Bareizmy

Oto najgorsze zdanie w języku polskim! [SZOK i ZGORSZENIE]

Najobrzydliwsze i najbardziej kłamliwe zdanie w języku polskim!

Uwaga, ogłaszam konkurs! 😉 Spróbuj wymyślić bardziej obrzydliwe i jednocześnie bardziej kłamliwe zdanie. Warunek: musi to być jedno zdanie. Może być ono wielokrotnie złożone, ale maksymalnie cztery razy. I musi mieć „logiczną ciągłość”. Czyli nie może być zlepkiem dwustu słów podzielonych na zdanie wielokrotnie złożone cztery razy.

Nagroda: worek cebuli (polskiej, patriotycznej, ze szczecińskiego bazarku od samego Kalafiora).

Zdanie, które ja proponuję jako najokropniejsze i najbardziej kłamliwe, jest jednocześnie.. wyznacznikiem tego, co określa się jako normalność.

Tak. Normalni są Ci, którzy mają kredyt na całe życie na mieszkanie, drugi kredyt na samochód, trzeci na wycieczkę do Tajlandii, którzy pracują 12 godzin dziennie w korpo, którzy słuchają popu i rapu, idą za trendami w modzie, chodzą co niedziela do kościoła i głosują na Platformę Obywatelską.

My wszyscy odbiegamy od tej normy, czyli jesteśmy „nienormalni.”

.

Wyniki konkursu zostaną rozstrzygnięte przez całkowicie niezależną i bezstronną komisję.

Skład niezależnej i bezstronnej komisji:

  1. JarQ vel Jarek Kefir.

A poniżej obrazek z tym zdaniem:

.

.

I co, zatkało kakało, nie? 😉 xD

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

5 odpowiedzi »

  1. kiedys komorka sony chodzila lata a teraz jak 2 sezony wytrzyma w calosci to juz sukces juz nie mowiac ze teraz muli zawiesza sie restartuje tak sama z siebie a serwis zawsze kaze robic reinstalke ktora nic nie wnosi, jak jezdzilem hybryda toyoty to co pare tygodni auto staje i wyskakuje komunikat cytuje awaria sys hybryd zatrzymaj pojazd i sprawdz w ksiazce, po prostu postep jak nic

  2. „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem” . 😀 😀 😀

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.