Banki i tajna władza

JAK ZAKOŃCZYĆ DYKTAT BANKÓW?! TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

Jak walczyć z systemem bankowym?

Eureka! Właśnie okazało się, że rzekomo „wszechpotężny” system opresji i wyzysku, stworzony przez bankierskie rody, korporacje i wpływowych i bogatych ludzi, ma bardzo czuły punkt. I co ciekawe, świadomość tego niezwykle czułego punktu dociera do coraz szerszych mas ludzi.

O co więc chodzi?

Jeden z liderów żółtych kamizelek nawołuje do tzw. „runu na banki.” Kilkuset przedstawicieli tej rebelii przeciwko globalistycznym władzom Francji zrobiło demonstrację przed Rotschild Bank. Rotszyldzi to jeden z klanów rządzących planetą, za pośrednictwem posłusznych polityków, dziennikarzy, naukowców, a także za pomocą służb specjalnych i tajnych organizacji.

Ich plan rozbicia i sterroryzowania narodów, by potem zrobić z nich zastraszonych i posłusznych niewolników, opisałem w poniższym artykule:
9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To już się dzieje!

Poniżej wypowiedź lidera żółtych kamizelek o metodzie skutecznej walki z systemem bankowym:

.

Żółte kamizelki z Francji i Anglii jednoczą się w wojnie przeciw kartelowi banków centralnych, które są własnością rodziny Rothschild. Zamiast skupiać się na marionetkowych politykach ruch społeczny chce obalić ich mocodawców, którzy zadłużają budżety państw i prowadzą do ubóstwa narody naliczając odsetki od kreacji pieniądza do systemu państwowego.

W tej całej akcji chodzi o to, by tuż po wypłacie i zapłaceniu rachunków, wypłacić wszystkie pieniądze z banku. Można też zlikwidować kartę bankomatową jak i całe konto. Dlaczego jest to tak skuteczne? Tego bankierzy i ogólnie elity nie przewidziały.

Otóż bank ma tylko ułamek pieniędzy w formie gotówki. Tak naprawdę ogromna większość pieniędzy, które są na ekranach bankowych komputerów, to tzw „pusty pieniądz”, bez pokrycia. Cała bankowość opiera się na kreowaniu pieniędzy z powietrza, co powoduje inflację. Jeśli setki tysięcy klientów będzie tak postępować, to banki będą miąły mniej pieniędzy do spekulacji, i z czasem upadną.

Jeśli na serio interesuje Cię „run na banki”, to polecam mój poprzedni wpis na ten temat. Tam jest dużo szczegółów:
Ty także możesz poóc zakóńczyć dyktat banków!

.

Wtedy oczywiście system stworzony przez liberalne elity okaże swoje prawdziwe, totalitarne i krwiożercze oblicze. Oszczędności na kontach zostaną zablokowane i obłożone podatkiem, jak to miało miejsce kilka lat temu na Cyprze. Zostaną zakazane transakcje gotówkowe. Bieda i ubóstwo zostaną zwielokrotnione. Będzie to kolejny rozpaczliwy a zarazem brutalny akt konającego systemu. Ale wtedy można będzie powiedzieć: „żarty się kurwa skończyły.” I wtedy metody walki z nimi będą inne. Nie napiszę jakie, z przyczyn oczywistych. Ale wiem że dobrze wiecie, o jakie metody chodzi….

Szykujcie się na tę chwilę rozprawienia się z systemem, na ogromny chaos społeczny. Powtórzę to, co piszę od miesięcy, aż do znudzenia, ale trzeba stale to przypominać. Otóż Twoim wrogiem nie jest tak samo ubogi rodak jak Ty, kórego jedynym grzechem są inne poglądy niż Twoje. Elity lubią napuszczać jedną grupę biedoty na drugą, korzystając z podziałów ideologicznych i religijnych. Tym razem powinniśmy zrozumieć, kto jest rządzącym zza kulis i wymierzyć im sprawiedliwość. Więc nasi prawdziwi wrogowie to: klany bankierów i pomniejsi bankierzy, międzynarodowe korporacje, finansiści i spekulanci giełdowi, miliarderzy i wielki biznes. A także ich sługusy: liberalni politycy, dziennikarze, naukowcy, celebryci i tak dalej.

Kieruj gniew nie na tak samo biednego i zagubionego rodaka. Kieruj gniew na elity, czyli na prawdziwych sprawców. Ta chwila nadejdzie dużo szybciej, niż się spodziewasz. Ich system jedzie już na ostatnich oparach paliwa. Cokolwiek oni robią, obraca się w gówno. Zupełnie tak, jak by jakaś dziwna „siła” obracała w nicość ich najbardziej doprecyzowane plany. Ich ruchy stają się coraz bardziej brutalne i rozpaczliwe. Popełniają coraz więcej błędów i przy tym odsłaniają swoje prawdziwe, ludobójcze oblicze.

Zapraszam Cię do lektury moich wpisów o bankach i innych agendach „ukrytej władzy”:

Ten kto rządzi NBP, ten rządzi Polską. Zobacz kto a zdziwisz się bardzo!

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 odpowiedzi »

  1. Szkoda, że w Polsce tak mało osób rozumie sens run’u na banki. Nie wierzą oni, że pieniądze w banku nie są wcale bezpieczne. Do tego nie wierzą, że wszystkie formy wyłudzania pieniędzy od ludzi (w dużej części od osób starszych), poprzez jakieś akcje na wnuczka, garnki, amber gold, fin royal, obligacje get backu, kredyty frankowe itd , to tak naprawdę akcję sterowane odgórnie! Przy aprobacie polityków, multi-milionerów, właścicieli korpo a przede wszystkim bankierow! Wiem o tym dosłownie z pierwszej ręki a do tego z doświadczenia ale nie chcę opisywać szczegółów, ponieważ można kogoś łatwo namierzyć i zidentyfikować w necie. Nie chcę pogrążyć siebie i innych znajomych mi osób.

    W każdym podnoszę głos w tej sprawie, bo plany elit zakładają założenie kaganca nawet na osoby zamożne! Te osoby są jeszcze bardziej ślepe niż cała reszta, bo myślą, że unikną losu plebsu, gowno prawda! Jeżeli (a takie metody są wprowadzane powoli już) wejdzie w życie coś w podobie chińskiego systemu oceniania obywateli, połączonego z Indyjskim systemem Ad Haar , to nawet osoba która ma największy hajs w Polsce , może zostać zablokowana na kupno i sprzedaż czegokolwiek przez system! Nie ważne ile ktoś uzbierał do tego czasu pieniędzy, skoro jego adres personalny (np odcisk palca konieczny do transakcji) zostanie zablokowany! Nie będzie mógł kupować zdrowej żywności, ani robić transakcji innej osobie, ani kupić nieruchomości, ani polecieć samolotem, ani nawet korzystać z szybkiego Internetu! Dopóki nie wpasuje się ideowo w system i nie podda się terrorowi „partii naczelnej” na usługach finansjery , to nie wyda ani grosza, bo transakcje będą przerywane…

    Run na banki to dobry pomysł, chociaż mam nadzieję , że jest jednym z wielu pomysłów do dyspozycji. W przeciwnym razie za kilka lat ponad 50% społeczeństwa (w Polsce moim zdaniem nawet i z 70%) będzie tak mocno w tyle z długami (tzn niezdolna do spłaty ani długu ani odsetek) , że będą zmuszeni pracować za darmo przez lata praktycznie! Tylko po to aby spłacić złodzieja, który już dawno ich okradł a teraz zrobił z nich niewolników!

    Mierzi mnie strasznie ignorancja wielu ludzi zdolnych do myślenia i działania , niewiedza i niechęć do rozumowania przez zmanipulowane osoby starsze, a najbardziej słynne „carpe diem” , tak ochoczo stosowana maksyma osób młodych, które przez to będą cierpieć najdłużej bo są najmłodsi…

  2. Moją rentę przynosi do domu listonosz, a finansami zajmuje się mój menadżer – komornik 😉

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.