CZY SZCZEPIENIA SĄ SKUTECZNE I BEZPIECZNE? LEPIEJ BYŚ TO WIEDZIAŁ!

-Czy szczepionki są skuteczne i bezpieczne?

-Czy szczepionki były należycie przebadane, czyli zgodnie z metodologią, tak, jak farmaceutyki, z dochowaniem wszelkiej staraności?

-Czy wyniki badań naukowych i innych dokumentów dotyczących szczepionek są dostępne publicznie, i każdy może się z nimi zapoznać?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiedź brzmi: NIE. Dlaczego?

Lata temu jako jeden z nielicznych autorów opisywałem praktykę fałszowania badań naukowych nad szczepionkami poprzez podawanie nieszczepionej grupie kontrolnej tak zwanego „reaktywnego placebo.” Czym jest to to tajemnicze „reaktywne placebo?” Jest to taki preparat, który nie jest obojętny dla organizmu. Reaktywne placebo może zawierać np związki glinu (popularna nazwa glinu to aluminium). Glin jest toksyczny. Więc gdy grupie kontrolnej podaje się owo „reaktywne placebo,” to można wykazać, że szczepionka nie jest bardziej szkodliwa, niż placebo.

To tyle jeśli chodzi o dawne, choć wciąż stosowane metody. Jakie są nowe ustalenia w sprawie badań naukowych nad szczepieniami i nad skutecznością i bezpieczeństwem szczepień? Rąbka tajemnicy uchyla śledztwo dziennikarskie przeprowadzona przez aktywistów i czytelników profilu „Szczepienie.info” [LINK DO ICH FACEBOOKA TUTAJ] plus: [LINK DO ICH STRONY WWW TUTAJ]

Okazuje się, że szczepionki nie były należycie badane. Nie było grupy kontrolnej której podawano placebo. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie porównywano zdrowia szczepionych dzieci z nieszczepionymi. Ale to nie wszystko. Przekonaj się sam!

.

Czy szczepionki są skuteczne i bezpieczne? Co z badaniami naukowymi?

Cytat: „Proszę więc o potwierdzenie, lub zaprzeczenie, że szczepionki wykorzystywane do „szczepień ochronnych” w Polsce są badane pod kątem bezpieczeństwa w taki sposób, że porównuje się je z innymi szczepionkami i nie porównuje się ich do placebo np. w postaci soli fizjologicznej. Bo skoro tak, to tak naprawdę nie badamy, czy szczepionka jest bezpieczna, tylko czy nie jest bardziej niebezpieczna od szczepionki referencyjnej, prawda? Czy potrafi Pani wskazać nazwy szczepionek stosowany w PSO, które przed dopuszczeniem do obrotu przeszłyby badania bezpieczeństwa porównujące ich działanie do obojętnego placebo w postaci soli fizjologicznej?””A ja mam taką refleksję.” Koniec cytatu.

Cytat: „Oni wyjaśniają, że nieetyczne jest by podać ludziom placebo bo nie można kogoś skazać na nie czerpanie z korzyści jakimi są szczepienia. No ale czy przypadkiem pierwsza grupa kontrolna to nie osoby dorosłe? No i jak porównać osobę dorosłą do dopiero co narodzonego dziecka? A może kolejna grupa to jednak nie dzieci świeżo narodzone? Jak wyglądały badania BCG i WZWB na tak małych dzieciach? Przecież jest na świecie tyle osób, które nie szczepią dzieci z różnych powodów. Dlaczego nie przebadać ochotników, którzy i tak nie zaszczepią dziecka?” Koniec cytatu.


Czy szczepionki są bezpieczne? Skoro nie przeprowadzono należytych badań klinicznych, tak restrykcyjnych, jak w przypadku lekarstw, to jakie mamy gwarancję, że szczepionki są bezpieczne dla organizmu dziecka i dorosłego?

Skąd w ogóle czerpać taką wiedzę? Czy istnieją dokumenty dotyczące szczepień dostępne publicznie, dla każdego rodzica i obywatela? Mam tu trzy wiadomości: dobrą, złą i bardzo złą. Owszem, takie dokumenty istnieją, to ta dobra wiadomość. Złą wiadomością jest to, że dokumenty te nie są dostępne publicznie, ponieważ trzeba uzasadnić swój „interes prawny.” Oznacza to, że tylko „swoi” dostaną te dokumenty, ponieważ lobby farmaceutyczne nie chce ich upublicznienia.

Zobacz na poniższą grafikę z aktem prawnym dot. szczepień:

.

Kto może zapoznać się z dokumentami dot. skuteczności i bezpieczeństwa szczepień?

Cytat: „Skoro szczepionki są bezpieczne, to dlaczego trzeba się wykazywać „interesem prawnym” aby móc się zapoznać z dokumentami, które świadczyłyby o tym, że szczepionka jest bezpieczna? Chcesz zobaczyć wyniki badań, na podstawie których stwierdzono, że jakaś szczepionka jest bezpieczna?

To musisz napisać w tej sprawie do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych wykazując „interes prawny”. Inaczej zapomnij, że otrzymasz te dokumenty.

Dlaczego dokumentacja, która świadczy o bezpieczeństwie szczepionki, nie jest dostępna publicznie dla każdego, kto chciałby się z nią zapoznać? Co mają do ukrycia producenci i dlaczego prawo pomaga im ukrywać te dokumenty przed pacjentami, skoro szczepionki są bezpieczne?” Koniec cytatu.

Grafiki o badaniach nad bezpieczeństwem i skutecznością szczepień:

.

.

Polecam Ci inne artykuły o medycynie, zdrowiu i szczepionkach:

Alkohol to narkotyk który Cię powoli zabija, a rządy ukrywają jego szkodliwość!
Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Ogłupiają Cię za pomocą fluoru i innych trucizn, bo zależy im na bezwolnych obywatelach!
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Jedna myśl w temacie “CZY SZCZEPIENIA SĄ SKUTECZNE I BEZPIECZNE? LEPIEJ BYŚ TO WIEDZIAŁ!

 1. No niestety obecnie na rynku spożywczym, tekstylnym, produktów do pielęgnacji , a już najbardziej na rynku farmaceutycznym panuje niesamowita patologia.

  Przeczytałem kiedyś artykuł, który odnosił się do praktyk stosowanych przez producentów napoi smakowych, które używają dużo sztucznego słodzika (aspartam i jemu podobne). Okazało się, że owszem wykryto nieprawidłowości i szkodliwe dla zdrowia związki przy długotrwałym konsumowaniu ale wyrok sądu (był to już jakiś sąd arbitrażowy) stwierdził, że jeżeli firma wycofa te składniki, to przyzna się de facto do trucia ludzi przez dekady, dlatego nie musi ich wycofać, ponieważ jest to szkodliwe dla całej firmy, a jest ona zbyt ważna. Chore! Ale takie są teraz wyroki…

  Inny przykład na podstawie artykułu z bodajże Trybuna Info – nie czytam, nie polecam ale jest tam jeden publicysta, który jest narkomanem i lekomanem i chyba nawet alkoholikiem, raz na odwyku, a raz piszę o tym, że ledwo go odratowali i o mały włos się nie zacpal na śmierć. Podoba mi się jego styl pisania, tylko strasznie wkurwia mnie jego żalenie się na nałogi i złą ogólną sytuację – ale dzięki niemu mam wgląd w ten świat świrów, piszę naprawdę szczerze.
  W każdym razie, w najnowszym artykule opisał jak to kiedyś w latach 70-tych można było kupić w aptekach tabletki „Kogucik” (wyjście z tego nałogu opisał jako trudniejsze z wyjścia od heroiny) , po 10-15 latach te tabletki „zbanowano” jako narkotyk ale nie można było ich usunąć z rynku bo część populacji umarła by w cierpieniu odstawienia narkotyku [więc jest szkodliwe ale nie możemy tego potwierdzić , bo przyznamy rację, że zabijamy ludzi] , więc zmieniono lekko skład na tabletki „krzyżyki” czy z krzyżykiem, aby ta część populacji dalej legalnie ćpala i po kilku latach znowu usunięto te tabletki i zamieniono je na „Etopiryne” Goździkowej! I tak robi się w kółko tylko po to aby populacja nie domagała się odszkodowań! To jest chore ale muszę przyznać, że z ich perspektywy ma sens. Firma stoi i produkuje dalej , a nikt nie podnosi larum.

  I tutaj właśnie zmierzam do puenty, uważam, że jesteśmy właśnie truci i to podpowiada mi logika , a nie słyszymy o tym tylko dlatego, że firma musiała by się przyznać do zabijania ludzi przez X lat! Przypadkiem lub nie… Teraz można sobie wyobrazić ile takich produktów jest na rynku, gdzie tylko lekko ogranicza się skład aby truć po prostu coraz mniej, a nie mówi się o tym aby społeczeństwo nie doznało ataku wściekłości…
  Wystarczy, że jedna firma w ten sposób upadnie i to będzie efekt domina, bo społeczeństwo będzie domagało się już tylko prawdy. Dlatego tylko super naiwna jednostka uwierzy, że wszystko gra i buczy , a coca-cola jest bezpieczna dla małych dzieci. Aby taki produkt wycofać i przyznać, że był szkodliwy potrzeba pokoleń, aby te poprzednie wymarły i zapomniały lub były tak mało liczne, że nie usłyszy się ich głosów.

  Dokładnie to samo tyczy się szczepionek, nie mogą oni powiedzieć jak jest naprawdę, bo cała elita zostanie obalona w jedną dobę jak okaże się, że truli małe dzieci przez kilka dekad – dodatkowo pod przymusem! Dlatego mamy właśnie toksyczne elity, psychopatow bez sumienia, bo sami ten świat w ten sposób zbudowali i nie mogą tego za bardzo zmienić bo sami skończą na szubienicy.
  One man’s opinion.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.