JESTEŚ EZOTERYCZNYM KREATOREM ŚWIATA CZY RACZEJ.. JEGO OFIARĄ?!

To nie Ty uprawiasz ezoterykę, ale ezoteryka uprawia Ciebie

Uważaj na tych, którzy chcą Ci dawać za darmo cukierki.

Uważaj na tych, którzy obiecują łatwą, lekką i przyjemną wizję raju na Ziemi.

Po publikacji wpisu: „Propagowanie ezoteryki było moim błędem. Dowiedz się czemu” [LINK TUTAJ], dostałem mnóstwo komentarzy, maili i innych wypowiedzi. Część z nich była krytyczna, natomiast wielu ludzi napisało mi, że przeżyło to samo, co ja, i doszło do takich samych lub bardzo podobnych wniosków.

Określali to jako:
„-Zatoczenie pełnego koła”
„-Powrót do punktu wyjścia”
„-Odejście chłopca z małej wioski do pełnego gnoju miasta, by się przekonał, że złudne światło wielkiego miasta wcale nie jest takie dobre, i jako dorosły człowiek wrócił z powrotem do wioski.”

Niektóre z tych świadectw były związane z dramatycznymi wydarzeniami lub przeżyciami. Byli tacy, co sugerowali, że straciłem wiarygodność. Nie przyszło im do głowy to, że mogłem poznać temat na tyle głęboko i wielowymiarowo, by przejrzeć to oszustwo na wskroś, przyznać się do błędu i zacząć to oszustwo demaskować, by przestrzegać innych.

Niektórzy pisali, że w takim razie musiałem bratać się z ciemną stroną ezoteryzmu, co było błędem, bo przecież istnieje jasna strona ezoterycznej mocy. Takie myślenie jest wg mnie błędem. Wtajemniczeni okultyści i sataniści, niekoniecznie jacyś masoni, powtarzają przecież, że nie istnieje ani jasna, ani ciemna strona magii. Wg nich istnieje po prostu magia. Tylko nie mówią oni, skąd ta magia pochodzi.

.

Jasna strona mocy vs ciemna strona mocy

Uważam, że powinno być tutaj inne rozróznienie. Nie jasna ezoteryka i ciemna ezoteryka. Bo wszystko pochodzi od tego samego źródła – masoni, illuminaci, a szerzej – demiurg vel szatan, czyli system operacyjny planety oparty o „matrycę zła” lub o „matrycę błędu.”

Podział powinien być podług stopnia jawności:
-satanizm niejawny: new age, ezoteryka, era wodnika, przebudzenie, oświecenie itp.
-satanizm jawny: sekty satanistyczne, praktyki stricte okultystyczne, różokrzyżowcy, masoneria, illuminaci.

To nie Ty uprawiasz ezoterykę, to ezoteryka uprawia Ciebie, po czym zbiera plony. Musisz oddać z wielokrotnością to, co na początku dostałeś. To nie Ty poznajesz i rozgrywasz rzekome „prawa świata.” Ale to te „prawa świata” (czyli demony, nazwijmy rzeczy po imieniu) rozgrywają Ciebie.

Jeśli uważasz telewizję, politykę, ekonomię, życie społeczne, za matrix, z którego chcesz uciec.. To ezoteryka (i inne – okultyzm, new age, satanizm, wolnomularstwo itp itd) jest tym, co na trwałe Cię z tym matrixem wiąże. Przecież chciałeś stać się kreatorem świata, kreatorem swojego życia, nieprawdaż?

.

Tylu „kreatorów rzeczywistości” a świat stacza się coraz bardziej

No więc stajesz się współtwórcą globalnego matrixa, gdzie miliardy tyra za grosze na garstkę bogaczy, gdzie dzieci umierają z głodu, gdzie uchodźcy umierają na cholerę, gdzie szerzy się gwałt, zbrodnia, przemoc, niesprawiedliwość. Sam przecież chciałeś tym dumnym kreatorem być.

Więc jako kreator, jako „człowiek-bóg”, który nie potrzebuje prawdziwego Boga, bierzesz współodpowiedzialność za to, co się dzieje.

O ile najbardziej wtajemniczeni illuminaci opływają w sławę, niewyobrażalne luksusy i „wieczną młodość”, o tyle Ty zapłacisz za to rachunek jeszcze za życia, dostając przed tym niewiele lub najczęściej nic.

Nie, nie stałem się katolikiem ani konserwatywnym bigotem. Katolicyzm to po prostu religia, która służy temu, co zawsze: władzy i kontroli. Przeczytaj ten Nowy Testament. Czy Chrystus chciał, by człowiek stawał się Bogiem, odrzucając całą tradycję, gnębiąc swoich ziemskich współbraci wyzyskiem i nieprawiedliwymi ustawami? Nie bardzo. Z drugiej strony, czy chciał, by ludzie wytykali na ulicach homoseksualistów? Oni, poza skandalicznymi przypadkami propagandy LGBT, w większości chcą żyć w spokoju w społeczeństwie. A ludzie i świat mają naprawdę większe problemy, niż dwie całujące się kobiety.

.

Teorie ezoteryczne przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego

Gdyby wszystkie teorie ezoteryczne, new age i tak dalej, były prawdą, to co miałoby miejsce? A nie ma miejsca i mieć nie będzie?

-Coraz więcej ludzi byłoby szczęśliwych, bogatych i oświeconych, bo rozniosłoby się to jak wirus. Na logikę, jeśli coś jest tak wszech-zajebiste, to gdy to zaczyna działać u jednego, to natychmiast „małpowałaby” to coraz większa i większa ilość ludzi. Bo oni też by chcieli tak fajnie żyć i wyznawać tak skuteczne doktryny.

-Kondycja świata polepszałaby się coraz bardziej. Wyzysk by zelżał, ludzie zarabialiby godniej i traktowaliby siebie lepiej. Garstka psychopatów nie więziłaby miliardów ludzi. Przyroda by nie umierała w coraz szybszym tempie, jak to ma miejsce obecnie. Nie byłoby kolejnych wojen (teraz kostucha zawitała do Wenezueli, Francji, Kaszmiru i Hondurasu). Nie byłoby ustawicznych prób cenzurowania internetu.

Złudne światło władcy tego świata ma to do siebie, że najpierw przyjemnie ogrzewa, a potem wypala skórę i oczy. Ale to już pisałem. Tylu ludzi mówi o światłości. Tylu chce nieść światłość, tylko jaka to światłość? Ano taka, jakie są jej rezultaty. A je widać, niestety, codziennie i wszędzie.

.

Przeczytaj więcej o ukrytej naturze ezoteryzmu:

Czemu ezoteryka nie działa? Powinieneś o tym wiedzieć!
Ezoteryczne prawo przyciągania to oszustwo!
Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra
Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

.

Autor: JarQ

Wspieraj niezależne media, póki istnieją:

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

5 myśli w temacie “JESTEŚ EZOTERYCZNYM KREATOREM ŚWIATA CZY RACZEJ.. JEGO OFIARĄ?!

 1. No tak z dnia na dzień więcej osób obudzonych, oświeconych i nie wiadomo jakich, ale świat nie idzie w dobrą stronę. A komu to potrzebne ważne ze wszystko jest ok bo dojrzeli swiatlość czyż to nie jest karmienie swojego ego?. Piękny świat, wszędzie motyle,kolorowe pastelowe czakry. Usiądźmy zlapmy się za rączki i nućmy mantry a obok niech napierdalają bronią atomowa ale przecież jest pięknie…

  1. @Piotr, jeśli jesteś na titanicu, to zawsze możesz z niego wysiąść. 😉 Ale dobrze podsumowałeś dzisiejszy świat ezoteryki. Jednak ten „titanic” jest z premedytacją prowadzony ku górze lodowej. 😉

 2. Od kilku dni czytam, czytam i powiem Ci, że lekko mnie zszokowałeś. To, że niektóre elementy ezoteryki to gówno, które należy jedynie wyśmiać, wiedziałam już od dawna. Swojego czasu pisałeś, że mogą być dobre ustawienia Hellingera – to też jest gówno? Pytam z czystej ciekawości, chcąc poznać twoje zdanie. A co z ludźmi, którzy urodzili się z niezwykle rozwiniątą intuicją albo z darem jasnowidzenia? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Urodzili się z rozwiniętą intuicją? Intuicja to składowa i wypadkowa wszyskich doświadczeń i całej wiedzy.

   Jak przeczytasz książki byłych agentów FBI/CIA , którzy pracowali przy przesłuchiwaniu ludzi, to zrozumiesz (są takie książki – czytałem). Jak wystawiasz jedną nogę do przodu a na drugiej się opierasz, to znaczy, że już jesteś gotowa do wyjścia, do tego nie chcesz już rozmawiać. Jak obrócisz się w drugą stronę od rozmówcy – torsem, siedząc , a nogi masz skierowane w jego kierunku, to tors zdradza Cię, że nie chcesz z nim więcej rozmawiać. Komunikaty niewerbalne. Przykładów jest tysiące. To mózg odpowiednio karmiony wiedzą i przystosowany do pracy na wysokich obrotach, a nie „dar”.

   Co do jasnowidzenia , to jest podobnie.
   (1) Banalny przykład (bo nie profesjonalny) , obejrzyj serial Mentalista.
   (2) Drugi przykład konkretny, to moja babcia wróży ze zwykłych kart, nie tarotów i wiem ja i ona, że nie ma daru jasnowidzenia ale jest inteligentna i doświadczona. Ty podczas wróżby mówisz wiele o sobie takiej „wróżce” , ty dajesz jej informacje, które ona po prostu jest w stanie przetworzyć. Ty masz stres swojego życia , a ona na spokojnie analizuje zebrane informacje – ty masz w głowie tysiące myśli i obaw a ona analizuje ciebie na chłodno, bez emocji. To tyczy się ubioru, zachowania i kilku opowieści. Doświadczona osoba wie jak zachowują się jedynaki, jak zachowują się mężczyźni wychowani wśród sióstr – stąd mówisz o rodzinie. Można wychwycić czy ktoś jest szczęśliwie zakochany, czy po rozwodzie – ubiór, perfumy, kondycja fizyczna, sposób rozmowy. Zbierasz informację i strzelasz, masz szansę zawsze 50/50 ale dzięki doświadczeniu masz większe jednak szansę trafić. Więc to przykład z życia wzięty, bo tak jak mówię, moja babcia „wróży” już ze 20 lat.
   (3) trzeci przykład na myślenie. Wróża cyganki, bardzo często i przechodzi to z pokolenia na pokolenie. Myślisz, że cyganie rodzą się wróżbitami, czy może przekazują odpowiednią wiedzę swoim dzieciom?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.