Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?!

Czy terroryzm wejdzie na wyższy, groźniejszy poziom?

W dniu 15 marca 2019 roku miały miejsce zamachy terrorystyczne na meczety w Nowej Zelandii. Zamachy miały miejsce w mięście Christchurch i zostały przeprowadzone przez prawicowych nowozelandczyków. Zginęło co najmniej 49 osób, a 48 zostało rannych, w tym 25 ciężko.

Warto tutaj wspomnieć o dwóch ważnych aspektach sprawy.

Podczas zamachów w Europie i w Ameryce zawsze mówi się, by nie łączyć terroru z narodowością, np pakistańską, i z religią islamską. Zawsze twierdzi się, że tylko niewielka część muzułmanów to terroryści. Że islam jest religią pokoju, a terroryzm to nie islam, ale jego wypaczenie i zaprzeczenie.

.

Ostatnio media dostały tajne wytyczne od środowisk związanych z europejskimi elitami. Mają odwlekać jak najdłużej informację o religi sprawcy, lub w ogóle jej nie podawać. Mają podawać do informacji, że zamachu dokonał nie Marokańczyk wyznający islam, ale „obywatel Belgii.” I zawsze mają też dodawać – „psychicznie chory”, lub chociaż: „podejrzewany o zaburzenia psychiczne.”

Rozumiecie to? Nie muzułmanin-dżihadysta z Maroka, ale chory psychicznie Belg, nie związany z żadną religią. Kto wie, być może też chrześcijanin i o prawicowych poglądach? Kto wie.. Przecież media tego już nie mówią, ale pole do szerokich domysłów i spekulacji zostaje.

.

Z Kolei podczas zamachów w Nowej Zelandii od razu podaje się nie tylko obywatelstwo. Ale też narodowość, płeć, kolor skóry, wyznawaną religię i wyznawane poglądy polityczne. Więc zamachu dokonali biali chrześcijanie o skrajnie prawicowych poglądach. Bada się także tak absurdalną rzecz, jak wątek.. polski.

Zamachowiec Brenton Tarrant miał na karabinie napisane m.in. nazwisko polskiego hetmana, który brał udział w odsieczy wiedeńskiej podczas odpędzania osmańskich Turków. Z kolei w swoim wielostronicowym manifeście wymienia nazwę ,,Polska” kilka razy. Co z tego, że pisze też o Francji, USA, Chinach, Australii, Szkocji, Irlandii, Anglii, Szwecji, Turcji, Hiszpanii i Portugalii. Już jakieś tam wątpliwości co do Polski poszły w świat. Już kilkaset milionów ludzi te wątpliwości usłyszało.

.

Zamachy w Nowej Zelandii: False flag & fałszywa flaga?

Czy celem tych zamachów jest rozpętanie wojny religijnej, poprzez krwawy odwet muzułmanów w Europie i Ameryce? Przy każdym takim zamachu są snute tego typu teorie. Miasto, w kórych doszło do tego zamachu terrorystycznego, nosi nazwę: Christchurch. Po angielsku słowa Christ Church oznaczają: „Kościół Chrystusa.” Ponoć illuminaci, czyli najwyższe stopnie wolnomularskie, bardzo lubią tego typu symbolikę jak i zbiegi okoliczności.

Sprawca zamachu, Brenton Tarrant, chciał wziąć odwet za islamizację i niszczenie kultury białego człowieka przez liberalne elity. Powoływał się on na śmierć 11-letniej dziewczynki, zamordowanej w Szwecji przez muzułmańskich uchodźców. Czyżby wojna rasowo-religijna wkraczała na nowy, dość apokaliptyczny poziom?

W poniższym artykule pisałem o 9 etapach tworzenia globalnego totalitaryzmu:
9 etapów tworzenia globalnej tyranii. To już się dzieje!

.

Jeden z etapów to napuszczanie muzułman na chrześcijan i na żydów, czyli ogólnie na Zachód. W XX wieku celowo obudzono dawno już drzemiącego demona dżihadu, a następnie celowo sprowadzono do Europy miliony muzułmanów. Poprzez biedę, wyzysk, terror politycznej poprawności, wojnę płci, upadek wartości i w końcu wojnę religijno-rasową, planowane jest tak silne sterroryzowanie społeczeństw, by zgodziły się na wszystko w imię bezpieczeństwa.

Jak widać ten plan realizowany jest cały czas.

Jeśli będą dalsze „chrześcijańskie” zamachy, to bądźcie pewni, że jest to część planu „ordo ab chao” – czyli: przez chaos ku totalitarnemu rządowi światowemu. Muzułmanie z kolei mają teraz inną taktykę. Zaniechali póki co „spektakularnych”, czyli masowych zamachów. Za to dokonują tysięcy „pojedynczych” zamachów, klasyfikowanych jako pospolite przestępstwa. O zamachu w Berlinie mówiły media całego świata. Zaś o tym, że w ciągu jednej doby we Francji ma miejsce tysiące „pojedynczych” zamachów (dźgnięcie nożem, zabójstwo, gwałt, rozbój) nie mówi nikt.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 myśli w temacie “Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?!

  1. afryka dla murzynow azja dla azjatow bliski wschod dla arabow a europa ameryka i australia dla wszystkich…

  2. NZ zamachowiec jest skrajnym lewakiem. Wystarczy przeczytac jego manifest. Jego manifest? Raczej wymyslil go kto inny. Zamachowiec jest wynajetym cynglem. Wynajetym i sterowanym przez lewakow i lidzi powiazanych z nimi sluzb. To czysta False Flag tylko ze zgineli muslimanie nie Kiwusy.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.