Banki i tajna władza

KTO RZĄDZI ŚWIATEM? NA PEWNO NIE POLITYCY!

Kto rządzi światem?

Przedstawiam Ci wykład barona Jacoba Rothschilda na konferencji Światowego Kongresu Żydów, którego prezesem rady nadzorczej jest francuski kuzyn, Rene de Rothschild. Jacob Rothschild tłumaczy w jaki sposób jego rodzina kontroluje międzynarodowy syjonizm poprzez setki organizacji żydowskich na całym świecie. Utworzyła ona i współfinansuje Izrael, m.in. przez wybudowanie izraelskiego parlamentu.

Rodzina ta jest jednym z wielkich rodów biznesowych rządzących światem. Tak ustalają zasady rządzące systemem, by ludzie byli biedni, zaharowani (realia rynku pracy), nieszczęśliwi, zakompleksieni (kreowanie obrazu idealnego mężczyzny, idealnej kobiety), i przede wszystkim podzieleni. Jest to wyjaławiający cykl życia, w którym byt jednostki sprowadza się do bytu bliskiego zwierzęciu. Czyli tyrania ponad siły na kredyty (mieszkanie, auto, wycieczki) i na rodzinę. Tak, by człowiek nie miał szansy na przemyślenie tego wszystkiego.

Wojna płci jest więc wysterowana. Właściwe określenie to znowu wojna elit przeciwko ludziom, zdrowym relacjom. A nawet pokusił bym się o stwierdzenie, że wypowiedzieli oni wojnę przeciwko szczęściu.”

Work, buy, consume, die, czyli: pracuj, kupuj, wpierdalaj, zdychaj – to motto kapitalizmu. Elita rządzi poprzez podziały w społeczeństwie. Świat musi się zjednoczyć i zrozumieć, kto jest prawdziwym sprawcą. Powtórzę to jeszcze raz: Twoim wrogiem nie jest Twój rodak o innych poglądach, tak samo biedny i zapracowany jak Ty. Jeśli jesteś prawicowcem to Twoim wrogiem nie jest rodak-lewak, i odwrotnie. Twoi wrogowie to Ci, którzy tym wszystkim zarządzają.

Wymienę ich: rody takie jak Rothschild czy Rockeffeller, bankierzy i banki, korporacje i ich właściciele, finansiści i spekulanci giełdowi, miliarderzy tacy jak Gates, Soros itp, tajne organizacje (różokrzyż, masoneria, illuminaci). Wraz z nimi istnieją mniej znaczący „podwykonawcy”. Tacy jak: politycy popierający liberalizm obyczajowy i neoliberalizm ekonomiczny (Macron, Merkel, Clinton-Obama, Tusk, Schetyna, Pawlak, Biedroń, Zandberg), ludzie mediów, nauki i celebryci popierający tę demo-liberalną agendę.

Nadchodzi zakończenie globalnej rozgrywki (endgame). Oni będą jeszcze silniej wzniecać podziały w społeczeństwie. Jeszcze mocniej będą napuszczać jednych na drugich. Ekonomiczny „wielki ucisk” będzie coraz bardziej dawał się we znaki. Nie dajmy się podzielić. Ludzie z całego świata powinni się zjednoczyć ponad podziałami, i bardzo surowo wymierzyć tym psychopatom sprawiedliwość.

Chciałbym, byś i Ty niósł ten przekaz dalej. Przy rodzinnym stole, w gronie znajomych, w pracy, w szkole, i tak dalej. Moje przesłanie dociera do nielicznych. Ale Ci nieliczni, czyli my, jesteśmy wg socjocybernetyki „aktywną mniejszością”, zaś wg socjologii „wyborcami alfa.” Jesteśmy „plusami” pośród rzeszy uśpionych „minusów.”

Nasz przekaz ma moc i siłę, gdyż osoba uświadomiona podnosi ogólny poziom świadomości w górę. To dlatego organizacje masońskie atakują niezależne środki masowego przekazu. Wroga można kupić, wpuścić w ideowe maliny lub doprowadzić do obłędu, umiejętnie podając pewne doktryny, prawdy, półprawdy i kłamstwa.

Poniżej: Rothschildowie rządzą światem:

Film ten pochodzi z kanału „Killuminati” [LINK TUTAJ]

.

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.