Lifestyle

Oto najbardziej ekstremalna muzyka świata! [2]

Zobacz najbardziej ekstremalną muzykę świata!

W dzisiejszej części „Najbardziej ekstremalnej muzyki świata” chciałbym Ci przybliżyć trzy ciężkie formy techno. Oczywiście, słowo „techno” które tutaj pada, nie oddaje ściśle muzyki, którą chcę Wam dziś przedstawić.

W rozmowach „na szczytach”, np w korporacyjnych jadalniach czy przy rodzinnych spotkaniach, ludzie stale narzekają na to, że muzyka umiera.

MUZYKA UMIERA!

I mówią to w czasach prawdziwej eksplozji wszelkich możliwych nurtów i gatunków muzycznych. W czasach olbrzymiej i wciąż rosnącej ilości DJów, squadów, kompozytorów i kapel.

„Muzyka umiera, bo teraz to tylko tego techna słuchają, kiedyś to dopiero była muzyka, a nie to, co teraz, kłiii!”

Ludzie uważają, że dance lub wręcz disco polo grane w radio, w miejskich dyskotekach i na wiejskich potańcówkach, to techno. Aby wyprowadzić Was z tego błędu, przedstawię Wam dziś trzy rodzaje ciężkiego techno – hard trance, early hardstyle i hard techno vel schranz.

-Lubię żywą muzykę i żywe instrumenty, słucham ciężkich brzmień..
-Chłopcze, gdybym włączył Ci NAPRAWDĘ ciężkie brzmienia, to kurwa skończyłoby się babci sranie.

 

Poniżej: Nuclear Blast & Basscore Terror. Ciężkie, apokaliptyczne techno, o wprost nuklearnym uderzeniu basu, które dosłownie wgniata w fotel:

1. Hardstyle i hard trance – z melodyjną nutą:

.

2. Acid Hard Trance – techno trance z fantazyjnymi wstawkami:

.

3. Hard techno & Schranz – najbardziej apokaliptyczne odmiana techno:

.

Co sądzicie o tej muzyce? 😉

Pierwsza część najbardziej ekstremalnej muzyki świata znajduje się tutaj:
Oto najbardziej ekstremalna muzyka świata! [1]

Autor tekstu: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 odpowiedzi »

  • to tylko twój czy wasz punkt widzenia ja tam dostrzegam piękno głębie i geniusz w tej muzyce wirtuozerie

 1. Halo przepraszam, ale to nie jest ekstremalne i w ogóle źle opisane…

  Po pierwsze, pierwszy set jest słabo transowy
  Po drugie, drugi set, opisany jako „techno trance”, to już jest bzdura – techno czy trance? I jakie fantazyje wstawki…? Jest to zdecydowany trance, średnio hard, i do tego acid – czyli są „alien soundy”, dzwięki które da się stworzyć tylko jednym syntezatorem – rolandem 303 – zapraszam do wikipedii
  A po trzecie, to ten trzeci set może jest najbardziej apokalitycznym techno, ale tylko techno jako gatunek muzyki elektronicznej. Jeśli nazwiemy „techno” całą elektronikę,to ten set jest baaardzo słaby…

  Jeśli chcesz robić kolejną część zapraszam wejść głębiej w „techno”, a ja bym lepiej powiedział – muzykę elektroniczną, i ekstemy się znajdą[ale co kto lubi], na start wszelkie core – hardcore, tribecore, frenchcore, acidcore. Osobiście ich nie lubie, no, acidy kocham, frenchcore czasem, a o dobry tribe ciężko, ale są perełki <3.

  Po drugie, TEKno, i nie mówie o happy hardTEKach[które są super, ale nie są „mocne”], a np. taki DarkTEK https://www.youtube.com/watch?v=Li7lErJ0NwU
  Po trzecie, psytrance czasem ma moc, a nie jakiś trance… trance to można, do poduszki na uspokojenie słuchać, a nie że jest moc… Tak rzuce coś co kocham z tej strony – może nie jest to bardzo jakiś, konkretny secik – ale nazywa się identycznie jak ten pokazany przez Ciebie tutaj – z tym że to jest realnie hardtrance, i do tego bardzo bardzo acid!

  Chodz jeśli chodzi o psytrance, to, i tak, jebnięcie jest w…no tak, tak jak gatunku TEKno – darkTEK, tak tutaj podobnie – Darkpsy!

  Ale jeśli miała być MOC, a zeszliśmy w strone psytrance, to nie można zapomnieć o jednym – HI-TECH!

  Jeśli mówimy o mocnej muzyce, to nie mówmy o jakimś techno śmiesznym tylko minimum 120bpm.

  Dziękuje za uwage, pozdrawiam!
  PS. Ale jak ktoś może słuchać techno…eh, to już drum and bass jest lepsiejszy…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.