LUŹNA DYSKUSJA – ZAPRASZAM

Pod tym wpisem pogadajmy o bieżących i naglących sprawach. 🙂

.

.

11 myśli w temacie “LUŹNA DYSKUSJA – ZAPRASZAM

 1. Poprzednui wpis mnie zaniepokoił – przy tak wielu wolnościowych przemyśleniach potrafiłeś ocenić PIS jako „mniejsze zło” i dać się unieść ich kłamstwom? Nie zrobili niczego, aby zasłużyć na Twój szacunek, bądź rekomendację – moim zdaniem.

 2. Jak dla mnie to wybór jest żaden.po i cała reszta tych „neodemokratów”,którzy przed 1989 byli w pzpr wali jawnie,pis udaje patriotów,waląc za plecami,tylko dodają jeszcze śpiewkę o „przywracaniu Polski Polakom” i powstawaniu z kolan.Taa.prosto żeby upaść twarzą prosto w gnojownik,przed kim,kto im zagra.2 oblicza tego samego nowotworu na Polsce,,jedyne różnice między nimi,to to,że klęczniki znajdują się w innych państwach,oprócz wspólnego w Brukseli.Problem w tym,że żadnej poważniejszej alternatywy na horyzoncie nie widać,i co najgorsze,zapowiada się na to że jeszcze jej dłuuuugo nie zobaczymy.

 3. Co wiecie o Acta 2? Wiecie że jak to wejdzie będzie słabo z przepływem informacji? Wiecie że organizowane są protesty w całej Europie? 6 kwietnia zaplanowany jest protest w Warszawie.

  1. Byłem 2 tygodnie temu na proteście w Krk przeciw acta.Ilość osób na proteście w takiej sprawie powinna być liczona w tysiącach,a jak było?Gorzej niż mizernie,może z 250 osób. W takim razie ludzie chyba naprawdę chcą coraz większego zamordyzmu.W lecie tamtego roku było może ze 100 osób.
   Szkoda komentować.

 4. Witam, Jarku masz rację że PiS to mniejsze zło , oczywiście nie wszystkim się dogodzi. Staram się być obiektywna a zmiany jakie teraz zaszły są moim zdaniem na plus. Nigdy nie dostałam dodatku na dzieci (teraz są pełnoletnie i pracują), cieszę się że teraz młodzi przez rząd są finansowo wspierani.Zmiana dla niepełnosprawnych też jest na plus. Patriotyzm wreszcie jest prawdziwym patriotyzmem. Nie czerwony i nie czarny a biało czerwony. Priorytetem również jest rodzina matka ojciec dzieci. No i najważniejsze nie ma problemu z pracą. Pamiętam jak za rządów PO zarabiałam 1200zł na rękę, dwie córki, co roku nowe książki,, szkoła ta sama i młodsza córka niestety nie mogła korzystać z tych samych książek. Opłaty (ja to nazywałam characz) . Pracodawca pamiętam jak wypowiedział takie słowa że niedługo będziemy pracować za michę zupy, i mam się cieszyć z tego co płaci. Zawsze znalazł się paragraf z regulaminu wewnętrznego aby potrącić z wypłaty. Jestem Polką i chcę aby moja Ojczyzna była moim domem. A za PO nawet dom nie był moim domem bo i moja piękna Ojczyzna się rozprysła.

 5. Dlaczego posiadanie dzieci w tak dystopijnym, zepsutym świecie jest uznawane za coś normalnego… nigdy tego nie zrozumiem.

  1. Dokładnie, wychowani na niewolników ludzie, rodzą nowych niewolników i sami ich wychowują na niewolników, bo nie znają innego życia.
   Do tego teraz po zachodniej cywilizacji przetacza się walec rewolucji, oczywiście jak nam się wydaję, że to nasza rewolucja to jesteśmy w błędzie. Z każdą naszą wygraną, elity złożą jeden podpis aby odebrać wolność i kasę – legislacje. Teraz we Francji jest obowiązek posylania do szkół dzieci w wieku 3 lata + (ja nie chodziłem nawet do zerówki i w 1 klasie szkoły podstawowej jako jedyny płynnie czytałem – nauka w domu, a nie glupoty w przedszkolu) , obowiązki szczepień, odbieranie dzieci (tylko dlatego aby lewicowe dziwactwa miały możliwości adopcji) , i wiele WIELE innych.

   Ja naprawdę szczerze to piszę i w to wierzę i w mojej opinii , teraz rodzić dzieci bez milionów na koncie i pozycji lwa w społeczeństwie , to jest sadystyczne. Coraz więcej dzieci do 18 roku życia popełnia samobójstwa, w necie kwitnie patologia i bierze się ja za wzór naśladowania, nadchodzi cenzura, nadchodzą sprawy sądowe wytaczane masowo przez dzieci swoim rodzicom, nadchodzi totalna inwigilacja, totalitaryzm, masowa kontrola każdej jednostki… w moim mniemaniu, to co działo się za czasów Hitlera, Stalina, Mao Zedonga itd, to pikuś w porównaniu do tego co nadchodzi – elity już mają wiedzę odpowiednią od tamtych psychopatów i teraz dodatkowo dołożą swoją cegiełkę.

   Niemniej jednak jest sporo możliwości w tych czasach. Ja radzę sobie i każdej podobnie myślącej osobie ponoszenie ryzyka , aby nie urodzić się i umrzeć w tym samym nudnym miejscu, nie robiąc nic by to zmienić, tylko pokornie wykonując polecenia. Get rich or die trying.

  2. Ludzie sa tak nauczeni, bo rodzimy sie po to zeby płodzić dzieci jak króliki, charować od rana do wieczora, bo tak robili dziadkowie i rodzice. Pan próbuje to zrozumieć bo jesteś myślący a inni idą utartą ścieżką nie patrząc że prowadzi do przepaści, ja wole aby było mniej dzieci ale o większej wiedzy niż stado robotów..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.