LEKARZ OSTRZEGA PRZED TOKSYCZNYMI SZCZEPIENIAMI! [VIDEO]

Czy szczepić dzieci? Czy szczepionki są skuteczne i bezpieczne?

Z jednej strony coraz więcej rodziców zadaje sobie te pytania i jest świadoma tych zagrożeń. Szczepionki są produkowane „po taniości,” z rządzą jak największego zysku. Więc najpierw nie filtruje się odpowiednio materiału genetycznego, który tam trafia. Oprócz pożądanych szczepów uodparniających (rzekomo..) trafiają tam liczne wirusy odzwierzęce. W organizmie ludzkim nie wiadomo tak naprawdę jak te odzwierzęce wirusy się zachowują i na co szkodzą.

A potem ten cały kogel-mogel trzeba odpowiednio zakonserwować. Przecież to jest materiał organiczny i nie można dopuścić, by np się zepsuł lub utracił swoje właściwości. Więc pakuje się całą masę tanich, ale szkodliwych konserwantów. Takich jak ta legendarna „rtęć w szczepionkach” czy preparaty równie toksycznego glinu (aluminium).

Z drugiej strony, koncerny farmaceutyczne wpadły na cwany pomysł. Postanowiły skorzystać z.. internetowych memów. Wykupiły ogromną kampanię socjotechniczną w serwisach z memami, takimi jak: Demotywatory, Kwejk, Jeb z Dzidy i inne. Antyszczepionkowcy są tam wyśmiewani, a nieszczepienie dziecka przyrównuje się do nazistowskich zbrodni ludobójstwa. Dzieci, które nie są szczepione, pokazuje się tam w trumnach, jako zombie, jako trupy i tak dalej. Zupełnie tak, jak by obcy preparat wirusowy był dzieciom niezbędny do życia jak tlen. Nie ma żadnej mowy o merytorycznej debacie, jest to jedna wielka „beka” i „śmiechawa.”

Rozwiązaniem może być nasza kontra właśnie na tych portalach. Zakładajcie tam konta, i postujcie mądre memy z odpowiednio przemyślanymi opisami. Kto byłby chętny do takiego internetowego „desantu?” Wiem, że gdyby choć kilka osób które przeczytały tego posta, i zarejestrowało się w tym celu na tych powyższych portalach, by kilka razy dziennie dodawać memy, już by robiło to jakiś zasięg. Skąd wiem o tym, że za tą kampanią odpowiadają nie spontaniczni użytkownicy, zafrapowani nieszczepieniem dzieci, ale koncerny farmaceutyczne? Czy widziałem kwity na to?

To pytanie pozostawię bez odpowiedzi. Sam możesz na nie sobie odpowiedzieć, np śledząc, jakie konta zamieszczają na tych serwisach proszczepionkowe memy – głównie konta administratorów i moderatorów.

Czy skład szczepionek jest powszechnie znany?! NIE.

I właśnie przed tym w szczepionkach przestrzega lekarz:

.

Polecam Ci inne artykuły o medycynie, zdrowiu i szczepionkach:

Dr Leonard Cowdell: Prawda o szczepionce HPV
Czy szczepionki są skuteczne i bezpieczne? Lepiej byś o tym wiedział!

Alkohol to narkotyk który Cię powoli zabija, a rządy ukrywają jego szkodliwość!
Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Ogłupiają Cię za pomocą fluoru i innych trucizn, bo zależy im na bezwolnych obywatelach!
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

.

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

3 myśli w temacie “LEKARZ OSTRZEGA PRZED TOKSYCZNYMI SZCZEPIENIAMI! [VIDEO]

  1. Sam jestem idealnym przykładem tego jak działa system szczepień w Polsce. Za dzieciaka jak byłem bardzo mały to miałem w chuj uczulenia, dosłownie na większość dostępnych owoców warzyw, salicylany z antybiotyków i innych leków, jad pszczeli itd. Do tego stopnia było to uciążliwe i niebezpieczne, że moja mama napisała do Ministra Zdrowia. Dostała odpowiedź – najlepszy alergolog w Polsce , z Rabki (nie napiszę nazwiska ale na prośbę mogę) , oczywiście prywatnie. Kilka lat leczenia.
    W trakcie leczenia alergologicznego przyszedł czas na szczepienia, kolejne z kalendarza szczepień. Moja mama doskonale wiedziała, że uczulenia i podejrzenie astmy wykluczają mnie z kalendarza szczepień, musi być dobre zdrowie , a ona dostała informacje oraz sama sprawdziła, że nie nadaje się na szczepienia. Z książką zdrowia (ta ksiazeczka, gdzie wypełnia się przeżyte choroby , leczenia) poszła do lekarza. Ten spojrzał na diagnozę – mama mówiła mi , że wszystko było na czerwono , tzn, że nie można dopuścić do szczepienia. Lekarz spojrzał na wyniki, które decydowały o podjęciu szczepienia, wstawił pieczątkę i podpisał. Moja mama celowo czekała na pieczątkę i podpis. Wzięła książeczkę i dokumenty i powiedziała mu, że teraz idzie do ordynatora, bo on właśnie skazał jej dziecko na śmierć. Pomimo braku zgody zgodnie z procedurami, zaakceptował to. Lekarz podobno wybiegł za moją matką z gabinetu i błagał ją aby nie szła do ordynatora. Zawrócił ją, przeprosił i dalej błagał aby o niczym nie mówiła. Tym sposobem lekarz dopiero nie spieprzyl mi zdrowia. Ważniejsze pewnie było pozbycie się określonej ilości produktu niż faktyczne badania. Dodam, że moi rodzice wcale nie sa anty szczepionkowi a ja jestem tylko ogromnym sceptykiem, też nie jestem całkowicie anty. Na pewno przymus , sprawia, że przychodzą mi na myśl obozy koncentracyjne i obozy pracy, dlatego sceptycyzm właśnie.

  2. Wszechświat jest energią. Energia, w zależności od formy w jakiej przejawia się, posiada różne swoje stany, które opisuje także współczesna fizyka kwantowa. Istnieje energia – moc najwyższa, potocznie określana jako Bóg, która poprzez swoje stany pośrednie, do stanów najniższych, przybiera rozmaite formy materialne. Człowiek identyfikujący się wyłącznie z energią materialną, znajduje się w stanie przypominającym sytuację dziecka we mgle. Dzieci we mgle nie mogą mieć ze sobą prawidłowych relacji. Każda osoba ludzka, aby móc świadomie pokierować swoim życiem, powinna zacząć od zrozumienia i uświadomienia swojej sytuacji na Ziemi. Wiedzę należy wydobywać z Ducha. Duch, rozumiany jako Moc, kieruje się swoimi, uniwersalnymi, niezmiennymi prawami, które obowiązują tu na Ziemi. Prawa te należy poznać i starać się zgodnie z nimi żyć. Poznaniem tych praw i ich nauczaniem, powinna zająć się oświata publiczna; ich nieznajomość oraz lekceważenie prowadzi do rozmaitych nieszczęść. W procesie nauczania osoba ludzka powinna uświadomić sobie, swoje duchowe powinowactwo. Nie można przecież zająć dojrzałej, mądrej postawy wobec otaczającej rzeczywistości, nad którą dany człowiek, społeczeństwo oraz naród nie zastanawia się i której w ogóle nie rozumie. Nie wyedukowana osoba ludzka, tak jak każdy zwierz, w obliczu zagrożenia życia – będzie tylko bezradnie i beznadziejnie utyskiwać. Niewyedukowane osoby ludzkie, elokwentnie określane są mianem „goy”, a całe społeczeństwa i narody – bez obrazy – jako goye.

  3. A teraz wszyscy sobie plują w twarz. Od dawna mówiłeś prawdę, teraz tylko te dawne teoryjki spiskowe stają się powoli prawda. Dlaczego tylu korporacją zależy na szczepieniach przeciwko kowid.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.