Banki i tajna władza

Czy tajne stowarzyszenia istnieją!? Okultyzm i naziści [VIDEO]

Czy tajne stowarzyszenia (np illuminaci) istnieją?!

Czy to możliwe, że tajne organizacje, takie jak wolnomularstwo / masoneria czy illuminaci, mają ogromne wpływy na świecie?

Czy prawdziwa jest teoria, że te tajne stowarzyszenia wzięły w swoje kleszcze całą planetę? I poprzez techniki okultystyczne mają kontakt z tymczasowym „władcą” tej planety, który jest nazywany różnymi nazwami: demiurg, marduk, abaddon, allah, lucyfer, szatan?

Czy prawdą jest to, że tymczasowy władca czy też okupant (demiurg / szatan) zmodyfikował prawa zarządzające światem (rdzeń systemu), i wprowadził prawo dżungli, prawo pięści? I szereg innych praw, które zrobiły z Ziemi pole krwi i łez?

Te coraz bardziej śmiałe teorie można wyliczać dalej. Im bardziej się to bada, tym łatwiej można przyprawić się o postradanie zmysłów. Prawda o świecie jest szokująca i bardzo trudno ją pojąć.

Rządzi nami i manipuluje nami bezwzględna siła, która nie ma do nas szacunku. Nastawiona jest ona z jednej strony na równoważenie i stabilizowanie systemu, a z drugiej strony na ciągłe jego zaburzanie, najczęściej bezwzględne wobec nas. Po fazie destabilizacji i zebrania „plonu krwi”, do gry wkraczają elementy i zasady, które mają ustabilizować system. I znów robią to z niekorzyścią dla nas.

Tajne stowarzyszenia stworzyły III rzeszę i przyczyniły się do wybuchu II wojny światowej?!

Istnienie tajnych okultystycznych stowarzyszeń, których członkowie powołali do istnienia III rzeszę niemiecką to fakt historyczny, a nie teoria spiskowa. Te organizacje, działające zresztą po dziś dzień, to: Thule, Czarne Misterium, Czarne Słońce, Lebensborn, Vrill. Wystarczy nieco bardziej wnikliwa analiza dziejów międzywojennych.

Warto też dodać, że nazistowski przemysł śmierci przez cały okres wojny, niemal do końcowych jej dni, miał olbrzymie wsparcie ze strony USA. Była to współpraca technologiczna o ogromnej skali. Oficjalnie trwała między tymi krajami wojna, jednak korporacje z dwóch stron Atlantyku wspierały się praktycznie do końcowych dni wojny.

Argumentowali, że choć trwa wojna, to przecież współpraca na gruncie cywilnym i biznesowym nie jest niczym złym. Współpracy wojskowej nie było, ale była znacznie większa wsółpraca między nazistowskim IG Farben a amerykańskim Standard Oil. To dzięki Amerykanom i wsparciu ich korporacji powstał nazistowski przemysł śmierci. Po 1945 roku jeden Amerykanin powiedział, że podczas tej wojny dokonał się niewyobrażalny postęp techniczny.

IG Farben po wojnie została zmieniona w dzisiejszy Bayer, zaś Standard Oil dziś nazywa się ExxonMobil. Po co była więc druga wojna światowa? Może po to, by usprawnić technologię i mieć darmową siłę roboczą, jak i darmowe króliki dóświadczalne? Lub po to, by wywołać jak najwięcej cierpienia i zabić jak najwęcej ludzi, w służbie demiurga?

Czy część dalsza tego teatru wojny to powstanie czwartej rzeszy o nazwie „Unia Europejska”? Jak i powstanie państwa Izrael, by napuścić muzułmanów na Zachód, a potem, poprzez kryzys uchodźczy w 2015, Zachód na muzułmanów? A następnie stworzenie gruntu pod wojnę wszystkich ze wszystkimi, z której wyłoni się nowy ład – nowy porządek świata? Czy antychryst, wyłoniony spośród czołowych illuminatów, zapewni ludzi, że od teraz nastaje czas pokoju i bezpieczeństwa?

Och, fakt, można od tego rozmyślania zwariować. 😉

O tym wszystkim mówi znany wielu wykład dr Ratha: „Kartel farmaceutyczny”

Jednak dziś, w dobie ataków na Polskę ze strony Izraela, Niemiec, USA i ogólnie Zachodu, warto przypomnieć „klasyki gatunku”, czyli zagadnienia publikowane i przerabiane lata temu.

Tajne stowarzyszenia i naziści

Cytat: „Twórcy dokumentu wskazują jak duży wpływ miał okultyzm na ideowy kształt nazistowskich Niemiec. Hitlerowcy stworzyli specyficzny rodzaj wierzeń łącząc elementy legend, baśni, religii i tajemniczych rytuałów.

Autorzy zwracają uwagę na tajne organizacje jak Towarzystwo Thule czy stowarzyszenie Ariozofów. Wysłannicy III Rzeszy uczestniczyli także w wyprawach do Tybetu oraz brali udział w poszukiwaniach Świętego Graala.

Sam Himmler z kolei promował koncepcję SS jako pradawnego zakonu rycerskiego.”

Istnieją kilka teorii na temat tajnych okultystycznych stowarzyszeń

Brzmią one, bądźmy szczerzy, dość szalenie, i uważane są za „spiskowe”. Oto kilka z nich:

 1. Złowrogi „władca tego świata” występuje pod różnymi nazwami: abaddon, marduk, demiurg, allah, szatan. Ma on być póki co „uwięziony” w innym wymiarze (astral, ciemna materia, ciemna energia itp). Różne eksperymenty w Wielkim Zderzaczu Hadronów (LHC w CERN) mają bezpośrednio „przenieść” go do naszego wymiaru. Po co? By umożliwić mu nie pośrednie, ale już bezpośrednie rządy, i być może, zniszczenie najpierw większości ludzkości (depopulacja) a potem całej planety.
  .
 2. Demiurg jest przeciwieństwem (adwersarzem) prawdziwego Boga. Jest „władcą materii”, a więc zarządcą świata materialnego. Jest też „ojcem kłamstwa”, a jego strategia to działanie na ludzi poprzez pajęczynę kłamstw. Dobro przedstawia jako zło. Zło przedstawia jako dobro. Dewastację umysłu i ducha przedstawia jako „przebudzenie” czy „oświecenie.” Siebie samego przedstawia jako prawdziwego Boga, jako „niosącego światłość„, jako tego, kto ma „wyzwolić” ludzkość od ciemnoty. Inne jest działanie i tym samym ogłupianie ateisty, inne – ezoteryka dążącego do oświecenia, a jeszcze inne wobec wysoko wtajemniczonego członka tajnego stowarzyszenia.
  .
 3. Celem jest oczywiście złapanie jak największej ilości ludzi w tę sieć kłamstw, odcięcie ich od prawdziwego Boga, i oficjalne przejęcie kontroli – ogłoszenie siebie Bogiem, wraz z nową, globalną religią. Miliardy ludzi są do tego intensywnie, od dekad przygotowywane – moralnie, etycznie i ezoterycznie. Oczywiście Wam, czyli w ich mniemaniu „prostaczkom”, dają takie metody, po których łatwiej zwariować niż cokolwiek osiągnąć. Jednocześnie trzymają oni skuteczne metody w tajemnicy, udostępniając je tylko najwyżej wtajemniczonym i najbardziej zdemoralizowanym.
  .
 4. Ojciec kłamstwa” czerpie siły ze złych emocji ludzi i złych wydarzeń. Stąd tak zmienił on stworzony niegdyś przez prawdziwego Boga świat, by zła i cierpienia było jak najwięcej. Nałożył on na pierwotną strukturę świata swoją własną, złowrogą „siatkę”. Spowodowało to uzależnienie ludzi od czynienia zła i złych nawyków. Wpędziło ludzi w jeszcze większą niedoskonałość. Z 1000 lat życia pozostało maksimum ~120, poza tym króluje ignorancja, głupota i postawa „wszystko mi jedno.” Istoty na Ziemi zamiast współpracy, która chóćby ekonomicznie jest bardziej opłacalna, wybierają rywalizację, wzajemne „wyszarpywanie” sobie dóbr i inne formy przemocy.

Moje poprzednie wpisy o tajnych stowarzyszeniach i ich planach:

Największa konspiracja świata [2]
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Autor tekstu: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

8 odpowiedzi »

 1. „Pojawił się zwiastun intrygującego dokumentu.
  “Hail Satan?” to ciekawe spojrzenie na organizację współczesnych satanistów, którym bliżej dziś do politycznych aktywistów niż jedynie śmiesznych panów w kuriozalnych kostiumach, imprezujących z celebrytami. Organizacja znana jako Satanic Temple przy pomocy satyrycznych happeningów, sporej dozy humoru i ironii (plus obowiązkowej dawce kontrowersji) walczy dziś m.in o wolność religijną i zatrzymanie chrześcijańskiej hegemonii w amerykańskiej polityce.
  Co ciekawe, Church of Satan (ruch założony przez Antona LaVeya) bardzo nie lubi członków Świątyni Szatana, twierdząc, iż to jedynie banda aktorów a nie “prawdziwi wyznawcy” diabelskiego buntownika. Szatanowi chyba jest wszystko jedno – nieważne jak o nim mówią, ważne że mówią 😉 „

 2. Czyli…po raz kolejny…potwierdza się gnostyczna teoria Boga, świata ,szatana i człowieka…której prorokiem był(i jest)sam Jezus Chrystus…wysłannik tego DALEKIEGO I PRAWDZIWEGO BOGA MIŁOŚCI…oraz prymatu ducha nad materią…nie mający nic wspólnego z fałszywym plemiennym jahwe-demiurgiem-szatanem(J,14,30,1J,5,19,Łk.4,1-13…i inne)

  • Stwórca Wszechświata jest tylko jeden. Imię swoje, jakie podał w Biblii, to „Jestem który jestem.” (Wj 3:14).
   Personalnego imienia, Stwórca nigdy nie ujawnił. Fakt ten odbiera możliwości bezpośredniej profanacji oraz używania Jego imienia do czarów, magii czy innych niegodziwych zamierzeń i działań. Inaczej sprawa przedstawia się w religiach pogańskich, tam bogowie mają swoje imiona. Oryginalna Biblia hebrajska (Tanach), nie zawiera określenia „Bóg”; posługuje się słowem w liczbie mnogiej: Elohim oraz imieniem JHWH, wymawianym jako Jahwe. Określenie „Elohim” jest nieprzetłumaczalne na języki pogańskie, analogicznie jak i Jehoshua (Jeshua) – co jest niezrozumiale pomijane. Błędnie zatem „Elohim” zostało przetłumaczona jako „Bóg”, a „Jeshua”, jako „Jezus”. Najbliższe znaczeniowo słowu: Elohim, są określenia: Pan, Kreatorzy, Zbawcy, Wyzwoliciele, Najwyższa Moc, Władza, Potęga, której na imię JHWH (Jahwe) – ale nie Bóg, które to określenie stanowi, dostosowaną do tradycji pogańskich, mistyfikację imienia JHWH (Jahwe). W ST tetragram, JHWH (występuje 6828 razy. Ze względu na rosnące poczucie świętości imienia JHWH (Jahwe), chcąc uchronić je przed niewłaściwym użyciem, zaczęto w czytaniu zastępować tetragram JHWH (Jahwe), tytułem wymawianym jako Adonaj (hebr., „mój wielki Pan”). W tekstach pisanych, samogłoski słowa Adonaj, łączono ze spółgłoskami JHWH (Jahwe) i w ten sposób pojawiła się błędna hybryda „Jehowa”.

 3. Od dojścia Adolfa Hitlera do władzy w Niemczech, minęło już 85 lat. W tym czasie powstało mnóstwo rozmaitych monografii i opracowań, a także ujawniono i wyświetlono wiele filmów dokumentalnych oraz fabularnych o tematyce związanej z rządami faszystów. Pomimo upływu tak długiego czasu – brak jest rzetelnego i wiarygodnego wyjaśnienia dlaczego niemal cały naród niemiecki dał się zwieść ideologii nazistowskiej . Odpowiedź jest prosta, Biblia była Księgą zakazaną aż do 1966 roku. Przez pierwsze dziesięć wieków istnienia urzędowego chrześcijaństwa, Biblia była niedostępna dla większości wiernych. W 1456 roku, Johann Gutenberg, wynalazca druku, wydał pierwsze egzemplarze Biblii, w liczbie 165. Z czasem Biblię zaczęto tłumaczyć na języki narodowe. W roku 1545 zwołano sobór trydencki, na którym papież Paweł III przekonywał o wielkim zagrożeniu płynącym z rozprzestrzeniania się „plagi Biblii drukowanych w językach narodowych”. W związku z tym, na tym soborze, Kongregacja Świętego Oficjum i Kongregacja Indeksu Ksiąg i Myśli uchwaliły zakaz drukowania Biblii w językach narodowych. Jednocześnie Biblię wpisano do indeksu ksiąg zakazanych. Dla Inkwizycji posiadanie Biblii, stanowiło dowód przestępstwa, dlatego wszystkie zarekwirowane egzemplarze Biblii, były palone na sosie, wraz z ich posiadaczami. W 1966, na mocy decyzji Pawła VI uznano, że indeks nie ma już mocy wiążącej, zachowuje jednak moc moralną. Od tego czasu, aby czytanie Biblii nie przyniosło szkody, mogło odbywać się jedynie pod opieką kapłana. Jan Paweł II, rok 1997, ogłosił rokiem Biblii. Przestrzeganie kościelnych dyrektyw co do szkodliwości czytania Biblii, pozostawiono sumieniu wiernych. Nadal jednak na indeksie ksiąg zakazanych widnieje Księga Henocha (Enoha), na którego to Proroka, w swym liście Apostolskim powołuje się Apostoł Juda(14-16). O Henochu jest także mowa w Księdze Rodzaju (5:18-24). A więc z przekazu natchnionego Słowa Elohim, wiadomo, że Henoch żył w przyjaźni z Elohim, dlatego Henoch nie umarł, lecz został wzięty do Nieba. Pomimo tego, że Henoh został w sposób nadzwyczajny wyróżniony przez Elohim, to Jego Księga nie znalazła dotąd uznania u żadnego z papieży, w tym także uznanych, przez kolegiatę, za świętych.
  Pierwszy komentarz do usunięcia. Dziękuję.

 4. Ludzkość znajduje się w właśnie w szczególnym etapie swojego rozwoju. Zauważamy powszechny wzrost świadomości, rozwój komunikacji i rozpowszechnienie technik medytacyjnych. Można powiedzieć, że ze zwierząt zaczynamy przepotwarzać się w Człowieka. Jednak póki co zwierzęcia w nas jest jeszcze bardzo dużo, i trudno nam utrzymać na wodzy jego instynkty. Z drugiej strony, to świeżo zdobyte człowieczeństwo, zaczyna procentować połączeniem z polem informacji, czyli daje nam przepustkę do pełnego panowania nad materią (podróże międzygwiezdne, wolna energia, itp gadżety). Taka sytuacja aż prosi się o to, że ludzkość zrobi sobie kuku, A przecież rozwój nie może być zatrzymany. Dlatego blokuje się niektóre wynalazki, wprowadza napięcia społeczne i konfllikty i przygotowuje wielką wojnę, aby oczyścić (dosłownie i w przenośni) Ziemię.

  • Przepraszam, ale to zupełnie nie tak, jak Pan to opisał. Dokładne, Biblijne, a nie własne, rozumienie i wyjaśnienie poruszonych przez Pana kwestii, w postaci wielu, obszernych komentarzy, zamieściłem na stronach tego bloga (tej strony internetowej). Z serca za to Admin dziękuję.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.