NWO JUŻ TRWA! To bardziej zaawansowane niż myślisz!

Kiedy nadejdzie NWO? Ono już trwa!

Zapraszam Cię do przeczytania wpisu, którego autorem jest moja przyjaciółka. Wpis ten został zmodyfikowany przeze mnie. Dotyczy on nowego porządku świata (NWO), czyli szatańskiego systemu z jedym rządem światowym, jedną walutą i jedńą religią. Artykuł ten dotyczy także „fałszywej obietnicy oświecenia”, czy też „fałszywego światła władcy tego świata (szatana)”. Światło to na początku może przyjemnie rozgrzewać, ale potem przychodzi zapłata – to fałszywe światło wypala skórę i oczy (metafora).

Projekt „New World Order” jest nie tyle polityczny czy ekonomiczny co religijny. Wedyzm, kabała, antropocentryzm, medytacja, Era Wodnika, tolerancja, otwartość, kult Matki Ziemi, kult „ja”, oświeceniowa idea człowieka boga, kundalini, wizualizacja, channeling, nieśmiertelna kosmiczna świadomość, kontakt z Absolutem. Oto elementy nowej globalnej religii NWO: lucyferianizmu. Czyli satanistycznego oświecenia, które ma dać światu rzekomy ”pokój i bezpieczeństwo”, a przyniesie coś dokładnie przeciwnego.

Okultyzm dla elit i okultyzm dla ludu

Nowa światowa religia będzie de facto kultem satanistycznym, ale będzie rozdzielona. Dla elit będzie to illuminizm, czyli satanizm najwyższego stopnia. Tajne organizacje, które praktukują illuminizm to różokrzyż, organizacje wolnomularskie (masoneria) i illuminaci. Nawet gdy wstąpisz do jednej z tych organizacji, to i tak ędziesz traktowany jako człowiek czwartego, a może nawet piątego sortu.

Tylko najwyżej wtajemniczeni i tylko pochodzący z illuminackich rodów (z pokolenia na pokolenie) są dopuszczani do najpotężniejszej wiedzy, do metod, które działają (do czasu, potem jest zapłata..) jak i do władzy i pieniędzy. Cała reszta traktowana jest ledwie minimalnie lepiej, niż ludzie tyrający za najniższą krajową na fortuny ich miliarderów. Wysoko postawieni illuminaci nie płacą za służbę diabłu za życia, ale po nim. Czeka ich potem otchłań, nicość. Satanizm dla ludu to całe to barwne spektrum, od „cukierkowego” new age, przez jogę uprawianią głównie przez ateistów, potem przez bardziej „czarne” barwy – ezoteryka, okultyzm, magia, i sekty satanistyczne.

Tutaj zapłata za służbę diabłu przychodzi już za życia. Prowadzi to do opłakanej sytuacji materialnej, duchowej, mentalnej i zdrowotnej. Powiedz sobie szczerze: czyż nie jest tak, że cały ten ezoteryczny półświatek, te facebookowe ezoteryczne gówno-grupki, to jeden wielki psychiatryk? Że u większości tych ludzi nawet na leczenie psychiatryczne jest już za późno, i jedyne co, to powinni się zgłosić na zabieg lobotomii?

Według wierzeń masonów i różokrzyżowców, Stany Zjednoczone wprowadzą świat w nową erę wodnika, przed 2025 rokiem. Ameryka ma zainicjować nowy porządek świata, pierwszy globalny system religijno-ekonomiczno-polityczny obejmujący całą ziemię, na czele którego stanie wielki lider.

Ludziom się wydaje się, że zawsze było źle na świecie i na że zawsze tak będzie. Z drugiej strony uważają oni,  że świat jest tak naprawdę piękny, a jeśli my go takim nie widzimy – to coś nie tak jest z nami. Powstały nawet swego rodzaju trendy w stylu pozytywnego myślenia, ale na ogół adresatami takich trendów są ludzie którym się w życiu w jakiejś materii już powiodło. Do ludzi, których widzenie życia i świata jest zawężone do dobrego jedzenia, kariery, sukcesu czy wydania na świat potomstwa, ładnego wyglądu i korzystania z uroków życia. Nie mają oni za wielkiego pojęcia o korzeniach zorganizowanej religii NWO i współpracujących z nią polityków.

Nie wiedzą tego, co siedzi w trzewiach świata, jaka jest prawda o pieniądzu i handlu, nigdy nie byli na wojnie, w obozie dla uchodźców, nie potrafią pojąć, że miliony pracują w pocie czoła nie na siebie, ale na miliardy miliarderów, bankierów i korporacji. Na uciechę dostają oni techno zabawki, tanią, śmieciową rozrywkę i śmieciowe jedzenie. Zaś ich jedynym zadaniem jest harować jak woły, rozmnażać się jak króliki, żreć fast foody jak świnie,bo to napędza ten wielki psychokombinat. Oni nawet nie łączą jego istnienia z tymczasowym władcą tego świata, czyli z szatanem, demiurgiem! Wystarczy, że jakiś guru wytłumaczy za pomocą archetypów czy ewolucjonizmu i popędów ich warunkowane zachowania, i już czują się zwolnieni z wszelkiego myślenia i wszelkiej odpowiedzialności.

Czym jest gnostycka jaskinia platona?

Czyli jedna z podstawowych pułapek tego świata? Jaskinia platona to:

 • Jaskinia Platona to polityka
 • Jaskinia Platona to wielkie centra handlowe
 • Jaskinia Platona to apartamentowce w prestiżowych lokalizacjach
 • Jaskinia Platona to kolorowe, aż kapiące od lukru magazyny
 • Jaskinia Platona to kult konsumpcjonizmu
 • Jaskinia Platona to „50 twarzy Greya” i „Planeta Singli”
 • Jaskinia Platona to moda na duchowość, która ma uczynić z nas bogów, ale najpierw musimy wstąć rano o 5 do pracy, spłacić kredyt za dom, płacić coraz więcej za chleb i za paliwo do samochodu
 • Jaskinia Platona to przekonanie, że mogę wszystko, podczas gdy Twój stan mentalny, zdrowotny i psychiczny przez lata praktykowania różnych form ezoteryki pogarsza się i pogarsza
 • Jaskinia Platona to zaklinanie rzeczywistości przez duchowych i biznesowych guru
 • Jaskinia Platona to walka o lajki na Facebooku
 • Jaskinia Platona to przekonanie,że my, młodzi, wykształceni europejczycy z wielkich miast, posiedliśmy wszystko, co potrzebne do rozwoju i godnej egzystencji, podczas gdy nie potrafimy zarządzać swoimi emocjami.
 • Jaskinia Platona to nienasycone pożądanie bez krztyny spełnienia
 • Jaskinia Platona to nowy smartfon, który jeszcze przedświętami okaże się dobry już tylko dla naszych dziadków
 • Jaskinia Platona to wczasy gdzieś w Egipcie lub w Tunezji, pokryte patyną zaliczenia tego, co zaliczyli już Twoi znajomi (hotel, basen, plaża plus piramidy)
  Jaskinia Platona to wybiegi dla modelek retuszowanych tak mocno, że normalna kobieta zaczyna mieć kompleksy i sama musi nakładać bardzo ostry makijaż
 • Jaskinia Platona to długi korytarz oddziału psychiatrycznego, którym jest cała nasza cywilizacja, pełen ludzkich widm. Widm pragnących być tym lub tamtym, miotającym się w niespełnieniu, w nienasyceniu. Widm, żyjących stylem życia kupionym w serwisach społecznościowych, reklamach lub wystawach znanych marek. To mniejsi lub więksi Napoleonowie, Buddowie, kwantowe świadomości, egipskie boginie, słowiańskie słońca, rzymscy cezarowie, komandosi, księżniczki, aktorki, dziewice, prostytutki. Jak ich pierwowzory kręcą się wokół własnej osi lub snują po korytarzu jaskini w poszukiwaniu fałszywych doznań. Będą się tak kręcić całe życie. Z każdą kupioną gazetą, z każdym nowym tabletem, sukcesem, inwestycją. Nie wiedząc, że wyjście istnieje, jest w zasięgu wzroku.

NWO a new age, ezoteryka i okultyzm

NWO już trwa, głównie przez techniki duchowe, jeszcze się go nie głosi oficjalnie. Choć już wielu polityków, urzędników ONZ czy dziennikarzy wprost mówi o nastaniu „pokoju i bezpieczeństwa.” Współczesny okultyzm przestał być domeną tabliczek ouija, tajnych stowarzyszeń działających na zlecenie gemiurga / szatana, czy satanistycznych sekt. Stał się on globalną konfabulacją i mantrą w jednym, wyrażającą się w dążeniu niedoskonałego i pełnego wad człowieka do, o ironio, boskości.

Wystarczy zobaczyć, jak ta „boskość” działa podczas protestów żółtych kamizelek spowodowanych sytuacją we Francji, w Rosji, na Ukrainie, w domach starców, na taśmach produkujących szkodliwe substancje, w obozach dla uchodźców, w strefach no-go w Europie. Także na instagramach, na kontach obarczonych dożywotnimi kredytami, w próbkach wody pobieranej z zanieczyszczonych rzek, w zachowaniach polityków czy sponsorujących tych polityków miliarderów. Czy w końcu jak ta boskość działa przy coraz bardziej zdestabilizowanym klimacie, w wielkim wymieraniu gatunków, i groźbie zagłady życia na Ziemi.

Dlatego ludziom tak trudno łączyć te sprawy z okultyzmem, z tym, co dzieje się za fasadą mainstreamu, co niewidoczne dla oczu.. Współczesny okultyzm to nie tylko wtajemniczenie wybranych (illuminaci). To bardziej nieświadomość mas, karmionych konsumpcyjnym stylem życia, w którym widzi się tyle klientów aptek, klinik, supermarketów, siłowni, banków, itp. Mają się rozmnażać, dużo kupować, ciężko pracować, tanio bawić i przede wszystkim nie myśleć i nie zadawać zbędnych dla systemu pytań.

Co oprócz NWO jest ostatecznym planem illuminatów?

Illuminaci zapatrzeni w to iluzoryczne światło, chcą zniszczyć materię, czyli Ziemę. Czym jest Ziemia jak i materia? Jest ona stworzona przez prawdziwego Boga, jednak została tymczasowo, na kilka tysięcy lat, przejęta przez Demiurga / szatana w zarządzanie. Gnostycy służący ciemnej stronie mocy chcą zniszczyć najpierw 90% ludzkości (teoria spiskowa o depopulacji się kłania), a potem chcą zniszczyć całą Ziemię, razem z sobą. Widzą oni w takim dziele destrukcji uwolnienie się z więzienia materii, której nienawidzą.

Gnostycyzm chrześcijański, czyli Jasna Strona Mocy, rozumie natomiast, że nawet świat materii, tymczasowo we władaniu szatana / demiurga, jest stworzeniem tego prawdziwego Boga. Nie wolno niszczyć dzieła boskiego, czyli materii, planety. Należy natomiast zwrócić się przeciwko demiurgowi i jego sługom, demaskując ich działania na świadectwo innym ludziom, np naszym rodakom.

Moje poprzednie wpisy o tajnych stowarzyszeniach i ich planach:

Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

.

Dziękuję za pomoc w napisaniu tego artykułu! JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

2 myśli w temacie “NWO JUŻ TRWA! To bardziej zaawansowane niż myślisz!

 1. No przecież lobotomia odeszła w niebyt dawno temu.

  A propos tematu – obejrzałam ( kilkakrotnie ) świetny serial ”Ślepnąc od świateł”, który jest kwintesencją świata NWO, jego wyznawców – zombie, oraz, uwaga,jednostek myślących samodzielnie.
  Tak, tak – takie stworzenia jeszcze istnieją.
  Umieją przenikać obydwa światy i perfekcyjnie w nich funkcjonować.

  No niestety – służba Szatanowi nie kończy się dobrze. Dla nikogo. Tę zależność oraz jej konsekwencje widać w filmie ”Dziewiąte wrota”.

  Przykre jest to, że przeważająca część społeczeństwa, ponad wszystko, kocha pieniądze, a swojego mózgu używa do podcierania sobie nim tyłka.

  Cóż…………….

 2. Medytacje mieszasz z nwo, satanizmem itd? No halo, albo nie wiesz o czy mówisz, albo jesteś kolejnym mącicielem i szukasz sensacji dla wyświetleń bloga……
  Wiązanie medytacji z jakimkolwiek kultem, ruchem religią jest zwyklym nieporozumieniem.
  Jesteś w stanie wyjaśnić dlaczego tak twierdzisz?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.