WAŁĘSA: ‚GROZI NAM INWAZJA UFO!’ NIE, TO NIE FAŁSZYWKA!

Lech Wałęsa i jego szokująca wypowiedź o UFO!

Chciałoby się powiedzieć, że to jest „bait”, „fejk”, czyli fałszywka, ale nie! To nie jest fejk! Dosłownie szczęka opadła mi do kolan gdy się o tym dowiedziałem.

Lech „Bolesław” Wałęsa kolejny raz zszokował odbiorców. Co powiedział tym razem? Obecnie internet podbija nagranie Lecha Wałęsy z Krosna, z dnia 26 marca 2019 roku, w którym mówił on, że:

-UFO, czyli obce cywilizacje, istnieją.
-W galaktykach są trzy poziomy rozwoju mentalności. My jesteśmy na najniższym poziomie.
-Jeśli doglądające „ziemskiego bydła” UFO dojdzie do wniosku, że nasze działania przynoszą destabilizację, to mogą „zresetować” naszą cywilizację. Czyli doprowadzić nasz świat do zagłady. Po globalnym upadku systemu mielibyśmy zaczynać od zera, „od Adama i Ewy”, jak powiedział Wałęsa.

Jeszcze raz przypominam, że to nie jest fake news ani żart internetowych trolli. To prawdziwa wypowiedź Lecha Wałęsy o UFO, byłego przewodniczącego „Solidarności” jak i byłego Prezydenta byłej III RP. Och! Jak dobrze, że „byłego”, i jak dobrze, że „byłej III RP.” Bo III Rzecz Pospolita, chroniąca mafie VAT i kręcących lody na czym się dało, a gnębiąca zwykłych ludzi odeszła już na zawsze w niepamięć.

Lech Wałęsa i UFO – nagranie video / film:

.

A poniżej inne nagranie video w którym Lech Wałęsa mówi o UFO i stenogram:

.

Cytat: „Na innych galaktykach są 3 poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować.” Koniec cytatu.

AUTOR: Lech Wałęsa, były przewodniczący Solidarności, były prezydent byłej III RP

Ta wypowiedź odbiła się szerokim echem nie tylko w internecie, ale także w głównych mediach:

Nie jesteśmy sami we wszechświecie! Wałęsa mówi o inwazji kosmitów! To nie żart. On tak serio! [NIEZALEZNA.PL]
Wałęsa o UFO: „Jak zagrozimy destabilizacją – trzasną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” [TYSOL.PL]

lech walesa ufo

.

Czym tak naprawdę jest UFO i w co gra Lech Wałęsa?

Warto wspomnieć, że UFO jest jednym z kłamstw masońskiej agendy new age. Wg agendy new age, mamy być albo okupowani, albo doglądani, albo „dobrotliwie nadzorowani” przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji, czyli przez UFO.

Kiedy pojawiły się obserwacje UFO? Ano wtedy, gdy skończyły się inne widowiskowe obserwacje, czyli objawienia maryjne. Ostatnie objawienia maryjne to Fatima jak i objawienie podczas Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Później już objawienia maryjne przestały być na topie, i wraz z ich końcem, zaczęliśmy obserwować UFO. Zarówno objawienia maryjne jak i UFO mogą pochodzić z tego samego źródła. Czyli z nieświadomości zbiorowej ludzkiego gatunku. Nieświadomość zbiorowa ma być wspólnym, kolektywnym umysłem całej ludzkości.

Czy mamy dowody na istnienie UFO? Albo inaczej: czy mamy dowody na to, że te wszystkie chore „popierdalanki laserkami po niebie” to fizyczne, załogowe statki pozaziemskich cywilizacji? Ano do dziś nie ma takiego dowodu. Większość obserwacji UFO jest niczym ten słynny żart:

-„Mamo! Widzę UFO na niebie! Schowaj ten wypasiony smartfon z aparatem za tysiąc dolców, i wyjmij z piwnicy dziadka najgorszy aparat fotograficzny jaki mamy! Musimy to nagrać i podzielić się tym z ludzkością!”

.

Prastare kłamstwo o UFO – nie tylko Lech Wałęsa

No serio, dziwię się, że rzekomo logicznie myślący ludzie do dziś tego nie rozgryźli. Tymczasem bardziej prawdopodobna może się wydawać teoria, że obserwacje UFO to obiekty widzialne, ale nie-fizyczne. Obiekty te mają istnieć tylko w umysłach i w oczach obserwatorów, i mają być tworzone przez złowrogiego „władcę tego świata”, czyli demiurga, znanego pod innymi nazwami jako: marduk, abaddon, lucyfer, szatan, allah. Demiurg-uzurpator miał się zbuntować przeciwko prawdziwemu Bogu, i ma wymyślać nieskończenie wielką liczbę kłamstw, byle tylko omamić ludzkość.

Wg tej teorii, masoni i illuminaci mają już wkrótce sprzedać całej ludzkości bajkę o lądowaniu kosmitów (UFO), która to bajka ma służyć wprowadzeniu jednej, globalnej religii, czczącej szatana (demiurga). Więc nie dziwi ta wypowiedź Lecha Wałęsy. W końcu dawni „czerwoni” przefarbowali się, i stali się neo-marksistowskimi „demokratami”, czyli sługusami nowego porządku świata. Myślę, że Lech Wałęsa jako były prezydent nie takie sekrety elit zna.

Moje poprzednie wpisy o ezoterycznych elitach, ich tajnych stowarzyszeniach i ich planach:

1. Warto stawić opór:

Czemu ezoteryka nie działa? Powinneś o tym wiedzieć!
Ezoteryczne prawo przyciągania to oszustwo!
Kto rządzi światem? Na pewno nie politycy
Liberalne elity i plan zniszczenia naszej cywilizacji
NWO już trwa! To dużo bardziej zaawansowane, niż myślisz!
Liberał do Polaków: „Zamknijcie mordy, roszczeniowa hołoto!”

2. NWO – projekt religijno-okultystyczny:

Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

lech walesa ufo

3. NWO – od strony politycznej i ekonomicznej:

III wojna światowa: 99,9% ludzkości kontra nasi oprawcy
Obudź się! Te teorie spiskowe okazały się faktem!
Ty także możesz poóc zakóńczyć dyktat banków!
9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To już się dzieje!
Ten kto rządzi NBP, ten rządzi Polską. Zobacz kto a zdziwisz się bardzo!
Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?
Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

.

Autor: JarQ

Wspieraj niezależne media, póki istnieją:

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

15 myśli w temacie “WAŁĘSA: ‚GROZI NAM INWAZJA UFO!’ NIE, TO NIE FAŁSZYWKA!

 1. Tak Kefir, w ustal Lecha Walesy brzmi to faktycznie dziwnie, Ale jeszcze dziwniejsze jest to ze Ty nie masz dowowdow na to ze UFO nie istnieje. Gdyby tu chodzilo tylko o indoktrynacje pewnych grup o ktorych pisales to nie ma problemu, ale zjawisko ufo bylo uwieczniane od tysiecy lat na rysunkach i przekazach w wielu czesciach swiata. W takim kontekscie jego wypowedz wydaje sie chyba najdziwniejsza. Jest to jeszcze dziwniejsze niz by powiedzial ze ludzie nie byli na ksiezycu na co tez nie masz dowodow poza nagraniami z dziadkowych urzadzen:)

  1. @SAMLAS – Lekcja nr 1: Czytanie ze zrozumieniem:

   Czy mamy dowody na istnienie UFO? Albo inaczej: czy mamy dowody na to, że te wszystkie chore „popierdalanki laserkami po niebie” to fizyczne, załogowe statki pozaziemskich cywilizacji?

    1. Słuszne pytanie. Tam szerokość szczelin między głazami jest taka, że żyletki nie wsadzisz – tak docięte i dopasowane. Pytanie skąd mieli taką technologię kilka tysięcy lat temu.

    2. Rozumiem was I troche jestem zaskoczony forma wypowiedzi na temat UFO. Nic nie wiemy I nie rozumiemy. Wasze spekulacje nic nie daja, jestem swiadkiem czegos pozaziemskiego, dawno bo jakies 40 lat wstecz, I nikt z was nie ma prawa temu zaprzeczyc co widzialem, podsmiechujki zostawcie swoim dzieciom, jako dorosli I inteligentni przyjmijcie to do wiadomosci ze sami we wszechswiecie nie jestesmy. Nie ,nie moge tego udowodnic ale moje oczy widzialy I to mi wystarczy by pamietac na zawsze. Tak, boje sie ze kiedys spotkanie nastapi niekoniecznie pokojowe. Takiej technologii dzisiaj potrzebujemy by wyrwac sie z ziemi. Pokazalo I uzmyslowilo to jak bardzo zacofani jestesmy technologicznie, nie mamy pojecia na co stac tych przybyszy/obserwatorow ?. Chyba przygladaja sie naszej cywilizacji i marnej technologii . Jesli chodzi o Walese to ma racje, wie o czym mowi choc nie do konca jesli wspomniec o poziomy inteligencji. UFO istnieje I kto wie jakie sa zamiary. Powtarzam, widzialem I nikt mnie nie przekona ze jest inaczej . Pozdrawiam.

 2. moze juz czas zeby nabial sie podsmiechiwal z ufo tylko wylaczyl szkolne programy matrixa z darwinem biblia itd k zajarzul kanal sympan u o…

 3. Michalkiewicz ma dla niego niezłą xywkę: Kukuniek.
  Sam miałem z tego podśmiechujkę przez cały dzień xD

 4. „Elity” zawsze rozmawiają między sobą, mówiąc niby do nas (do ludu, 99% społeczeństwa itd).

  Nie mają przecież czasu aby ciągle się ze sobą spotykać czy wisieć ze sobą na telefonie, dlatego używają mediów, reklam, teledysków, radia, Internetu, wywiadów takich jak ten etc.

  Wałęsa mówi, że ufo posuwa pionki i figury na tej szachownicy. Te ufo to ludzie, najwyżej wtajemniczeni, podejrzewam, że rodziny najbardziej wpływowe na świecie – iluminackie, masonskie, kabala – jak zwał tak zwał. Pod nimi nie do końca wtajemniczeni, omamieni obietnicami też ludzie, którzy grzecznie wykonują polecenia. No i pod nimi wszystkimi to bydło, jak to określił Wałęsa. Widać, że nie utożsamil się z najwyższym stopniem ale pewnie jest na tyle egoistyczny, że wpisał się sam do tej drugiej kategorii , dlatego nazwał resztę bydłem.
  To są wg niego te 3 poziomy świadomości.
  Destabilizacja to nic innego jak przebudzenie się znacznej części ludzkości i bunt przeciwko pracy i płaceniu na pasożytów z pozostałych dwóch poziomów. Dla tych na samej górze to jest właśnie destabilizacja, czyli nie będą mogli żyć w najwyższym luksusie za darmo z cudzej pracy.

  I jest to wiadomość raczej do innych elit aby powstrzymać populizm wszelkimi dostępnymi środkami, bo inaczej, jak to Wałęsa przekazał grzecznie informację z „samej góry” , są plany wykonania resetu cywilizacji aby po wymarciu znacznej części ludzkości, pozostawić przy życiu osoby, które urodza się bez żadnej wiedzy i bez żadnej historii którą my znamy , nadzy i bez pojęcia – tak jak Adam i Ewa. Można takich wychować „od zera”.

  Podejrzewam, że jest to ostrzeżenie i groźba dla tych „drugiego stopnia świadomości”, oni bowiem nie są pewni miejsca w elitarnym gronie, muszą na takie zapracować doglądaniem „trzody”.

  Zawsze się wydaję , że ci u góry łańcucha pokarmowego postradali zmysły i gadają od rzeczy, ale też pewnie chcą abyśmy tak myśleli. Odgrodzone zamki i wille, tabuny najemników i prywatna służba – to sprawia, że i tak są poza zasięgiem i nie obchodzi ich krytyka.

  1. Kiedyś spotkałem się z relacją człowieka, co to obsługiwał jakiś bankiet dla sfer, był tam m.in. Lech „Bolek” W. Zainteresował się bufetem, zapytał o potrawę o nazwie: „śledź z goździkami”. Ponoć był autentycznie oburzony, „że tam są gwoździe”.
   Elity mamy szyte na miarę, a tutaj taki mit prostego elektryka, „swój chłop” z wizerunkiem MB na klapie, co to „zajączka” pokazuje… w dodatku uległy, niezbyt „lotny”, nie zadaje trudnych pytań. Nadał się. Wtedy, bo ewolucja trwa i świadomość „owiec” wciąż rośnie, ku niezadowoleniu faktycznych elit.
   Tutaj macie jak to najprawdopodobniej jest zorganizowane – kto faktycznie „trzęsie” światem, struktura oczywiście piramidy:

   https://tinyurl.com/y58jss2n

   1. Świadomość owiec – ludzi jest kierowana na zewnątrz na to, co daje złudzenie rozwoju i ewolucji, ale w życiu takich jednostek poza rozmiarem ich ego nic się nie zmienia. Będą czekać na „wyzwolenie” aż umrą albo im się znudzi.

 5. Od jakiegoś czasu czytam Twoje publikacje i piszesz wiele ciekawych rzeczy, jednak Twoja opinia na temat obcych cywilizacji i ich istnienia mocno mnie zdziwiła. Dowody na ich istnienie i ingerencję w nasze życie są praktycznie wszędzie. Miedzy innymi to właśnie „elity” o których wspominasz są ich narzędziami do wprowadzania np. NWO. Kazdy wierzy w co chce, bo to zalezy od stopnia jego świadomości, natomiast świat się zmienia a z nim nasza świadomość. Teraz mijają czasy „ja wierzę” zaś nadchodzą czasy „ja wiem”. Obce cywilizacje są czy w to ktoś wierzy czy nie:)

  1. Dowody? Nie ma dowodów na to, że są to FIZYCZNE obiekty załogowe obcych cywilizacji. Daczego nie ma? Bo nie wylądowali, nie spotkali się z liderami władzy i nie przedstawili się oficjalnie całej ludzkości..

   Tylko taki dowód byłby tym na 100% pewnym. Chcę zobaczyć UFOka przemawiającego w gmachu ONZ, z transmisją we wszystkich telwizjach i innych mediach na Ziemi. Jeśli nie zobacze, to będę WĄTPIŁ.

  2. To jesli ktoś wątpi w obcych bo nie ma dowodów jednoznacznych to jest na innym stopniu świadomości,moze jeszcze niższym stopniu?. Moim zdaniem świadomość to także jakaś logika a nie wierzenie we wszystko co ktoś lub coś powie. Swoją drogą podobno folia aluminiowa pomaga w walce z reptylianami…

 6. Wałęsa nawet drugą Japonię miał zrobić w Polsce.
  Wyszło jak wyszło.
  Dalej jesteśmy z jednym tylko miastem z metrem w Polsce.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.