Trwa trzecia wojna światowa: 99% ludzkości kontra jej oprawcy!

III wojna światowa czyli wojna 99,9% nas z garstką miliarderów, bankierów i finansistów

Trwa trzecia wojna światowa. Jest to wojna 99,9 ludzi pracujących ponad siły, za grosze, na miliardy elit, przeciwko tym elitom . Ludzie stają się coraz bardziej świadomi. Trwają liczne bojkoty konsumenckie. Ludzie nie chcą już pracować za najniższą pensję. Stawiają wymagania tym, którzy uważali się za lepszych, za elitę, za władców świata.

Świadomość ludzi rośnie. Nasze pokolenie jest pokoleniem, które nawet nie planuje dożyć starości. Nasze pokolenie (15 – 45 lat), zaczyna rozumieć, że gra o nazwie: „kariera, pieniądze, życie”, jest od początku do końca ustawiona. Że jest to zaprojektowane tak, by zyskali nieliczni (0,1%), i byś Ty stracił.

Mity, w które wierzyli nasi rodzice, że każdy jest kowalem swojego losu, że niskie pensje są uzasadnione, że to przez niską wydajność pracy i tak dalej, dziś upadły z hukiem.

Ostateczne rozgrywka, czyli III wojna światowa

Chciałbym byś wiedział, że obecnie mamy operację ostateczna rozgrywka – endgame. Trwa trzecia wojna światowa ułamka procenta najbogatszych, przeciwko reszcie ludzkości. Wąska elita (mniej niż 0,1%) chce dokonać ludobójstwa (depopulacji) 95% ludzkości. Cała reszta ma wykonywać zawody, które nie będą mogły wykonywać maszyny (automatyzacja i robotyzacja się kłamia),

Albo my, albo oni. Chciałbym jeszcze raz uświadomić Ci pewną kwestię. Elity zawsze napuszczają jedną grupę biedaków na inną, o innych poglądach. Musimy się wznieść ponad podziały i zjednoczyć w tej ostatniej już „wojnie światów.” Wymienię poniżej listę wrogów, ale tych prawdziwych:

bankierzy, finansiści, maklerzy giełdowi, CEO korporacji, akcjonariusze;

-sądy i prokuratury, aparat urzędniczy, media i dziennikarze;

-organizacje rzekomo”humanitarne” jak i „chroniące praw człowieka”

-liberalni, unijni i amerykańscy (deep state, Clinton-Obama) politycy;

-liberalno-demokratyczni politycy, czyli de facto aktorzy opłacani przez wielki kapitał

To ostateczna już walka. To trzecia wojna światowa

Poniżej komentarz Czytelnika mojej strony:

Cytat: „Powoli zaczyna się wojna 1% bogatych vs 99% społeczeństwa. Spadkowy trend urodzeń to nic innego, jak kontrolowanie urodzeń przeciwnika. Nie da się takiego trendu nie kreować i po prostu przekonac kogoś aby nie zakładał rodziny. Marionetki najbogatszych (w Polsce to politycy i „eksperci”) mają po prostu zadanie aby tworzyć trend spadkowy już teraz. To oznacza pewnie tyle, że planują toczyć wojnę ze społeczeństwem przez długie lata. Tych, którzy się urodza, atakują pedofilia i homoseksualizmem od najmłodszych lat. Ma to za zadanie osłabić psychikę przeciwnika, oglupić go, potem wystawić go na piedestale aby oglupial resztę. Opornych propagandzie karać wyrokami za „nietolerancje”. Cenzurę należy poszerzać metodą „krojenia salami”.

Ich posunięcia zawsze działają w dwie strony.

Jak oni stają się bogatsi i tworzą prywatne armię najemników i ochroniarzy, to społeczeństwu dokręca się śrubę poprzez odpowiednie legislacje, ograniczenia, kary finansowe i komplikowanie codziennych zadań. Jak społeczeństwa mają trendy spadkowe w liczbie urodzeń, obniża się poziom nauczania i degeneruje się młodzież, to najbogatsi poszerzają swoje wpływy, mają coraz więcej dzieci a nawet coraz więcej osób rekrutują w swoje szeregi. Jak społeczeństwom zakłada się karty identyfikacyjne na odciski palców, skany twarzy, siatkówki oka , do tego oceny ” przydatności społecznej”, tak oni będą mieli zawsze pieniądze i wpływy aby omijać zakładane przez siebie ograniczenia na społeczeństwa. Głównym wrogiem jest klasa średnia, jako jedyni stanowią zagrożenie finansowe, mogą zmobilizować i sfinansować działania odwetowe.

Punktem zwrotnym może być jedynie szykowana cenzura informacji. Jeżeli społeczeństwa nie zgodzą się na cenzurę i dalej będą odchodzić od szkodliwej telewizji i mediów głównego ścieku, to coraz więcej osób będzie uciekać z Matrixa i zbierać ze sobą kolejne osoby. Jest jeszcze czynnik ludzki, który jest nieprzewidywalny. Opłacane przez nich wojsko i policja też są częścią 99% , tylko pracują na rzecz 1%. Jak w końcu zorientują się, że ich rodziny w społeczeństwie , a potem oni sami, będą żyć w niewolnictwie ekonomicznym a następnie technologicznym pod ciągłą obserwacją , to mogą zacząć powoli wykazywać nieposłuszeństwo. I oby tak się zaczęło dziać.”
Autor: W.

Moje poprzednie wpisy o tym:

Szok przyszłości – plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

7 myśli w temacie “Trwa trzecia wojna światowa: 99% ludzkości kontra jej oprawcy!

 1. Świat zewnętrzny matrixowy nigdy nie wpłynie negatywnie na nasze życie, jeśli mu na to nie pozwolimy, a to zawsze jest w naszej mocy, gdyż jakie nasze wnętrze/serce/ takie nasze życie zewnętrzne, przecież zawsze patrzymy poprzez pryzmat naszego serca.

  Gdzie więc tkwi błąd, że jest tak źle i ponuro, no oczywiście w NAS samych.
  Zmieńmy swoje wnętrza/serca, a i świat wokół Nas się zmieni.

  Ja zawsze będę tylko „JA” taką jaką ja zechcę, nikt nie jest mnie w stanie zmusić się śmiać, gdy ja tego nie będę chciała, i nikt nie jest mnie wstanie przekupić świecidełkami i marnościami matrixa, gdy ja tego nie chcę, bo Ja dla siebie jestem wszystkim Alfą i Omegą, tylko zacznijmy wreszcie myśleć a nie narzekać i obwiniać innych za wszystko co nas spotyka .

  Przecież ten najgorszy 1% populacji, właśnie cieszy się z naszego narzekania i dalej nam podsuwa przygłupie wabiki /filmy, TV, koncerty idiotów itd / by nas tylko odciągnąć od najważniejszego, SAMYCH OD NAS SAMYCH , a oni w tym czasie hulaj Duszo, piekła nie ma i ich zabawa w te gierki trwa, czyż nie jest właśnie tak.

  Zahipnotyzowany ludek śpi, więc my bawmy się dalej, bo oni znają prawdę, a my „ludek” po prostu nie chcemy jej znać, lepiej sobie ponarzekać i żyć dalej miernie, biernie ale wiernie za ochłapy z pańskiego stołu /ciemnych kreatur matrixa/.

  Prawdziwy Polaku ostatnie chwile na POBUDKĘ, drrrrrrrrrrrrrrr obudź się.

  1. Witam
   Zgadzam się z panią w całości, chciałem coś napisać ale sobie
   daruję ponieważ pani wyszczególniła wszystkie kwestie.
   Ta kluczowa nie da się kogoś zmusić do czegokolwiek
   na żadnym poziomie duchowym czy materialnym
   jeśli nie ma na to naszej zgody.Albo mamy wolną
   wolę i nasze wybory zdeterminują naszą przyszłość i
   przeznaczenie albo jest przeznaczenie każdego
   człowieka którego nie można zmienić a wolna
   wola to iluzja.Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko
   bo jedno wyklucza drugie.

   Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia 🙂

 2. Do listy wrogów dodać należy jeszcze funkcjonariuszy w białych kitlach, zwanych dla zmylenia przeciwnika lekarzami, którzy udają że nas leczą (tak wykończyli mojego ojca i stryjka w wieku 64 i 60 lat) oraz trujących dzieci szczepionkami.

  1. Zgadzam się z Tobą. Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że następuje „wybijanie emerytów”. Oczywiście wszystko dla uszczuplenia budżetu na emerytury…to jest chore.

  2. To nie tak, to jest cały czas kręcony serial, a stado baranów dobrowolnie idzie na ubój rytualny. Ci jak piszesz wrogowie tez jak i całe społeczeństwa są zmanipulowani nawet o tym nie wiedząc. Cz ćpun przyzna się że jest ćpunem a alkoholik
   https://lurker.land/post/BWywbJJir

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.