„NWO UPADNIE, LUDZKOŚĆ WAS POKONA”

NWO (nowy porządek świata) zostanie sfinalizowany lada moment, a potem runie?

Zapraszam Cię na szokujące wnioski, do jakich doszedł jeden z Czytelników mojej strony.

Wnioski te są tak uderzające, że aż postanowiłem zrobić z nich artykuł, wklejając poniżej. Główne pytania jakie Czytelnik zadał, to dlaczego w polityce wszystko robi się NA ODWRÓT? Zamiast dbać o społeczeństwo i obywateli, jesteśmy niszczeni na wszelkie sposoby.

Ba, nie tylko na wszelkie sposoby, ale praktycznie w każdej dziedzinie życia jest na odwrót. Czyli zamiast ratowania systemu, dążenie do jego zniszczenia.

.

Powinniśmy poważnie zastanowić się nad pytaniem, czy aby to, co było przed laty zapowiadane jako „NWO” – „nowy porządek świata” – nie jest właśnie realizowane? I to realizowane z morderczą precyzją? Warto połączyć to w jedną całość. Bo potwierdza się to, że elity dążą do maksymalnego osłabienia i zniszczenia ludzi. Pod względem moralnym, zdrowotnym, i tak dalej. Każda dziedzina życia jest obecnie poddawana tego typu atakowi.

Nawet ludzie interesującymi się różnymi ukrywanymi tematami mają problem, by się w tym połapać. Elity obecnie robią wszystko, by niszczyć relacje międzyludzkie, rodziny, morale, zdrowie, wolność, bogactwo u zwykłych ludzi. Ekonomiczny „wielki ucisk” jest już faktem. Od 2008 roku mamy kryzys gospodarczy. Od 2011 mamy permanentną recesję. Zaś od 2016 roku gdy zaczęła się galopująca, choć jeszcze ukrywana w Europie i w USA inflacja, mamy już rozkład globalnej gospodarki.

Być może to, przed czym ostrzegali ludzie tacy jak Alex Jones (film: Endgame) jest już faktem, tylko wykończeni biedą, tempem życia i chorobami, nawet tego nie zauważamy?!

Jak myślisz?

.

Czy istnieje możliwość, że część światowych polityków zbuntowała się przeciwko temu globalnemu planowi psychopatów u steru władzy, stąd niektóre konflikty? Czy istnieje możliwość, że illuminaci, służący antychrystowi czy jak go tam zwać, dążą do zagłady vałej ludzkości? A potem do zagłady całego życia biologicznego na Ziemi, chcąc zniszczyć dzieło prawdziwego Boga, czyli naszą planetę?

Uważam, że wszystko idzie w stronę wizji globalnej elity. Jest to program kompletnej dehumanizacji, upadku indywidualizmu, co widać choćby w modzie, lub choćby w braku potrzeby buntu u coraz większej ilości umęczonych ludzi. Jednak im doskonalszy szatański plan (illuminaci służą demiurgowi, czyli szatanowi), tym więcej wobec niego opozycji i tym usilniej się wali. Widać to po sytuacji na świecie, która jest MIMO WSZYSTKO, jak na ironię, coraz dalsza od planów architektów NWO.

Przejdziemy przez fazę globalnego załamania (stadium globalnego upadku systemowego), by potem przejść przez fazę ujawnienia i oczyszczenia.

Wstęp: JarQ vel Jarek Kefir


NWO – plan zniewolenia świata

Cytat: „Jak w tym momencie polityka, konflikty społeczne i polityczne odsuwają na dalszy plan, niesamowicie ważny dla nas temat. A już na pewno dla Ciebie i dla mnie. Z tego co pamiętam, to mówiłeś, że masz 30+ lat, ja mam 28. To oznacza, że bolą nas wysokie podatki i groszowe wypłaty, bo nie możemy się rozwijać ale też jak będzie wyglądała nasza starość, biorąc pod uwagę, że obecni emeryci (większość ZDECYDOWANA dostaję grosze) zostali oszukani przez polskie rządy, które ewidentnie ich głodzą. Do tego płacili oni procentowo mniejszą część wypłaty na składki emerytalne ale mimo wszystko to my będziemy otrzymywać kiedyś mniej niż oni procentowo do wypłaty ostatniej, a płacimy składek więcej. Dlaczego tak jest i dlaczego będzie tylko gorzej?

Na pewno część postaram się opisać swoimi słowami już teraz, może jakieś moje wnioski zainspirują Ciebie do napisania na ten temat artykułu. Otóż zacząć trzeba od uświadamiania ludzi, że na emeryturę się nie odkłada. Czemu się nie odkłada, skoro cały czas „mówi się” o odkładaniu na emerytury?

Gdybyśmy odkładali na emerytury, to za 40 lat mamy ok. 80% inflacji (bardzo optymistyczne założenie) , więc nasze pieniądze nie byłyby prawie nic warte. Gdyby Wenezuelczycy, Turcy, Irańczycy, Rosjanie, Ukraińcy, Argentyńczycy (kraje z bardzo wysoką inflacją w ostatnich latach) odkładali na emerytury, to ich pieniądze byłyby CAŁKOWICIE nic nie warte (kilkuset %-towa do kilku milionów inflacji). Dlaczego więc powtarza się jak mantrę, że na emerytury „odkładamy” skoro tak naprawdę płacimy składki na bieżąco wypłacane emerytury, a my sami NABIERAMY tylko PRAW EMERYTALNYCH na przyszłość? No na pewno dlatego, że ludzie rzucili by okiem na demografie i zorientowali się, że starszych osób jest coraz więcej, a młodych coraz mniej. Oznacza to KONIECZNOŚĆ podnoszenia podatków (w Polsce non stop przez kolejne 15 lat) oraz podwyższenia wieku emerytalnego – stawiam na kilkukrotne powiększanie tego wieku nawet do 80 roku życia zanim ja będę miał 50-55 lat.

.

Odpowiem też na kolejne pytania (tak wiem, sam je zadaje ale są dość częste).

*Dlaczego składki opłacone nie są dziedziczone? Dlaczego przepadają jak ktoś umrze rok przed odebraniem emerytury? No dlatego, że nie są to składki (zaczyna układać się całość) , a jedynie wypłaty obecnych emerytur. Dlatego nie są dziedziczone, bo nigdy nie były składkami – była to obietnica rządu dla pracujących aby zmusić ich do pracy na rachunek bogaczy. To znaczy pracuj całe 40 lat lub więcej a my ci wypłacimy kiedyś kasę.

*Co to więc oznacza dla nas młodych na przyszłość? Oznacza to, że jeżeli jest nas bardzo dużo, to podzielimy się odpowiedzialnością i zapłacimy składki na emerytów. Tylko, że nas nie jest już tak dużo. Emerytów jest setki tysięcy rocznie więcej, a młodych setki tysięcy rocznie mniej. To oznacza coraz wyższe składki na emerytury i coraz mniej warte emerytury (np waloryzacja niższa od inflacji i wzrostu cen usług i produktów).

Naturalne więc byłoby kasowanie zbędnych podatków (np dochodowy) kosztem podatku na emerytów – więcej pieniędzy w kieszeniach to więcej osób na rynku pracy.

Naturalne byłoby też zwiększanie dzietności, aby w przyszłości było znowu więcej pracowników niż emerytów.

Naturalne byłoby promowanie wartości rodzinnych aby jak najwięcej zdrowych rodzin wychowało jak najwięcej zdrowych dzieci.

Naturalne byłoby tworzenie świetnych warunków dla społeczności w wieku emerytalnym, udogodnień mieszkalnych, usługowych, zdrowotnych – nawet specjalne osiedla z całą niezbędną infrastrukturą aby nie musieli się męczyć w społeczeństwie , które ciągle spieszy się do pracy.

Naturalne byłoby ciągłe polepszanie służby zdrowia – trzeba ją przecież przygotować na coraz większą liczbę dzieci i coraz większą liczbę osób starszych.

Naturalne byłoby trzymanie w jak najlepszej kondycji fizycznej i finansowej obecnie młodych ludzi, którzy działają dzielnie na rynku pracy.

.

Dlaczego więc dzieję się CAŁKOWICIE na odwrót?

Dlaczego promuje się aborcję (coraz mniej nowych pracowników)?

Dlaczego osłabia się i nie dofinansowuje służby zdrowia? (Coraz więcej zgonów).

Dlaczego tworzy się pracujących biednych młodych, którzy przez to popełniają coraz więcej samobójstw? (Niepowetowana strata kogoś, kto miał zapłacić za kilku starców).

Dlaczego tworzy się gospodarkę, która uniemożliwia finansowo wychowanie dziecka/dzieci? (Coraz więcej par boi się kosztów związanych z utrzymaniem rodziny).

Dlaczego promuje się homoseksualizm, trans, bezpłciowość itd? (Coraz mniej rodzin i ludzi zdolnych do założenia rodziny).

Dlaczego uczy się kobiety pracy i samorealizacji kosztem zakładania rodziny? (Coraz mniej kobiet chcę mieć kiedykolwiek dzieci).

Dlaczego nikt nie interesuje się rosnącym problemem spadku płodności wśród kobiet i mężczyzn oraz spadającym poziomem testosteronu wśród mężczyzn i estrogenu wśród kobiet? (Mężczyźni mniej męscy, kobiety mniej kobiece).

Dlaczego zwiększa się więc inne podatki i daniny, skoro one osłabiają klasę pracującą? (Słabsi, mniej wydajni).

.

No moim zdaniem jest to działanie celowe aby ten problem pogłębić tak bardzo, aby dosłownie nie dało się go już rozwiązać – czyli CELOWE doprowadzanie do zagłady i CELOWE degradowanie społeczeństwa. Dlatego jestem właśnie pewien, że następuje RESET! W mojej opinii temat demografii jest idealnym przykładem , chyba nawet najważniejszym, na to, że albo będzie wyniszczająca wojna albo po prostu eksterminacja ludności na świecie.

Jest to temat KALKA. Jak papierowa kalka , od której możemy odrysować szkic.

Wystarczy na każdy problem, każdą decyzję polityczną, przyłożyć tą kalkę demograficzna i zobaczymy , że wszystko robione jest dokładnie na odwrót, czyli CELOWO doprowadzane jest do samozagłady cywilizacji, moim zdaniem wszystkich cywilizacji na ziemi. Podejrzewam, że jesteśmy pokoleniem, które żyje tylko dlatego, że elity jeszcze nie mają pomysłu lub nawet technologii na to, aby wybić cały świat i zostawić tylko siebie. Dlatego żyjemy, bo potrzebują czasu, miejsca, technologii, wiedzy i sposobu na wykorzystanie tych, którzy przetrwają aby oni służyli im po katastrofie. Podejrzewam, że chcą oni dla swoich przodków, stworzyć idealne warunki niewolnicze dla hodowania BEZGRANICZNIE podległych im mas i tym właśnie jest NWO. I wszyscy codziennie pracujemy na to, aby nas zabito i z pozostałych zrobić wiecznych niewolników. Może nie zostaniemy jako cywilizacja zaczipowani ale na nas testuję się chipy, które będą wykorzystane właśnie w NWO. Może nie będziemy żyli w świecie 5G , ale na nas testuję się technologię, które będą kiedyś użyte w świecie NWO.

Stawiam, że obrazem najbliższym NWO , jest film Igrzyska Śmierci. Do tego można dorzucić właśnie chipy, 5G aby ludzie żyli maks wiek produkcyjny bez możliwości bycia starcem. Na pewno parę innych pomysłów jeszcze będą mieli ale to jest moim zdaniem to, co elity chcą zostawić w spadku swoim dzieciom i wnukom. Niekończący się park rozrywki, gdzie cała ziemia należy tylko do nich, a reszta pozamykana jest w obozach i żyje tylko i wyłącznie dla ich rozrywki i aby im służyć. I to właśnie oprócz kwestii ekonomicznych sprawia, że nigdy nie chcę mieć dzieci. Nie chcę aby moje geny trafiły na taki obóz. Takie mam po prostu odczucia, szczególnie jak większość ludzi mówi o „nieudolności” rządu , to nie jest nieudolność tylko starannie realizowany plan zniewolenia przyszłych pokoleń, oraz tych, którzy zechcą służyć w NWO tylko po aby ocalić swoje życie.” Koniec cytatu.

Autor: W.

Ostateczna rozgrywka – projekt zniewolenia świata

.

12 myśli w temacie “„NWO UPADNIE, LUDZKOŚĆ WAS POKONA”

 1. A może jest inne uzasadnienie działań elit?
  Takie, że stopniowa depopulacja musi zostać przeprowadzona z powodu końca surowców na Ziemi i nieuchronnym końcu cywilizacji?
  Wybrali wojnę socjologiczną, a nie klasyczną.

  1. Tak czy inaczej, karta praw człowieka, konstytucje, sądy itd , w takim razie to zwykłe kartki papieru, które służą do usuwania niewygodnych przeciwników politycznych oraz do wydawania wyroków według widzimisię i według poprawności politycznej. Czy jest to depopulacja masowa czy częściowa, to i tak łamie kartę praw człowieka i wszystkie prawa, nawet takie z Bangladeszu podejrzewam.

   Nikt nie wychodzi na piedestał i nie mówi o maks 1 dziecku lub rekompensacie za brak dzieci w małżeństwie, ze względu na ochronę środowiska. Nikt nie wspomina też o zmianie systemów emerytalnych na takie, które będą przygotowane na mniej pracowników. Po prostu przekracza się wszelkie normy chemii w jedzeniu, wodzie, zabija się ogromnym dostępem do narkotyków, zabija się biedą i głodem. A potem poucza się pół miliarda ludzi w Europie jak mają żyć aby nie przeszkadzać we wprowadzaniu pomysłów jakiejś rady złożonej z ludzi , o których nikt nigdy nie słyszał. Jak coś nie jest transparentne , to znaczy , że jest to po prostu spisek i celowo nie jest to transparentne.
   Z resztą, że chodzi im o ziemię….taki wał. Zawsze chodziło im o władzę.

   1. Wariat-kasta „nietykalnych” ustawiła i powołała wszystkie instytucje,prawa,kodeksy pod siebie.Czy ONZ,czy PE-i zgadzam się z Tobą,że tak szczerze to jest dla picu-(co np.,z przestrzeganiem konwencji genewskiej względem palestyńczyków?Hę?jedni mają jej przestrzegać,a drudzy „nie muszą”?!-a gdybyś ją złamał lub „nie przestrzegał” jako „niedopuszczony” to masz wjazd Jankesów i misje pokojowe „w obronie praw człowieka i demokracji”?) itd.W zamian niszczą Ziemię i naszą cywilizację,kulturę i pokazują,”jak powinniśmy” żyć,mamiąc to kolejne pokolenia,że wszystko spełnia się jak w amerykańskim śnie,a życie jest łatwe i luźne jak to co serwują w reklamach.Nie,tak nie jest.Jednym się udaje wyrwać z tego zamkniętego systemowego obiegu,ale to jest garstka,inni przegrywają,a jeszcze inni stają się społecznymi banitami,bo chcą się wyrwać,i robią wszystko w tym kierunku,by w końcu być PANEM swojego życia-w zamian ogłupione społeczeństwo obsmarowuje ich od szaleńców i ułomnych,czasem też od darmozjadów i nierobów-bo nie chcą marnować czasu na gwno płatną robotę,(co nie oznacza,że to upoważnia do bycia bezdomnym lub nałogiem),rodzinę,z którą wygląda się tylko dobrze na zdjęciu,i bycie wrakiem psychiczno -moralnym na starość.De facto każdy system polityczny jest utopią.Ale w każdym „garniturowi” się odnajdują-w końcu tworzą go dla siebie.To co się obecnie dzieje,jest bardzo spójną układanką z wielu elementów,od wielu,wielu lat.Może stuleci…Demokracja jest tyranią polityków,którzy są tylko zasłoną,dla tych,którzy wydają rozkazy,i właściwe interpretacje.

  2. koniec surowców? a wiesz skąd się na przykład bierze ropa naftowa?………..poszperaj baaardzo głęboko, zdziwisz się…..

  3. Nie potrzebujemy wielszości surowcow, ich wydobycie jest sztucznie utrzymywane na wysokim poziomie w interesie elit.

 2. „Elity obecnie robią wszystko, by niszczyć relacje międzyludzkie, rodziny, morale, zdrowie, wolność, bogactwo u zwykłych ludzi.” Narody, społeczeństwa, czy gremia parlamentarne – w przypadku gdy zaczynają kierować się troską o człowieka, prawdą, dobrem, sprawiedliwością oraz uniwersalnymi, niepodważalnymi zasadami i normami – w naturalny, niezauważalny sposób, zaczynają sprzymierzać się. Taka bowiem jest istota objawionego porządku rzeczy i posłuszeństwa obowiązującym pryncypiom.

 3. A może spojrzeć od strony Sztucznej Inteligencji? 5G? nanotechnologia?
  Kamery wszędzie, czipy.., nano roboty w ludzkich ciałach..? jak wygląda facet który kłóci się o aborcję, a trzyma w ręku smartfona ? Żenada!
  Właśnie przez sieć, zniewalamy się sami. A jeżeli ktoś tego chce to świetnie odwraca naszą uwagę i dzieli nas. Normy? Czym są normy przy SI? Kto ma nad nią władzę? Jak ona ma nad nami władzę? To jest nasz wróg ;p czołem rodacy

 4. Jarek ,a slyszales o odkryciach pana Artura Lalaka? Dotyczace RESETU co 676 lat na Ziemi
  Oraz o tzw. przez niego „czarnoglowych”?
  Łącząc to z twoim artykulem to nie potrzebują wcale technologi do zabicia wszystkich. Wystarczy im ze przetrzymaja ludzi w nieswiadomosci na powierzchni ziemi a sami wraz z wybranymi niewolnikami schowaja sie pod ziemia na jakis czas.
  Warto sie tym zainteresowac .To walka lini krw o dominacje nad Ziemia. I ludzkość ja przegrywa.
  A sama ta walka i jej historia swiadczy o ponad czasowym (multi pokoleniowym)planie realizowanym z żelazną konsekwencją i determinacja. Tylko czyj jest ten plan? I kto z kim walczy naszym kosztem?
  Aby zyc swiadomie potrzebna jest wiedza i umiejetnosc zadawania wlasciwych pytań i to we wlasciwym czasie .Mysle ze ten czas juz nadszedł, i oby nie minal bez odpowiedzi. Pozdrawiam.

 5. Nic we Wszechswiecie nie jest wieczne. Wszystko ma swój początek i koniec – nawet gwiazdy miliony razy większe od Słońca. Taka jest natura wszechrzeczy i nic tego nie zmieni. podobnie jest z ludzkością, która również kiedyś skończy swój byt na Ziemi. To co się teraz dzieje, to narastający u ludzi strach przed końcem i rozpaczliwe próby zmiany sytuacji lub szukanie drogi ucieczki od perspektywy zblizajacej się zagłady np. w Kosmos!!!. Człowiek paradoksalnie przyczynia się do swojej zagłady: mnoży się bez żadnej kontroli, niszczy i zaśmieca środowisko naturalne powodując negatywne dla niego zmiany ziemskiego klimatu po przez naruszenie stanu delikatnej równowagi, a jego głównym celem i marzeniem jest zniszczenie innych ludzi, więc zbroi się na potęgę – zamiast przeznaczać te środki na racjonalne cele – np. ochronę środowiska, zalesianie, utrzymywanie czystości zasobów ziemi i wody. kiedy się urodziłem 65 lat temu ludzi było ok. 3 mld, a dzisiaj jest ponad 7,6 mld! Ile Ziemia może tego wytrzymać!? nasza egzystencja przyczynia się bezpośrednio i pośrednio do wyginięcia większości gatunków, zatruwania chemia ziemi i wody, a my jako ludzie nic tylko to samo: od wojny do wojny! Czy można się dziwić, że idziemy ku zatracie? Głupcy skazani sa na zatracenie – taka jest własnie natura wszechrzeczy!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.