9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To się już dzieje!

Plan wprowadzenia rządzu światowego jest już bardzo zaawansowany

Czy jest możliwe, by od kilkuset lat był realizowany plan przeobrażenia świata? Tak, aby skonsolidować cały kapitał, nieruchomości, majątek ruchomy jak i ludzi pod jedną flagą?

To wszystko dzieje się podług zasady „divide et impera”, czyli dziel i rządź. To wielopololeniowy plan osłabienia społeczeństwa, i przeobrażenia go w posłusznych niewolników, sparaliżowanych celowo fatalnym prawem, celowo tworzoną biedą, wojnami i destabilizacjami.

Ma tu też zastosowanie masońska zasada „ordo ab chao”, czyli stworzenie nowego porządku świata poprzez totalny chaos. Społeczeństwa i narody, przerażone dziejącą się rzezią i kryzysami, zgodzą się na wszystko w imię… „pokoju i bezpieczeństwa.” Te dwa słowa – „pokój i bezpieczeństwo” są powtarzane razem przez zadziwiająco wielu dzisiejszych polityków.

To plan wielkich klanów finansjery (Roskefellerowie, Rotszyldzi) i ich tajnych organizacji, miliarderów, CEO korporacji, bankierów, mniejszych finansistów i liberalnych elit. Żyjemy w „systemie odwróconym,” ponoć zarządzanym przez demiurga (szatana) i jego mechanizmy sterujące tym systemem (agresja, drapieżność, po trupach do celu, prawo pięści, prawo silniejszego, ignorancja, głupota itp).

Ale obecnie nastąpiła zmiana jakościowa i ilościowa. Nie ma ani jednej dziedziny ziemskiego życia, która nie byłaby zagrożona. Cała ta struktura jest niewydolna i się wali. Ostateczną barierą, do której też się zbliżamy przez chciwość liberałów i korporacji, to dewastacja klimatu i zagłada życia biologicznego na Ziemi.

Etapy tworzenia totalitarnego rządu światowego:

 1. Najpierw były dwie wojny światowe. W tym stworzenie przez amerykańskie elity bolszewizmu a potem nazizmu. Następnie napuszczono nazistów na komunistów. Rezultat to około 150 milionów zabitych, znaczne osłabienie mężczyzn, bo w większości zginęli, jak i ogromna trauma wielu narodów, ciągnąca się do dziś. To, co spowodowały okropieństwa wojny a potem bolszewickiej okupacji, będzie się ciągnęło jeszcze wiele pokoleń.
  .
 2. Następnie szaleństwo ideologiczne. Stworzenie mnóstwa ideologii politycznych, sekt religijnych. Stworzenie całej agendy new age i ezoteryzmu, w której każdy mniejszy i większy guru uważa, że tylko on ma rację. Ateiści kontra katolicy, lewica kontra prawica, chrześcijanie kontra muzułmanie, korwiniści i neoliberałowie kontra normalnie myślący, i tak dalej. To przygotowanie do wojny wszystkich ze wszystkimi i sparaliżowania społeczeństwa mnogością doktryn.
  .
 3. Napuszczono kobiety na mężczyzn w ramach hasła: „samiec Twój wróg, śmierć mężczyznom, ale tylko tym białym i heteroseksualnym.” Nie uczono kobiet asertywności i samodzielności, tylko zwrócono je przeciwko mężczyznom. Stworzono drapieżny feminizm, który zaczął coraz agresywniej uderzać w białych mężczyzn. Na Zachodzie w dobrym tonie jest mówienie, że biały mężczyzna nie jest człowiekiem. Plucie na mężczyzn jest na porządku dziennym. Wiele tamtejszych feministek oficjalnie wysuwa postulat eugenicznego ograniczenia liczebności białym mężczyzn (czyli de facto ludobójstwa).
  .
 4. Później mężczyźni zaczęli się wkurwiać niemożnością wykrzyczenia swojego żalu (poprawność polityczna), złą sytuacją w relacjach, niemożnością znalezienia ukochanej, bo wiele młodych kobiet zapatrzona jest na krótkotrwałe relacje z przystojniakami, i tak dalej. Mężczyźni zaczęli piętnować nową strategię matrymonialną wielu młodych kobiet. Która polega na wyszaleniu się z przystojniakami, których jest mniejszość wśród mężczyzn, a w wieku 27, 30 lat znajdą sobie jakiegoś mniej przystojnego mężczyznę na męża. Powstały liczne radykalne frakcje, nienawidzące feminizmu i czasami także nienawidzące wszystkich kobiet. Należą do nich: Red Pill, MGTOW, MRM. Również frakcje terrorystyczne, mające na sumieniu śmierć około setki osób – takie jak incele. Obecnie więc napuszcza się mężczyzn na kobiety.
  .
 5. Stworzono liberalizm gospodarczy w jego najbardziej agresywnej formie, czyli neoliberalizm. Instytucje państwa zaczęły się kurczyć. Likwidowano szpitale, szkoły, komisariaty policji i tak dalej. Stworzono system umów śmieciowych. Podkręcono rzeczywistą inflację. Gdziekolwiek się pojawili liberałowie i ich „reformy”, tam ma miejsce stagnacja, destrukcja gospodarki, wyzysk, bieda, epidemia samobójstw i chorób psychicznych. Pojawiło się zjawisko „pracujących, ale biednych.” Pracujemy coraz ciężej i coraz wydajniej, za coraz niższe stawki. Płacimy coraz więcej podatków, parapodatków i danin. Przede wszystkim, ma miejsce ogromny wzrost dochodów bankierów, korporacji i miliarderów, przy biednieniu całej reszty. Bo taki jest rzeczywisty, choć ukrywany cel neoliberalizmu. Liberalizm to rak naszej planety. Ma miejsce „ekono-bójstwo”, czyli ludobójstwo metodami ekonomicznymi.
  .
 6. Powoli niszczy się stare religie i tworzy grunt pod nową, globalną religię, która ma już otwarcie czcić „anioła światłości”, czy też „świetlnego posłańca.” A tak naprawdę, ma być to satanistyczny kult dla mas, mający oddalić jak najwięcej ludzi od prawdziwego Boga i rzucić ich w otchłań. Zapamiętajmy jedno. Różokrzyż, masoneria, illuminaci – to satanizm dla elit. Nawet gdy wstąpisz do jednej z tych organizacji, to nie będą Cię szanować, ale będą Tobą po cichu gardzić. Tylko i wyłącznie najwyżej wtajemniczeni są dopuszczani do różnych „możliwości.” Zaś new age, ezoteryka, okultyzm, sekty satanistyczne, jak i wszelkie medytacje, joga, prawo przyciągania, oświecenie, karma, reinkarnacja – to jest satanizm dla maluczkich. Nowa światowa religia będzie oparta na materializmie (kult obfitości z new age i kult ładnego ciała z mediów), na egoizmie, hedonizmie. Będzie też mieszanką okultyzmu, psychologii, wschodniego mistycyzmu i elementów nauki. Wyznawanie jednych z tych powyższych doktryn prowadzi do opłakanej sytuacji moralnej, duchowej, zdrowotnej jak i psychicznej. Najczęściej prowadzi do chorób i do obłędu. Jest to siła, która łudzi fałszywym światłem oświecenia, ale prowadzi w najczarniejszą otchłań.
  .
 7. Demoralizuje się społeczeństwa na wszelkie móżliwe sposoby. Promuje się materializm, karierę i wyścig szczurów. Wmawia się ludziom, że konsumpcja, na przykład cztery samochody w garażu, to rzecz konieczna. Jednak parametry kapitalizmu są tak ustanowione, że ludzi ledwo stać na czynsz i najtańsze żarcie. Powoli robi się tak nawet w bogatej dotąd Europie. Powoduje to gorycz, rozpacz, poczucie niespełnienia i zawiść u ludzi, jak i szereg innych negatywnych zjawisk. Promuje się hedonizm i konsumpcję jako jedyny sens życia. Rozwiązłość seksualna jest oczywiście na topie, tak jak narkomania, alkoholizm i kult młodości. Jedyny cel w życiu to życie od weekendu do weekendu, zakrapianych alkoholem i narkotykami. Rozrywka również składa się na sens życia. Tworzy się brutalne filmy i programy, które również powodują pewne zmiany w psychice. Kult siły, młodości, ładnego ciała jest na porządku dziennym. Empatia, aktywizm obywatelski, podważanie status quo i norm społecznych, badanie świata, dociekanie prawdy, próbowanie zmieny świata, są uważane za obciach.
  .
 8. Jednym z ostatnich elementów planu jest najpierw sprowadzenie tu ras które mają niższą inteligencję i są agresywniejsze (muzułmanie, murzyni) a później wojna rasowa. Ona już trwa, tylko póki co nie jest zauważalna dla przeciętnego zjadacza chleba. Muzułmanie i afrykanie na Zachodzie popełniają miliony przestępstw rocznie. W miastach strach wyjść na ulicę. Dziewczyna nie wyjdzie z chłopakiem na nocny spacer nad rzeką, bo zostaną napadnięci przez islamskie gangi. Muszą prosto z klubu udać się taksówką do swojego strzeżonego osiedla. Poza tym istnieje pewien tajny rozkaz wielu liberalnych rządów. Podług niego śledztwa dotyczące przestępstw islamistów są umarzane. Jeśli dojdzie do rozprawy sądowej, to dostają oni śmiesznie niskie wyroki, lub są wypuszczani nawet bez wyroków. Nad islamistami jest rozpięty parasol ochronny. No i o zamachach bombowych mówi się w mediach całego świata. Ale żadne medium nie informuje, że terroryści islamscy mają nową taktykę. Otóż nie przeprowadzają już spektakularnych zamachów. Ale toczą wojnę hybrydową, która polega na popęłnianiu tysięcy przestępstw dziennie. O tym, że w ciągu doby we Francji dochodzi do 1000 ataków nożem, 2000 pobić, 500 gwałtów i tak dalej, nie informuje żadne medium. A dżihad już trwa. Cel tego wszystkiego to sparaliżowanie ludzi strachem, jak i wymieszanie ras po to, by społeczeństwo było mało inteligentne, bierne i podatne na manipulację.
  .
 9. Celem ostatecznym jest depopulacja (ludobójstwo) 90% ludności świata, jak i stworzenie ultra-totalitarnego rządu światowego. W którym kontrola jednostki byłaby daleko bardziej posunięta, niż nawet ta, która ma miejsce w dzisiejszej Korei Północnej.

Trzeba zabrać tym ludziom władzę i majątki, i postawić ich przed Trybunałem Międzynarodowym. Pora powiedzieć to wprost. Albo my, albo oni. To już ostatni dzwonek, a raczej dzwon. Lada moment (max 15 lat) robotyzacja pozbawi pracy 75% do 90% ludzi na Ziemi. Co się robi z narzędziem, które nie jest już potrzebne do niczego? Wyrzuca się je.

Moje poprzednie wpisy o tym:

Trzecia wojna światowa: ludzkość kontra jej oprawcy
Szok przyszłości – plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

8 myśli w temacie “9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To się już dzieje!

 1. Główny problem świata, to kult życia, strach przed śmiercią. Nikt ma nie umierać, nic sie ma nie dziać, a jak coś się dzieje to za kraty!
  A wypadki, choroby, morderstwa, są jak najbardziej naturalne… niestety jest ich coraz mniej i są piętnowane, w wyniku czego mamy problem z przeludnieniem! i frustracją gdy coś takiego nas spotyka.. Nie żalem, smutkiem, żałobą…tylko flustracją, jak by to że umrze komuś ojciec nie było naturalne!

  Na szczęście, ludzi trzyma w ryzach, to że muszą pracować, zapieprzają od rana do nocy, by mieć na chleb, nie umieją sami znaleźć celu w życiu, oświecenia… Gdyby nie zapierdalali, to by już dawno robili pod siebie, zachlewając, zaćpając się, na śmierć… a przy tym krzywdząc otoczenie…

  Niestety albo i stety, ręce na świecie są coraz mniej potrzebne, a skoro ludzie nie umieją udać się w strone sztuki, duchowości czy innego piękna, pracować nie mają jak – bo ile można tworzyć? Jedną łyżkę i widelec na osobę wystarczy! Wszystko ponad to, to produkcja śmieci i problem z odpadami…

  A więc, co dobry zarządca planety może zrobić? Albo dać ludzią spokój, niech chleją, niszczą, siebie i otoczenie, ale, to uderza w tę garstkę mądrzejszych którzy umieją inaczej…
  Albo dać im robote, kazać produkowac, napędzać PKB, ale wtedy tworzymy śmieci, biosystem nie wyrabia, i wszyscy umrzemy…

  Trzecia opcja, to nauczyć ludzi „żyć szybko umierać młodo”, hedonizmu, „ćpania i ruchania”. Osobnik jest spełniony, szczęśliwy, zajęty[albo produkcja używek i rzeczy pierwszej potrzeby jak jedzenie, albo produkcją rzeczy pomagających w tych, godach rzekł bym – tutaj warto zwrócić uwagę, że gospodarka przechodzi w strone usług coraz bardziej, a taki fryzjer, barber, nie dość że nie tworzy śmieci, nie zużywa cennej ropy, , to jeszcze zajmuje uwagę dwóm osobą na raz – sobie i klientowi], jeśli dobrze go zmanipulować, lub podtruć, traci zdolność reprodukcji….
  Viola! Nie ma krwi, mordów, zła, wszyscy na haju, szczęśliwi, piepszą się jak króliki….a poplacja spada…

  I super że spada, choć sam liczę na wojne, wtedy spadnie szybciej, tak czy owak, cóż to za piękny świat był by – park maszyn, produkujący żywność, artykuły potrzebne do życia itd. oraz ok 500 mln ludzi, którym nic nie brakuje, żyją w dostatku, nie muszą się wyzyskiwać, walczyć, męczyć… raj na ziemi…

  Technologie już mamy, jedynie jest nas za dużo…i na prawde, jak masz umrzeć, lepiej dostać złoty szczał, i w błogostanie odejść, niż dostać kulke patrząc, jak obca armia gwałci Ci żone…

  Komsumpjoniści, hedoniści, wyginą. Reszta będzie żyć dobrze. Którą strone wybierasz?

  1. Jarek, dlaczego do Dadiii nie można napisać bezpośrednio odpowiedzi? Co to za gra?

   To piszę tu do Dadiii:

   Rozumiem, że jesteś przedstawicielem tych psychopatów, których celem jest zostawienie 500mln niewolników. Twój komentarz jest jasnym dowodem, że macie już gigantyczny ból dupy, bo nie dzieje się to tak szybko jak zakładaliście. Trujecie, niszczycie, demoralizujecie młodzież wszelkimi sposobami i można by wiele waszych przestępstw tu wymieniać. Szerzycie zło w czystej postaci! Mam dla Ciebie złą wiadomość, wielu ludzi mimo waszych usilnych starań nadal myśli, a kolejni się budzą.

   Jeśli nie czytałeś, chociaż niuchacie na Jarka stronie nieustannie, to poczytaj coś ciekawego o was jeszcze tutaj:

   https://jarek-kefir.org/2019/03/19/nwo-juz-trwa-to-bardziej-zaawansowane-niz-myslisz/

   A dla Twojego „dobrego zarządcy tej planety”, serdeczne huj ci w dupe! Jest jeszcze czwarta opcja..

   Mam nadzieję, że w tej wyczekiwanej przez Ciebie wojnie, będziesz jedną z pierwszych kup nawozu. Nie pozdrawiam Cię.

 2. trochę z tą medytacja, karmą i reinkarnacją to przesada, nauki są po prostu przejęte przez ciemne moce a nie same w sobie złe. Jezus też medytował i nie wyobrażam sobie życia w tym nienormalnym świecie bez medytacji, tak samo wiedza o tym jak działa prawo przyczyny i skutku czyli karmy może nam jedynie pomóc chyba że będzie żle zinterpretowana tj np w hinduizmie jest przyczyną systemu kast. Prawo Przyciągania też istnieje lecz jest tak samo żle zinterpretowane, przyciągamy z poziomu podświadomości i Wyższego Ja, lecz faktycznie jeśli zaczniemy na siłę tworzyć nie to co jako lekcja naszej duszy nas oczyszcza lecz nowe samochody to jest to nadużycie w celu hedonistycznym. Nie można również być totalnym rasistą wobec nacji afrykańskich czy arabskich podczas kiedy sprowadzany jest do Europy totalny marginez społeczny to tak jak osądzić wszystkich polaków po tym jak same żule gdzieś wyemigrowały i się zachlewają. Ogólnie wartościowy materiał ale nie mogę udostępnić przez wyżej wymienione. Uważam też że rozwój duchowy jest kluczowy w naszym wyzwoleniu leczi zgadzam się że w kręgach rozwojowych grasuje najwięcej przekrętów i zła, nie można jednak byc tak jednostronnym.

 3. Co za bełkot … jestes rasista i propagujesz rasizm! Kto tu chce wyeliminować białego mężczyznę i od kiedy jakiś rasy są mniej inteligentne? Jest tylko jedna rasa ludzka nieuku !

  1. Ja propaguję nacjonalizm i narodowy radykalizm. 🙂

   Nie ma jednej ludzkiej rasy. Na to jest jeszcze kilkaset lat za wcześnie. W praktyce inne rasy w Europie się nie asymilują. Tworzą gangi, handlują prochami, napadają, gwałcą, zmuszają do prostytucji, nie pracują tylko żyją na zasiłkach. I to jest FAKT potwierdzony przez miliony ich ofiar. Miliony rocznie z traumą do końca życia. Miliony ofiar ich przestępstw o których lewackie media milczą, a policja często ich nie karze, bo boi się posądzenia o rasizm. Tacy jak ty te zbrodnie na naszej Białej Rasie wspierają.

   Nie chcę takiego piekła w mojej Ojczyźnie Polsce.

   1. Kiedyś było kilka ras ludzi. Obecnie mamy około 3/5% DNA Neardelczykow. Teraz została najbardziej agresywna rasa Homo Sapiens

   2. Co w tym złego że narody się nie asymilują? To co teraz mamy to efekt polityki XVIII, XIX i XX wieku gdzie państwa poza wyjątkami np Austro-Węgry, Indie, USA, kraje Ameryki, Polka wymagały przyjęcia konkretnego obywatelstwa w domyśle przynależności narodowej najlepszym przykładem są Chiny, ZSRR, Turcja, Niemcy, Francja, później państwa Afryki, obecnie narodowość jest pomijana i automatycznie przypisywana z tożsamością narodową, aż do 1945 roku można było mieć w papierach obywatelstwo polskie a narodowość polską, żydowską, niemiecką, ukraińską, tatarską itd To samo poniekąd funkcjonuje w UK, obywatelstwo brytyjskie a narodowość to dwie różne kwestie, dosyć podobnie to funkcjonuje w USA, ta polityka beznarodowych czy jednonarodowych paszportów to wynalazki dyktatorów (Stalin, Bismarck, watażkowie z Bliskiego Wschodu, Afryki, Mao, Hitler, Mussolini) takie są fakty historyczne, albo poprzez przymusowe systemowe, prawne, ekonomiczne wynaradawianie albo narzucanie przez większość asymilacji mniejszości patrz Niemcy/Rzesza, Rwanda, Chiny Ludowe, Irak, Turcja

    W normalnym państwie obywatelstwo nie ma związku z narodowością/przynależnością etniczną, np w I RP przyjmowano uchodźców prześladowanych religijnie, uchodzców ekonomicznych na specjalnych prawach z zachowaniem swojej kultury, obyczajów, obecnie większość państw europejskich chce wynarodowić mniejszości napływowe stosując metode wynaradawiania większości, dlatego ani imigranci ani mniejszości ani większości nie czują się dobrze, jest podejście masowe że jakoś to będzie i ludzie walczą o prawa podstawowe które gwarantują rządy większościowe czyli albo muszą dążyć do dominacji, albo terroru, albo bezsensownych układów.

    Jarek, każdy Polak pierdolący o tym socjalu dzięki niemu przeżył dzieciństwo, o kurwa to Ty Polaków nie znasz, gwarantuje ci że

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.