Banki i tajna władza

GEORGE ORWELL NA ŁOŻU ŚMIERCI: OSTATNIE OSTRZEŻENIE

George Orwell – wywiad: „Ostatnie ostrzeżenie”

Zapraszam Cię na fragment wywiadu z podstarzałym już pisarzem, George Orwellem. Z racji tego, że w młodości był socjalistą i widział, do czego byli zdolni jego bratankowie podczas wojny domowej w Hiszpanii, dobrze poznał ten sposób myślenia.

Obecnie mamy do czynienia z bodaj piątą falą marksizmu.

Pierwsza fala przelała się przez Europę w XIX (19) wieku. Drugą falą był radziecki bolszewizm i chińki maoizm. Trzecia fala była po II wojnie światowej w krajach Zachodu. Trzecia fala to pierwszy powiew dzisiejszej agendy. A więc powstanie poprawności politycznej, feminizmu, multikulturalizmu, gender, tolerancji wobec wszystkiego, promowania islamu i tak dalej. Czwarta fala to umocnienie tej agendy na Ziemi po upadku żelaznej kurtyny (1989). Piąta fala marksizmu to ujawnienie (disclosure) tej agendy w obecnej czarnej, autorytarnej formie.

.

Elity zdecydowały, by liberalne partie łączyły się w jedną partię (np w polską Koalicję Europejską), i by jeszcze bardziej przyspieszyły liberalno-lewicową propagandę. To dlatego w Polsce tak usilnie promuje się np związki partnerskie (vide: Karta LGBT Trzaskowskiego w Warszawie), nawet pomimo tego, że przez to Koalicja Obywatelska może stracić. Dostali ponaglenie, by jak najbardziej przyspieszyć proces transformacji społeczeństw, czyli dekonstrukcji ładu społecznego moralnego.

Nowoczesny, liberalny człowiek ma nie mieć oparcia nigdzie – w płci, związku, rodzinie, lokalnej społeczności, narodzie, rasie, cywilizacji. Ma być więc całkowicie zdany na łaskę i niełaskę aparatu władzy. Dlatego się to niszczy i wywołuje podziały w społeczeństwie. Nam może się to wydawać wbrew logice, przecież polskie społeczeństwo jest jednak konserwatywne i Koalicja Obywatelska przez to przegra. Ale rozkaz to rozkaz i trzeba go wykonać. W końcu liberał wykonuje wolę tego, kto realnie rządzi, a więc kapitału i innej „ukrytej ręki władzy.”

.

Szósta, planowana fala marksizmu to rząd światowy, eugenika i transhumanizm w pełnym rozkwicie, i całkowite podporządkowanie jednostki aparatowi władzy. To właśnie ten but depczący ludzką twarz, bez końca. Ja jednak jestem dobrej myśli. Ludzie widzą ich oblicze.

Po tym, czego dowiedziałem się w 2018 roku, prędzej uwierzę że Ziemia jest płaska, niż uwierzę w słowa Tuska, Merkel, Macrona czy innego liberała. I to mówię z pełną odpowiedzialnością za słowo. Wolę popierdalać najarany w czapeczce aluminiowej na łbie przez chodnik, niż w cokolwiek im wierzyć. Nie wiem czy da się upaść niżej. Dlatego głoszenie tezy o płaskości Ziemi po przebytej lobotomii wydają mi się mniejszym złem, niż wiara im. Owocem tego są moje tegoroczne wpisy, które dla wielu ludzi są całkowitym zaskoczeniem, lub nawet szokiem.

Czy musimy być wiecznie skazani na tyranów, począwszy od plemiennych wodzów i szamanów, przez cesarzy, królów i książąt, aż po dzisiejszy wielki kapitał i tajne organizacje? To pytanie pozostaje pytaniem bez odpowiedzi.

Orwell w ostatnim wywiadzie mówił m.in.:

„W naszym świecie nie będzie innych emocji poza strachem, złością i triumfalizmem.”

A teraz zapraszam na ostatni wywiad z George Orwellem:

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

3 odpowiedzi »

 1. Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.Jaki zatem wpływ tych wartości w obliczu tragicznej śmierci mojego brata Janusza,która pokazał jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA?!
  Biskup pomocniczy w Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski w bezpośredniej rozmowie dotyczącej tej właśnie śmierci ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.Zatem KOBIETA ma PRAWO do :
  1.Śmiertelnego podżegania?!
  2.Organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,jaka zatem jakość modlitwy?!
  3.Dewastacji nagrobka,który wybudowałem dla moich Rodziców?!
  Kto administratorowi katedralnego cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi kanonikowi honorowemu Cembrowiczowi dał prawo do wydania dyspozycji o usunięciu napisu z płyty nagrobnej :”Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław.Brat,bo zabrakło akceptacji,że „prosi Rodzina”.
  Skargi dotyczące braku profesjonalizmu w postępowaniu dochodzeniowo-śledczym do ministra Zbigniewa Ziobro kierowane są na „ścieżkę zdrowia” poprzez hierarchiczne struktury PROKURATURY,aby trafić do miejsca,którego SKARGA dotyczy,t.j.Prokuratur Rejonowych.

 2. Obecnie mamy wersję demo,a już jest „nieźle”.Chaos,cenzura,inwigilacja, podział na „lepszych i gorszych” pod względem rasowym,religijnym i ideologicznym,oraz numerek na kawałku plastiku zwanym dowodem osobistym,Mielenie ludzi na posłuszną,bezkrytyczną i przede wszystkim nie myślącą masę.30 minut nienawiści na tvn lub tvp,a kolesie w garniakach z „Partyji” szczują jednych na drugich,udając,że są „przeciwnymi stronnictwami”-a przecież to tylko żniwiarze pracujący dla swoich panów!(mam na myśli głównie polskie piekiełko(ale nie tylko),choć w każdym zakątku globu każdy człowiek ma swoich nadzorców-lenników).Czytałem jakiś czas temu „1984”-w zakończeniu Winston,po odbyciu „resocjalizacji”,dokonanej po myślozbrodni i „stawianiu oporu”,staje się „normalnym,szanowanym,bogobojnym ;),” obywatelem.I ma wszystko „załatwione” -np. darmowe picie w barze,sorry za lekki spojler.Chodzi mi o to,że gdy pracujesz,lub jesteś posłuszny (aluzja) dla „góry” jesteś w jakiś sposób „wynagrodzony” i uprzywilejowany,nie mam na myśli zwykłych obywateli – tylko za jaką cenę?Sprzedania się,albo zaniechaniu myślenia,jakiegokolwiek?Albo może zniszczenia psychicznego i fizycznego jak ww bohater powieści?
  PS.co do ostatniego pytania „bez odpowiedzi” w Twoim artykule – czy jako człowiek,który NIE MA żadnego wpływu na swoje narodziny,niezależnie na czas i miejsce,”posiada” już wydeptany szlak,z którego „nie ma” ucieczki i „musi” być skazany na kuratelę „możnych i wpływowych”?
  Pozdrawiam.

 3. Zło było jest i będzie brakiem dobra. Istnieje tylko wolność od zła w niewoli dobra – innej wolności nie ma. Tu potrzebna jest jednak mądrość, którą każdy powinien wydobyć z siebie – co nie przychodzi łatwo. Zwykła ludzka gadanina, opisująca różne przejawy zła – nie była, nie jest i nigdy nie będzie mądrością – a tak się stara.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.