat [+18]

Szokujący dokument o Palestynie okupowanej przez Izrael

Zachód przeprowadza coraz bardziej śmiałe i bezkompromisowe ataki na Polskę. Dzieje się to także za sprawą żydowskich dziennikarzy i polityków, którzy wymyślili sobie, że Polska ma zapłacić Izraelowi haracz w postaci 64 miliardów dolarów.

I to nawet pomimo tego, że Izrael te pieniądze otrzymał i to kilka razy, bowiem roszczenia żydowskie zostały po wojnie scedowane na USA, za zgodą tego kraju.

Izrael jest czymś w rodzaju „świętej krowy”. Na każdą krytykę państwo to reaguje histerą rozniesioną po mediach całego świata. Izrael ma swoich emisarjuszy w rządach, mediach, i innych obszarach życia publicznego w wielu krajach świata. Praktycznie nikt nie chce temu państwu podpaść.

Niewielu ludzi porusza pewien niewygodny temat. Otóż o jakim Izraelu mówimy? Skąd nagle, po II wojnie światowej się wziął jakiś „Izrael” na terenach, gdzie nigdy go nie było? Te tereny były wcześniej zasiedlone przez inny naród – Palestyński.

Więc musieli ten naród fizycznie usunąć z tych ziem. Po roku 1947 żydzi dokonali czystki etnicznej na terenie Palestyny. Wielu Palestyńczyków uciekło, tysiące zginęło. Dziś życie Palestyńczyków przypomina koszmar. Nie chodzi tylko o zrujnowaną gospodarkę i infrastrukturę. Ale też o to, że w 1994 roku Palestyna została podzielona na wiele poodzielanych od siebie skrawków Ziemi.

Od 2018 roku Izrael zapowiada „ostateczne rozwiązanie kwestii palestyńskiej.” Zapowiadana jest całkowita likwidacja resztek autonomii palestńskiej. Tereny na których mieszkają Palestyńczycy mają być wcielone do Izraela i zintegrowane z nim, jako integralna część państwa. Palestynę czeka więc taki sam los, jak los ziem polskich po 1939 roku. Wtedy Ziemie Polski weszły w skład Niemiec, np jako generalna gubernia.

A teraz szokujący dokument o Palestynie i Izraelu:

Dlaczego nikt o tym nie mówi, choć nie ma tu ani grama manipulacji, a jedynie fakty historyczne? Film ten zamieszczam bo uważam, że warto wrócić do pewnych „korzeni” tego sporu, który ma już kilkadziesiąt lat.

Przeczytaj też:
Stało się! Oficjalnie oskarżyli Polskę o holocaust!
CałaPolska bojkotuje Izrael!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

9 odpowiedzi »

 1. „Ziemia jest własnością Elohim i żadna społeczność ani naród – nie ma moralnego prawa, zawłaszczać jej dla siebie.” 😀 😀 😀
  … dziadek już odleciał w otchłań urojeń mitomańskich, ciekawy przypadek do badań psychiatrycznych o podłożu religijnym 😉
  … „podobnie tak jak i narodu polskiego z Hebrajczykami – narody nasze żyły by w niewoli dobra” – beczka śmiechu co ten dziadek wypisuje, kompletna ignorancja wobec dziejowej rzeczywistości historycznych faktów i współczesnego ucisku hebrajczyków, którzy mają komplex niższości zasłąniająca się megalomanią „narodu wybranego”
  ten oxymoron – „niewola dobra” wskazuje na paranoidalną manie prześladowczą, haha …
  dziadek ten twój serial pt. „prawda” to tasiemiec który zjada Ci umysł, bo musisz odczuwać frustrację, że nic się nie dzieje według Twoich mitomańskich urojeń o tych Elochimach itp fikcjach 😀

  • A jednak Prawda boli! Niech na całym świecie wojna, byle polska wieś (sanktus diavoli) zaciszna, byle polska wieś spokojna. Tak sobie marzył i nadal marzy chochoł.

   • To prawda, że Stanisława Jerzey Lec ( primo voto baron Stanisław Jerzy de Tusch-Letz) był wybitnym, ale nie polskim, lecz Hebrajskim myślicielem, urodzonym we Lwowie 6.03.1906 r., czyli na terenie ówczesnej Polski. W tym przypadku aforyzm ten jednak nietrafnie został przywołany. Widać jednak, że pozytywny proces korzystania z mądrości Hebrajczyków rozpoczął się. Ostatnim jego etapem będzie wzorowanie się na najwybitniejszym przedstawicielu rodu ludzkiego, urodzonym w Betlejem, Jehoshule Hamashijach, Synu Jahwe, nauczającym, że zło należy zwyciężać dobrem. Ci co chcą tylko czyjegoś dobra, powinni mieć na uwadze inny aforyzm: dobrymi intencjami (chęciami), piekło jest wybrukowane. Zatem dobre intencje zmieniają się w zły uczynek. Nie dajcie sobie odebrać prawdziwego dobra, którym jest nauka Jehoshuy Hamashijach. „Ja jestem drogą , prawdą i życiem” (J14:6).

  • To nie wyznawcy Elohim spowodowali zagładę Słowian, ale Rzym i nowożytni mistyfikatorzy, którzy wykorzystując naiwność mas ludzkich, przemyślnie lecz niegodziwie, strojąc się w szaty, udają kapłanów głoszących, zamiast prawdziwej Nauki Objawionej ustami „cieśli”, jej ludzką, własną mistyfikację. Jehoshua Hamshijach nie założył żadnej religii; był Nauczycielem prawdy o godziwym życiu, jako drodze prowadzącej do uzyskania zbawienia.

   • Leszek jest po prostu chrześcijańskim gnostykiem, czyli przeciwieństwem „gnozy lucyferycznej” znanej od wychowanków trójkąta i oka. Tak to widzę po takich komentarzach jak powyższy.

 2. Leszku Błaszczaku dziękuję Tobie, że jesteś i głosisz mądrą wiedzę, która jest w Tobie przejawiona jako w Iskrze ŹRÓDŁA

  • Dziękuję Elohim. Chrzest odbywa się w dwóch etapach. Najpierw noworodek poddawany jest rytuałowi oblania wodą (katolicy), lub dorosła osoba zostaje zanurzona w wodzie (protestanci). Przez ten ceremoniał, ochrzczona osoba zostaje włączona w wewnętrzny nurt energii danego zgromadzenia wiernych. Pojęcie grzechu – to kategoria, której skutkiem jest niezrównoważony, energiami Stwórców, rozum ludzki – prawdziwa przyczyna wszelkiego zła. Zło, które rodzi się w świadomości każdego człowieka, zrywającego więź z pełnią energii Ojca-Matki – powoduje, że człowiek taki staje się wówczas odstępcą – czyli szatanem. Aby na nowo nawiązać zerwane więzi, trzeba przejść jeszcze chrzest Duchem Świętym i ogniem. „Ja was chrzczę wodą dla nawrócenia, lecz Ten, który idzie za mną, mocniejszy jest ode mnie, ja nie jestem godzien nosić Mu sandałów. On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem” (Mt 3:11-12). Ostatecznego chrztu dokonuje się przez wyciszenie i skupienie na nauce Syna Jahwe, Jehoshuy Hamashijach, który jest drogą, prawdą i życiem (J 14:6). Nie mając dostatecznego zrozumienia tej prawdy, religie wprowadziły podział na ludzi dobrych, zasługujących na łaskę Boga i złych, od których Bóg się odwrócił – gdy tak na prawdę prawdziwie dobrymi są jedynie Elohim. Istnieje zupełnie inny, prawdziwy podział – na ludzi mądrych, rozumiejących i utrzymujących swój związek ze Stwórcami i odstępców, czyli szatanów. Tylko chrzest ogniem, przez który każdy uczeń Jehoshuy Hamashijach musi przejść, czyni człowieka prawdziwie mądrym. Pod pojęciem chrztu ogniem, Biblia rozumie rozmaite próby i doświadczenia życiowe, którym człowiek zostaje poddany, po to by potrafił je znieść, co możliwe jest tylko przez wytrwanie w Duchu Świętym i umocnieniu się w wierze. Życie w świecie materialnym nie jest łatwym zadaniem, więc każdy, podążający drogą Jehoshuy Hamashijach, przechodzić będzie przez „ogień” (co oznacza cierpienie i ból). Wierność Jahwe i Jego Synowi podczas tych prób wzmacnia wiarę człowieka i owocuje przywiązaniem do prawdziwych wartości. To właśnie oznacza chrzest ogniem (1 Piotra 1:6-7 oraz 1 Piotra 4:12-13). Na takie zrozumienie chrztu ogniem wskazują też i inne fragmenty Pisma Świętego (Mt 3:11-12; Mk 9:49-50; Ap 3:18-19). Grzech w Kościele spowodowany jest brakiem chrztu ogniem i w Duchu Świętym. Wówczas taka społeczność, tworzy synagogę szatana.

 3. W wyniku ewolucji człowiek został obdarzony korą mózgową i co robi z tym cennym darem? Otóż wymyśla takie pierdoły, jak wyżej tracąc cenny czas, jaki został mu dany na tej Ziemi…

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.