STRAJK NAUCZYCIELI: DO CZEGO MOŻE DOPROWADZIĆ?! [SZOK]

Strajk nauczycieli od 8 kwietnia. Domagają się podwyżek

Strajk nauczycieli budzi ogromne emocje i kontrowersje. Wielu słusznie wspomina, że nauczyciele obecnie pracują prawie że za miskę ryżu, bo dotychczas nie podwyższano im wynagrodzeń. Były one zamrożone, pomimo galopującej (nie tylko w Polsce!) inflacji. Teraz do ludzi zaszło coś docierać ze względu na bardzo trudne warunki życia w Polsce. Zaczynają walczyć o swoje.

I to jest jak najbardziej pozytywne, ale..

Inni z kolei mówią, że nauczyciele (wiadomo, inteligencja..) siedzieli cichutko, jak myszy pod miotłą przez osiem lat „polskiej wielkiej smuty,” czyli rządów złodziei i aferzystów z PO i PSL. Sama Ewa Kopacz mówiła, że strajk nauczycieli w roku 2014 lub 2015, w czasie kampanii wyborczej, nie był dobrym pomysłem. Wtedy nauczyciele posłuchali głosiciel „jedynie słusznej prawdy” na smyczy niemieckiego i francuskiego kapitału. Strajku nie było. Z kolei Broniarz przez wiele lat był aparatczykiem bolszewików z LSD, yyy, z SLD 😉 No i podwyżki proponowane przez Broniarza są horrendalnie wysokie. Nawet pomimo wysokiego wzrostu gospodarczego, i nawet, gdy obecny rząd pilnuje, by „krewni i znajomi królika” nie kradli, to jednak budżet ma pewne granice.

RODZICU! Pamiętaj, że dyrektor szkoły ma PRAWNY OBOWIĄZEK zapewnić podczas nauczycielskiego strajku zastępstwo na czas EGZAMINÓW. Idź do dyrektora szkoły i spokojnie, merytorycznie mu to wyjaśnij, domagając się zastępstwa dla Twojego zdającego egzamin dziecka. Nie wrzeszcz na takiego dyrektora, nie żądaj, tylko wyjaśnij to na spokojnie. Jeśli to nie poskutkuje – pisz do regionalnego, i od razu także do ogólnopolskiego Kuratorium Oświaty. Złóż też doniesienie do prokuratury. Nauczyciele ZAWSZE mogą strajkować, jednak NIGDY nie wolno im poprzez strajk łamać prawa i nałożonych na nich obowiązków.

A teraz trochę na wesoło o strajku nauczycieli. 😉 popatrz na obrazek:

.

Jakie mogą być konsekwencje strajku nauczycieli? 😉

Dzień 10 strajku nauczycieli:

Uczniowie wagarują, urządzają częste imprezy. Piją papierosy, palą narkotyki, zażywają alkohol. Yyy, tzn. palą papierosy, piją alkohol, zażywają narkotyki. Uprawiają seks bez zabezpieczeń, biją się, grają w gry, o zgrozo nawet w Tibię. Panuje atmosfera chaosu i trwogi. Społeczeństwo wyraża Szok i Zgorszenie (SZiZ).

Dzień 30 strajku nauczycieli:

Uczniowie zaczynają zadawać ważne pytania z punktu widzenia debaty publicznej demokratycznego, liberalnego państwa prawa. Cholerni hejterzy i mówcy nienawiści! Nie chcą myśleć tak, jak im się rozkazuje! Zaczynają też rozmyślać nad tym wszystkim, nad sensem i celem swojej egzystencji..

Dzień 200 strajku nauczycieli, już po wakacjach:

Uczniom znudziło się nieustanne imprezowanie, chlanie, jaranie, wstrzykiwanie dożylne marichułaniny i incydentalne mordobicia. Zaczynają najpierw czytać książkę za książką, i bynajmniej nie są to książki o 50 twarzach Grey’a (tyle mord do obicia.. aż 50.. 😉 )

Dzień 250 strajku nauczycieli:

Uczniowie masowo i z własnej, nieprzymuszonej woli przyswajają wiedzę. Czytają książki z chemii, fizyki, matematyki, programowania, i rozwiązują zadanie za zadaniem. Pochłaniają też masę innych książek. Zaczynają wręcz szpanować wiedzą i ścigać się z innymi rówieśnikami w jej przyswajaniu. Organizują oddolnie wiele olimpiad i konkursów, głównie tych online, związanych z wiedzą i umiejętnościami.

Dzień 365 strajku nauczycieli:

Poziom Rozumu i Godności Człowieka (RiGCZ’u) rośnie w tempie logarytmicznym. Do narodowego czytelnictwa i pędu do wiedzy dołączają nawet dorośli, speszeni swoimi brakami w wykształceniu. W końcu moc umysłów milionów uczniów rośnie na tyle, że wykształcają oni własną, telepatyczną świadomość zbiorową. Uczniowie, określani już przez psychologów badających to zjawisko jako „nastoletni dorośli,” przestają szpanować wiedzą. Za to szybko rośnie w ich świadomości zbiorowej troska o dobro kraju, o dobro wspólne. Obalają oni rządy dorosłych obiboków i aferzystów. Dzięki rosnącej wciąż potędze swojej świadomości zbiorowej przejmują władzę, organizując zamach stanu. Dokonują zmian w systemie, wprowadzają mądre i sprawiedliwe prawo.

System opresji upadł, zostając zmieniony na mądry, opiekuńczy i sprawiedliwy. Kurtyna.

Co o tym sądzisz? 😉 Podziel się w komentarzu.

.

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

7 myśli w temacie “STRAJK NAUCZYCIELI: DO CZEGO MOŻE DOPROWADZIĆ?! [SZOK]

  1. Haha grałem kiedyś w Tibię!

    Co do artykułu to rzeczywiście taki scenariusz jest możliwy. Po powrocie ze strajku do szkoły x dzieci stwierdzą , że w szkole niczego nie uczą i będą namawiać nauczycieli na dłuższe garowanie na ulicach 😉

  2. Edukacja oparta jest na przekonaniu, że prawda jest niepoznawana, czyli jej nie ma. Skoro nie ma żadnej prawdy, to i – moralnej. Obserwuje się więc rozdział między mądrością (w tym i moralnością) a aktywnością oświatową. Oświata nie ukazuje piękna prawdy, dobra i sprawiedliwości, a zajmuje się wprowadzaniem ucznia w świat konkurencyjnego, agresywnego biznesu. Wprowadzenie nauki religii do szkół i prawa do strajku, nie zastąpi koniecznego wysiłku całego środowiska pedagogicznego, o rewaluację systemu kształcenia, opartego na prawdzie. Biznes nie może istnieć bez religii, która wyznacza dni pracy i wypoczynku, dni handlu i konsumpcji. Ludzkość jest edukowana pod potrzeby biznesu, stąd powszechna niewiedza o prawach rządzących życiem. Stan taki jest przyczyną dysonansu poznawczego całego społeczeństwa. O ile społeczeństwo, w szczególności środowisko pedagogiczne, nie podejmie koniecznego wysiłku w obronie prawdy, dobra i sprawiedliwości – stanie się nieszczęście – a właściwie to już jest.

  3. szkoly to wylegarnia lewactwa multi kulti pe*alstwa propagacja i pichwala yrujacych szczepionek lekarzy, szkoly ucza bezwzglednego posluszenstwa wobec wladzy i chowania glowy w piasek prxy najdrobniejszym problemie, stad 50 tys hindusow okupujacych warszawe i zadnego pobicia, podobne zadanie pizdowacenia ducha walki i samoobrony przed ciemna szarancza maja koscioly

  4. Jeden aspekt został w tych rozważanich pominięty co czyni je utopią – z czego będą żyć nauczyciele podczas strajku ?

  5. Żeby wprowadzić sensowny system w jakiejkolwiek dziedzinie życia trzeba zmienić mentalność Polaków w jak najkrótszym czasie. Jest to trudne, bo trzeba zmienić media głównego ścieku, ups… media głównego nurtu na Media ProPolskie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.