Banki i tajna władza

Palestyna: zapomniane ludobójstwo o którym nie wolno Ci mówić!

Izrael i Palestyna: zapomniane ludobójstwo

W związku z coraz bardziej brutalnymi atakami na nasz kraj ze strony Izraela i jego potężnej agendy medialno-politycznej, warto przypomnieć te fakty, które są zupełnie pomijane. W polskiej debacie publicznej świadomość tego, co działo i co wciąż dzieje się w Palestynie, nie istnieje.

Trzeba teraz przypomnieć te zagadnienia, bo to, co się tam dzieje od kilkudziesięciu lat, spełnia warunki encyklopedycznej definicji słowa „ludobójstwo” (ang: genocide). Poza tym ataki na nasz kraj i bezprawne żądania załacenia haraczu w postaci 65 miliardów dolarów wymagają celnej kontry.

Izraelowi i Niemcom chodzi o stopniową erozję pamięci o tym, że ludobójstw w czasie II Wojny Światowej dokonywali Niemcy, i przerzuceniu odpowiedzialności na Polaków. W skrócie zmiana tej narracji wygląda tak:

-Niemcy mordowali żydów i przedstawicieli innych narodowości.
-Niemcy mordowali żydów.
-Niemieccy naziści mordowali żydów.
Naziści mordowali żydów.
-Naziści i „nazistowskie reżimy” mordowały żydów.
-Naziści, w tym nazistowski reżim polski mordowały żydów. (Ta narracja jest stosunkowo świeża, od około 2018 roku)
-Żydów mordowali Polacy, którzy od zawsze byli i są nazistami. (Taki jest cel za kilkanaście, kilkadziesiąt lat).

Nie dopuśćmy do tego, by nasze wnuki uczyły się, że to Polska wywołała II Wojnę Światową, a Polacy zakładali obozy i byli sprawcami Holocaustu!

Pisałem o tych zagadnieniach w poniższych artykułach:
Palestyna i Izrael: zakazany, ale wciąż aktualny temat
Stało się! Oficjalnie oskarżyli Polskę o holocaust!
Cała Polska bojkotuje Izrael!

Żydzi w Polsce mają spokój, a na Zachodzie są atakowani

W Polsce przedstawiciele tego narodu mają dobrze, i to jest pozytywne. Nasz kraj jest cichym i spokojnym zakątkiem w porównaniu do tego, co się dzieje na Zachodzie. Nie ma u nas podpalania synagog, gróźb zamachów i przeprowadzonych zamachów. Nie ma regularnego nękania i bicia np w autobusach czy na ulicy, poza marginalnymi przypadkami będącymi zwykłą przestępczością, która dotyka wszystkich.

O ironio, to Polska jest oskarżana o antysemityzm, który u nas ma prawie wyłącznie wymiar „internetowo-gawędziarski.” Zaś na Zachodzie terror wymierzony w Żydów ze strony muzułmanów, neonazistów i bojówek lewicowych ma realny wymiar. I tam nie Żydzi nawet nie pisną. Czyżby dlatego, że zaraz byłoby mnóstwo ataków na nich? A u nas dokazują, bo mają za dobrze i nie szanują Polaków, uważając nas za słabych?

Ludobójstwo w Palestynie ma miejsce również dziś

ONZ przygotował raport dotyczący działań Izraela przez 9 miesięcy 2018 roku. Według tego raportu:

-armia Izraela podczas palestyńskich demonstracji zabiła 183 osoby.
-liczba rannych to 6106 osób.
-armia Izraela zabiła 35 dzieci, a raniła 940 dzieci.
-zastrzelono 2 dziennikarzy, raniono 37.
-80% kul trafiało demonstrantów w nogi, ponad 120 osobom amputowano jedną lub dwie dolne kończyny.
-W kilku przypadkach izraelscy żołnierze świadomie zabijali inwalidów.

Droga liberalna „elito”.. Czy to zdjęcie palestyńskiego dziecka, które tu zamieściłem, wzrusza was tak samo jak zdjęcie małego martwego uchodźcy, które było pokazywane przy każdej nadarzającej się okazji? Czy dzielicie dzieci na lepsze i gorsze? Na zasługujące na współczucie i nie zasługuące, w zależności od waszych brudnych interesów? Jeśli to zdjęcie was nie wzrusza, droga liberalna „elito”, to bez trudu znajdziecie o wiele mocniejsze fotografie. Takie z palestyńskimi dziećmi z rozłupanymi czaszkami, albo z pourywanymi nogami, na rękach płaczących z bólu rodziców.

Możesz uważać, że Twój sprzeciw nie ma znaczenia, ale nie wolno Ci milczeć! Zapraszam teraz na trzy filmy o Izraelu, Palestynie i antysemityzmie.

Dzieje Palestyny 1880 – 1950, szokujący dokument:

Film pochodzi z kanału Stefania Czapska [LINK TUTAJ]

Historia powstania państwa Izrael:

Video pochodzi z kanału AntyLewak1920 [LINK TUTAJ]

I humorystycznie: II Wojna Światowa wg Żydów:

Video pochodzi z kanału o nazwie Kanał Rozrywkowy [LINK TUTAJ]

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 odpowiedzi »

  1. Błogosławiony w sercu, z całej Duszy oraz – Dusz mojej najbliższej rodziny – Elohim, jako Kreatorzy, Zbawcy, Wyzwoliciele, Najwyższa Moc, Władza i Potęga, której na imię JHWH (Jahwe). Wielka przy tym chwała i wieczna wdzięczność Hebrajczykom – Narodowi Wybranemu. Ogromny szacunek, tym przedstawicielom władz Rzeczpospolitej, którzy traktują Hebrajczyków, jako naszych Panów i najbliższych braci. Nasz (mój) dom jest otwarty i gotów przyjąć tylu Hebrajczyków, ile tylko można w nim pomieścić. Shalom!

    • Uwielbiona i błogosławiona „pochwa z Jahwe”, do której nie jestem godzien nawed zbliżyć się. Wiem, że Elohim jesty samym miłosierdziem, stąd ufam, że na łonie JHWH nasza najbliższa rodzina, wraz ze mną, spoczniemy na wieki. Oto błagamy i uniżenie prosimy Elohim.
      Ps.
      Dzięki JHWH, dożyłem w błogosławieństwie, wieku seniora.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.