LIBERAŁ DO POLAKÓW: „Zamknijcie mordy, roszczeniowa hołoto!”

Liberalni wyborcy koalicji europejskiej mają nas za hołotę!

Zobacz co o nas, Polakach, sądzą przedstawiciele liberalnej elity. Buta, bezczelność i mówienie ludziom tyrającym za grosze ponad siły, że są roszczeniowi. Liberałowie mają nas w najwyższej pogardzie. To są ludzie z innego świata, i oni nas nie rozumieją.

Wkleję wypowiedź z mojego Fan Page na Facebooku. Pan ten jest zwolennikiem PO i Nowoczesnej, chce lewicowo-liberalnej i agresywnie kapitalistycznej wizji świata. Jest przeciwnikiem rozdawnictwa, no chyba, że chodzi o zasiłki w wysokości łącznej 12000 zł dla 100.000 i więcej muzułmańskich imigrantów. To ich niewiarygodna hipokryzja – na 500+ dla polskich dzieci nie ma. I w ogóle to rozdawnictwo i postawa roszczeniowa Polaczków, którym robić się nie chce i którym w dupach się poprzewracało.

Ale jeszcze większe kwoty na imigrantów już są. Jest to obrzydliwe moralnie i świadczy o najwyższej formie zbydlęcenia. Skąd takie liczby? Bo łączna suma miesięcznego utrzymania jednego imigranta w Niemczech (zasiłki, bony żywnościowe, dodatki do mieszkania, edukacja, kursy zawodowe, darmowe ubezpieczenie zdrowotne i koszty leczenia, obsługa przez urzędników itd), po przeliczeniu na złotówki wynosi około 10 do 12 tysięcy złotych. Miesięcznie.

Polsce zostałyby narzucone podobnie wysokie kwoty obsługi jednego imigranta, zgodnie z prawem UE, które traktuje muzułmanów jak nadludzi, których chroni i którym wolno wszystko (wypuszczanie bez wyroków, nie ściganie sprawców). Owszem, możliwe że byłyby one aż tak duże, ale myślę, że zamknęłyby się w kwocie 5.000 do 8.000 zł miesięcznie. A czemu 100.000 imigrantów a potem więcej? Zadeklarowana przez rząd PO w 2015 roku liczba to ponad 7.000 osób. Ale zgodnie z prawem Unii Europejskiej, mogliby oni sprowadzić swoje bardzo liczne rodziny.

.

I tak na marginesie.. Strefy zakazane opanowane przez imigranów, z powyższego obrazka. Chcesz tego w Polsce? Chcesz codziennie bać się, że jak wyjdziesz do sklepu za rogiem po bułki, to możesz nie wrócić żywy? Chcesz lękać się w swoje dzieci w szkołach i o kobiety ze swojej rodziny? Namiastkę tego mieliśmy w latach ’90 i w początkowych latach ’00, gdy roczniki wyżu demograficznego osiągały wiek nastoletni. Wtedy po ulicach polskich miast pałętało się mnóstwo tzw dresiarzy. W dalszych latach oni rozjechali się po świecie, dorośli i stali się mniej agresywni, trafili do więzień, część się zaćpała i zapiła na śmierć. Jednak w krajach islamskich i afrykańskich mali chłopcy od początku są wychowywani w kulcie siły, agresji i zemsty, jak i w kulcie nienawiści do białych. Zawsze noszą przy sobie noże i możesz zarobić tak zwaną „kosę pod żebro” tylko dlatego, że się na niego spojrzałeś.

Po 2015 roku to są miliony dodatkowych przestępstw rocznie – napadów, pobić, gwałtów, zabójstw. Tylko o tym nikt nie mówi. Wojna już trwa, tylko jej nie widzimy. Media informują o zamachach terrorystycznych, ale nie mówią o tym, że np we Francji jednego dnia było tysiąc ataków z nożem, 500 gwałtów i 20 zabójstw. A prokuratury i sądy dostały cichy rozkaz nieścigania sprawców, wypuszczania ich bez wyroku, lub ostatecznie, z niskimi wyrokami. Jaki jest tego cel? Cel to sparaliżowanie społeczeństwa, które przerażone bezprawiem zgodzi się na wszystko. Jest to masońska zasada „ordo ab chao”, czyli nowy, totalitarny porządek świata poprzedzony totalnym chaosem. No i zbyt mądrzy Europejczycy zaczynają być powoli kłopotem dla bankiersko-korporacyjnej elity. Więc sprowadza się ludzi z krajów, gdzie kwitnie kult siły, i gdzie ludzie śpią na przysłowiowym klepisku. Taki człowiek nie będzie zbyt wymagający i łatwo można nim manipulować.

O tym, czy 500 plus to rozdawnictwo, czy raczej dziejowa konieczność, pisałem w poniższym artykule:
500 plus: rozdawnictwo, temat zastępczy czy dziejowa konieczność?

A teraz ta wypowiedź liberała, wyborcy koalicji europejskiej (PO, PSL i przystawki):

Oni serio myślą, że każdy ma po kilka mieszkań i kilka samochodów, i że tylko „garstka jakichś patoli” tyra za najniższą. Podczas gdy zjawisko „pracujących ale biednych” dotyka zdecydowanej większości społeczeństwa.

.

I jeszcze jedna wypowiedź wyborcy koalicji europejskiej (PO itd), członka KOD

Ta poniższa wypowiedź pana Theo odbiła się bardzo szerokim echem w 2018 roku. Była ostro krytykowana także przez lewicowe media. Również liberałowie mówili, że nie tędy droga. Choć oczywście, w głębi ducha i tak podzielają zdanie pana Theo.

.

A teraz wypowiedź Trzaskowskiego z PO, prezydenta Warszawy

W równie butnym i wywyższającym się tonie. Nie znoszę tego pseud-inteligenckiego, wywyższającego się tonu. Nie znoszę też samego słowa „inteligencja”, w kontekście warstwy społecznej. Podobnie sądziła dzisiejsza komisarz UE, Bieńkowska, że tylko idiota może pracować za tak niską stawkę, jak 6000 złotych netto miesięcznie.

.

Chołota nie ma chleba?! To niech je ciastka!

Są to wypowiedzi w stylu: „ludzie nie mają chleba? To niech jedzą ciastka!” Po prawie 30 latach niszczenia naszego kraju obudzilśmy się z ręką w nocniku. Teraz okazało się, że kapitał jednak ma narodowość. Że media realizują cele właścicieli i źle jest, gdy 95% gazet i czasopism jest w rękach obcego państwa (Niemiec). Byliśmy wyczerpani komuną i naiwni, łyknęliśmy ideologiczne bajki przywiezione na korporacyjnych bagnetach. Doprowadziło to do ruiny naszego kraju i stworzenia kolejnego „straconego pokolenia.” Powinniśmy się obudzić i to zakończyć.

Powiedzmy to wprost: był to plan okradzenia nas i zrujnowania gospodarki naszego kraju. Nie ma żadnych „trudności okresu transformacji”, zaś „niewidzialna ręka wolnego rynku” jest ściśle kontrolowana. Banki, korporacje i finansiści wytransferowali z naszego kraju miliardy. Luka w VAT (250 miliardów) to ledwie wierzchołek góry lodowej. W każdej „wilkowyjskiej gminie” rządzonej przez PO, PSL i Nowoczesną, jest taka maszynka do prania i wytransferowywania kasy.

.

Neoliberalizm, czyli doktryna niewolników

Chciałbym Cię uczulić na neoliberalizm, czyli doktrynę dla niewolników. Sprawia one, że ekonomiczny niewolnik liberalnych elit nie tylko akceptuje swoją niewolę (niskie płace, coraz dłuższy czas pracy i coraz więcej obowiązków). Ale także zaczyna obwiniać za swoją niewolę nie opresyjny system, ale samego siebie.

Poniżej wymieniam neoliberalne doktryny dla niewolników:

 1. „Jeśli ktoś pracuje za przysłowiowe „tysionc pińcet” to jest to tylko jego wina, bo nie chciał się dokształcać, jest mało wydajny i tak dalej”
 2. „Polaków cechuje postawa roszczeniowa, wynikła jeszcze z poprzedniego ustroju, bo nie chcą pracowąć za grosze i zaciskać pasa.”
 3. „Wszelka pomoc społeczna i wszelki „socjal” to rozdawnictwo, na które pieniędzy nie było, nie ma i nie będzie.” (No, chyba, że chodzi o 150 miliarów złotych rocznie dla muzułmańskich imigranów, wtedy pieniądze są. Bo przecież jesteśmy nowoczesnym, demokratycznym państwem prawa).
 4. „Jesteśmy państwem na dorobku i ponosimy koszta wieloletnich zaniedbań jak i koszta procesu transformacji. Dlatego musimy godzić się na dziadowanie. Nasze dzieci będą miały za to już lepiej.” (To, że nasze dzieci i wnuki będą mieć lepiej, wmawiali nam przed wojną, w latach ’40, ’50, ’60 i tak dalej).
  .
 5. „Każdy jest kowalem własnego losu, i jeśli komuś się nie powodzi, to jest to tylko jego wina i nie trzeba go żałować. A wręcz nie można go żałować. Tylko trzeba go wyśmiewać, stronić od niego, także matrymonialnie.”
 6. „Wszystko wyreguluje tak zwana niewidzialna ręka wolnego rynku i inne mechanizmy rynkowe. Nie można się w nie wtrącać, rola państwa powinna zostać sprowadzona do minimum minimum.” (Gdyby taką utopię, a raczej dystopię w pełni wprowadzono w życie, to nawet by wyjść z domu na drugą stronę ulicy po bułki, musiałbyś płacić. 100 zł miesięcznie korporacji, która jest właścicielem miejskich chodników, i 150 złotych korporacji posiadającej miejskie ulice).
 7. Nierówności społeczne, nawet te skrajne, są dobre, bo są motorem rozwoju.” (W rzeczywistości paraliżują one gospodarkę i dławią one rozwój. Bo te biliony zalegają bezczynnie na kontach bogaczy, i nie „pracują” w realnej gospodarce).
 8. „Najważniejszy jest status majątkowy i wykształcenie, jak i odhaczenie życiowej listy celów.” Te cele to: ślub, dzieci, wykształcenie, kariera, mieszkanie, samochód i pies. Koniecznie rasy golden retiever, jak w amerykańskich filmach romantycznych o życiu klasy średniej.

.

Wybor 2019 – wybór mniejszego zła

W wyborach 2019 zagłosujesz tak czy owak na zło, ale wybierz to mniejsze zło. Będziesz miał do wyboru kilkanaście partii, z których tylko dwie mogą wygrać wybory. Można nie lubić oszołomstwa prawicy i jej zamiłowania do kleru. Nie idąc na wybory, głosujesz na skorumpowanych liberałów. Głosując na polityzny plankton też de facto głosujesz na skorumpowanych liberałów. Warto byś uświadomił sobie, że gdy wygra liberalne stronnictwo proniemieckie (koalicja europejska), to wszystko co złe wróci. Wróci z jeszcze większą siłą. Socjal zamiast dla Polaków (np 500+) zostanie przekierowany do islamskich imigranów. Zostaną oni sprowadzeni. Bo przecież rozjebanie kraju, zamachy terrorystyczne, miliony dodatkowych przestępstw rocznie to oznaka „europejskości” i „nowoczesności.”

Wróci „chuj, dupa i kamieni kupa.” Polska będzie już nawet nie „Amazonem Europy”, ale „Bangladeszem Europy.” Lody będą kręcone na wszystkim, nawet na śmieciach. W każdej „wilkowyjskiej gminie” rządzonej przez PO, PSL, Nowoczesną i tym podobnych, jest gigantyczna maszynka do wytransferowywania kasy. Tutaj mam wiedzę, której nie upublicznię nigdy i nigdzie. Ale w tego typu gminach „umoczeni” są lokalni politrucy, sądy, policja, urzędy, służba zdrowia, lokalny biznes, rzymskokatolicki kler i lokalne mafie. Wyłudzają oni kasę ze Skarbu Państwa na najróżniejsze możliwe sposoby.

Pytałeś w 2015 roku, panie Rostowski, skąd wziąć pieniądze na 500+ i ogólnie na socjal? Mówiłeś, że pieniędzy nie ma i nie będzie? Oto odpowiedź. Pieniądze były, panie Rostowski, ale wypływały one poza nasz kraj lub były kierowane do krewnych i znajomych królika. Luka VAT to wierzchołek góry lodowej. Pieniądze SĄ, płyną szerokim strumieniem. Pytanie tylko, do kogo. Obecny rząd PiS po prostu przekierował ten strumień gotówki z mafiozów, międzynarodowej finansjery i lokalnych liberalnych kacyków, ku zwykłym ludziom.

O prawdziwych przyczynach polskiej biedy pisałem poniżej:

Czemu zarabiamy 4 razy mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?
Liberalne elity realizowały plan ludobójstwa ekonomicznego w Polsce
Niszczą nas niskimi pensjami i wysokimi cenami. To sabotaż a nie prawa ekonomii!
Szokujący film dokumentalny o kryzysie gospodarczym
Dlaczego są kryzysy gospodarcze? Bo tak chcą elity!

.

Twoi prawdziwi wrogie, czyli elity

Tak czy owak, liberalni politycy z Polski, Europy i Ameryki są i tak kukiełkami. Uczulam Cię na to, byś nie uważał swojego rodaka za wroga, tylko dlatego, bo ma inne poglądy niż Ty. Dość napuszczania przez elity jednej grupy biedaków, czyli nas, na inną grupę biedaków. Dość rewolucji i wojen kreowanych i sterowanych zakulisowo przez elity.

Prawdziwa władza i prawdziwi wrogowie ludzkości, są inni. Siedzą w zaciszu, w cieniu swoich rezydencji. Dążą oni do trzeciej wojny światowej, do depopulacji (ludobójstwa) 90% ludzkości, i do wprowadzenia ultra-totalitarnego rządu światowego. W którym pozostali przy życiu ludzie zostaną poddani ścisłej kontroli, i w którym elita będzie posiadała wszystkie bogactwa planety. Liberalne partie polityczne i media są finansowane i wspierane przez bankierów, korporacje, miliarderów, finansistów, magnatów medialnych, i tak dalej.

Nadchodzi ostateczna rozgrywka. Przed nami era automatyzacji i robotyzacji. Praca większości ludzi będzie niepotrzebna. Co robi się z narzędziem, które nie jest już do niczego potrzebne? Wyrzuca się je. Albo my, albo oni. Wierzę, że wkrótce staną oni przez Trybunałem Międzynarodowym za wyzyskiwanie i okradanie ludzi, za niszczenie wielu krajów w ramach „misji stabilizacyjnych”, za zniszczenie środowiska naturalnego i klimatu, za niesprawiedliwe i opresyjne prawo.

.

Przeczytaj o tym, co naprawdę dzieje się w polityce, ekonomii i w systemie bankowym:

Nowy porządek świata, czyli czego chcą tajne organizacje?
Trzecia wojna światowa, czyli 99,9% ludzi kontra ich oprawcy
Szok przyszłości – plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]

Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy w świecie, który przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Świat w obliczu III wojny światowej i sposoby na walkę z systemem
Ty także możesz pomóc zakończyć dyktat banków
Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?
Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

7 myśli w temacie “LIBERAŁ DO POLAKÓW: „Zamknijcie mordy, roszczeniowa hołoto!”

 1. z drugiej strony sa menele na kazdej lawce w centrum a mogli by pracowac… tu by chamski liberalny kapitalizm pomogl i np ich wyrzucil na obrzeaza i pod mosty jak w stanach

 2. Panie Jarku jak widzę sympatyzuje pan z obecną władzą, która niewiele różni się od poprzednich. Czemu nie obnaża pan tej hipokryzji, tylko strzela w jedną stronę. Tu potrzeba całościowego oczyszczenia ze wszelakich politycznych pasożytów.
  Proszę być obiektywnym komentatorem.

  1. Nie ma czegoś takiego jak „z pustego nie naleje”. To bajki i manipulacje liberałów, że kasa jest pusta. Bo przysłowiowa „woda w naczyniu” jest, i jest jej bardzo dużo. Pytanie tylko, czy ta przysłowiowa „woda” płynie do mafii i do kręcących lody w gminach, spółkach, miastach, ministerstwach, czy trafia do zwykłych ludzi.

   PiS po prostu wziął za mordę to bezchołowie, tych „krewnych i znajomych królika”, i przekierował ten strumień do zwykłych ludzi. Genialne w swej prostocie, ale to nie załatwi sprawy. Za tym powinny iść inne reformy, np delegalizacja partii proniemieckich, delegalizacja lewackich ideologii i fundacji, obniżenie ZUSu, obniżki podatków, ulgi dla drobnych przedsiębiorców, opodatkowanie bogaczy i korporacji, dotowanie rodzimej myśli technologicznej, walka ze zmianami klimatycznymi i skażeniem środowiska, i tak dalej.

   1. Nie pójdzie nic za tym bo to jest ustawka, teatr dla gojów. Na żadne realne zmiany wprowadzone przez PiS nie licz. pokazuje to np. wycofanie się z reformy sądów i mediów. Po prostu lud ma się nażreć i pozwolić im robić dalej to co robią. Zmieniła się mądrość etapu i tyle. Plany wobec Polski się zaś nie zmieniły. Ma nas być 15 milionów. Wybierajcie dalej PO albo PiS to w to im graj.

 3. Hej, dzięki za kolejną porcję wiedzy 😉

  Kiedyś przeczytałem wypowiedź jakiegoś anonima w sieci, że największym nieszczęściem jakie go spotkało w życiu jest to, że urodził się w Polsce. Dzisiaj mając 33 lata, posiadając jakąś wiedzę między innymi dzięki Panu Jarkowi ale również poprzez zazwyczaj przykre doświadczenia i obserwacje własne, z bólem stwierdzam, że przyszło mi żyć w kraju dziadów rządzonym przez idiotów i jest to wyjątkowo zabójcza mieszanka. Zabija chęć do życia, radość ze słonecznego dnia i poczucie wewnętrznego spokoju i człowieczeństwa, jednym słowem niszczy szczęście. Nie, nie mogłem wyjechać. Mam chorego ojca, który nie może zostać w domu sam a matka odchodzi na emeryturę za 2 lata. Wtedy może będę mógł ale nie wiem czy będzie gdzie i po co. Polska – kraj wiecznej szczęśliwości, dla większości statystycznej w myśl zasady, że papier przyjmie wszystko. Cytując a raczej parafrazując klasyka „skoro jest tak zajeście to czemu jest tak chuwo” W Polsce jest dużo patologii na wielu płaszczyznach a liberałowie z ich neoliberalnymi bzdurami zamiast coś z tym robić to jeszcze je powiększają. No ale przecież wg nich „każdy jest kowalem swojego losu” i jeśli przegrałeś w życie to tylko i wyłącznie TWOJA wina, nieudaczniku jeden.

  Wszystkiego dobrego 🙂

 4. No to były typowe komentarze osób, które ewidentnie czerpią zyski z wyzysku. Odwracanie kota ogonem i przeinaczanie rzeczywistości.
  Część mojej rodziny nie chciała PiSu , bo właśnie za PO było więcej możliwości kombinowania , karuzelki VATowskie itd. Chociaż nie mam na to konkretnych dowodów, to jeden kuzyn przyznał bez ogródek , że ciężko mu się załapać teraz na firmę oferującą lichwiarskie pożyczki albo, że coraz mniej starszych osób przychodzi na prezentację garnków przez rozdmuchiwanie sprawy i kary finansowe.

  Fakt faktem, sam staram się szukać w miarę normalnych miejsc zatrudnienia, czyli zagranica…. wychowałem się można to nazwać na podwórku i boję się, że mogę skrzywdzić pracodawcę polskiego, który mi nie wypłaci pieniędzy lub spróbuje mnie mobbingować. Dlatego jak jestem w Polsce to też zarabiam na czyjejś niewiedzy, braku znajomości przepisów i naiwności (zbyt dużego zaufania). Musiałem odbyć kilka szkoleń, poznać socjotechniki i nachalne techniki sprzedaży , do tego mała inwestycja w swój własny wizerunek i voila, mamy speca eksperta godnego zaufania. Po prostu nie ma w Polsce normalnych pracodawców a jak trafi się „nie debil” , to płaci grosze.

  Więc niby sumienie mam zamrożone podczas pracy w Polsce ale różnica jest taka, że nie nabieram się na korpo-gadki, które mają nas „motywować”, nie trwonie kasy na ścieżki koksu i kluby ze striptizem. Po prostu to jeden z dwóch sposobów jakie znam w Polsce na godną wypłatę. Oba są w miarę nikczemne ale nie czerpie z tego dumy ani nie życzę ludziom aby ustawodawcy całe życie słali na nich „faka” i podsuwali im takich ludzi do podpisania umowy, nadając im wiarygodności legalnym zatrudnieniem. Jestem młody w miarę i to daję mi przewagę nad starzejącym się społeczeństwem, coś jak jastrząb i zwierzyna. Wiem, że dla mnie emerytury z ZUS nie będzie, więc nie chcę kiedyś skończyć tak jak oni. Gdybym był k00tasem to też głosował bym na PO/KO bo mogę zarabiać na wzroście cen nieruchomości i wynajmu, do tego sam mieszkam pod dużym miastem, więc mnie strefy szariatu nie dotkną bezpośrednio.
  Ale nie cierpię ich bezczelnych kłamstw. Ja mam chociaż odwagę przyznać się do tego, że proponuję niekorzystne umowy. Niestety ale wolę to niż 3 tysiaki wypłaty i biedowanie do kolejnego miesiąca. Nie chcę nawet myśleć co mają ludzie za 1500 złotych, bo to po prostu powolne umieranie jest za te pieniądze…

  Masz rację Jarek, że społeczeństwa „biednych pracujących” jest większość, stawiam na jakieś 60-70%. Jak się odkują to czekają na nich przereklamowane produkty, ciuchy za 400 złotych warte 50złotych. Ewentualnie aby odpocząć od codziennych obowiązków to zamówia sobie żarcie na wynos warte 4*domowy obiad. Na każdym kroku czycha ktoś, kto z chęcią będzie żerować na chwili słabości lub nawet i dobrym samopoczuciu osoby, która zarabia mało ale chcę poczuć się lepiej chociaż przez chwilę. Wiedząc o tym i widząc to…czasami żałuję się wzięcia czerwonej pigułki.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.