Nowy porządek świata: czego naprawdę chcą tajne organizacje?!

Nowy porządek świata (NWO) o co w nim chodzi?

Chyba każdy słyszał o new world order – nowym porządku świata. Teoria ta jest obecnie wyśmiewana i kojarzona z nurtem psychiatryczno-spiskowym nazywanym „foliarstwem”. Foliarstwo – od aluminiowej folii, którą chory psychicznie człowiek zakłada na głowę. Bo boi się np namierzenia z satelity lub gwałtu reptilian.

Śmieszne, prawda? No śmieszne, sam cisnę z tego tzw. „bekę.”

Jednak z drugiej strony wiem, że projekt nowego porządku świata jest realnym planem. Siłą napędową dla tego planu są wrogowie reszty ludzkości, którzy chcą przejąć całe zasoby planety dla siebie, ale nie tylko zasoby… Bankierzy, finaniści, szychy z korporacji, miliarderzy i tak dalej.

Ich ramieniem zbrojnym są służby specjalne i mafie z jednej strony, jak i tajne organizacje z drugiej strony. Samo pojęcie nowego porządku świata bywa coraz częściej wyśmiewane przez ludzi myślących samodzielnie. Zaś wpływ tajnych organizacji na politykę i na złą sytuację na świecie uważają oni za przesadzony i przeszacowany. Część takich ludzi dało się zwieść ich propagandzie, że te organizacje są rzekomo „opiekunami społeczeństwa”, „strażnikami wiedzy” czy też „oferują samodoskonalenie.”

Jesteśmy ich celem, wyłapują co mądrzejszych z nas. Nie dajcie się zwieść w ten sposób.

Czego naprawdę chcą illuminaci?

Tajne organizacje służą ciemnej stronie mocy, czyli demiurgowi (szatanowi, lucyferowi, allahowi itp.). Demiurg w taki sposób manipuluje ich umysłami, że przedstawia się jako ten, kóry niesie światłość, zbawienie, przebudzenie, oświecenie. Jest to odwrócenie o 180 stopni. Demiurg czyli szatan przedstawia się jako ten dobry, zaś materię przedstawia jako tę złą. Choć to on sam to zło spowodował, zmieniając przed tysiącami lat konfigurację ziemskiego systemu operacyjnego. Demiurg czyli szatan w końcu jest „ojcem kłamstwa.”

Jest on „tymczasowym władcą materii”. Jednak Illuminaci zapatrzeni w to iluzoryczne światło, chcą zniszczyć materię, czyli Ziemę. Czym jest Ziemia jak i materia? Jest ona stworzona przez prawdziwego Boga, jednak została tymczasowo, na kilka tysięcy lat, przejęta przez Demiurga / szatana w zarządzanie. Gnostycy służący ciemnej stronie mocy chcą zniszczyć najpierw 90% ludzkości (teoria spiskowa o depopulacji się kłania), a potem chcą zniszczyć całą Ziemię, razem z sobą. Widzą oni w takim dziele destrukcji uwolnienie się z więzienia materii, której nienawidzą.

.

Gnostycyzm chrześcijański, czyli Jasna Strona Mocy, rozumie natomiast, że nawet świat materii, tymczasowo we władaniu szatana / demiurga, jest stworzeniem tego prawdziwego Boga. Nie wolno niszczyć dzieła boskiego, czyli materii, planety. Należy natomiast zwrócić się przeciwko demiurgowi i jego sługom, demaskując ich działania na świadectwo innym ludziom, np naszym rodakom.

Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat leży w mocy Złego
1 Apokalipsa św. Jana 5

Illuminaci / masoneria to satanizm dla elit. New age i ezoteryka to satanizm dla ludu

W obu powyższych przypadkach cel jest ten sam – zwiedzenie.

Ludzkość jest zakładnikami banków, neoliberalizmu i kultu sukcesu. Dzięki temu łatwiej ich zniewolić i są jeszcze wydajniejsi. Są zakładnikami okultystycznej duchowości fast food, czyli wszelkich nurtów new age, ezoteryzmu, okultyzmu i tak dalej. Architektura tego świata, jego systemów religijnych, politycznych i ekonomicznych, się sypie. Nie można budować życia, pokoju i dobrobytu na zwodniczych piaskach ludzkich nauk, na piaskach duchowej pustyni.

Problemem świata są szatańskie doktryny, rozpuszczane przez kler, naukowców, dziennikarzy czy bankierów. Że królestwo boże to tylko stan serca. Że ta planeta się nie liczy, bo potem jest reinkarnacja na lepszej planecie, gdzieś daleko w kosmosie. Nie dziwi to, że tymczasowi władcy tego świata starają się zdyskredytować prawdę o walce dobra ze złem, o tym, że Bóg i szatan (demiurg) naprawdę istnieją, o tym, że nie wszystko jest relatywne i że prawda istnieje.

Oni, ci najwyżsi z wtajemniczonych, dobrze wiedzą, czemu i komu służą, i co się stanie. Dlatego pragną pociągnąć za sobą w otchłań jak najwięcej ludzi, najlepiej tych kumatych, czyli posiadających w sobie „ducha.” Metody nie grają roli – rozprzestrzeniają najróżniejsze zwodnicze doktryny. Takie jak wspomniany nurt new age i ezoteryzm, medytacje, joga, prawo przyciągania, karma, bratnie dusze, reinkarnacja, a z drugiej strony – racjonalizm i ateizm.

Rozumiem też, że wypowiadając te tezy, robię z siebie niejako oszołoma. Setki tysięcy a nawet miliony Polaków jest dziś zapatrzonych w rozwój duchowy, w ezoterykę. Pasjonują się medytacją, uprawiają jogę, chodzą na new age’owe warsztaty, czytają ezoteryczne książki, i tak dalej. To wielki przemysł angażujący miliony ludzi. Mogą oni nienawidzieć ciemnej strony, w tym illuminatów, ale i tak realizują oni illuminacką agendę. Nawet o tym nie wiedząc.

Jestem więc z tymi informacjami sam, z kilkoma znajomymi myślącymi podobnie. „Kefir, Ty oszołomie, co się czepiasz tej medytacji czy jogi?” No właśnie. Ale dokonałem tego wyboru świadomie. Będę w tej prawdzie trwał i ją upubliczniał, i nic mnie nie powstrzyma. Na świecie dzieją się rzeczy, o których nawet w miarę kumaci ludzie nie mają pojęcia, i które wielokrotnie przekraczają nawet najbardziej śmiałe teorie spiskowe.

.

A teraz video o nowym porządku świata z mainstreamowych mediów:

.

.

Moje poprzednie wpisy o tajnych stowarzyszeniach i ich planach:

Szok przyszłości – plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Jedna myśl w temacie “Nowy porządek świata: czego naprawdę chcą tajne organizacje?!

  1. Reinkarnacja na innej planecie owszem jest, ale dla tych którzy zasłużą. Jeśli ktoś niszczył siebie i innych to będzie musiał powtórzyć lekcję czyli przeżyć cierpienie które zafundował innym. Na tej planecie lub na innej. Więc bez obaw ja nie zazdroszczę tej „elycie” zapłacą za to bardzo wysoką cenę. Kreacja jest sprawiedliwa. Do bólu sprawiedliwa. Jeśli by wiedzieli co ich czeka i co tracą to natychmiast rozdali by posiadane majątki oraz przyznali się do wszystkiego i sami pozamykali do lochu o chlebie i wodzie a tam dzień i noc błagali o przebaczenie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.