LIBERALNE ELITY I PLAN ZNISZCZENIA NASZEJ CYWILIZACJI!

Co sądzą o nas liberalne, kapitalistyczne elity?

Pisałem niedawno artykuł, w kórym wymieniłem wypowiedzi lewicowych liberałów z kręgów elit politycznych, którzy uważają, że Polacy mają po kilka mieszkań i samochodów i są „roszczeniową hołotą”, której w dupach się od tego neoliberalnego dobrobytu poprzewracało, i nie chcą na nich głosować:
Liberał do Polaków: „Zamknijcie mordy, roszczeniowa hołoto!”

W tym artykule chciałbym poruszyć inny aspekt liberalnego myślenia, czyli uderzające i bijące po oczach podwójne standardy. Na pewno zauważyłeś pewien dziwny „zgrzyt”, jeśli chodzi o traktowanie zwolenniów prawicy, szczególnie białych, heteroseksualnych mężczyzn, a traktowaniem zwolenników szeroko pojętego liberalizmu. W szczególności mniejszości rasowych, seksualnych i wszelkich innych.

„Izraelowi wolno więcej”

Bo zobacz:

-Izrael od dawna jest państwem faszystowskim (apartheid), a teraz dokręca śrubę, wprowadzając ustawy jawnie pozbawiające Palestyńczyków jakichkolwiek praw i jakiejkolwiek ochrony? Od wielu pokoleń ten (nowo)twór państwowy dokonuje ludobójstwa, masakr i masowych egzekucji na bezprawnie okupowanych terytoriach Palestyny?

-No problem.

-A cokolwiek Polska zrobi, by chronić swoje dobre imię, i dziedzictwo kulturowe, narodowe?

-Szok i niedowierzanie, rumor na pół Europy! Zatrzymać faszystowski, kaczystowski reżim!

Tego o Izraelu i Palestynie nie wiedziałeś! Czemu oni to robią?!
Palestyna: zapomniane ludobójstwo o którym nie wolno Ci mówić!
Palestyna i Izrael: zakazany, ale wciąż aktualny temat
Stało się! Oficjalnie oskarżyli Polskę o holocaust!
Cała Polska bojkotuje Izrael!

„Feministkom wolno więcej”

Feministka powie, że biały, heteroseksualny mężczyzna nie jest człowiekiem, więc powinien być pozbawiony wszelkich praw? Że liczba mężczyzn powinna być ograniczona (aborcja eugeniczna, ludobójstwo)? Będzie się wyśmiewać z męskiej wrażliwości, śmiejąc się z męskiej depresji i samobójstw?

-No problem.

-Biały mężczyzna powoła się na fakty, np z dziedziny biologii? Powie, że coraz gorzej być mężczyzną? Że cywilizacja Zachodu zaczyna być jak w serialu „Opowieść Podręcznej„, tylko w drugą, bo męską stronę? Że wiele zachodnich kobiet nienawidzi i atakuje białych mężczyzn, którzy są bardziej wrażliwi i ucywilizowani, i jednocześnie właśnie te kobiety wchodzą w relacje związkowe i seksualne z patriarchalnymi i niecywilizowanymi muzułmanami, murzynami i latynosami?

-No jak tak można, wsadzić do więzienia tego mizogina, rasistę i białego suprematystę! Zakazać matematyki, biologii, fizyki, chemii i innych patriarchalnych nauk!

Czemu niektóre feministki lubią islam a nie lubią białych mężczyzn?

„Muzułmanom i murzynom wolno więcej”

-Muzułmanin wypowie się, że kobiety powinny być trzymane pod męskim butem, a cywilizacja białego człowieka powinna być zniszczona?

-No problem.

-Muzułmanin okradnie, dokona rozboju, zgwałci, zabije?

Rządy i elity (miliarderzy tacy jak Soros) dali tajną instrukcję dla policji, sądów i prokuratur europy zachodniej. W konsekwencji przestępstwa islamistów są rzadziej ścigane, sprawy są częściej umarzane. A jeśli dojdzie do procesu sądowego, to sprawca częściej jest wypuszczany bez wyroku lub z niższym wyrokiem.

-Prawicowiec oburzy się na powyższe fakty? Powie, że mieszanie kultur jest złe, bo prowadzi do chaosu, wojny kulturowej, i sprowadza poziom społeczeństwa w dół, bliżej realiów afryki i azji? Mówi o tej hipokryzji i podwójnych standardach?

-Rasista, biały suprematysta, zamknąć go!

Słowa uchodźcy: „podbijemy Europę, elity nam w tym potajemnie pomagają”
Feministka wyszła nago na ulicę by udowodnić seksizm białych rodaków. Została napastowana przez imigrantów!

Inne przykłady podwójnych standarów lewicy?

Podał je autor strony „Raz prozą raz rymem walczymy z propagandowym reżimem,” [LINK TUTAJ], który w środowisku ma ksywkę „RazProzak” 😉

Cytat: „Włochy. Prawicowy senator Robert Calderoli został skazany na 18 miesięcy więzienia za porównanie czarnoskórej pani polityk do orangutana. (We Włoszech odsiadkę zaczyna się dopiero przy wyrokach powyżej 24 miesięcy). Wrocław. Radosław M. wykrzykiwał rasistowskie, obraźliwe hasła pod adresem czarnoskórego na przystanku. Został skazany na 10 miesięcy więzienia, nie został nawet doprowadzony z aresztu na ogłoszenie wyroku (!). Prokurator domagał się dla niego 1.5 roku więzienia.(!!)

Francja. Prawicowy publicysta Alain Soral zostaje skazany na rok więzienia (bez zawieszenia) za krytykowanie Żydów. W tym samym kraju zupełnie legalnie działała lewacka gazeta ,,Charlie Hebdo”, która nazywała koran gównem, obrażała obleśnymi, urbanowskimi tekstami Jezusa, Mahometa, muzułmanów, chrześcijan, żydów i kogokolwiek tylko chciała. Ale to lewicowa, więc – to tylko wolność słowa. Kiedy prawicowy autor się wychylił, usłyszał wyrok: rok więzienia.

Algierski raper Saydou nagrał we Francji płytę ,,Pierdol Francję”. Na płycie pan artysta ubogacił francuską kulturę tekstami o tym, że chce się ,,podcierać francuską flagą” i ma w dupie francuski hymn narodowy. Rdzennym białym Francuzom kazał ,,zamknąć mordy”. Werdykt? Jak pisał RMF FM: ,,Sędziowie uznali, że obraźliwe i poniżające wypowiedzi pod adresem „białych rdzennych Francuzów” nie są rasizmem. Uniewinnili więc rapera pochodzenia algierskiego, który jest autorem płyty „P…dol Francję”. Sędziowie uznali, że „biali rdzenni Francuzi nie stanowią rasy”. Wyjaśnili, że gdyby raper obrażał wszystkich białych ludzi, to wtedy zostałby skazany za rasizm.”

(…)

I najnowszy przykład, z ostatnich godzin. ,,Francuski” raper Nick Conrad został skazany za piosenkę, w której śpiewał o mordowaniu białych ludzi. Jedna ze zwrotek leciała tak: ,,Chodzę po żłobkach, morduję białe dzieci, potem wieszam ich rodziców.”

Jaką dostał karę? 18 miesięcy więzienia, jak włoski senator za porównanie do orangutana? 10 miesięcy odsiadki, jak polski sebiks z Wrocławia za rasistowskie wulgaryzmy? Rok więzienia, jak Soral za KRYTYKOWANIE (bez obrażania!) Żydów? Nie. Conrad dostał grzywnę 5 tysięcy euro. I zapowiedział, że się odwoła.” 

Koniec cytatu. Autor: j.w.

Skąd te podójne standardy liberalnej lewicy?

O ironio, liberałowie stosują tu biblijną zasadę „Każdemu podług jego miary.” Internautka Ania dobrze to podsumowała:

Cytat: „Ja bym zaryzykowała stwierdzenie, że pod spodem tej rzeczywistości, lewicowcy widzą sprawę tak, iż każdy powinien wywiązywać się ze standardów, jakie sobie stawia. Oni mają niższe – to są z tych niższych rozliczani mniej restrykcyjnie. Czyli prawicowi posiadają wyższe standardy – to wg. takich są sądzeni.

Czytałam książkę Haidta o konserwatystach „Prawy umysł” – on twierdzi, że lewica, liberałowie posiadają zawężony zestaw wartości; nie są nimi: szeroko rozumiany honor, lojalność, sprawiedliwość, obiektywizm, patriotyzm, tradycja. A prawicowcy, konserwatyści – przeciwnie. Co ciekawe, poparł on konserwatystów w swojej książce. W zasadzie jest napisane „Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie.” Idziesz na prawo, to bierzesz większą odpowiedzialność na siebię, dajesz przykład. Moim zdaniem to trudny lecz jedynie sensowny kierunek, bo to buduje charakter człowieka.

Osobiście uważam, że często zdarza się, że liberałowie to hipokryci i zazwyczaj oficjalnie ludzie „światowi”, nowocześni, tolerancyjni, jednak ostatecznie o paradoksalnie wąskim światopoglądzie, nietolerancyjni, niewyrozumiali. Prawicy też to się zdarza, jednak zazwyczaj trzymają się zasad, które narzucają innym. Ale to moje osobiste wrażenie.”

Koniec cytatu. Autor: j.w.

Norymberga dla liberalnej lewicy i elit

Jeśli to się nie skończy, jeśli nie powiemy temu dość, to skończy się to ludobójstwem na skalę większą, niż to podczas II wojny światowej. Najpierw ofiarą padnie większość białych, heteroseksualnych mężczyzn, a potem cała reszta biąłych ludzi. Bo elitom chodzi o zniszczenie cywilizacji białego człowieka i sprowadzenie tu mniej wymagających finansowo i bardziej poddających się kontroli ludzi.

Elity (miliarderzy – Soros i inni, bankierzy, korporacje, finansiści, spekulanci giełdowi) są prawdziwymi sprawcami. Sponsorują oni liberalną lewicę i lewackie organizacje. Takie jak organizacja terrorystyczna „antifa”, która współpracuje z policją i spec służbami i ma ich parasol ochronny, i cały szereg „organizacji pozarządowych. Takich jak amnesty international, fundacja otwarte społeczeństwo, fundacja batorego. Powinni oni stanąć przez Międzynarodowym Trybunałem karnym, zostać bardzo surowo osądzeni, pozbawieni majątków, i dokonać reszty życia w więzieniu, o suchym chlebie i wodzie (dosłownie, nie w przenośni – 6 kromek suchego chleba i dwa litry wody z kranu dziennie).

System wkrótce runie. Nie wiń rodaka o odmiennych poglądach. Zjednoczmy się przeciwko prawdziwym oprawcom

Bardzo Cię proszę, byś będąc oburzony na działania lewicy i liberałów, nie kierował gniewu ku zwykłym, szarym ludziom, będącym wyborcami i zwolennikami lewicy. To nie oni są winni. Są tak samo biedni, przepracowani, rozgoryczani, zadłużeni i styrani życiem jak my. Już wkrótce system runie. Dojdzie do wielkiego wrzenia rewolucyjnego. Być może dzielą nas od tego już nie lata, ale zaledwie miesiące. Kto wie? We Francji to już się dzieje. Elity, czyli ci psychopaci, mordercy, zwyrodnialcy, których wymieniłem powyżej, będą chciały napuścić jedną grupę biedoty (prawicę, mężczyzn) na drugą grupę biedoty (lewicę, feministki). Po co? Po to, byśmy kolejny raz wyrzynali się nawzajem, i po to, by oni kolejny raz zostali w cieniu, w zaciszu swoich wykładanych złotem pałaców i rezydencji.

A ja mówię inaczej. Nie kieruj gniewu przeciwko rodakowi o odmiennych poglądach. Idźmy pod te rezydencje i pałace. Pod siedziby banków i korporacji. Pod budynki organizacji pozarządowych i pod siedziby liberalnych partii. Pod siedziby giełd. Pod budynki banków narodowych i banków takich jak bank światowy czy bank rozrachunków międzynarodowych. Pod europarlament i siedzibę ONZ. Pod siedziby lóż masońskich. I wymierzmy sprawiedliwość prawdziwym sprawcom – psychopatom.

Zbliża się operacja ostateczna rozgrywka (endgame). To gra o nasze biologiczne przeżycie. Najpierw pod nóż pójdą biali, a potem 90% reszty. Po zautomatyzowaniu i zrobotyzowaniu wielu miejsc pracy, większa część ludzkości nie będzie potrzebna nawet jako ekonomiczni niewolnicy, którymi jesteśmy obecnie. Jednak ostatecznie, nie ważne czy Wersal czy loch w zamku. Niewola jest niewolą. Więzięń lochu, często niewinnie skazany, ma karę za życia. Zaś paktujące z ciemną stroną mocy „wersalskie elity” odbiorą nieskończenie większą karę po śmierci, niż parobek umieszczony w lochu. Tą karą będzie nicość (rozpad duszy).

Moje poprzednie wpisy o liberalnych elitach, ich tajnych stowarzyszeniach i ich planach:

1. NWO – projekt religijno-okultystyczny:

NWO już trwa! To dużo bardziej zaawansowane, niż myślisz!
Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

2. NWO – od strony politycznej i ekonomicznej:

Obudź się! Te teorie spiskowe okazały się faktem!
Ty także możesz poóc zakóńczyć dyktat banków!
9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To już się dzieje!
Ten kto rządzi NBP, ten rządzi Polską. Zobacz kto a zdziwisz się bardzo!
Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?
Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 myśli w temacie “LIBERALNE ELITY I PLAN ZNISZCZENIA NASZEJ CYWILIZACJI!

  1. Czytałem niedawno wpis na blogu „exignoranta”, mam nadzieję, że nie obrażam nikogo podając to źródło, jednak to jedyne tłumaczenie na polski jakie znalazłem, wywiadu z profesorem, wykładowcą, socjologiem i futorologiem. Wywiad ten widziałem już kilka miesięcy temu w języku angielskim, teraz natrafiłem na streszczenie i tłumaczenie.
    Owy uczony, tak go nazwijmy, dostał propozycję zrobienia wykładu dla garstki bogaczy, powiedział, że dostał za to równowartość 6 swoich miesięcznych pensji i dlatego się zgodził. Po przybyciu na miejsce okazało się, że będzie rozmawiał jedynie z piątka ludzi, najbogatszych z bogatych.
    Zamiast wykładu dostał natomiast serię pytań. Wszystkie dotyczyły , można to nazwać życiu na ziemi po katastrofie. Pytali go jak okiełznać pracowników, po katastrofie np w bunkrze, kiedy pieniądze stracą wartość a bogaci nie będą mieli już argumentów. Zaproponował im traktowanie tych ludzi godnie, ale oni zaprzeczali mówiąc , że jest już na to za późno. Tak samo jak sugerował im zmianę postępowania aby do katastrofy nie doszło, tą opcję również wykluczali i mówili, że to nie uniknione.
    System już wyczerpał możliwości drenażu, teraz każda kolejna decyzja, która będzie coraz bardziej dusić ludzi pracy, będzie spotykać się z protestami, buntem i rewolucjami. Podejrzewam, że to nasza najbliższa przyszłość w Europie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.