OBUDŹ SIĘ! Te teorie spiskowe stały się faktem!

Jak to jest z teoriami spiskowymi? Które są prawdziwe?

Cztery szokujące teorie, które przez lata były wyśmiewane, nazywane „teoriami spiskowymi” jak i „foliarstwem. Jednak po dekadach ludzkość zaczyna rozumieć, że to były po prostu prorocze zapowiedzi. Obecnie zaczyna docierać do nas, że sytuacja jest naprawdę bardzo poważna, i coś musimy z tym zrobić.

Powiedzmy to sobie wprost: liberalne elity, w tym struktury „deep state” („ukryta władza”), jak i tajne ogranizacje, które niedawno wysłzy ze swoją propagandą do ludu, dążą do depopulacji (ludobójstwa części ludzi) i do stworzenia z reszty niewolników.

Poniżej: cztery teorie spiskowe, kóre okazały się być prawdą

 1. Plan trzech wojen światowych, w którym trzecia wojna światowa już trwa od zamachów 11 września 2001, a teraz nabiera ogromnego rozpędu przez zamachy dokonywane przez muzułmanów i białych. Cel to sparaliżowanie społeczeństwa, przejęcie jego zasobów i uczynienie z ludzi całkowitych niewolników. Gdy jest zawierucha lub wojna, to człowiek opłakuje zmarłych, lęka się o życie i cieszy ze zwykłej kromki chleba. No, ale to oczywiście rasizm, islamofobia i bzdurna teoria spiskowa.
  .
  O planie III wojen światowych przeczytaj poniżej:
  Plan trzech wojen światowych z 1871 roku wg masona Alberta Pike’a
  .
  .
 2. Plan Kalergi, czyli plan globalnej federacji narodów pod bezpośrednim zarządem USA. Plan ten zakłada też ludobójstwo i anihilację białych narodów przez sprowadzenie do Europy, Ameryki, Australii i Nowej Zelandii milionów arabów, turków, murzynów, azjatów. Dlaczeto tak się dzieje? Ponieważ biali ludzie są bardziej inteligentni i oczytani. Zaczynają rozumieć więcej, niż powinni wg elit. Zaczynają zadawać niewygodne pytania, dostrzegają też to, że miliardy ludzi pracuje za grosze na monstrualne fortuny garstki bankierów i miliarderów. No i biali mają konkretne wymagania wobec standardów życia.
  .
  Zaczynają się burzyć, tak jak we Francji. Tymczasem ludy mniej inteligentne, często mieszkające w przysłowiowych „kurnych chatach” w buszu lub na pustyni, są znacznie mniej wymagający i dużo łatwiej nimi manipulować. Obecnie liberalna lewica w bardzo agresywny sposób atakuje białych, szczególnie białych mężczyzn. Feministki na Zachodzie namawiają kobiety, na aborcję, gdy noszą w brzuchu białego chłopca. Feministki otwarcie zastanawiają się, czy biały, heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem. Postulują też redukcję populacji białych mężczyzn i zostawienie 10% z nich, by służyli im jako seks-zabawki.
  .

  .O szokujących pomysłach feministek poczytaj poniżej:
  Szokujący apel feministki: tylko przystojniacy mogą mieć miłość i seks!
  .
  O planie Kalergi przeczytaj poniżej:
  Plan Coudenhove-Kalergi, czyli ludobójstwo białych ludzi
  .

 3. Protokoły Mędrców Syjonu, napisane przez syjonistów. Oficjalna, „jedynie słuszna” narracja mówi, że zostały one wyprodukowane przez rosyjską służbę specjalną – carską Ochranę. Dobrze, nawet można by uwierzyć w tę oficjalną narrację. Jednak spróbuj przeczytać całość protokołów mędrców syjonu. I co, zatkało kakało, nie? Kłopot z Protokołami mędrców Syjonu polega na tym, że absolutnie WSZYSTKIE tezy w nich zawarte się sprawdzaj.
  .
  I to co do joty! Koleś, który to napisał, musiał być serio jakimś kumatym jasnowidzem. A może te Protokoły są po prostu prawdą? Odsłonięciem ich prawdziwego oblicza? Wiele na to wskazuje. Protokoły również wspominają o zniszczeniu kultur europejskich, o promowaniu demoralizacji i dewiacji, o dewastacji struktur społecznych, jak i o osłabieniu cywilizacji białego człowieka.
  .
  Protokoły mędrców syjonu przeczytasz poniżej:
  Protokoły Mędrców Syjonu cały tekst (całość)
  .
  .
 4. Utworzenie IV rzeszy niemieckiej na bazie upadającej Unii Europejskiej. Oczywiście, nazwa państwa najpierw zostałaby jako „Stane Zjednoczone Europy.” Ale z czasem niemiecko-francuski estabiliszment powołałyby do istnienia czwartą rzeszę. Już pod koniec II wojny światowej część nazistów rozpisała instrukcję co do działań Niemiec w powojennej rzeczywistości. Wojny miały zostać zaniechane. W zamian za to miała powstać najpierw Unia gospodarcza (Europejska Wspólnota Węgla i Stali).
  .
  A potem unia znacznie potężniejsza i obejmująca praktycznie kążdy aspekt naszego życia (niszczenie przemysłu na peryferiach, bzdurne limity na produkcję rolniczą, częściowa utrata suwerenności i tak dalej). Dziś zarówno politycy niemieccy, jak i politycy francuscy, oficjalnie mówią, że państwa członkowskie powinny zrzec się niepogledłości i powinny być zarządzane z Berlina, jako Stany Zjednoczone Europy a potem już IV rzesza niemiecka.
  .
  Przeczytaj o tym poniżej:
  Niemcy de facto wygrały II wojnę światową. Żyjemy w IV rzeszy niemieckiej!
  Unia Europejska to twór nazistów?! Pojawiły się oficjalne dowody!

Zapraszam Cię do lektury moich wpisów o bankach i innych agendach „ukrytej władzy”:

Ty także możesz poóc zakóńczyć dyktat banków!
9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To już się dzieje!
Ten kto rządzi NBP, ten rządzi Polską. Zobacz kto a zdziwisz się bardzo!

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

4 myśli w temacie “OBUDŹ SIĘ! Te teorie spiskowe stały się faktem!

 1. To już tylko Igrzyska śmierci.Ludzie w dzisiejszych czasach nie powinni się rozmnażać.Czy wówczas zaczną „produkować” ludzi (niewolników) w inny sposób?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.