Aktualności

CZY POMOŻESZ UTRZYMAĆ PORTAL W TYM MIESIĄCU?

Każdy miesiąc niesie ze sobą nowe wyzwania dla adminów różnych stron, w tym dla mnie. W zeszłym roku była to choćby konieczność szczegółowego rozpisania strony o RODO. Ale nie tylko. Od ponad roku administratorzy różnych stron, ale także małych gazet, regionalnych portali i innych stron nie związanych z wielkimi koncernami, muszą mierzyć się z mniejszym czytelnictwem i mniejszymi wpływami pozwalającymi sfinansować działanie ich stron.

W lutym 2018 roku Facebook ściął zasięgi wszystkim stronom na Ziemi o 80%. Owszem, wielkie portale prowadzone przez koncerny mogą sobie wykupić dodatkowy, płatny zasięg. Jednak już średnie strony, nie mówiąc o tych mniejszych czy o niezależnych, nie mogą sobie na to pozwolić. To samo dotyczy Google, które usunęły średnie i małe portale, szczególnie te niezależne, z tzw. newsfeed’ów.

Powinniśmy sobie uświadomić, że korporacje zarządzające Google, YouTube, Wikipedią, Facebookiem, czy koncerny takie jak Microsoft i Apple, są większym zagrożeniem dla ludzkości, niż państwo islamskie, al kaida i wszystkie arsenały nuklearne na Ziemi razem wzięte. Teoretycznie są to korporacje prywatne, z których usług nie trzeba korzystać, i które mogą robić co im się podoba. W praktyce te korporacje zmonopolizowały internet. Tworzą one tzw oligopol informacyjny.

Są częścią planu liberalnych elit o nazwie „nowy porządek świata,” który zakłada wprowadzenie absolutnej, totalitarnej kontroli nad każdym człowiekiem na Ziemi. Znany z Chin „system zaufania społecznego,” czyli rządowe bazy danych (PESEL, NIP itp) połączone z internetem oceniają w czasie rzeczywistym każdego obywatela. Za napisanie komentarzy krytykujących rząd możesz mieć zaniżoną ilość punktów. Mogą Cię spotkać różne nieprzyjemności, np nie kupisz biletu na samolot czy pociąg, dostaniesz gorsze warunki kredytu, a prędkość Twojego internetu będzie zaniżona. Podobne plany mają europejskie i amerykańskie, liberalne elity. Po połączeniu Google, Facebooka i innych portali w jeden, gigantyczny portal z milionami funkcji, ma on być zintegrowany z rządowymi bazami danych. Będzie to ten orwell’owski „but depczący ludzkie twarze aż po wieczność.”

.

W przyszłości na przykład zamiast pięciu milionów wyszukiwań w google jak dzisiaj, możesz mieć 300, 50 lub dwa wyniki wyszukiwań. Może to być i zero wyników, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę jakieś hasło, które jest niewygodne dla elity. Byt niezależnych portali jest obecnie bardzo utrudniony. Niezależni twórcy często nie są w stanie finansować swoich stron. Wielu musi dopłacać do istnienia swoich stron, a część w ogóle rezygnuje z ich prowadzenia.

Będę jednak pisał dalej, aż do końca wolnego internetu. Później pójdzie w ruch stara, poczciwa metoda. Solidarność miała swoje powielacze które produkowały ulotki. Ja po swoich godzinach pracy będę drukował antysystemowe treści i chodził z ulotkami od jednej skrzynki pocztowej do drugiej, od przystanku do przystanku. Oczywiście w Szczecinie. Po tym, czego się dowiedziałem w 2018 roku, wiem, że gra jest o stawkę wiele poważniejszą, niż myśli ogromna większość z Was. Dlatego nikt i nic nie jest w stanie mnie zatrzymać. Chcę przebudzić ludzi posiadających w sobie Ducha.

Bez wsparcia Czytelników, w tym także Twojego, niezależne i małe strony, często zawierające unikatowe i niewygodne dla elit treści, mogą zniknąć bezpowrotnie. Chciałbym byś oprócz płacenia abonamentu RTV, opłaty za kablówkę (czyli także za TVN…), czy wykupywania prenumerat portali gazet, pomyślał o wspieraniu niezależnych twórców, np mnie. Innym twórcom, którego warto wspierać, jest Exignorant, który tak jak ja zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jego strona jest dostępna TUTAJ [LINK]

.

W roku 2019 napisałem aż 113 demaskatorskich artykułów. Czy chcesz, bym działał dalej?  Liczy się każde wsparcie, nawet te kilku-złotowe, i szczególnie te comiesięczne. Każde wsparcie od Czytelników daje nadzieję i impuls do działania. Już nie wspominam o tak prozaicznych sprawach jak fakt, że koszt utrzymania mojej strony na serwerze to 300 dolarów amerykańskich. Dzięki umieszczeniu strony na serwerze poza pogrążającą się w odmętach destabilizacji i autorytaryzmu Unią Europejską mogę pozwolić sobie na ostrzejszą krytykę opływającego w luksusy estabiliszmentu.

Nasz świat pogrąża się w chaosie, jest w stanie dezorganizacji i rozpadu. Praktycznie nie sposób wymienić dziedziny życia, która nie byłaby zagrożona. Ostateczną granicą, do której nieuchronnie się zbliżamy, jest zagłada życia biologicznego na Ziemi. Dzięki pysze i pazerności tych u góry nie tylko zarabiamy marne grosze, ale nasz świat staje się coraz bardziej niezdatny do życia. Oni wciąż nie mogą się nażreć, będąc głodnymi pieniędzy i władzy – w tym władzy absolutnej.

Czy chcesz byś Ty i Twoje dzieci żyły w świecie, w którym but elity będzie deptać Wasze twarze, aż po samą wieczność? Nie mówiąc już o tym, że jeśli nie powstrzyma się rabunkowej polityki korporacji, to już niebawem szklanka wody i kromka chleba mogą mieć o wiele większą wartość, niż to, co masz w garażu czy na koncie?

.

Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

paypal

3 odpowiedzi »

  1. I gitara, nie wstydź czy tam nie bój się nigdy pisać takich artykułów, bo wiadomo, że nie da rady bez kapuchy nic zrobić albo zjeść niestety. Ja na pewno wespre przelewem niedługo jak trafi się solidny miesiąc. Nie chcę za darmoche korzystać wiecznie z twojej wiedzy „przelanej na papier”. Pozdrawiam i zachęcam też innych czytelników do wspierania, bo niedługo okaże się, że zostanie nam tylko fake news media…
    Pozostanie tylko infantylny przekaz dla pół-mózgów w stylu „nie myśl, baw się razem z nami”.

    • Zgadzam sie w pełni, niestety taki świat ze kasa potrzebna do wszystkiego więc także wespre bo robisz kawał dobrej roboty dla nas wszystkich😉.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.